Споделена история от Секс и интимност

Бихте ли наели професионален фотограф да ви снима докато правите секс?
Бихте ли наели фотограф с професионална техника и осветление да заснеме вас и вашият партньор как правите секс? Моят приятел е доста навит да го направим това, но аз малко се притеснявам... все пак непознат човек ще ни гледа и обикаля, но резултатът може да е интересен :)

Коментари

1.   Здравейте аз съм фотограф.
Хммм. Интересно сте го измислили, но знаете ли какво точно искате?
"не забележи" фотограф снимащ половият ви акт
или дирижиран "полов акт" от фотографа?

Но това което ми се струва, че искате, със снимки по време на секса, ще се получи чиста порнография. Има разлика между порнография и актова фотография.
Просто трябва да знаете какво искате. Снимки по време на реален секс или хубави еротични снимки.

2.   С едно бивше гадже си правехме порноклипчета много често, но просто слагахме камерата срещу нас и каквото излезе. Но с професионалист, т. е. с друг човек... незнам, мисля, че ще почна да преигравам, а не да се държа естествено. Но може и да се получи нещо интересно :)

3.   Аз лично не бих. Щях да импровизирам начини сами да си го направим, звучи ми много по забавно.

-Death_Blade ^

4.   Не не бих

5.   По време на секс - не, но хубави актови снимки ако си харесвам тялото на 100% защо не?

6.   Аз не виждам смисъл..
ако може някой да ми обясни :)

7.   Към фотографа -
Нали за това от самото начало става дума именно за ПРОФЕСИОНАЛЕН фотограф. Магьосник на светлината и режисурата.
Така че е изключено да се получи порно. Еротика ще бъде.

8.   Не, не бих.
И ако бях професионален фотограф не бих се навил, защото залага човек името си на карта. Това не е актова фотография, а порнография.

9.   Номер 1 (фотографа) :):) към номер 7 и 8
Да определено съм против порногравски снимки.
Но съм за актовата фотография.
Обаче въпроса е зададен дали бихте се снимали по време на секс.
Според мен ако се правят снимки по време на реален секс няма да се получи нищо (ее може и да има някой друг хубав кадър но.... )

10.   Струва ми се много противно. Това е само между двама души-не повече... Освен това може да се злоупотреби с вашите снимки и да се видите по порно-сайтовете.

11.   Към номер 1, не е порнография, ако сам те си я гледат ^ ^

15.   С жена ми би се снимали само ако фотографа е жена и то по бельо. По еротично е!

16.   Ми по време на секс може би.
Но повече бе ме допаднало(от много време го искам всъщност) еротична фотосесия.... със змия. Харесвам ги страшно много, а една пълзяща по голото, позиращо тяло е мммм.... А фотографа ако ме привлича- това е съвършенството!

Лена