Споделена история от Секс и интимност

Как да премахна нуждата от секс?
Здравейте. Жена съм. Има ли начин или някакви техники нуждата ми за секс да намалее? Писна ми да мисля за секс постоянно, да си мечтая за секс и да съм възбудена.

Коментари

1.   Почни да живееш нездравословно - недостатъчно сън, junk food, без спорт и се тъпчи с антидепресанти, алкохол и наркотици. Гарантирано няма да имаш либидо след известно време.

3.   Мастурбирай.

4.   Няма как , просто си намирай занимания , работа . Пък ако имаш мъж няма лошо .

7.   За вредните храни ям такива. Но газираните, сладките и пържените само подсилват желанието. Старя се да се храня обаче по-здравословно. Пуша. Не пия. Писна ми да мастурбирам всеки ден. Имам мъж до себе си, но от 2 месеца не сме правили. Намекнах няколко пъти, но нищо.

8.   Не вярвам да си жена.
Прилича ми на мъж който си прави ташак с нас.
Ако си жена и искаш много секс (което не вярвам), защо не правиш секс?

9.   И аз бих искала да намеря решение. Много обичам секса, но съпругът ми никакъв го няма. Имам огромно желание, но тома си е мъчение за мен. Само с фантазии, мастурбация не става.
Такива съпрузи са за осъждане.
Ж. 45

13.   Народът е казал че жената не мисли за секс само когато минава по въжен мост и когато я гони куче.

18.   Хич не е писана от чичак тази история :D.

19.   Купи си хубав вибратор, и действай! Клин, клин избива, са казали хората.
Жена

21.   На колко си? Намери си приятел и си правете секс. Колкото и да мастурбираш няма да е същото, а ако почнеш да прекаляваш може после да нямаш желание да го правиш с партньор, което ще е гадно и за двете страни.

26.   Ако не си нимфоманка /ако ли си такава, ще трябва да се обърнеш към лекар/ започни да водиш редовен полов живот и нещата ще се нормализират.

27.   Сподели на колко години си, това има значение?

28.   Намери си любовник.

30.   Всъщност има начин. Само че този начин само преобразува сексуалната енергия в дадения момент, не премахва желанието по принцип :)
Ако въпросът е истински, а не провокация, дала съм насоки какво да се търси в гугъл.

31.   Я ти да видиш жена с мъжки проблем! Да видиш кво ни е на мъжете, ама поне си жена за нула време може да намериш някой да те оправя. А при нас мъка голема.

34.   До номер 8. Жена съм. Просто с мъжа ми имахме проблеми. Болни родители и други неща и не го бяхме правили 3 месеца. Сега се попраеиха нещата. Един-два пъти в седмицата ме устройва принципно и нямам проблем, Аз съм на 33, а мъжа ми на 60. Вече си идват нещата на мястото със секса.

35.   на 53 съм жена и постоянно ми се шиба.

36.   Тука един 52 годишен чичак постоянно пише коментари за мастурбация - админите, не му одобрявайте коментарите!

p.s. Моят го пуснете, за да види и да се спре!

Мод: Писнало ми е вече да му трия коментарите, във всяка втора тема го има, по два, три пъти се слага. Ако го пропусна някъде е просто изключение!

37.   Аз също съм прекалено възбудена всеки ден, мисля за секс ден и нощ.
Дори в момента докато съм в този сайт съм леко мокра и възбудена.
Четох че просто има момичета, които са така.
След като получа един или два оргазъма ми минава за малко, но след час или два пак съм страшно възбудена и разгонена.
Също така много обичам да ходя с анални бижута в дупето, които ми доставят допълнително удоволствие и ми напомнят, че съм мръсница.

Понякога и аз се чудя дали това някога ще спре, но просто не мога да престана. Всеки ден нещо ми напомня за секса и автоматично почвам да се възбуждам. Онзи ден в градския транспорт видях няколко момчета и почнах да си представям техните членове...

38.   13, а мъжете не мислят или то, викаш, нормално, понеже са мъже. Жена като мисли за секс - как може, тя само за това мисли! Като не мисли за секс - к'во е това фригидно дърво?! Мъжете нито знаете какво искате, нито имате угодия.

39.   Вече съм доста напреднала във възраст. Все още не усещам ефект от менопозата(климактериума). Според мои близки лекари и медици това се дължи на редовният ми сексуален живот. От както съм почнала(в прогимназията)до сега не съм спирала. Точно както теб съм непрекъснато възбудена. Дори да са ме ебали до преди десет минути и да съм 5 оргазми, достатъчно е да си представя нечии атрибут, лек намек или просто жест, например- да ми покажат език и да го завъртят, и коремът ми почва да трепери, ток минава през мен и путката ми потича. Освен това съм от малкото късметлийки на които бартолиновите жлези функционират все още и доста обилно се подмокрям. Когато забременях, никои не вярваше на колко съм. Лекарите дори ми казаха, че ги лъжа макар и документите ми да стояха пред очите им. Никога не съм правила опити да смекча желанието си за секс. Но водех често разговори на темата с експерти-мои приятели и познати. Случвало ми се е по време на работа да ме провокира нещо и да се възбудя, тогава тичам в тоалетната и докато не се разтреперя от безсилие, не спирам да мастурбирам. Стигала съм до 25-30 мастурбации на ден. Днес също ми е приятно да си играя с путката( както казва синът ми). То е нещо като вид забавление. Независимо от секса които получавам всеки ден.
Мисля, че е по- добре да не се товариш с медикаменти и други материали, които биха убили либидото ти. Те само ще те направят брадата, има предвид хормонални деформации. Които довеждат до силно окосмяване. Сексът е както нуждата от вода и храна, много често дори е по- важен. Незадоволени жени, често стигат до психически отклонения.
Ан

