Споделена история от Секс и интимност

как да му призная
Аз съм момиче на 20 години. Вече около 3 месеца съм обвързана. Много обичам приятелят ми и смятам, че той е моят човек. След две седмици съм поканена при родителите му, защото иска да ни запознае. Притеснението ми обаче не е в това дали те ще ме харесат, а по скоро в това, че той иска да остана да спя там. Притеснявам се от това, че най вероятно ще се стигне до секс, а аз все още съм девствена. Мисля, че съм готова да го направя, но не знам как да му кажа че все още съм девствена. Страх ме е, че ще го разочаровам, когато му кажа.

Коментари

1.   Просто му кажи, може да е щастлив, че ти е пръв.

2.   Пък може и да не разбере изобщо :), зависи

3.   Ако е негър и ще те мине цялата рода е редно да те е страх,иначе не !!!

4.   Няма нищо срамно в това, че си девствена. Не бива да се придава толкова важност на девствеността. По-добре сега да я загубиш, отколкото през тийн възрастта с някой, който после да съжаляваш. Отпусни се и спри да го мислиш. Никой не е казал, че точно тази вечер трябва да го правиш, не се натискай и прибързвай само, за да угодиш на някой или защото така е "правилно" и така правят другите.

6.   Три месеца си обвързана и още не си му казала, че си девствена!!!!!Чудя се как пък той е търпял 3 месеца без секс. Готова си да приспиш при родителите му и си съгласна да стигнете до секс, но не знаеш как да му кажеш, че не си дефлорирана. Ами направете секс през тези две седмици преди да отидете при родителите му. Толкова ли е трудно да му кажеш, любов моя аз съм още девствена.

7.   Никой мъж не би се разочаровал от това че приятелката му е девствена. Това би го зарадвало! Казвам го от опит. Важно е обаче секса да се случи по твоите желание, когато се чувстваш готова. Важно е да не очаквате чудеса първия път. С моята имахме страхотни любовни игри преди да стигнем до секса и това ни даде да се опознаем и отпуснем преди първия път. Но като цяло попаднахме в класическата ситуации. Тя беше супер възбудена проникнах в нея бавно и нежно сърцето ми биеше лудо. Тъкмо се отпусна хубаво и взе сама да си иска още и още и това така силно ме превъзбуди, че свърших още в началото, което честно казано я разочарова. Беше си представяла нещата доста по-различно за първия път.

8.   Просто му кажи,ако се стигне до там. Не се обяснявай защо си, пък други такива. Кратко, точно и ясно.Ако държи на теб изобщо няма да се разочарова. Даже напротив. Ако има груба реакция,явно просто не е човекът.

11.   Ако приятелят ти се разочарова от подобни нещо, значи е много прост. Да бъдеш с девствена е гордост за всеки мъж, защото е чиста и на теб се пада честта да я направиш жена! В днешно време младите момичета се проебват на около 15, а ти си се опазила чак до 20!!!! Поздравления! Мъж съм и ценя жените, които не се ебат безразборно. Курвите с лопата да ги ринеш. Стойностните жени са кът. Бъди такава завинаги!

12.   Някой момчета се кефят на девствени момичета, други мразят. Най-добрият вариант е да го питаш в разговор за секс той какви харесва, като не споменеваш себе си. Момче съм !