Споделена история от Секс и интимност

Изгубих девствеността си и сега съм ужасена
Здравейте!

Аз съм момиче на 20 г. Преди няколко дни си изгубих девствеността. Повреме на акта нямаше силна болка или кървене, само лек дискомфорт. Понеже бях доста притеснена, а и нямаше много любовна игра преди да го направим, не успях да се отпусна и нямаше достатъчно лубрикация. Направихме го 4 пъти през нощта, но на сутринта се чувствах добре. Единствено усещах леко изтръпвне между краката. На другия ден обаче започнах да усещам чувство на дискомфорт във вагината, когато ходя по малка нужда също изпитвам лек дискомфорт, ходи ми се до тоалетна често и изхвърлям нещо като кървави съсиречета с урината.
С партньора ми използвахме предпазни средства, но все пак се тревожа дали всичко това е в реда на нещата? Много се притеснявам!

- Дж.

Коментари

2.   Ами звучи да не е нормално. Може да си получила цистит. А ако си хванала и някой бройкаджия, може и по-опасни неща да си пипнала. Отиди на уролог и гинеколог. И не отлагай, защото не е добре.

3.   Отивай на лекар!

4.   Нищо ти няма. За успокоение отиди на гинеколог, но нещата които изхвърляш са от химена.

5.   На лекар

6.   Нищо ти няма. Никакъв гинеколог не ти трябва. Все пак си ти разкъсали химена.

7.   Отиди на лекар,ако много се притесняваш. С това не трябва да се бърза

8.   Какъв химен е разкъсан, мислете преди да пишете. Не е имало кървене, значи не е разкъсано нищо, но и да беше, той не се къса по описания начин.

Ако сте го правили на сухо, може да те е претрил и оттам да е дискомфортът, ако е сериозно претриване, може и кръвта да е от това. Най-добре си е да отидеш на лекар за всеки случай, ако много се безпокоиш.

9.   Не при всички жени хименът кърви, особено ако половият акт е на по-късна възраст към 20 вече не е толкова богато кръвоснабден. Вижда се като белезникава ципа, но при разкъсване не тече кръв.
Това, за което разказва момичето прилича на тежък цистит, може възпалението да е стигнало до бъбреците. Теябва й гинеколог и нефролог.Също и доста изследвания и без антибиотици няма да мине.