Споделена история от Секс и интимност

Колко бройки са "много" за мъж?
Накратко. И ако може, има ли значение, дали бройките са от връзки или не? И има ли значение, кога е започнал даправи секс?
И последно - ако един мъж е спалс с 12 жени, като е пчонал от 13 годишен, но винаги е бил в поне година връзка с тях (общо, не, че е чакал година) и сега е на 28, курва ли е? Да речем, че върпосният мъж е от семейстов, което е сменило 4 града, а той е сменил 4 пъти държавите, поради работа/образование?

Коментари

1.   Еми аз съм на 28 и горе долу съм бил с толкова жени, като не съм имал дълга връзка с нито една и слава богу. И какво? Курвар ли съм? Сигурно съм, но съм се убедил, че при жените няма угодия. Ако не си бил с никоя лошо, ако си бил с много пак лошо, ако скоро не си правил секс, лошо.
Така че ми е през оная работа.

2.   Всеки мъж, спал с повече от 1 жена, е курволяк. Точка. Има значение и каква е жената, така че и с 1 да си бил, ама да е била боклук, значи и ти си боклук.

3.   Колкото повече, толкова по-вървежен е мъжа, защото тогава жената се чувства избрана сред много жени. Освен ако не е бил проститутка, защото тогава жената приема мъжа като закъсляк, че никоя "нормална" не му е пуснала. Може да е била кварталната курва ама безплатна да е била. Иначе жената се чувства, че се е прежалила за закъсляк и и бие по егото, че само тя и проститутки са му пристанали. Жената всъщност обикновено не избира мъжа според самия мъж, а според това с колко конкуренция се е преборила. Това и вдига самочувствието.

Неслучайно е приказка е, че мъжете са поддържат за жените, а жените, за да са по-красиви от другите жени. Тях ги вълнува къде в класирането спрямо другите жени, а не самия мъж.

4.   2, стига дрънка простотии!!! Мъжът не е курволяк! Мъжът си е мъж и с колкото повече жени спи, толкова повече мъж става, защото е създаден за много жени. Курволяк е само жената, защото е моногамна и е създадена само за 1 мъж, на който да роди и отгледа децата, и с колкото повече мъже спи, толкова повече боклук става!

5.   Ако си бил с повече от една, край, вече си отпадък. Жените гледат на мъже като теб като на обществен кенеф, който да ползват при крайна нужда.

6.   И една е много! Аз не искам мъжът до мен да си го е завирал къде ли не и да е като тоалетната на клуб 33. Тостер, който пече много филии, е здрав, работещ тостер, но филия, която се е пекла в различни тостери, е изгорена. То е така и с вратите: един ключ е създаден за една ключалка, а не да отключва вратите в целия квартал. Помислете, жени, какво ще ви хареса повече: нова кола или кола 50-а употреба с шестцифрен километраж?

7.   Н 3, интересно ми е дали някога си имал връзка въобще? Такива глупости дрънкаш, че...само мама ли познаваш като жена и някоя проститутка от време на време.
Аз такива мъже предпочитам да ги подарявам с чушка в задника и лимон в устата на "конкуренция" офф...то бива маймунски инстинкти, ама чак пък толкова.

8.   7, женен съм от 2009 г. при това щастливо. Бях млад тогава, на 23, просто така се случи, че още на 19 срещнах жената на живота си. И това е едно от най-хубавите неща, които ми са се случвали. След раждането на дъщеря ми, разбира се. Не знам изказването ми какво общо има с връзките, но обянсявам, щом питаш.

9.   До 6 - Бахти малоумните съпоставяния. Нито вагината ти е тостер, нито хуят ми е филийка.

- Филия се пече веднъж и се яде. Нали се сещаш, че като кажа, че исам да ми ядеш хуя, няма предвид да го изпечеш на 180 градуса и посе да го нарежеш и да ти мине през стомаха.

