Споделена история от Секс и интимност

Ако има страст, размерът от значение ли е
Предполагам, че ако има страст в жената, размерът няма да е чак толкова от голямо значение, поне аз така си мисля, вие какво ще кажете, моят размер е малък (14см) и гледам всеки път да прилагам техники и прочие за да се получи хубав и страстен секс.

Коментари

1-50 от 69

1.   При бившата ми няма да мине този номер.
Тя иска дебели

2.   И не само при бившата ти.
ж25

3.   Ами... очевидно зависи от какво е породена тая страст...
14 санта, е всъщност средният размер за България. Демек по-женската логика наистина е категория малък. Както и да си под 180, значи си нисък. Като се насъберат много такива средняшки статистики... пък недай си боже под средните... каква ти страст... Това с "техниките", малко като "характера", гледат го като всичко друго ти е "в норма"... демек над средното.

4.   амиииии не е все едно и също с 12 13 големина и не е едно и също да получиш голям ммммм 18 19 см да те изпълни цялатаа затова не е от толкова значение но не е и да отказваме големии :))))
Елица

5.   M31 - Според мен размера няма никакво значение, с бившата ми приятелка праихме страхотен секс многократно съм я докарвал до оргазъм, а размерът ми както каза номер 3 е среден за българия в сличаят моя е около 15 см

6.   Е моят като е 15 къде е? Среден ли е или 1 см повече от средния?

7.   Жената иска хем дебел,хем дълъг,а чак после реве,че я боли,че й е обърнат хастара на путката и прочее рекламации,за които в началото не се сеща !

8.   Не, няма значение размерът, освен ако е под 7- 8 сантиметра. Важното е да си отдаден и да се опитваш да си издръжлив, също ако приемаш жените такива, каквито са и ги предразполагаш да се отпуснат.

9.   Колко пък дебели, аз съм с 12 см обиколка и мисля, че не е тънко, нито пък дебело, а средно, което е ок

10.   "Размерът няма значение", казал бай Иван, и му сипали бирата в чаша за кафе...

11.   За да има страст, трябва да имаш пари. Жените на първо място се възпламеняват от парите. Ако ги имаш достатъчно на брой, ще ти простят всичките недостатъци и ще ти изпълнят всички фантазии. Жена пред богат и такъв с голям чеп веднага би избрала богатия. Ако е красавец с голям чеп, пак би избрала богатия, колкото и много да й се иска да го направи с красавеца. Ще потърпи, пореве, ще затаи болката в себе си, но ще преглътне и ще продължи с богатия. Ако си милионер, знаеш ли с каква страст ще лапа нечий 11- сантиметров?

12.   Има значение структурата/ хормоните на конкретната жена и разбира се, че е възможно и с нормален размер да има страст.

13.   Ами има, да. Номер 2 много ме изкефи. Да, ако страстта е голяма, не е от толкова огромно значение, но трябва да си добър в целувките, ласките, оралната любов... Хора, сексът не е само пенис, има любов, ласки! Иначе,ме се обиждай, не да, размерът и дебелината са важни. И не, не ревем, че ни "изтърбушвате", а че ръгате като подивели без никаква смазка или подготовка, защото кого правиш любов, не можеш да блъскаш жената, все едно е теле, което си впрегнал! Била съм с мъже с големи, и никаква болка не изпитах, но те бяха умели и знаеха какво да правят. И номер 11 , големи глупости си нацвъкал. Разни такива като теб зная само да реват. Не сме виновни, че са те отрязали, защото нямаш пари. Винаги съм била с бедни мъже, за твоя справка. Жената гледа отношението, не парите. И да, нормално е да иска от теб да вадиш пари. Искаш да ти лапа, обаче да стоиш по цял ден с ръце в джобовете и тя да те храни ли? Вие мъжете сякаш не търсите жени с пари, баси... И после що била огорчена авторката на "Бихте ли обичали бедна жена", виж коментарите там. А защо трябва да ти лапа? Ти ближеш ли я? Едва ли.
Авторе, защо не питаш приятелката си? Притесняваш ли се? Може би, че ще те излъже? Ако се обичате и има силна страст, какъв е проблема? Може би се боиш, че ще ти изневери? Ако те обича, няма страшно. Тя имала ли е оплаквания от размера ти или ти просто се притесняваш от него?
La Diabla

14.   11, *жените, които ТИ харесваш.

