Споделена история от Секс и интимност

Кардио в леглото
Здравейте. На 24 години съм и имам проблем. Как да издържам по-дълго в спалнята? Мога да свърша 6-7 пъти за ден, но два пъти поред не. Минимум по половин час промеждутък трябва да има. Изумява ме не за друго, а защото кардио подготовка имам - 12 рунда на ринга съм ги изкарвал и то неведнъж, а за нещо много по-малко изискващо издъхвам зловещо!?! Желанието го имам, чувствата ги имам, но резултатите са тези. Съвети?

Коментари

1.   Спри порното и влез в реалността.

2.   Аз като искам един мъж, ми стига един разтърсващ оргазъм, а после се гушкам и ми е хубаво! Не бързам с повтарянето!
Ако не ми е стигнало, се нагаждам към партньора си, следя възбудата му, старая се бавно, тихо и кротко да го надървя пак, а после го раздразвам допълнително като търкам главичката по клитора си без да го пускам да влезе…Като подгизна достатъчно, той вече е готов и леко се хлъзва на горещо и влажно като забързва както му е кеф!
Няма нужда от гимнастики!
Да поемеш мъж, когото искаш, е най-върховната наслада!
Няма нужда от рекорди!

3.   6 порноканала имам в пакета, забранил съм да се пускат тия простотии. Ама нали нЕкой трябва да си изтипоса дежурната глупост. Ашколсун!

6.   А тая,дето я чукаш,да не е някое дърво или фризер от старите,я си кажи ?

7.   6-7 пъти ? ко праиш е, ти работа нямаш ли ? :Д смисъл цял ден ли си у вас ? не излизаш ли ? как се случва това И секс през 30мин ? аз никога не бих го направил,утрешния ден ще сум убид и смърдял

8.   Брех, колко невероятно е 6 пъти да свършиш... жив да не бях. Има някои хора в коментарите, дето тва го приемат като научна фантастика. Нека ви кажа нещо... тва че вие не можете, не означава че друг не може, в случая аз и автора (ако не лъже). И аз съм имал дни дето цял ден сме се е*али, колко невероятно нали...

9.   Много спорт - много тестостерон. Проблемът е не че не мога, а че не мога два пъти непосредствено един след друг

12.   Може би най-големия фактор, който предизвиква бързото свършване е ако прекалено често се задоволяваш сам. Тогава целта е оргазма, а не насладата и нещата се случват за 1-2-3 минути. Като за начало трябва да пробваш да го правиш така, че да не свършваш толкова бързо. Когато си близо просто спираш и така няколко пъти докато не минат 5-10-15 минути постепенно. Докато посвикнеш може междувременно по време на секс пак да правиш нещо подобно, да спираш, когато си близо, например, за да и направиш малко френска любов.

13.   8, бе то за моженето, може и да може, особено ако си на 18, ама кому е нужно. Може да е 1 път, ама да е както трябва. Аз силно се съмнявам, че мъж може да свърши работата качествено 6 пъти под ред. Един качествен хубав тек си е поне 20 мин. Все ми е на акъла, че може 3 часа да клати качествено. Ако свършва за 3 мин, може 6 пъти.

14.   Според мен това е индивидуално, по-скоро ги извъртай нещата към твоя полза и да не стигате до това положение, примерно бии ножка 1 час преди това, тъкмо ще ти стане и пляскай по-дълго, така няма да иска повече и няма да си в тази ситуация. :? знам ли. Нали си боксер ли си, 12 рунда караш :), значи това е най-близко до 12те рунда, дългия "спаринг" хаха