Споделена история от Секс и интимност

Как мога да стана донор на сперма?
Не ми върви в любовта, но съм интелигентен и над средното ниво по красота, поне според околните. Но съм доказателството, че всичко в любовта е до късмет. Вече съм на 33 години и по-млад няма да ставам, а освен това много хора имат проблеми със забременяването. С висок тестостерон съм и ми се прави секс по няколко пъти на ден. В момента обаче нямам приятелка и се зачудих дали пък да не даря сперма на някое семейство, което не може да зачене или на самотна жена, която отчаяно иска дете, но не е срещнала мъжа на живота си или пък няма време да го срещне от работа или пък не иска мъж, но иска бебе. Кажете ми в кои клиники в София вземат донорна сперма, защото търсенето в Интернет ми показа само Малинов.

Коментари

1.   Би ли уточнил: просто много ти се ебе, но не намираш партньорка или си решил да оставиш (поне) косвено поколение? За първото има различни начини (не само проститутка), но вероятно трябва да свалиш гарда. За второто ... пак има различни начини и точно даряването на сперма не виждам как смислено те удовлетворява.

3.   До номер 1 - не е до гард. да ти кажа аз съм на 32 години да нисък съм и плешив но въпреки това имам самочувствие и работя като програмист, спортувам 3-4 пъти в седмицата и съм "фит" НО и при мен както при автора любов йок... и секс и йок наистина забелязвам че любовта е късмет... онтосно клиниката ами авторе аз до колкото знам има една единствена и тя е в София като там ти правят спермогенеза първо за да ти кажат дали нямаш проблеми и ако всичко е ток и жица ще станеш донор НО няма как да познаваш семейството което ще ползва генетичният ти материал

4.   1 по-скоро второто. То че ми се ебе така е, но си намирам жени за това и то не проститутки. Удовлетворява ме да помога на някой в нужда.

5.   Илл как ги измислят такива изродщини! Дори и да не мога да имам деца никога няма да приема такова гнусно нещо да забременея от сперма на напълно непознат мъж, но явно хората са различни!

6.   N3, любов и секс са различни неща. Да най-добре е секс с любима, но ... "като няма риба и ракът е риба". Има не малко жени с някакви "дефекти", които биха направили компромис и биха се наебали с удоволствие точно с такъв като теб. Въпросът е ти на какви компромиси би се съгласил. И авторът.

7.   3 Коя е тази клиника, Малинов ли имаш предвид?

8.   А в друга донорска програма би ли се включил? Това да го "ливнеш контролирано" някакъв върховен принос за нацията ли е за теб? За това, ти питане Джи- Пито ще ти издаде направление със сигурност...

9.   8 бих ако не ми ставаше лошо при взимане на кръв.

10.   5 не казвай голяма дума! Познавам такива дето също не искаха и се кълняха, че бързо ще си намерят мъж (нищо че цял живот не са успели на младини) и сега друга песен пеят! Който хвърчи много на високо така става накрая!