15.   Разбира се че има значение!

16.   14, направо го закова!С такива жени се движи бедния, това видял и вече ръси. Нали знаеш , гърнето си намерило похлупака.
La diabla

17.   Не. С партньор, който ме привлича визуално и сексуално и си пасваме енергийно и имаме същите фетиши и предпочитания, не би било проблем да е с не толкова голям член. Била съм с мъж с много голям и красив пенис, в който нямаше капка страст и на всичкото отгоре не знаеше как да го използва. Заради него после си мислех, че идеалният мъж трябва да има непременно голям член, но пораснах.

18.   Важното е да сме живи и здрави и не чак толкова лакоми, ебах тия 2см отгоре където ще ви влезнат у кочината..всичко е до психика предполагам, не всеки е с 16,17,18 см и нагоре уй, пък се съмнявам, че оставяте половинките си като са с 13,14 см...аааайде

19.   Авторе, не слушай ехидните словоблудствия на женските усойници! От жена съвет не взимай НИКОГА в живота си, ако искаш да се радваш на здраве и щастие.

Жената не може да ти е мерило за НИЩО в живота.

Природата е създала човек с определени мерки - височина, големина, съразмерност. Средният ръст за бялата раса при мъжете е между 1.70-1.80 зависи от народа. Ако отвориш всички статистики за дължината и обиколката на мъжкия пенис правени досега, ще видиш, че средното е между 13-15 см., деблина 12/12 и нещо, пак зависи от нацията. Това означава, че ПОЛОВИНАТА МЪЖЕ имат ръст и големина на пениса под тези размери! Природата го е определила така. Следователно така трябва да бъде.

Ти се допитваш до жените, само че пренебрегваш факта, че жените са като бездънни ями - много зли, коварни, АЛЧНИ, НЕНАСИТНИ! Една жена насищане няма - ПОВЯРВАЙ! Колкото и да й даваш, тя ще погълне всичко и ще иска още и още. САМО НА БОЙ НЕ ДЪРЖИ ДЪЛГО И НЕГО ВСЯЧЕСКИ СЕ ОПИТВА ДА ГО ИЗБЕГНЕ ЧРЕЗ СЕВЪЗМОЖНИ МАНИПУЛАЦИИ ВЪРХУ МЪЖКАТА ПСИХИКА! За всичко друго, равни нямат!

Ще ти отговоря на въпроса има ли значение размера?

- Има, когато нещата опират до самия размер!

- И НЕ НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ, КОГАТО ИМ ПРЕДОСТАВЯШ ПАРИ!

За проститутката, пък била и "най-елитната", има ли значение размера на пениса на поредния "клиент"? Не, нали? Даже, ако е по-малък, по-добре за нея! Какъв парадокс! Едни от най-красивите жени повече се радват, ако пенисът на клиента им е среден и под средния размер. Иначе Ганка е ненаситна лъвица....

Така, като рекапитулация ще ти кажа, че ако питаш жените, никога нищо не им стига или поне в дългосречен план!

Затова обърни внимание - ако имаш пари, можеш да си накупиш всяка жена. Даже можеш и няколко едновременно да имаш и всяка от тях ще си трае за останалите, само и само да продължи да бъде на хранилката. ;)

Сега ще ти се изредят, че те не се продавали! Влез в приложенията и почни да предлагаш пари, да видиш дали не се продават! Даже пиши на официалния профил на някоя кифла във фейса и ела да кажеш ;)

Така че отговорът, който търсиш е "НЕ! Когато портфейлът ти е ДЕБЕЛ, а банковата ти сметка е с достатъчно на брой нули, т.е. ДЪЛГА!" ;)

Точно, както споменах по-горе.

