Споделена история от Секс и интимност

Забременяване?
Въпроса ми е следния.
Търках си го в клитора на приятелката ми с презерватив но тя каза айде без и аз си казах е добре, айде малко . За няколко секунди го търках в клитора ѝ без презерватив но пусна една малка капка предекулационна течност, аз това го видях веднага, спрях и я махнах веднага с пръст, след това веднага спряхме.
Девствена е.

Има ли възможност да забременее?
Аз знам, че няма възможност ако няма проникване вътре, и при следващи такива игри ще ползвам презерватив през цялото време, но искам още мнения.

Аз съм на 19, а тя на 16.

Коментари

1.   Не.

2.   Напълно е възможно,но ако се роди негърче,да знаеш че е давствена !!!

9.   И ние така се търкаме през дрехите и решихме да го караме по- полека ама само до следващия ден, в който взе, че влезе.

13.   Абсурд!