Споделена история от Секс и интимност

Той сякаш се опита да ме изнасили...
Привет.
Аз съм момиче на 18 години от София.
Много ми се прииска да споделя с някого, защото съм много тъжна, разочарована и не знам какво да си мисля и какво да правя.

Преди две седмици приятелят ми (с който бяхме заедно повече от 7-8 месеца ) ми предложи да правим секс, но аз му отказах, защото чувствам, че не съм готова. След една седмица той ме покани у тях да гледаме филм, но се стигна до там, че той всъщност ме беше викнал единствено заради секса.

Не знам какво ми стана, но страшно много се изплаших и веднага се дръпнах от него, тъй като той беше започнал да ме докосва... Казах му, че си тръгвам и че ще се видим на следващият ден, но реакцията му не беше въобще добра.

Той стана и... как да го кажа... Сякаш се опита да ме изнасили не искаше да изчака още малко докато се почуствам готова...
Когато беше тръгнал да го прави, не спирах да го умолявам да изчака още малко, след което той ме бутна и ми каза, че късаме.

Хора, страшно много ме заболя. Днес към 13-14 часа той ми се обади и ми каза, че ужасно много съжалява за постъпката си, че ме обича, че не може без мен и т.н.

Моля ви, кажете ми какво да направя? Да се върна ли при него или не, защото честно казано го обичам, но не бих искала да се случи тази случка отново.
Благодаря предварително на този, който ми даде хубав съвет. :)

Коментари

1-50 от 66

1.   Да "ходите" 7-8 месеца и да го държиш на сухо?! Това трябва да е нов рекорд. Много ясно, че ще си иска. Пак, че е издържал толкова време. Направи му услуга, ако го обичаш - остави го да си намери нормално момиче.

Дядо Торбалан

2.   Хе хе понеже съм момиче съм на пълното мнение да му биеш шута. Проблема не е в теб- да 7-8 месеца на сухо, ама пък като не си готова няма да си готова и тва е. Напълно бих те разбрала ако си девствена- обяснява много.
Остави го, колкото и да си е искал човека, все пак нищо не му позволява да се опита да го направи против волята ти. Едно е да скъса с теб заради това, съвсем друго е и да се опита да те изнаси ли (или пък по-грубо да те приласти- не знам).

3.   То да ти писне от такива които се пазят за принца, стига бе момичета, я не вярвайте в приказки от детството. Сама си се навряла между шамарите. Къде си чула момиче и момче да гледат филм? Знаела си какво ще стане не се жалвай тук.

4.   Бил е много възбуден при силна възбуда има един момент в които не мислиш почти невъзможно е да се сдържиш а и ти отиваш при него филмчета тва онва човека да не е робот нормално е. Хектор

5.   Съгласен с номер 1. Ако не си готова, за какво въобще си взимаш гадже?? 7-8 Месеца на твоята възраст найстина е много дълго време. Вече и видя страната му, която той не може да контролира. И без това не ми изглежда толкова добър, щом не може да те предразположи.

-Death_Blade ^

6.   Не те обича... а ти ако не си девствена защо не спиш с него...

7.   Прости му просто не е издържал, трябва да го разбереш, а той трябва да разбере, че трябва да уважи решението ти да изчакаш. Не се насилвай да правиш секс само защото той иска изчакай докато станеш готова.

8.   Дядо Торбалане, винаги много съм ти се радвала на мненията и сега те подкрепих, но израза ти"намери нормално момиче. " не ми хареса. Какво ? е ненормално на авторката? Не се чувства готова не го прави(евала за което). На момчето като не му отърва, да ? каже: Мацка, искам секс, като не си готова, ще отида да си го потърся другаде. Трябвали да се опитва да си го вземе със сила?
Авторке: Мъже под път и над път, колко още ще срещнеш... остави го тоя.
Лола

10.   Глупости...Торбалане , това е една мъжка реплика
Момичето иска нещо просто , ясно е че иска сериозна връзка и желае да изчакат , ако той не може да я чака 7-8 месеца , и да се съобрази с нея , как тогава ще се съобразява цял живот. След секса ще има и др проблеми и други притеснения , цял живот партниорите трябва да са на едно мнение или поне да стигат до компромис , но не и чрез натиск , щото него го сърби

11.   Коментар 1: Айде не изкарвай момичето ненормално ако обичаш! След като е девствена явно още не е готова, това не му дава право да се опитва да я изнасили. Момиче моят съвет е да се замислиш дали изобщо го обичаш както и той теб. След като ти не го желаеш а той е груб - имате ли изобщо бъдеще?
Момиче на 20 г.