П.П. Сетих се за още един пример - заради дългите пениси на шейховете и свитата им ли в ОАЕ, Кувейт и Катар е пълно с едни от най-красивите жени на планетата? Даже там се е превърнало в най-големия пункт на красавици в световен мащаб! Заради големи уйове ли са там рускините?

20.   Сетих се за още един интересен пример:

Едно от последните видеа на Цанов беше за някаква наша уру*пия, която обявява девствеността си на търг и предполага, че някой от ОАЕ щял да я КУПИ, защото за девственици най-много се плащало от там!

Тя да не би се интересува, колко ще му е голям? Даже Цанов я пита "нали знаеш, че по всяка вероятност ще е някой стар, дебел, мазен, гаден извратеняк?" и тая ур-спия вика "няма проблем", щом могъл да си плати!

И тука е същото, ако имаш пари ще си накупиш девственици, колкото намериш. И непълнолетни да са, момичетата се продават. Хората като ги погледнат, няма да познаят, какви ги вършат тийнейджърките.

И сега като се запиташ - на тея не им ли пука с кого ще им е сефтето? НЕ И КОГАТО ИМ Е ПЛАТЕНО! Дават се на тоя с повечето пари. Той печели.

Ако си общувал по соц мрежи с някои по-хубавки момета, ще видиш, че те не са в България - една в Калифорния, една в Дубай, една в Централна Европа. Парите или к*ровете ги замъкнаха там? Парите! Щото к*рове има и тука и не им е необходимо да пътуват никъде, а просто да звъннат на съседа или на съученика, на клегата...

21.   Абе значение, че има, има. Но се съмнявам някоя жена да ходи с линийката. Ако е твърде малък е проблем, както и твърде голям. Така че автора и останалите коментирали, спокойно, напълно са достатъчни, кой каквото си има. Както се казва - златната среда. Ж 36

22.   Не знам за размера, ама една жена разпечатана ли е вече от друг.... А тук като ги чета все са такива. Ципата е създадена не от скука, има си морално знамение.

23.   М36 размера има значение моят е 18 см.и 14 обиколка

24.   Аз като мъж си го обяснвам като с циците на жената. Ако жената е свястна, хубава и страстна, няма чак толкова голямо значение колко големи са и циците. Големият размер е само бонус, но не е определящ.

Не знам дали е уместно сравнението, но аз така си го обяснявам.

25.   Разберете, че при малък пенис жената не чувства нищо там долу. Къс и дебел също не върши работа, защото само те разтяга. От къде да дойде тая страст? Желанието за секс трябва да завърши с удовлетворение. Големите пениси са някакъв мит, който комплексира мъжете. Такъв пенис предизвиква болка и никоя не е приритала за мега-гига размера.. Но злобните мъже, нямат нито аргументи, нито сантиметри, та го удрят на грозни обиди. Обиждайте , колкото си искате. Вашият проблем си е с вас в гащите.

26.   Големи цици,тясна слива и жената да е еблива=ето това е рецептата !!!

27.   19, 20, смешен си, но напълно си заслужаваш положението с жените. Нали знаеш: всеки мъж заслужава жената до себе си. С толкова грешни, но съзнателно направени избори за алчни и зли у*успии, напълно си заслужаваш положението, като не гледаш качествата, а външният вид. Всички мъже в твоето положение с такива избори, също си го заслужават. А може би самият ти просто не си достатъчно качествен, че да привлечеш свястна жена.

