Споделена история от Секс и интимност

Море и нудизъм
Здравейте хора от заглавието се разбира за какво иде реч...и така споделете в коментарите къде ще ходите на море тази година и кои нудизки плажове ще посетите и с кого посещавате тези плажове с приятел,приятелка,жена,мъж,любовник,любовница,деца и тн.т. и кой плаж за вас е добър.
Като автор на темата аз ще отговоря първи...
аз тази година ще посетя най вероятно първо плажа на Златните с жена ми но ще бъде само за ден а по време на отпуската едва ли ще можем да посетим нудизки плаж понеже децата ще са с нас(аз съм виждал семейства с децата които посещават такива плажове,но ние с жена ми предпочитаме да си ходим сами)на златните ми харесва че плажа си има всичко,чадъри шезлонги барче общо взето не ти трябва много багаж за да го посетиш а и плажът си ограден и обособена зона,където аз по не знам някъде да има такъв плаж даже и спасител има,не необходим да вървиш много има паркинг на близко а и цената на чадъри е по добра от тези в централната част и е спокойно а и другото което съм на час и половина път.

Поздрави М 30+

Коментари

1.   Много си назад с материала,Паткане,но на Варна са все такива капути !!!
Истинските плажове за нудисти са на Юг от Харманите,ти знаеш ли ги ???

2.   Аз предпочитам нудиСТки плажове по южното черноморие, които са диви и човек се слива с природата.

3.   Не живеем в България, и всяка година ходим за 3-4 дни до Испания специално на нудистки плаж. Малко градче Torrevieja , в района на Аликанте , нудисткия плаж е страхотен, тих , основно ходят семейства. Имаме приятели немци , и те обичат такива плажове и с тях се наговаряме кога ше ходим и там се събираме. Те са с дъщеря на 16 и момче и момиче близнаци на 11. Ние сме с дъщеря на 17 и син на 12. Там много ни харесва, много е спокойно, няма воайори , няма камери , понеже има много деца никой не си позволява да снима. Силно препоръчваме ....

4.   Браво за темата. На море по план ни е Анталия, Турция и там тези неща ги няма. Ако можем ще отскочим да Слънчака на нудисткия плаж.

5.   Аз ще ходя с приятелката си на северния плаж в Приморско. Има в средата на плажната ивица (между перла и северен плаж) обособена нудистска зона със спасител.

9.   Аз познавам само една нудистка с която преди 3-4 години ходихме многократно на плаж заедно - основно на Паша Дере близо до Варна, в най-южната част на плажа. Супер си беше цяло лято, жалко че после ме остави, защото не съм бил неен тип - демек мускулест батка, дето блъзка във фитнеса :D

Добре, че е пълно с други прекрасни жени... ;)

11.   До номер 1 всички знаем тези плажове, ако ще ходиш някъде сподели... прочети темата какво се пита

12.   Аз съм отвратена от нудистките плажове. Бях им фенка, докато не видях една двойка как се покри с хавлия и правиха секс без да им пука, че е пълно с хора. От тогава приключих с нудизма.

14.   до 12

Звучиш някак странно. Хем си нудистка, хем фенка на нудизма, но видяла двойка да се любят на плажа и вече си с фобия?

Аз също съм го правил с гаджето на нудистки плаж. Вярно, изчакахме да останем сами, но все пак... На друг плаж пък го правихме влезли във водата на нивото на оная ми работа. В близост до нас имаше хора.

Лично аз съм бил на цетралния плаж във Варна, фрашкан с хора и имаше едни тийнове, момиче и момче се бяха прегърнали, а момичето си беше качило краката на кръста на момчето и го правеха във водата. Аз бях до тях, както и техните приятели и по едно време (щото нещо ставаше съмнително, какво правят) един от френдовете им ги попита "К'ви ги вършат?" и момичето, което едва ли беше по-голямо от 16 години му отвърна най-спокойно и на висок глас "Чукаме се!", без капка притеснение, че около тях имаше и други хора.

Сексът е нещо уникално приятно и когато го правиш с любим за теб човек, не виждам причина, която да те спира да се любиш.