12.   Здравей!
Според мен това момче просто не си заслужава...Не мога да се съглася с Номер 1-ти си си нормално момиче. Не е нормално обаче, човекът когото обичаш и уж те обича да се държи грубо с теб и да те притиска!
Не се измъчвай за този човек, намери си друг:)

13.   Аман от фригидни

14.   Не го слушай този номер 1. Изчакай, кво са 7-8 месеца. Поне 2 години. Нахалници такива!

16.   Виж сега момиче, не казваш на колко години е приятеля ти, но предполагам че е около 20г. и както е казал и този преди мен едно здраво момиче да се върти около едно здраво момче 7-8 месеца и да не се случи нищо повече от натискане това си е направо изтезание за момчето. На тази възраст която приемам че е приятеля ти хормоните така бушуват в кръвта му, че просто си нямаш и представа, можеш да си сигурна че в момента в който те прегръща и целува е възбуден до полуда, а това е свързано с подсъзнателна подготовка на организма за осъществяване на полов контакт, започват процеси при които се стига до доста неприятна болка в тестисите защото от възбудата те са заработили на максимална мощност това го е накарало да се държи агресивно. Що се отнася до съвет мога да ти кажа следното щом ти се е обадил след това да се извинява значи те обича излезте с него и се вижте още 2-3, но на публични места малко да се успокои, а ти използвай това време да се подготвиш за първия си секс макар че то за това човек никога не е напълно подготвен. Предполагам между впрочем, че и на него ще му е за първи път така че може и нищо съществено да не се случи защото много от мъжете първия път свършват рано рано от превъзбуда. Другия вариант е просто да се разделиш с него. Успех.

17.   Момичето каза, че не е готова, защо я нападаш!? То пък да го направи насила, и после да съжалява по-добре ли е? Миличка, поговори си хубаво с него и ако наистина те обича, както казва, ще изчака докато си готова. Кажи му как си се почуствала и че не искаш да се повтаря. Успех!

18.   На 18 години и не си готова ако разбрах добре, е, докога ще чакаш на 58 готова ли ще си, момчето е нормално опитвало е други начини, опитало и по този начин, сигурно разпитва всичките си приятели как да постъпи с теб обича те иска те а ти се дърпаш като магаре на лед. Обича те, все пак може да си намери доста момичета който да го задоволят а 8 месеца чака теб ти я стискаш все едно е златна да ти съобщя нещо не е златна и всички хора от женски пол я имат и някога са били девствени.

19.   Aми, не го оставяй на сухо. Много ясно, че ще търси друга. Аз ако бях щях да те зарежа отдавна.
Момче на 18.

20.   подкрепям коментара на номер 1

22.   О, не.... Това е изпуснатото ново поколение :(((
Горкичките, какво ви се е случило... Много ли порно ви е стряскало по интернет и много голотии по вестникарските будки има? Адреналинките, фолкпевиците, травеститите и кечистите ли са виновни, кажете :((
Защо така сте отвратени от мисълта за секс?
Само с псувнята за майките си ли свързвате това... , действие? ..
Сериозно - трябва да се вземат спешни мерки да се поправи тази травма някак си. Трябва да се забрани всякакъв намек за секс, особено уродлив, унизителен секс - за да се появи по естествен път у вас желанието за сливане...

Извинявай, прости ми, моето момиче, че допълнително те стряскам с това, което пиша. Но много, много е болна темата и нещата трябва да се кажат, каквито са.

