Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми се оплаква от свирките, които му правя
Здравейте аз сам момиче на 18г.
Приятеля ми постоянно се оплаква от свирките които му правя. Правиме страхотен секс, но в свирките все се оплаква.
Иска да му го лапам докрая и да ме блъска силно, но на мен ми се повдига и спирам. Помогнете как мога да преодолея повдигането и да му хареса.
Благодаря предварително на всички.

Коментари

1.   От свирките няма да се откажете, но намерете начин да е приятно и на двамата, макар и не на 100 %, иначе ще е добре само за единия.
Мечо Пух

2.   Дамм, и такива се срещат. Ако е доста голям няма как да ти го ''наблъска'' целия в устата. Гледай порно и се учи. Научи се да взимаш въздух с носът и да можеш да преглъщаш слюнката си без да се усеща много, защото и на теб няма да ти е приятно косата ти да е в собствените ти лиги. А и мъжете не разбират от дума, така че няма какво да се мъчиш да му обясняваш всеки път че не ти е приятно, той си иска неговото

3.   Аз също не мога така. Ако при фелациото нямам контрол над това, което правя, не бих го правила. Мъж, който би си позволил дори само да се оплаква от ласките ми, камо ли да настоява да правя това, което твоят иска, няма място в живота ми.

4.   Въобще не му се води по акъла. Не стига, че правиш това за него, пъйк той и да те насилва.. Ако му пука за теб и ако нещата между вас са по-сериозни ще те разбере, а няма да се опитва да те истиска изцяло само и динствено за собственото му удоволстнвие...

5.   Кажи му да ходи да си гледа работата.

-Death_Blade ^

6.   Приятеля ти е глупак... не заслужава да искаш да му доставиш удоволствие...

7.   Приятелят ти не те зачита като човек. Ти не си порнозвезда за да правиш всичко

8.   Повдигането не изчезва, само се научаваш да го контролираш.
Можеш да се упражняваш на банан или на нещо по твърдо.
А приятелят ти явно е прекалил с порното.
Да го кажа директно, не мисля че заслужава, щом чак и се "оплаква".
Едно е да подскажеш на другия какво ти харесва, но да го караш така грубо и насилствено е липса на елементарно уважение.
Кажи му да си вземе секс кукла и да си я блъска колкото иска.

9.   Щом те насилва да правиш нещо, което не искаш изобщо не му пука за теб.

10.   Приятелят ти просто не те уважава...

11.   Имаше едни филмчета (не порно) ще ги потърся и ще сложа линк тея дни. (ако ми позволят администраторите)

12.   Повдигането не отминавало, само си се научавал да го контролираш... Боже, до какви неща стигате...

Авторке, до колкото зная, най-чувствителна им е главичката, т.е. и да не го лапаш целия пак би трябвало да е добре. И според мен го иска главно заради многото гледане на порно. Какво означава мъжете на слушали... Аз на твое място щях да му дам да се разбере, а не да пиша тук...

13.   Не си длъжна да правиш нещо което ни ти харесва, а той е егоист.

14.   Ужас!

15.   Напълно подкрепям номер 3! Този мисли само за собственото си удоволствие и то е по-важно от твоя личен комфорт, това е недопустимо! Следващият път, като реши да те притиска или да ти се оплаква, му кажи: "Тогава ще отида при някой, който ще ме цени и ще се радва на ласките ми, а ти си намери някоя евтина проститутка." Успех!

16.   О мила ще ти дам савет. Аз гледах порно преди да почна със свирките и до сега никой не се е оплакал. Гледах какво правят там и после го прилагах на приятелят ми и доволен оставаше.

17.   Моме, като е такава тиква този юнак просто една вечер се наяж хубаво и се издраифаи отгоре му, като те накара да му духаш и така ще си решиш проблема.

18.   От номер 11
Ето обещаните филмчета:

Super deep trhroat - относно така наречените свирки и различни техники

http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrent-details&id=ddfc648a50fea20017ebcb91c11d38476fa5348b

The Lovers' Guide: Sexual Positions - интересно филмче показващо различни секс пози

http://zamunda.net/details.php?id=3528&hit=1

Само напомням, че филмите не се препоръчват на лица под 18г. въпреки, че се водят документални.

19.   Не зная защо повечето от вас коментират темата. Момичето иска просто съвет. Ами смени го тоя бе коте. Просто и елементарно. Има инстинкти, които просто не се мислят, а ти идват отвътре. От тях трудно се отвиква така че се стегни и го направи. Лошото е, че няма гаранция, че следващия ще е идеалното цвете. Такъв е живота.

20.   За да му покажеш какво е да правиш нещо неестествено за теб в секса, следващият път си купи едно огромно анално дилдо и му кажи, че ще му го лапнеш целия, ако си много възбудена, а тебе те възбужда да му завреш изкуствената цепеница в гъза. Разшири му халката, да се изтропа мазно на кревата и да гледа като прецицало маче, след което му събери боклуците и кажи, че на дрисльовци не правиш "дълбоко гърло"!