- Повечето ключалки имат по няколко еднакви ключа, а ако ключалакта е на входна врата, то има от десетки, до стотици копия на този ключ. Какво? Клонираш мъжа 3-4 пъти и си сбъдваш всички фантазии, за които не смееш да говориш?

- Помисли - Кое ще харе повече жената?
Тази кола от 2021-а:
https://s1.cdn.autoevolution.com/images/gallery/VOLKSWAGEN-up--3-doors-6217_19.jpg

Или тази от 2018:
https://autovolostorage.blob.core.windows.net/advertimages-8144865/maserati-granturismo-2018-494l.jpg

"Хмм, бих си взела смотан, груб и плешив мъж, но дествен мъж, защото му евтина подръжка ... и е девстен, пред Хенри Кавил" казала никоя жена никога ...

10.   0 - идеален си
1 - ставаш, ама не много
2 и повече - не ставаш за нищо

11.   За още по-ясно ще го обясня така: Ти като ходиш в магазина мръсни, омазани, ползвани тестери ли купуваш или нови стоки? Същото и с мъжете. Жените не се впечатляваме от тестери, а от нови продукти. Колкото по-малко е пипан продуктът, толкова по-желан и красив е той. При избора на мъж пак е същото. Никоя не иска ползвана, мръсна, раздрънкана стока. Това е положението, колкото и да не ви харесва.

12.   Момчетата на 13 години почват да се ебат? Моля? Ти си боклук от малък. После момиче на 14-15-16 да се ебе било "педофилия"... Я си ебете путката майна малоумна откачена

13.   Аз като съм 30,за моя 10 годишен сексуален живот съм спала с 13 мъже,НО никога не съм изневерява нито когато съм била във връзка, нито когато съм имала сексуален партньор.Това прави ли ме курва?Всеки има разбирания за малко и много...

14.   Зависи. Моят мъж си призна, че е спал 4-5 момичета, преди да се ожени за мен. Аз бях девствена. Това не ни пречи да сме щастливи вече 15 години, заедно с двете си деца.

16.   За мен са много.

17.   Жените са ми много смешни. Сякаш всичките до една са се наговорили в тази тема да ни го върнат на мъжете, взимайки подръка нашите аргументи.

Мили дами, мъжът и жената не са равни. Ако жената с всеки изминал партньор-еб@ч губи от стойността си и се превръща в употребяван парцал, то при мъжа бройката е трупане на опит и престиж.

18.   Според мен е важно какви принципи си поставяш.
Например, ако си с момиче за 1 вечер, важно е тя да ти харесва наистина т.е. да я намираш за привлекателна. Не е хубаво да се забиваш с момиче само заради бройката, защото така не проявяваш уважение към самия себе си.
Друго хубаво нещо е да не изневеряваш ако си в отношения. Ако нямаш такива, то ти би могъл да правиш каквото си искаш, защото не вредиш на никой. Да изневериш е много неуважително и неприятно за партньора ти.
Според мен е хубаво мъжа да има опит с жените, за да има самочувствие, че се справя добре. Първият секс не знам кога е хубаво да го направиш, но то си зависи от човека, от уменията ти, както и трябва да имаш малко късмет.
Аз съм момче на 26 и за сега съм бил с 13 жени. За първи път правих секс на 21, което според мен е малко по-късно от обичайното, но не се срамувам от това. Никога не съм изневерявал когато съм имал сериозна приятелка, а жените с които съм бил почти винаги са ми харесвали (един път се напих зверски... :D).
Лично аз не се намирам за мъжка курва именно заради това, че не съм изневерявал и не съм бройкаджия. Имам самочувствието, че се справям добре и знам как да се държа с жените.
Важно е да отбележа, че според мен жена, която е спала с 13 момчета, но не е изневерявала и спи с тях, защото ги намира за привлекателни също не бих нарекъл курва.
Като цяло ако уважаваш партньорите си и себе си нищо не ти пречи да спиш с много момичета.

20.   Да, мъжка курва е!

