Споделена история от Секс и интимност

На каква възраст?
Здравейте момичета, дами.На каква възраст загубихте девствеността си/съответно вагинално и анално/

Коментари

1.   Жена 30 години
Аз на 16 години загубих девствеността си , анален секс година по късно не ми харесваше и отказвах анален секс . Сега мога да кажа че и двата вида секс ми харесват

2.   На 16 и съжалявам, а анално направих няколко опита на 35 , не ми харесва, така че да решим, че още съм почти девствена там.

3.   Жена на47. Детственоста на18г. А анален съм опитвала с дилди от собствен интерес но не ми допада. И пенис още не ми е влизал.

4.   Жена на 21
На 15 вагинално. Тогава пробвах и анален обаче момчето нямаше опит и изобщо не ми хареса. Няколко години не се осмелих да пробвам там отново, но с предишния ми партньор реших да пробвам, тъй като ме предразположи много добре. Беше много опитен и се получи страхотно и от тогава давам и там и редовно си го получавам вече навсякъде. :)

5.   На 20

6.   Бях девствена до 19 години, а анален секс правих на 23-ия ми рожден ден.

7.   На 18, вагинално. Никога не съм правила анален и никога няма да правя.

Ж 22

8.   На 16 и много съжалявам, че беше с него! Вагинален разбира се

9.   18 - 18,5

10.   Все още не съм.
Ж 24

11.   Ж44г. Вагинално на26 с сегашни я ми мъж. А анално на 17г от първото ми гадже.

12.   Да споделя и моите но съм мъж. На 28г за пръв път видях и пипнах жена. А отзад още не съм опитвал. Макар, че ми се върти в главата. Семеен съм и жената не се съгласява. А друга жена освен моита не съм даже виждал.

14.   На 20 годишна възраст вагинално и анално

16.   до 11 - Стана ми любопитно, ако правилно съм те разбрала, на 26 г си го направила за пръв път вагинално със сегашният ти мъж, а на 17 г за пръв път анално с първото ти гадже. Това ще рече ли, че от 17 годишна възраст до 26 годишна възраст си правила само анален секс, а чак на 26 си започнала вагинален. Би ли споделила, редовно ли го правеше само анално и това уводлетворяваше ли сексуалните ти потребвости. Ще съм ти благодарна ако споделиш.

Ж27