Споделена история от Секс и интимност

Много ли е извратено?
Здравейте! Чудя се как да си го обясня, но мисля, че имам фетиш към лекари... Смисъл непрекъснато фантазии с тях... Един съм имала, много ми е трудно да го забравя... Иначе не ми липсва внимание от мъже, но не мисля, че е нормално това с фантазиите...

Коментари

2.   Интересно дали някоя има фетиш към улични метачи, безработни и общи работници?

4.   Нормално. И аз имам фантазии с лекари. Как тези изкормвачи висят по уличните лампи и плащат за кражбите и другите си престъпления.

5.   2, и на мен ми е интересно дали някой има фетиш към грозни и/или дебели жени?

6.   До 5
Да, има! Аз имам фетиш към дебели, но не и грозни жени !

8.   Еми кво, не е извратено, лекарите също са хора и също заслужават любов и щастие.
Преди години съм си представял, че ме чука таксиметров шофьор, но после изчезнаха тия фантазии.

9.   Здр.зависи какво имате в предвид дебела жена,например на мен ми харесват да са в порядъка на 65-85кг.на височина до 170см

10.   Нормално. Жените имат фантазии към мъже с положение, власт, харизма. Лекарите са интелегентни и в крайна сметка често държат в ръцете си живота и здравето на другите хора. Щеше да е извратно да имаш фантазии с неграмотни цигани, тъй като са под нивото ти, а пък лекарите са над нивото ти.

Мъжете пък има фантазии към медицински сестри. Нежни, грижовни, млади, всеотдайни, секси и готови да изпълняват мъжките желания. Мъжете (поне нормалните) имат фантазии още за млади стюардеси, секретарки, сервитьорки. Да са млади, покорни, секси и под нивото на на мъжа.

11.   Към номер 4 :бърша си потта от страх фантазиите ти да не станат реалност... с пачки от твоите осигуровки.

12.   6, щом казваш.
9, може би щях да ти допадна преди, когато бях почти 70 килограма на 1.65, само че аз никога не съм била фен на дебелото и смъкнах с диети и спорт до 58 килограма и искам още да сваля. Друго си е тренирано и добре оформено (но не мускулесто) тяло. Дори преди малко се върнах от бягане.
10, не е баш до властта. Мен пък например глезльовците с пари ме отблъскват, а реално те също се водят като "мъже с власт". По ме привличат мъже със силен характер, които животът много ги е мачкал, но не ги е съборил или ако е успял, то те са станали още по- силни.

13.   Аз имам фетиш към умни жени, уви такива в Бг почти не срещам. Доказателство е всяка втора тема в сподели, която е писана от жена.

14.   11... Ако си лекар и си с това мислене, спри с практиката си дотук, защото не заслужаваш професията си, както и много други твои колеги.