21.   На 29 г. се ожених за жена с една година по-малка от мен, тоест тя на 28 г. До брака съм имал 5 връзки, съпругата ми се оказа доста по-откакана .... с 36 връзки до брака.
Ами извинявайте дами, но никак не е приятно чувството жена ти да е преспала преди мен с повече от три футболни отбора.
Трябва да има някаква равнопоставеност и баланс според мен. Скромните балъчки да си избират балъци като мен, а отворените курвета като жена (бивша вече) ми да се събират с курвари.

22.   8 сега стар ли си, на 35-36? Нямаш и 4 още. В Америка на 45 се смятат за млади вече.

23.   Бе не знам, но мен лично ще ми е гнус да легна с някой дето е изръчкал половината град. Не е лошо човек да е бил в няколко връзки ( да ги е обичал, да е подбирал) , но някой дето е ходил само по курви и проститутки цял живот....дори и най-красивия да е не е за мен.

25.   1 и повече е много. Мъжът трябва да е девствен за първата си единствена жена в живота. Ако много жени са те имали, вече не ставаш, не си интересен, няма го блясъкът на новата/лъскава стока, има ги отпечатъците от многото, които са те пробвали и са избягали. Мъж с много жени става само за еднократна употреба, когато много и се прави секс на някоя. За мъж никоя няма да те вземе.

26.   Като ходиш до тоалетна, с ползвана хартия ли се бършеш или с нова? Същото е и с мъжете. Ползвани, мръсни, пипани от други, не искаме.

27.   Ако някой 30 годишен каже, че е имал сексуални и сериозни отношения с повече от 4 жени, с които е бил напълно безплатно и е харесван, то със сигурност ще те излъже. Всеки се цепи, че бил успешен и зарибявал и всяка втора му връзвала, аре стига. Развълнуваните комплексарки изказвания са твърде жалки. Няма мъж, който да зариби всяка по купони и барове. Жените се дърпат, а и колко асексуални, пресметливи и задръстени са се навъдили.. не е за разказване. Не си бройте завоеванията от алото, моля ви се.

28.   Тука плюят наляво и надясно, ама ако си легнат с девствен ще говорят 1 година и ще се подиграват как на еди колко си няма опит. Двойните стандарти в действие, не ги слушайте изобщо.
Жвните навъртат до 22-23 по 20 бройки, а после ти вика била съм само с двама. Преди 8 години като бях на 20, една ми се подигра, че съм нямал опит представи си. Курвето обясняваше, че била само с двама, а те се оказаха 22.
Знам знам, не били всички жени такива, знаеме.

30.   Жените искаме девствени мъже, и ние не желаем използван полов орган и да знаем, че е правил комплименти и си го е завирал в други преди нас и после да ни лепне някоя болест. А пък ходенето по проститутки, никога не го признавайте. Това е най-гнусното нещо, което мъжете правите, което би отвратитило една жена. Имам един бивш, който искаше да ме впечатли, с това ,че е бил с много проститутки. Като го разбрах това повече не исках и да го погледа даже. Казвайте на жените си ти си ми втора, не съм ходил по проститутки (като знаем, че 99% от мъжете ходят) и се надявайте да ви повярва.

31.   26 а ти ползвана ли си, какво даваш в замяна? Звучиш точно като квартална разпоретина, те са с най-големи претенции мъжете да са им верни, в същото време се таковат със съседа.

32.   Интересно как искали неупотребяван мъж. А в другите теми (и в живота) девствен мъж = боклук, от който бягат ДАЛЕЧЕ.

34.   Номер 10, аз явно съм толкова идеален, че жените ги е страх да ме пипнат, за да не се повредя. Мъкаааа, мъка!

По темата - "многото" е индивидуално - от моя гледна точка ще кажа, че ако бройката на жените на един мъж е равна на бройката години сексуална активност или дори по-голяма, тоя човек явно само секс прави. Разбирай - прекалено е! Ако е 50% от бройката години активност, значи в другите 50% от времето е правил и нещо друго. Вече какво е другото, не се знае, но има шанс и да е било нещо полезно.