28.   Голямата ми любов беше с много малка пишка - малко по-дълга от средния ми пръст, дебелина пак доста под средното. Освен това свършваше за 2 минути и рядко успяваше да го вдигне, за да повторим. Минаха 10 години и още не мога да го прежаля - прекрасен мъж, чаровен, забавен, свестен и много готин човек.
Да, малко се изненадах като го видях за пръв път, но бързо забравих заради други качества.
Все пак не мога да гарантирам дали с годините (бяхме заедно 2 год.) нямаше да започне да ми прави проблем, когато преминат влюбванията и другите хим. процеси.

29.   Номер 19, стига се хаби. Всичко разбрахме, че си с малка п****.

30.   25 кажи за теб какво е "малък пенис"? Под колко сантиметра е малък, между колко и колко е среден и над колко е голям? Вземи линийката и виж! За обиколка също?

Защото така да бораваш на едро "малък", е много объркващо.

Иначе аз откъде да знам дали моят набор за теб е "малък", "среден" или "голям", че да знам дали да се припозная в описанието ти?

31.   до 28

Колко ти е дълъг средния пръст? И откъде го мериш? Ако го мериш от горната страна, то съвсем спокойно може да ти е над 10 см. и то без маникюра. Така че "малко по-дълъг" може да дойде 12 см. пенис. Дори повече от 12!

Това ли е "много малката п*шка" за тебе? Защото с 12 сантиметра има много мъже?

А и колко е средната обиколка според тебе?

33.   31, не съм 28, но моят среден пръст е 9 см, гледан отдолу, и това без маникюра. Горе-долу това е средната дължина на средните пръсти при жените. Иначе мен размери на пениси грам не ме впечатляват, ама наистина. Все ми е тая. Даже по-добре мъжът да е асексуален.

34.   14 см е прекрасен размер! Кой те излъга, че е малък? Средният размер е 13 и нещо. Тоест твоят е малко над средното. Напразно си се комплексирал.

ж24

35.   Това с малките/големи членове е болната тема на мъжете, не на жените. Особено на тези, дето не са сигурни в себе си.

36.   Има значение размера за удоволствието, аз все съм попадала на малки и средни по размер и много искам да пробвам с по - голям. Не знам дали ще ми хареса, но копнея да бъда добре изпълнена, мисля си, че удоволствието ще е по - голямо. Иначе размера, като цяло не е определящ за една връзка, важно е мъжът да се раздава с ласки, френска любов, това според мен компенсира доста, същото важи и за жената. Накратко - да не са дървета.

37.   Няма значение, ако мъжът е обичлив и страстен. А и 14 никак не са малко, среден размер. От жена с опит.

38.   Големия кур създава страст!
Малката пишка гаси страстта!
Да ви е ясно!

39.   Не мисля, че 14 см е малко. Най нормален обикновен пенис. Не му придавайте толкова значение. Ако жената не е възбудена, не я привличаш и 25 см да имаш в гащите изживяването няма де е хубаво. Ако има химия, страст, ласки, усет...14 см са си достатъчни.

40.   25 съм -към 17-19 е перфектно.
Малко по-малко е приемливо, при наличие на други въодушевяващи качества
Над това не е приятно и не е само мое мнение.
Статистиките не ме интересуват, а и се чудя как са направени. По слухове на очевидци, може би. Смятай колко е завишен размера, тогава.

41.   40, такива са под 5-10%, респ. и ти си в топ 5-10% на най-големите кофи. На млада жена със стегната путка 19 санта ще са и най-малкото некомфортни да не кажа болезнени. Пердполагам си над 40-50.

42.   Моя е доста малък и не успявам да я задоволя.Затова и давам да спи с други мъже само за секс обаче! Даже в момента си търси някой надарен да я изчука, аз може да гледам докато го правят на нея това и харесва!

43.   40, ти явно си с кратер отдолу, вместо с вагина.