21.   Накарай го той да лапне една краставица колкото неговия до дъно, да и врътне една яка свирка и после да ти обясни как е преодолял повдигането ;0. Не виждам друг ефективен начин

24.   Ето повод да напиша възхвала за по-малкия пенис. Имах дълги години партньор от който намразих големия пенис. Като се любехме болеше все повече и повече. Ако съм отгоре имах усещането че ще изкочи през пъпа на задна направо... все ефно нещо се къса, мисионерската само лежах и гледах да не мръдна че влизаше на дълбоко и губех и малкото камфорт. Да си дойдем на свирката. Овладях гаденето но челюста ми се изкълчваше, а като се разпалеше и ми хванеше главата направо ме задушаваше. Намразих го с времето. Като добавим и лошите отношения... Отчаях се че никога няма да изпитам удоволствие от секса. А бях на 35. Е след време се появи и той. Че е едър красив умен и забаве, ах моето момче да го похваля. Съвършен. Когаъо бях за пръв път с него и видях пениса му в първия миг се стреснах. Бях свикнала години наред с нещо голямо и ми се видя малък. Но когато го сложих в устата си! Боже прекрасно! Точно толкова голям че да ми напълни устата без да ме задави, облизвах го все едно дете се радва на близалка. Дори да ми притисне главата пак ми е хубаво. Така не се налага да прекъсвам и неговото удоволствие. После се наложи тои да замине. Да не ви казвам щом си затворех очите само това виждах съвършенния му пенис. И уверявам ви по мярка ми беше и долу. Невероятно е след секс да не се чустваш изкормена. Много се надценява големия пенис, а свирката на любимия мммм толкова хубаво нещо е, че да те боли от нея.

25.   Свирките са важни. Научи се

26.   Заставаш на колене под него и вдигаш глава... или си по корем и опъваш максимално шията - просто има пози, в които устната кухина и гърлото заемат такава позиция, че позволяват свободно проникване в гърлото и няма да ти се доповръща.

и после.. малко по малко, днес толкова, утре повече, после още и така. Хубавите работи стават бавно.

И да се отпуснеш.

Докато той се оплаква обаче - нее знам. Когато се учех, приятелят ми тогава, казваше само "Страхотна си" "уникална" и аз се надъхвах. Ако ми беше мрънкал - сигурно въобще нямаше да получава свирки

29.   Фелацио (вулг. : кавал, минет, свирка) е сексуална техника, при която се постига оргазъм, посредством орално стимулиране — близане, лапане и смучене на пениса.

Има няколко техники за фелацио. Най-разпространено е обикновеното засмукване - устните се навлажняват и главата се движи нагоре-надолу. Друга разпространена техника е "близалката" (анг. lollipop) - при нея езикът се движи спираловидно от основата на члена до главичката, като особено внимание се отделя на мястото, където тя се съединява със ствола. Друга техника е дълбокото поглъщане, при което стимулацията се постига при вкарване на члена дълбоко в гърлото.

Начален учител

30.   Н 24
Ти си уникална жена наистина, нека всички жени дето все лислят за големи патки а не им харесва на тяхните партниори да знаят каква е истината, чест и поклон пред всяка дама дето е доволна и е задоволена от мъжа си или от негов размер.

31.   Намери си мъж над 30 да те научи

32.   31. Е много прав, от мъже с опит можеш да научиш много, можеш и да говориш и с жени с опит в тези неща, не само проститутките го могат хубаво. Аз никога не съм имала проблем да правя дълбоко гърло, но като започне бързото движение ми ставаше гадно. Важно е да се начуиш да дишаш правилно, първо го лапни целия и го дръж така и започни да дишаш през носа дълбоко, тогава вече започни да се движиш нагоре-надолу, като ти контролираш темпото и до къде го вкарваш ресва това и с времето ще свикнеш. Научи се да ти харесва това което правиш, а не да се притесняваш.

33.   Излагаш се! Няма нищо сложно

34.   Лягаш (гола разбира се) по гръб на леглото, като главата ти е излязла от едната страна на леглото и е отпусната надолу. Като му го лапнеш така, ще му се стопли душицата!

35.   От инструктажи за успешна свирка, файда няма. Всичко идва с опита и експериментите. Това е едно от нещата, на които човек се учи в движение, на метода проба-грешка. С всяко следващо начинание, ти задобряваш. Научаваш се как да не нараняваш със зъби, или да стискаш прекалено силно. Но специално за дълбоките свирки - намирам го за неналожащо, за прищявка. И преди съм коментирала, но пак заставам зад позицията, че прекаленото гледане на порно промива мозъка. Там всичко е докарано до предел... Мъжете трябва да започнат да намират баланса на нещата и да престанат да изискват. Свирките са важни от гледна точка на приемане на партньора и удоволствието, но техники, които не са по възможностите на всяка, трябва да спрат да бъдат налагани... от елементарно уважение..
Габи

36.   Моята колко зле ги правеше в началото, направо ме хапеше, най-гадните свирки ми правеше, а сега прави най-хубавите, казах й какво харесвам, да налапва колкото може и се научи, сега прави най най най-хубавите, много ми харесва, но и аз я хоках в началото, естествено след като съм я задоволил по перфектен начин с език и аз, не само да искам

37.   Към авторката - а не допускаш ли, че приятелят ти може би е прав, и ти наистина правиш кофти свирки? Не казвам, че ситуацията е такава, но ми направи лошо впечатление, че ти дори не допускаш такъв вариант, а след като толкова дълго време се оплаква от това, значи може и да има нещо вярно, и наистина да не си добра в тази "дейност".
Помисли над тази опция, защото този доколкото разбирам вече е в миналото, но с бъдещите партньори ако се появи същия проблем, пак ли повредата няма да е в твоя телевизор?

38.   №37, го е казал най-добре!

39.   Лапай и не се оплаквай!

40.   Мила, не слушай 7, 13, 15, 20 и др. Партньорът ти не е егоист, а силно сексуален. "Дълбокото гърло" не е нещо, което трябва да те плаши. Важното е, ти да го искаш. Дори и само заради него. С упражнения се постига. Самия факт, че пишеш тук ме кара да мисля, че ти не си съвсем уверена в своята любов към него. Технически: Легни по гръб, така че главата ти да виси от леглото. После се опитай да го поемеш, като предварително си поемеш въздух. Дори да не стане от първия път, след няколко опита със сигурност ше се получи.

41.   И аз съм съгласна с 37.