23.   Ми незнам дали ми е добър съвета, но предполагам че той е колкото теб или дори по-голям... Няма момче на тази възраст, което да не иска секс. Дори не мисля че има такова момиче:)Ти какво чакаш-принца на белия кон, който ще те чака 2 години за да бъдеш готова? Няма да се случи това нещо. Момчето те обича, но хормоните му надделяват и ако продължаваш да се дърпаш ще намери това, което търси на друго място. А и секса не е линчуване... удоволствието е взаимно :)
Хлапачка22

24.   Ако си девствена те разбирам.
Но ако не си не е нормално наистина 8 месеца без секс, ако е така прав си е човека да си иска.

26.   @Лола: дефинирам "нормално момиче" в съответния контекст.
-хетеросексуална (хомосексуална, която 8 месеца върти някакъв заплес = ненормално)
-с хормонален баланс в нормата (на 18, ако не ти се ебе зверски, хормоните ти нещо не са много таман)
-необременена от някакви религиозни и/или морални норми, които са изключение от общоприетите.
Та това е "нормално момиче", отнесено към конкретния случай.

Лола: На момчето като не му отърва, да ? каже: Мацка, искам секс, като не си готова, ще отида да си го потърся другаде. Трябвали да се опитва да си го вземе със сила?

ДТ: Ха, точно това казах на едно гадже (много, много отдавна, в една далечна галактика)! Само че изчаках не 7-8 месеца, а 7-8 дена.
Не мисля, че въпросният хайванин наистиная е насилвал. Може да я е понатиснал малко по-агресивно, но не е прилагал сила, нали? Освен ако не приемем "изнасилване" в едно много широко понятие, но тогава всяко условие за секс би се приело, като изнасилване.

Номер 10: Момичето иска нещо просто, ясно е че иска сериозна връзка и желае да изчакат, ако той не може да я чака 7-8 месеца, и да се съобрази с нея, как тогава ще се съобразява цял живот.

ДТ: Да. Да! Тя иска нещо и той иска нещо. Ако тя не може да се съобрази с него сега, как ще се съобразява с него цял живот? Именно, за това предложих - да го остави да си намери нещо подходящо. В това време и тя може да си намери нещо подходящо, най-добре да го търси на пясъчника пред блока.

Номер 11: Коментар 1: Айде не изкарвай момичето ненормално ако обичаш!

ДТ: Не обичам.

Номер 11: След като е девствена явно още не е готова

ДТ: Къде прочете, че е девствена?

Дядо Торбалан

27.   Е ти какво - за черни дни ли си я пазиш!?

28.   Дядо Торбалане, не смятам да разтягам границите на терминът изнасилване, но мога да ти подскажа 1 друг, употребяван в нашето законодателство - блудство, а той включва и страничните сексуални техники и практики, дори да не се стигне до секс и е подсъдим.
Не че искам да те разочаровам, но след като веднъж се каже не, всякакво притискане, особено физическо, е акт на насилие.
А тук явно е пълно с агресори, готови по всякакъв начин да оправдаят себеподобния си насилник.
Колко ще го кара да чака си е неин избор, ако не му харесва, силно се съмнявам тя да го е оковала.
Болели го топките - ами сакат ли е, ръце няма ли, други жени няма ли?
А ако я беше изнасилил питате ли нея какво щеше да я боли?
Дядо Торбалане, Бай Ахмед от съседния вход утре ако те покани да гледате мача и ти го навре отзад (без извинение) ти ли ще си виновния?
Или на чужд гръб и 100 изнасилвания са малко?
Към девойката - девойко, днес си му отказала секс и се е опитал да те изнасили.
Утре ако му откажеш да му стоплиш вечерята, как мислиш, дали няма да го приеме по същия начин и да те шамароса?
Агресорът е изключително труден за лечение, затова не те съветвам да се замесваш с такъв.