Така че моята формула за нормалност е броят години на сексуална активност, разделен на две - ако бройката му е повече от тази, значи предимно/само секс му е в главата. Съответно липсите в другите направления вероятно ще са сериозни. Секс, не секс - в тоя живот имаме и работа, приятели, грижи за здравето, разни там задължения, самоусъвършенстване и т.н. Та ако през почти цялото време правиш секс, вероятно си занемарил това списъче.

35.   До 30

А какво смяташ за мен, като съм на 40 години и съм имал само 3 връзки и то дълги такива. В последствие, след година или две след началото на връзката разбирам, че жената до мен е била разпоретина и е давала на всеки, който си е искал по-настойчиво. Към кои спадам? А лично се определям към глупаците.

36.   Темата е провокация и цели да изравни сексуалните стандарти. Жените не могат да приемат, че мъжа и жената имат различна сексуалност и, че многото бройки при жените водят до много по-тежки поражения на душевността.

Не е хубаво мъжът да е курвар. И при мъжете това може да причини много девиации и травми. Но при жените е доста по-страшно. Жената се отдава. Всеки мъж, който я обладава откъсва по нещо от нейната душевност. Пръщо на жената е да иска секс, когато е влюбена. Жена, която започне да прави безразборен секс, определено има проблем и той се нарича курвенлък. Може да звучи вулгарно но нещата стоят по следния простичък начин: Мъжът обладава,ебе, чука, пръска семето си в жената и това е заложено у мъжа. Жената бива обладавана, ебана, чукана, пълнена. Сега се замислете ако една жена я обладават много мъже в какво я превръща това. Това не са двойни стандарти, а природни стандарти. В цялата човешка история е имало полигамия, но не и полиандрия. Разбира се, най-съвършената религия, каквато безспорно е християнството е възстановила жената като равноценно човешко същество и днес в постохристиянските общества хората живеят в моногамен брак/конкубинат. Самият аз също считам, че това е най-доброто, което може да има. Но е факт, че мъжете имат много по-силни сексуални нужди, много по-силно либидо и, че възбудата у мъжа може да бъде запалена във всеки един момент, дори от жена, която не познава и вижда за първи път, жена, към която няма никакви сантименти. За това е важно постоянната партньорка на мъжа редовно да изпразва тестисите му и да бъде сексуална. Мъжът по-лесно пада в изневяра заради самия секс. Когато жена изневерява почти винаги са замесени и чувствва.

37.   Няма много бройки за един мъж. Колкото повече чука, толкова по-добре. И без това мъж с много бройки са малко. За мъжа е по-трудно да сваля и да чукам.

39.   И една ви е много, покварени същества сте по рождение. Раждате се мръсни вие мъжете.

40.   А сега отидете в темата - бихте ли си легнали с девствен мъж или нещо от сорта беше и се върнете обратно да се посмете.
Няма такова гнусно лицемерие от жените, иначе ще ти надуят главата как не си прав.

41.   28, такива жени харесваш - общи с по 20( ) бройки, надменни...

42.   Няма такова нещо като много бройки за един мъж. Аз съм вървежен, млад бг програмист наебал 100 жени. Имай в предвид че българката е толкова лесна че за да докарам малко трудност в бройкането живея с майка ми, ама и това не ги спира да ми скачат на кура.
Един от Многото

43.   39 е феминестката аутистка. Тя е с 1 бройка сигурно хем е жена и й е лесно, но никой не се прежалва освен 1.

44.   Приятеля ми е имал около 20 бройки преди мен. И какво от това. Не ми пречи.

46.   44, явно не търсиш сериозна връзка.

47.   Зависи! Ако мъжът е вървежен ... не забравяйте, че някой жени са просто за консумация и нищо повече. Като едно вино. Мъжът подбриа и пробва - различни реколти, различни области, гледани по различен начин, от различни сотове. Едни са руси, други черни, на едни са им по-хубави дупетата вагините, на други циците са по-хубави, на някой някак си, самата вагина е по-хубава и ти е по-приятно, като я чукаш. Човек търси, пробва, оценя ...

