Споделена история от Секс и интимност

Той иска да свършвам шумно
Добър вечер на всички..
С приятеля ми имаме сексуална връзка от скоро... Всичко е много красиво... гали ме, целува ме, винаги е нежен, възбужда ме...
Първоначално си играе само целувки, езиче, с пръстчета и после преминава към същественото...

Целият акт преминава превъзходно, винаги гледа да ме задоволи, мисли първо за мен... след това за себе си... Но аз свършвам много тихо... а той иска да викам, да крещя, да дращя (по някакъв начин да му докажа колко добър е в леглото)... но аз какво мога да направя просто не мога да се отпусна, нещо просто ми е притеснено...

Та въпроса ми е... как мога да се отпусна изцяло? Или просто трябва да симулирам, че свършвам шумно...

Коментари

1.   Недей да симулираш в никакъв случай. Нито ще ти е приятно на теб, нито на приятелят ти, ако разбере, че всичко е таетър. Ако се отпусенш и спреш да мислиш за всичко и се оставиш на удоволствието ще се отпуснеш. Преодолей всички задръжки, няма кой да те съди за каквото и да било, всичко се случва само между вас. Изживей удоволствието така, както го усещам било то тихо или шумно.. просто трябва да забравиш за всичко за да се отпуснеш :)

3.   Е кво толкоз ще ти стане да му направиш кефа на човека. Да ти имам проблема. Номер 1 много егоистично.

4.   Послушай 1.
Иначе, освободи се от притесненията си. Нямаш ли и ти нуждата в този момент да хапеш и да викаш?
Ако е така, покажи го.. има си жени, които скимтят, но издават звуци все пак. Като мъж е меко казано странно да не издава жената никакви звуци при секс, да не показва страстта си по някакъв начин - това иритира и разочарова. Такива жени мъжете наричат помежду си „дърво в леглото“.
Не само той ще иска да има страстна и освободена любовница в леглото, всеки мъж го иска, а притесненията ти са неоснователни. Научи се да харесваш тялото си, да не се притесняваш. Отиди на сексолог ако трябва, но се освободи от притесненията си, защото сексът за мъжете е най-важното в една връзка. Може да си Клаудия Шифър, но ако си „дърво“ скоро ще те остави... И не става дума тук само за шумното свършване, а за всички прояви на страстта... просто мъжът не е имал думи да изрази точно, какво има предвид, а и го е било страх да не те засегне - как би прозвучало „Не бъди такова дърво в леглото“.
И още едно съветче, вместо да чакаш той да се погрижи за теб, не е зле ти да поемаш също инициативата. Дървото е дърво, защото стои и чака да бъде обслужено.
Събуди се!
А.

5.   Не, не съм дърво той сам ми го е казвал, поемам нещата в свои ръце, пробваме най различни пози и т. н... Показвам това което изпитвам.. пъшкам, охкам но до там, а той иска едва ли не да крещя, за да му покажа че е перфектен в леглото..

6.   Ами да ти купи микрофон, да му имам и претенциите!
На порното трябва да пишат, че уврежда слуха! ....и мозъка
А.

7.   Аз пък съм много шумна, крещя доста.
Ужас! Първият път като се извиках и му падна, реши, че нещо ме е убил :))) После ми свикна и много ми се кефи, че съм шумна.
Но на моят проблема му е, че не му казвам кога свършвам, защото той винаги ме предупреждава. Но на мен просто ми е смешно как трябва да кажа... "Идва! " "Свършвам след малко" или подобни, каквито той ги казва. Аз ще прихна да се смея сама на себе си и ще разваля кефа и на двамата и затова започвам да викам по-силно и... това си ми идва отвътре като преживявам оргазъм се вкопчвам в него, защото имам чувството, че някой трябва просто да ме държи и после като бурята отмине се смея... не някакъв истерично такова, а просто един кратък звънък смях и той се научи и само ме дебне и ми надзърта в очите. Става му много кеф като ме види така, защото се чувства способен. Мъжко его - какво да ги правим като са толкова суетни :)

Но ако трябва да съм честна крясъците ме освобождават. Някаква подсъзнателна настройка е. Имам усещането в този момент за свобода, свободата да изпитам удоволствие и да не се срамувам от това. Да викам и да дращя ме отпуска. Давам си правото секса да ме изкарва извън собствените ми рамки. Вътре в главата ми, някъде в подсъзнанието се случват чудни неща, когато започна да викам. Колкото и шантаво да ти прозвучи това ми връща едно детско преживяване. С приятелчетата ми отивахме на някое високо място. Блок ако сме в града или някой хълм ако сме си в провинцията при баба и крещяхме с пълно гърло, а после се смеехме до припадък. Някак... не знам.. не мога да го обясня може би много добре, просто се чувствам.. свободна, даваща си сама на себе си правото да изразявам това усещане за свобода, а смеха после идва от само себе си като сладък завършек.

И аз съм добре, а той е на седмото небе, че пак ме е отвел.... там.

Просто опитай, ако не ти хареса - ок, спираш. Но не се настройвай - аз съм тиха и точка. Опитай - нищо не ти пречи. Почувствай оргазъма с цялата си същност, не само с мускулите в интимните си части и сама ще се учудиш на звуците, които ще издадеш...