29.   Да, към Дядо Торбалан - Девстена съм и ми е супер кофти да ви гледам умните коментари. Имам приятели, които са с гаджета от две години и още не са правили секс. Много благодаря на тези, които написаха смислени коментари и дадоха добри съвети. :)

30.   Напълно съм съгласна с номер 2! Имах същия проблем като твоя, само че аз допуснах грешката да му повярвам и тръгнахме втори път и пак стана същото! Още на втория ден (след като тръгнахме втория път) той пак искаше секс, казах му, че не съм готова! Той ми каза глезла и ми каза да вървя на майната си и че не го заслужавам! И така скъсахме и след 2 дни ми се обади и ми каза, че не може без мен и че е направил огромна грешка и съжалява ама този пък му бих шута! Съжелявам за романа обаче НЕДЕЙ не му се връзвай! Намери си някой който ще те изчака и в случай че си намериш такъв не прекалявай и с търпението му! :)
Успех! _Jelly Girl_

31.   :" дефинирам "нормално момиче" в съответния контекст.
-хетеросексуална (хомосексуална, която 8 месеца върти някакъв заплес = ненормално)
-с хормонален баланс в нормата (на 18, ако не ти се ебе зверски, хормоните ти нещо не са много таман)
-необременена от някакви религиозни и/или морални норми, които са изключение от общоприетите.
Та това е "нормално момиче", отнесено към конкретния случай. "
Дядо Торбалане, заплес е много намясто думичка. Колкото до това, кое е нормално и кое не, не мисля, че ние с теб сме в състояние да дефинираме, просто защото хората са различни. За мен и теб 18 години може да са перфектната възраст да правиш секс, но има жени, а и мъже, които са девствени на 20 и на 25 че даже и на 30. Не можеш да обявиш някого за ненормалне, само защото не вижда нещата така както теб. Независимо каква е причината за това.

ДТ: "Ха, точно това казах на едно гадже (много, много отдавна, в една далечна галактика)! Само че изчаках не 7-8 месеца, а 7-8 дена. "
Много добре, респект за постъпката, абсолютно на време, точна и правилна, дай Боже повече такива мъже.
ДТ:"Не мисля, че въпросният хайванин наистиная е насилвал. Може да я е понатиснал малко по-агресивно, но не е прилагал сила, нали? "
Не е важно в случая как мислиш и го вазприемеш ти, важното е как го вазприема тя, защото нейното тяло, психика и т. н. са повлияни от възприетото. След като тя го е приела като нещо, опитано да бъде наложено със сила, мисля, че е редно да го приемем.
ДТ:"Освен ако не приемем "изнасилване" в едно много широко понятие, но тогава всяко условие за секс би се приело, като изнасилване. "
Всяко сексуално действие, което е извършено без съгласието на единия от двамата партньори се възприема като изнасилване... Съжелявам, но не смятам, че които и да е има право да наложи каквото и да е срещу волята на другия.

Лола

32.   Торбалане, да си се замислял, че може да и се прави секс, но да слага ограничения по някакви причини? Може да се притеснява, че връзката ще е само за секс, че ще я използва някак... Именно това има предвид, че не е готова. Много е вероятно да е девствена, но аз съм чувала за момичета, които и недевствени чакат доста. Обществото съди по-жестоко жените за тяхната сексуалност и точно заради това много момичета се притесняват. Ако не си ме разбрал мога и по-развито да ти го напиша.

П. П. Да даваш такова определение на момичето е по-зле от колкото аз да ти кажа, че си ненормален, защото обичаш да го вкарваш не в тая дупка, където.... хормоните би трябвало да ти казват да го правиш и само опяваш затова във всяка възможна тема в сайта.