40.   Поздравления н.39, аз също съм много сексуална. Ж.45 съм ,имам много покани както от по млади ,така и от мъже на моите години. Засега карам на мастурбация, страх ме е от болести.
Иначе секса ,но добрия ми се отразява страхотно. На психика и на тялото. Почти не ми се яде.

41.   Много измислени коментари са написани, вероятно от чичаци....

42.   Опознан ИСТИНСКАТА психика на мъжете и ще ти се догади. На мен ми трябваха 3 години да обобщя окончателно какво е това мъжът. Казвам го с цялото си уважение и добри приятелства с мъжете. Не ги мразя, обичам си ги, но... Всички спят с проститутки, всички гледат по чуждо, жената за тях е удобна персона, която им трябва или за заместник на самотата, или за сексуална кукла, или за готвачка, или за майка, или за компания, или защото искат да имат деца, или защото майка им иска те да имат деца... Това е истината - те не обичат жената. Те обичат това, което тя им дава. Ако спре да им го дава - и обичта им си заминава. От 17 годишна правя секс. На 49 съм сега. Изглеждам на 36 без да съм си го поставяла за цел. Не съм имала почти ден без секс през тези 32 години. Имах един период от четири месеца в което чаках едно гадже и не съм правила секс и още един период от осем месеца който пак чаках едно гадже и не съм правила секс. Имала съм дълги връзки, имала съм и любовници, че и по двама, и по трима любовника едновременно, харесвана жена съм била и съм все още. На мъж никога не съм се натискала, те сами са завързвали контакт и ако реша, че има разбирателство просто започваме и никога не е било лошо или с лоши последствия. Наскоро осъзнах че всъщност аз имам високо либидо и всъщност бих казала нормална сексуалност, защото ниското либидо за мене не е нормално нещо. Та през последните две-три години, може би и четири, се вгледах в мъжете малко по дълбоко - в тяхната психика, начин на поглед към жените и се учудих, че направо ми се догади. Честно казано прави ми се секс всеки ден. Последните 10 години бях с един човек който беше чудесен, но се разделихме всеки по пътя си с най-добри чувства и все още се чуваме и виждаме и в момента пет месеца съм без секс - това е третият ми период без секс в живота ми. Има мъже около мен които искат, а аз стоя, гледам ги и ми е гнусно като знам как гледат на жената като цяло. Свестни мъже са. Честно казано малко съм уплашена от тази ми гледна точка защото ми се иска да имам този естествен за хората сексуален контакт, а не знам изобщо кой ще приема някой до себе си дори за неангажираща връзка. А за ангажираща да не говорим. А това което е странното е, че либидото ми намаля, в смисъл че тази прекаленост в либидото сякаш се минимизира, и стигна до нормално ниво което никак не е ниско ниво, но някак си е нормално. Не казвам че това което се случи с мене правилно, просто Ви казвам някакъв опит, ако изобщо помага. Смисъл в гледах си в истината за нещата между мъжа и жената и либидото се нормализира :). Сега искам да питам всеки, който иска да правим секс "ти всъщност какво ТОЧНО искаш от мен". И както всъщност идеята им е за връзка, за съжителство, приятелство и т.н., всъщност отговора е един "просто ми харесваш за секс (и може би да си бъбрим за разни неща), казвали са ми просто много дълго време не съм прегръщал жена просто искам да те прегръщам - значи му трябвало услуга прегръдка. Всъщност мъжът винаги търси нещо конкретно от жената и започвам да уважавам жените които също това конкретно нещо просто искат пари. Никога не съм го правила и понякога се чувствам глупачка. Любов не търся изобщо - имала съм любови и всичко всъщност е чист егоизъм и емоционален интерес и от двете страни. Като казах емоционален интерес, пак да кажа, че и финансов никога не съм имала от мъжете не съм ги ползвала за пари. Започвам да си мисля че всяка една жена, дори да е съпруга, приятелка, любовница - тя е просто една компаньонка и изпълняваща пожеланията и нуждите на един мъж. Ако го прави от сърце - мъжът е щастлив. Размисли...

44.   Н. 42 много точно сте го казали. Благодаря за което. Много подмолни са мъжете. Като цяло да си жена изобщо не е лесно. А симпатична и сексуална да не говорим.
Ж. 44