Споделена история от Секс и интимност

Правим секс с приятеля ми от близо 9 месеца, но аз нито веднъж не можах да свърша
Аз съм момиче на 19 г. Правим секс с приятеля ми от близо 9 месеца, но аз нито веднъж не можах да свърша. А най-интересното е, че сама успявам да свърша :(. Та той дори наскоро ми каза - "Мила, искаш ли да се разделим? След като не мога да те задоволя :(" Tолкова зле се почувствах - нямам думи :(. Проbлемът в мен ли е? Започнах да се отчайвам.
Помогнете, моля Ви . . .

Коментари

1.   Не е задължително да има проблем, аз също съм на 19 имах 3 годишна връзка и 2 год и половина сексуална... започнах да свършвам чак преди около година, но само със стимулиране на клитора, приятелят ми беше чудесен но все пак не съм от тези с множеството оргазми... просто се отпусни и когато усещате края си помогни и ти да стигнеш с него :) Успех.

2.   Мила щом свършваш при маструбиране го прилагай и в секса!

3.   Не се тревожи.

4.   Определено трябва да се отпуснеш. Сигурна ли си, че сексуално те привлича? Ако е така, продължавай, но ако не си сигурна определено трябва да си смениш партньора.

5.   Това е нормално за твоята възраст. За да започнат да свършват редовно, на жените им трябват понякога години практика. Да не те притеснява това, че не винаги ще свършваш, наслаждавай се сега на близостта и опитвай нови неща, а постепенно ще откриеш каквото трябва за собственото си тяло, за да свършваш когато сама си пожелаеш.

6.   Благодаря Ви много!

7.   Момиче, я се стегни! Що за комплекс си си направила? Това, със свършването ти е станало като фикс идея. Хубаво ли ти е като правите секс? Идва ли ти се разплачеш от кеф? Ако е така - спокойно. Аз съм на 31г. За първи път изпитах оргазъм на 29г. Имах преди това няколко връзки от които 2 дълги връзки от по 3 години. Винаги ми е било готино. Просто не се самовглъбявай. Не мисли за това - секс да не е маратонско бягане. Наслаждавай се!