И ако не можеш да го направиш на плажа, в морето, в гората, някъде на по-затънтено, то тогава къде можеш? Само в спалнята цял живот?

Не мисля, че е лошо хората да си обръщат внимание на нудистките плажове. В чужбина в едни от най-елитните курорти и плажове го правят. Но тук е някак срамно...

Ненормално е според мен друго:

Супер, ама супер ненормално е за мен да виждам по улицата в София ДЕЦА, които са разголени. Пълно е с момичета, които в градската част се обличат като проститутки. Някаква тука пищеше (май беше Лола), че мъжете сме се носили в центъра с анцузи, а и думичка не обелва за облеклото на жените и момичетата. Според теб нормално ли е момичетата да бъдат пускани от родителите си да ходят с панталонки, които им разголват дупетата? Нормално ли е децата да са облечени с клинчета, които им отпечатват срамните устни и прашките? Въобще нормално ли е деца да носят прашки, а гърдите им да изкачат от потничетата? Това нормално ли е? Нормално ли е зрелите жени да ходите по същия начин облечени на обществени места в градската част?
Дамите ще ми кажете, че ви е горещо. Чудо голямо! То и на мен ми е горещо, но моите къси панталони ми стигат колената (даже ги покриват) и тениските, които нося са с ръкави и достатъчно дълги. Нито ми се виждат мишниците, нито пъпа, нито кръста.
Иначе за вас всичко може и всичко ви е позволено! Било ви топло и така ви харесвало да се носите и ви гледаме срамните устни, дали сте с прашки или дори без прашки, на всяка ѝ увиснали циците, разголени пъпове, рамена, деколтета, кръстове, крака... Някоя зададели си въпроса дали е приятно на околните?

Ако има наистина красиви дами, които изглеждат привлекателни в очите на почти всички мъже, то има и много други дами, които са далеч от привлекателни. Трябва ли да ми се натрисат циц*те на всяка една въобразила си, че е красавица жена? Трябва ли да гледам малки момичета облечени като магистралки?

Всичко това би било нормално, ако се случва в някой курорт на морето. Но в градската част да се ходи така, е всичко друго, но не и нормално.

Ние мъжете защо ходим нормално? Защо аз не съм се съблякал навън само по едни впити къси панталонки за велосипедисти и под тях да не съм сложил и гащи, така че ясно да ми се отпечатва пакета и да ви натрисам на вас жените к*ра си? Защо?
Цялата тази голота за нормална ли я виждате?

Ейто това са ненормални неща, а не че някаква влюбена двойка са го направили на нудисткия плаж.

Теб да не би някой да е дошъл и да е тръгнал да те изнасилва, че си психясала?
Да не би тази двойка да го е направила на централния плаж във Варна или Бургас, където се ходи само по бански?

И даже и това не е вярно – на централните плажове жените си махате сутиените. За вас пак може! А ако аз като нудист си махна банските, някоя лелка като тебе ще звъни на 112 и ще опищи целия плаж.

До Автора. Препоръчвам ти да отделите време и да посетите уединени плажове, далеч от всякакви закостенели текстилници. Ще си прекарате чудесно на чисти плажове, сред чисто море. Все още се намират такива.

16.   Двойките често правят секс и без да се покриват изобщо. Даже са били много благоприлични тези дето сте гледали. Воайорството е много по-извратено от ексхибиционизма.

18.   От автора до номер 14 малко излезна извън темата ама съм съгласен с теб за някои неща, аз съм от малък областен град и това което го виждаш в столицата го виждам и аз. тука става въпрос за двойки, семейства не за подрастващи ученици не искам да си набиваме канчетата тука а да споделяме мнение за плажове и нудизъм посещавал съм плажа на Дюни... но както гледам от коментарите много хора в БГ не посещават такива плажове също така аз нямам познати които да си ми споделя че са ходили, за голяма част от обществото не е прието да ходят... не знам мнението на жените какво е но на моята е да отидем и да правим секс ако има възможност

19.   Личи си че № 14 е супер Паткан,но от Варна са все такива,бая чалнати !!!