Споделена история от Секс и интимност

Брак без интимност
Здравейте! Имам нужда от мнения ..аз съм един объркан човек, преди време се запознахме с моя мъж и станахме приятели. Колкото и банално да звучи забременях и той се побърка от мисълта исках да направя аборт но.. не можах да убия живота в мен. Така станах майка на 19г. Имахме големи трудности и финансови и ..както се оказа и емоционални започнаха скандалите ...Направих много компромиси опитвах всичко и така до днес вече сам на 31г.

Завърших образование и си намерих работа по специалноста, но нашите отношения не се подобриха велия секс който правехме на няколко месеца вече от години е минало. Когато повдигам този въпрос ми обясняват, че не му е до това. Вечно е нервен и избухва така е от години започнах да търся изход от ситуацията ааа забравих да споделя че имаме дъщеря което едно прекрасно дете и не мога да мисля само за себе си.

Започнах да работя и там на работното си място намерих любов ..но дали е истинска той е семеен.

....Много ми се иска семейство топлина малко секс и спокойствие кажете ми нормално ли е мъжът ми да не ме иска а другите маже да ме харесват не ми липсват сексуални предложения мисля, че сам доста секси но у дома нищо не помага вечеря на свещи чорапи секси бельо.. получавам или безразличие или обиди .. дайте ми съвет.

Коментари

1.   Съжелявам, че трябва да ти го кажа, но от това което прочетох ми става ясно, че не те обича, няма страст, любов. Пък е сте заедно вече 12 години нормално е страстта да изчезне. Потърси любовта другаде!!!

Успех...

2.   ДА, НО НЕ Е ТОЛКОВА ЛЕСНО.

3.   От №1: Да разбирам те все пак 12 години брак и дете.... трудно се разваля такава връзка. Но щом не те задоволява тогава какво??? Или поговори с него на 4 очи и му обясни за какво става въпрос, или просто го остави (макар и трудно).

4.   Със сигурност ти е много трудно, но ако го обичаш, трябва да говориш с него спокойно, без да му се натрапваш, щом е такъв "избухлив". Опитай се да разбереш дали няма друга жена. Говори с него, когато е в хубаво настроение. Не съм сигурна, че проблема е в дългогодишната ви връзка. Има бракове на по 20 години и хората все още се обичат и УВАЖАВАТ. Успех.

5.   Мислите ли че не сам пробвала но... казва че е такъв момента и нищо не се променя ... не му било до това е да разбирам ден два месеци ..но докога а за другата жена и да разбера няма да съм по щастлива :(

6.   Ако няма психилогически проблем при вас, опитайте да приема безопасни средства /на билкова основа/. Най-добре би било да иде на лекар-сексолог, но дали ще се съгласи. Допускам, че и него го гнети този непълноценен живот.
Успех!

7.   Явно сте се отчуждили с вашия съпруг с времето. Ако той не иска взаимност каквото и да правите едва ли ще помогне. Това обаче не значи , че не сте хубава секси жена, затова потърсете топлината, секса, близостта, компанията на друг, имате право на здрав пълноценен сексуален живот, все пак сте на 31г , а не на 51г. Запазете си семейството ако това ви устройва , но си потърсете своите изживявания, емоции , които ще ви зареждат не само с емоционална енергия, но и с физическа сила. Желая успех!

8.   Божеееееее! Не съм единствената! Моята история е същата, но ние сме женени от по-скоро, чувствам се отвратително, заради това че супругът ми не ме желае. Аз съм на 20, изглеждам доста добре, явно той се е сбъркал нещо. Единствената причина да сме все още заедно е детето, но не мисля да търпя това положение. Започнах да се виждам с първата си любов, той е човека с когото се чувствам перфектно и не трябваше да се разделяме. Вината беше моя и малко след като се разделихме бях бременна от друг (от мъжа ми). Мисля, че никога не съм спирала да го обичам, както и той мен, но и двамата добре разбираме, че не може да върнем времето колкото и да ни се иска.

9.   Ех едва ли ще стане ..освен че не ме иска е адски ревнив ...както сами се досещате не ми е възможно да имам извънбрачна връзка ....;-(

10.   Зарежи го! Мъжът ти за какво ти е? Пълноценния сексуален живот предпазва от редица болести. Ти нямаш до себе си мъж а съквартирант. А относно женения ти колега действай! Един живот живеем. Когато остарееш ще си кажеш '' ееех, навремето ако не му бях мислила толкова.... колко възможности....''. Хора не плащайте данък обществено мнение.

11.   Привет мила! Моят живот е същия! Все едно чета за себе си. И аз така не мога да разбера какво иска, вечно е вял, недеволен и мрънкащ, а внимание никакво, да се почувствам като жена, а и аз не лъжа според мъжете около мен, но уви той не ме забелязва. Що се отнася за колегата, давай, не чакай! И моят е ревнив, но се намира колая на всичко.

Аз от 6 год. имам връзка с женен колега и мога да твърдя, че нито за миг не съм съжалила. Правиме си 2-3 пъти в седмицата секс, внимателен е към мен и ми е помагал в личен план, много повече отколкото мъжа ми. Подкрепа имам повече от него. Не се чуди, ДАВАЙ и не съжалявай, всеки си иска своето.

12.   Разбирам те много добре защото не е лесно да отглеждаш дете а и притова не си оважавана от мъжа си! Аз не съм омъжена и нямям дете но те разбирам защото маика ми толкова усилия за да може да ни огоди на мен и на 2-те ми сестри самоче баща ми я оважала и я обича не се обиждаи но не и е лесно знам че на всички маики им е трудно.:) намери слабоста му и се опитваи да го каниш на вечеря или тия приготви само за 2-ма ви. късмет ако стане ще се радвам много:) Ако не стане си намери друг които ще те оважава и обича Успех:)!