Споделена история от Секс и интимност

Какво да правя? Искам да я изчукам?
Какво бихте направили ако живеете до някой които не ви привлича, но искате да само изкате да го изчукате? Живея до жена която не ме привлича визуално а само сексуално, но много бих искал да и го бутна. Живя на 7мия етаж тя на 6тия, стаите ни се падат точно една под друга и съм сигурен, че ме чува като гледам порно, много ми се иска да слезна и да и го дам... на скоро бях откраднал от простора и един чифт прашки и лъсках на тях... но не знам какво да правя...

Коментари

1.   Точно си те привлича , едва ли си мисли за теб

2.   Защо си мислиш, че те чува? Не знаеш дали обича да гледа и слуша.

3.   Като се засечете кажи и "ООО Пепи имаш страхотни очи Едни твой прашки долетяха при мен .Ела да си ги вземеш...Сигурно ти липсват" .Е това е повод за запознанство. Като дойде няма начин да не си поиска. Само да не вземеш да и разказваш как с въдицата си и взел бикините и как не си паднал от балкона ,че ще вземе да те помисли за извратен .А ти само с добри намерения НАЛИ?

4.   Няма как да слезнеш и да й откраднеш каквото и да било от простора,защото вече щеше да си умрял.
Няма как да не те привлича визуално и да я искаш сексуално,може би само ако си в порно филм и си под въздействието на наркотици.
Съчинявай си поне смислени истории,таквиз измислени деца под 18 ще ти се вържат.

5.   Чудя ти се какво чакаш,пробвай да я наебеш,а ако не ти пусне,изчукай мажа й !

6.   Евала брато но как успя да вземеш прашките от горния етаж?

7.   Е как така не те привлича, пък искаш да я чукаш, ти чуваш ли се? Да не е грозна?

8.   Чука те тебе хормона яко, това е ясно. Готов си и метла да наебеш, еле пък е руса ;) Обаче, би ли ни осведомил, тя някакъв иширет давала ли ти е някога? Влажен поглед, езиче по устните ... усмивчици поне? Може би нещо ти възприемаш като знак, че би ти пуснала? Имаш ли изобщо някаква приказка нея?
Абе най-добре си жули чикийка за нейно здраве и си избии от главата, че ще ти пусне реално. Да не вземе наистина да й посегнеш някой път направо, без предупреждение, че може и в затвора да те вкара. А там със сигурност някой ще те хареса и тогава ще разбереш що е ебън, ама на твоя гъз.

9.   Как ги взе тея прашки бе Карлсон? Трябва да обмениш инфо с баща ми. Той по цял ден кисне на язовира с въдица и нищо не хваща, а ти хвърли веднъж и хвана.

Тази история се повтаря едно към едно с онази от преди няколко дни, в която 45 годишен разведен мъж има мераци към младата си 22 годишна съседка от долния етаж.

10.   То и аз много искам да спечеля от тотота, ама на - даже и фиш не съм си пуснал... :D