44.   Въпрос на предпочитания е,някой жени искат размер други може би не,така е и при мъжете М-35год съм и харесвам когато жената е широка,не ми допадат тесни пички,когато са прекалено тесни свършвам много бързо а когато са като кофа както казват шляпам прилично дълго време просто обожавам широки пички

45.   42 а не си ли мислил, че ще е по-добре и за двама ви като спи с други да й плащат, доста добри пари падат. В Полша и Русия мъжете масово са сутеньори на жените си.

46.   Моя е 15-16 см, никоя не ми е казала да и е малък. Всичките са се кефели на макс, щото се раздавам много когато жената ми харесва, държа по много и повтарям бързо. Даже на жена ми и идва голям в някои пози и изпитва дискомфорт, ако е 20 Санта не си представям как ще се справя с него. Големи комплекси виждам във всяка такава тема, набийте си го в главите( горните), всичко над 11-12 см върши работа, стига да знаете как се ползва. Ся че има разни много оборотни мацки, къде долу са като казан, може и те да мрънкат, ама не са представителна извадка. А и ако го поемат отзаде, пак ще им е добре.

47.   Чудя се как е създадена тази статистика за среден размер, от коя година е и на каква извадка се основава. Не вярвам уролозите да мерят с линийка всеки пациент, а и нещата се менят, както с ръст на една нация, така и с размери. С двама души съм била, но и двамата са били с по 17 - 17.5 и си е перфектно, вярно ако няма добра възбуда и се бърза не се получава, но те си се стараят и няма проблеми. Всички мои познати мъже, които никак не са малко, в разговор не са пропускали да споделят инфо, като споменават и цифри. Аз нямам сексуален интерес към тях (те са наясно с това, от много години се знаем), нито ме интересуват, така че доводът да ме лъжат с цел да ме впечатлят отпада (просто си споделят понякога интимни проблеми). Най-малката цифра е 16 см. Най-голямата 20 см. Случвало се е рандъм хора да ми пускат снимки (много прост народ има, да), но доколкото може да се прецени, отново не са с така нарочения за страната среден размер, а много над това. Какви 5-10%, номер 41, не може от около 10 души, за които имам инфо, всички да са над средния размер. Статистиката не е вярна за мен.

49.   Всичко има значение. Всяко краче си има номерче. Всяка дупка си има "предпочитан пълнеж". Пожеланието е да си паснете във всички параметри- чувствителност, размер, продължителност, интензивност и желание. Имам съмнение, че дамския състав с 25 точки предпочитано живо месо им е Ок всеки ден, а и едва ли тъпкача всеки ден може да пълни уреда с кръв до състояние железобетон. Но има и такива дами - предпочитат ги гъвкави (меки)!

51.   Жена 32 г Много добър подход , при партньор със по малък член най най големия плюс е аналния секс защото на жената ще и хареса , аз лично харесвам но има начини на проникване и прочие , ако си решил да пробваш един съвет най добрия анален секс е когато жената е в разгара на възбудата от вагиналния така цялото тяло е отпуснато и тогава има удоволствие няма болка . Но прочети повече инфо за него .

52.   Моя размер е под средния - около 13 см. За мен лично ми е малък, но пък до сега няма жена която да се е оплакала - тоест след пръвия секс ме търсят за още и още. За жените сигурно има "голямо" и размерът, но по голямо значение има техниката, любовната игра и умствения капацитет! Така ги обработвам, че после ми казват - секса с теб е супер. Не съм някой голям "ебач" - но щом ме търсят за още, значи им харесва. С доста жени съм бил, както доста по малки от мен, така и с по големи /около 40 годишни/. Разковничето е да има страст, добре да ги възбудиш и подготвиш за секс. Ако има и чувства, тогава всичко върви по мед и масло в леглото.

М.35 години.

53.   Всички параметри са важни. Да си представим 20 см уред под търбух като чувал с картофи срещу бели бунове по 30 кила и колба като географски глобус!? За какви сантиметри пледирате като всичко е в други мерни еденици? Обратния вариант с тапицирания скелет, пък рани прави, колкото и смазка да се ползва.

1-50 от 69