Споделена история от Секс и интимност

Обсебена от мисли за усекса нимфоманка!
Това е истината - не мога да мисля за нищо друго по цял ден. Само секс, секс, секс! На работа съм под стрес, обаче ли мине красив мъж, и изперквам. Заговори ли ме млад мъж, и се успокоявам. Пристрастена към порното. Правя го с различни, без да съм курва, и не мога да получа удоволствие! Ако е за сериозна връзка, той трябва да е 24 часа в готовност. Приятелите ми казват, че имам мръсно подсъзнание. Какво мръсно, то съзнанието ми е такова! Искам да се отърся от това, да бъда чист човек.... Защото се чувствам омърсена и грешна. Хормонално ли е, психолог ли да потърся, да не би да съм асексуална или лесбийка - от това се притеснявам много- или пък, че съм
обикновена курва? Да се обърна ли към Бог? Моля, без подигравки и обиди! Искам нормална връзка, романтика, деца, а не това!

Коментари

2.   Поговори със свещеник.

4.   Отново авторката: искам да добавя, че при сексникога не получавам удоволствие, и си оставам незадоволена.

6.   Ти си фригидна, и понеже си такава и търсиш мъж да те задоволи и затова хората си мислят ,че си курва.....не ,не си.....потърси психолог .....ендокринолог и други лог........успех!!!!!!

7.   Ти нещо... асексуален знаеш ли какво е? Асексуален е човек, който изобщо не изпитва физическо привличане и желание да спи с някого.
Как така хем си нимфоманка, хем си асексуална?!
Темата е провокация.

8.   По добре да отидеш на лекар , или да прочетеш някоя книга във трудни периоди от живота ми чета метода Силва . Но по добре отиди при специалист . Може и сексолога да е и да те изпрати при психолог . Няма нощо страшно в това , (да посетиш психолог ) просто го напрви за себе , за да намериш отговора .

9.   Намираш си нимфоман като теб, който знае точно какво да направи, за да те задоволява, и готово. Нещата са толкова лесни. Себеподобните живеят най-добре заедно.

- Кифлоприземител

10.   Мъж дето да стои надървен 24 часа за твое съжаление няма. Но има вибратори. Купи си и се ръгай 24/7.

12.   Да, вероятно имаш хормонални/ психични/ неврологични проблеми. От кога се появи това неконтрилируемо желание и свързваш ли го с определени случки, включително падане/ телесни травми, най-вече в главата или изкаран грип/ други болести? Употребявала ли си наркотици, прекомерно алкохол, пушач ли си? Лекувала ли си полово предавани болести? Забелязваш ли други необичайни действия или разсъждения в теб (за това можеш да питаш близките около теб хора)? Всички тези въпроси си ги помисли предварително, върви и си вземи направления за изследвания. На личния лекар спокойно можеш да обясниш, че си отключила хипервъзбудимост и странни емоционални реакции (недей да изпадаш в подробности, това е достатъчно). Задължително се изследвай, защото това състояние въобще не е безобидно и за подценяване. Ако хормонално си ок, може да се наложи и скенер на глава. Първо посети ендокринолог и невролог, и ако всичко е ок - психиатър. Но все пак зависи от останалите симптоми и история.

13.   Авторката - благодаря за отговорите.
Не, вибратор няма да си взема. Отвратително е.
И не, темата не е провокация.
Кифлопрезимител, учудващо този път поста ти е смислен, логичен, лишен от злоба, сексизъм и оплювки.
Благодаря още веднъж! Да, ще говоря със свещенници или с психолог.

14.   Аз миналата година, като бях бременна бях в абсолютно същата ситуация, постоянно в главата ми беше само секс.Съпругът ми е доста консервативен и да ми бях споделила не би ме разбрал. Не ме задоволяваше въобще, по цял ден чатих с всевъзможни мъже и момчета, гледах порно, мастурбирах по цели дни и то не само в къщи, Ами в работата ми, в колата ми, дори в тоалетната на заведения. Но при мен беше по обяд и и причини заради хормоните

17.   Ошо казва: ако ти кажат, че сега имаш за задача да не мислиш за маймуните и трябва да се съсредоточиш, за да я изпълниш... Ти ще си представяш само маймуни с всевъзможни изражения! Така че, начинът да се освободиш от манията си е не да бягаш от нея, а да я приемеш! Медитирай върху секса. Имаш ли приятели? Създай приятелства, бъди като сестра на някой мъж, без да го възприемаш сексуално. Играй с деца. Насочи енергията в друга посока, но продължавай да правиш секс. Това е част от живота, но ти си пристрастена към секса, защото ти липсва нещо друго. Открий какво е то и ще си свободна. Аз знам, но ще те оставя сама да го откриеш.

18.   14 директно си каза, че си е чатила със 100 мъже, докато чака дете, ама то било от хормоните.
Пичове, ама то от хормоните бе.
Жена ви ви е изневерила, даже тройка е правила, докато ств били женени??? Ама не бе, то от хормоните спокойно.

20.   Сериозен проблем. Имах колежка, която страдаше от подобна сексуална активност. Чукаше всичко, което мърда. (И мен включително...) Можеше да го прави цяла нощ, дори и 24 часа. Беше на хормонална основа. Предписаха и лекарства и донякъде помогнаха. Но тя така беше свикнала с начина си на живот, че не си пролича кой знае колко много. Свършваше и след 30 секунди искаше отново. Все пак се консултирайте с лекар, но не хранете голяма надежда...

21.   Вече знаеш как се чувства всеки средностатистически здрав мъж! Поздравления лесно ли ни е сега кажи? Ех и аз искам такава еблива жена да си хвана като теб, ще я шибам нон стоп и през деня и вечерта!

23.   Щом по време на секс не изпитваш удоволствие, то вероятно наистина си нимфоманка, но не задължително. Според мен имаш нужда от психолог, но да знаеш и, че към него/нея ще започнеш да имаш сексуално влечение - прочети за преноса и не се притеснявай да му/й споделиш, когато се случи. Съвсем нормално е.

24.   Браво н.21 , , аз съм ж.45, много обичам секса особено последните 7 години. Но за съжаление моят съпруг
изобщо не се сеща за мен. Правим го 1,2 пъти
в годината. Миналата година нито веднъж. Омръзна ми от
мастурбиране и фантазиране

25.   Нормална жена си, но не си попадала на добър любовник.
Повечето мъже са тотални некадърници.

26.   Еее де и мойта да беше така , аз пък е моля за секс

28.   Ж 33
Ми и аз съм такава. Нарича се високо либидо. Тва че масата са слабо сексуални, не ги прави по нормални. Като няма редовен качествен секс с партньор, от който да изпитваш истинско удоволствие, какво очакваш... Аз привличам топ женкари, ясно защо. Сексуалността ми се забелязва от 100км, а и съм секси. Уреждам си секс лесно, почти никога не съм на сухо, но с връзките е пълна скръб. Тия дето искат сериозна връзка, не са много по секса. На кой не му ставало, на кой му е малък, кой нямал нужда редовно, пълна скръб. Другите мъже с по над 100 бройки пък предлагат само секс. И аз кво? Да си седя сама ли. Мисля да водя двойнствен живот, поне засега, докато не срещна своето аз в мъжки пол....