А да съдиш някого, по това че е дегустатор е малко ... Абе кофти си е. Ако човек търси сериозна връзка, то ще търси сериозна връзка. То и аз съм добър към децата на колеги и прочие, но не означава, че ще гледам тях, вместо собствените си, нали? Така че, ако съм пробвал различни видове жени, не означава, че не мога да обичам само една. Онези са били просто за забавление и нищо друго.

48.   47, глупости на търкалета.

51.   40, а не ти ли е идвало на акъла, че мненията тук и в другата тема са от различни жени. На колко години си? смешен си.

52.   От опит знам, че не усещат дали си плащал или са ти пускали, но въпреки всичко ще те мислят за готин. Мъжете се отпускаме като го правим, това привлича жените. Ии да, пичагата дето написа, че жените налитат на такива дето нямат интерес към тях е прав, което е изключително нелогично и тъпо. На мен почнаха много да ми се лепят след посещението на две-три проститутки, не знам защо и какво се променя точно.

55.   Еми колко... 12-14 жени са много за един мъж, така че да, приятелят ти е курва.

56.   Момче на 21.
Та бях на 18 когато си хванах първото. Тя беше на 14 и какво се оказа... Дохато ходех с нея около месец. Душичката ми сподели, че аз бил най-малкото ѝ гадже до този момент. Моля вие разбирате за какво става на въпрос. Плосле ревах за нея половин година(първо гадже всепак).След време Няколко мои приятели от нейния клас ми споделиха ква разратница е всъщност. Айде неми говорете за тва с колко женски трябва да спи мъжа.
Още не съм бил жена, но все тая по тази тема. След нея имях още една връзка с най-добра приятелка от девство, която оцених добре. И тук вече малко зле се получиха нещята за мен, че горката е лейсбийка :D и сега си има сериозня приятелка. С нея щах да намажа, но тя е от друга област и само няколко пъти сме де виждали директно.
Но накрато първото ми гадже беше малолетна курва, която е че сучякала с поне 5 години по-големи от мен. Да не кажа 10. А дане коворя, колко е нейната разликя спрямо тях. Докато има такива момичета, жените нямат право да казват с колко е нужна да и е бройката. Ако щеш и 200 души да си го правил и да стойностен партньор какъв е проблема???

57.   До 44, абе може да извадиш половината от 20, и да си 100% сигурна, че от останалите десет поне пет са платени. Учудващо е, че такива балъци успяват да си изиграят играта толкова успешно. Ходил пет пъти на компаньонка, заприказвал две и излязъл с тях, и айде вече ги е пляскал и сега всяка втора му е 22ра. Математика нещо не я схващате. Няма как в една 6 млн страна един мъж да е бил с 20, с такива цифри се хвали почти всеки, а това само показва, че всички сме си баджанаци. С други думи всичко е абсолютен оксиморон. И да, повечето ви приятели за пръв път са направили сефтетето на платено, а вероятно и са повтаряли и потретвали.

58.   Мъжът ми твърди, че е спал само с 3 жени преди мен, но аз дълбоко се съмнявам, че това е истина. Така или иначе само той си знае действителната бройка, но по-важното в една връзка не е кой с колко някога е бил, а дали е само с теб или кръшка
Но това, че един мъж се издигал в очите на жената с бройките, които имал изобщо бе е вярно. За една жена е важно какъв любовник е в леглото мъжа, което не се определя от бройките, а от темперамента и чувствата, които изпитва към жената.
Колкото и бройки да ми заявят, никога няма да ги приема за чиста монета.

59.   За мен и 100 "бройки" не са много.

С пухкаво дупе съм и приятелчетата с големите тояги виждат, че съм наивен и не ме оставят намира.

Ако и вие имате приятели с големи тояги - пратете да ги обслужа.

Поздрави от Захата-пидалчето