33.   Здравейте, нямам време да чета всичко, само ще кажа на авторката, че не е съвсем права.
Аз до 19 г. нито имах полови контакти, нито съм имала „гадже“, дори не бях се целувала - НЕ БЯХ ГОТОВА ЗА СЕКС. О, имах предложения и момчета, които са искали да ходят с мен, но винаги съм отказвала.
Защо?
Ами откакто съм на 14-15 съм осъзнала, че мъжете ИМАТ НУЖДА ОТ СЕКС. Израстнала съм с двама братовчеди и непрекъснато имахме вкъщи разни момчета, които обсъждаха момичетата и знаех, как мислят на тази възраст и просто нямах желание да се занимавам с глупости - гледах си книгите и ученето и пубертета (писах стихове, правих куклен театър за малките в махалата, гледах племенника си като бебе, разхождах котката си, облечена в кукленски дрехи и в бебешка количка....ей такива работи...играехме на ластик, на гоненици...). Не бях готова за секс, не ме е било страх, просто за момента не ми се занимаваше, но и НИКОГА не съм си играла с момче 8 месеца.
Разбира се, странно стана на първия ми приятел, на когото трябваше да обяснявам на 19, че не само не съм правила секс, но и не съм се целувала. „Не може да бъде! Ти изглеждаш толкова нормално и си толкова нахакана“. Е - трябваше да се примири накрая с ролята си...на „мъченик“.
Натискахме се към две-три седмици и това беше. Почнахме с Петинг и после със секс. Нито умрях, нито ме нарани, нито ми стана нещо...напротив, дори съм доста по-разкрепостена в секса дори в сравнение с дами, спали с десетки мъже, защото имах време да се подготвя за тази крачка, да почета литература, ако щете - и порно да погледам, еротика и т.н.

Не разбирам, защо се навивате да ходите изобщо с момче, щом не сте готови за секс. Ок, ако бяте на 12-13, бих разбрала - малко цуни-гуни в междучасието между деца, имитиращи големите, но на всяко момиче над 14-15 трябва да му е ясно, че съответното момче ще иска секс. Това го знаех и спах с... котката си, докато намерих правилния. Котката ми беше женска, да допълня. И до ден днешен вярвам в правилността на решението си - който не е готов за секс, не трябва да има „гадже“ - приятелство, уважение и т.н. можеш да намериш у брат си, братовчед си, баща си. Гаджето по определение предполага секс!
А.

34.   Номер 28, знаеш ли защо блудството е толкова трудно доказуемо? Защото в противен случай разни раздразнени хубавици щяха да могат да пъхат в пандиза, когото си поискат.

Не знам, дали ще те разочаровам, но вероятността да попадна в една компания с бай-ти Ахмед е минимална. А вероятността да гледам мач е още по-малка.

Номер 28: А ако я беше изнасилил питате ли нея какво щеше да я боли?

ДТ: Ако не се брои.

@29/автор: Никой не ти казва, да не оставаш девствена. Да изискваш от някой да ти чака кефа, когато в тялото му бушуват хормони си е живо нахалство. Ако пък си искала съчувствие и хули по адрес на момчето, трябваше да отидеш при приятелите ти, дето по 2 години не са правили секс. Те в кой манастир са сега?

Лола, ние с теб няма защо да дефинираме, каквото и да било. То си е дефинирано в статистиката. За България да се прави секс на 18 е нормално и повечето младежи на тази възраст вече не са девствени. За това пиша "нормално", всичко, което се отклонява от тези показатели не е нормално, без това да го натоварва с отрицателен заряд. Ако бяхме в Африка щеше да е ненормално да е девствена след 11 години. В някои селски райони на Ирландия щеше да е ненормално да не е девствена в деня на сватбата.

Лола: Не е важно в случая как мислиш и го вазприемеш ти, важното е как го вазприема тя, защото нейното тяло, психика и т. н. са повлияни от възприетото. След като тя го е приела като нещо, опитано да бъде наложено със сила, мисля, че е редно да го приемем.

ДТ: Ако тя го е възприела, като изнасилване я съветвам веднага да подаде жалба в най-близкото РПУ. Напълно сериозно.

Номер 32: Може да се притеснява, че връзката ще е само за секс, че ще я използва някак...

ДТ: Ти пък! На 18 години връзката не е за секс, ходят младежът и девойката хванати за ръчичка, берат цветенца, рецитират си поезия и сериозно обмислят едно съвместно бъдеще и световния мир. Естествено, че на 18 връзката е за секс!

Номер 32: Да даваш такова определение на момичето е по-зле от колкото аз да ти кажа, че си ненормален

ДТ: Ще приема, като много лична обида, ако някой ме вземе за нормален. Не съм. Ма се радвам, че ме четеш и си ми фен.

Дядо Торбалан

35.   Дядо Торбалан, ти на колко години си, че си толкоа умен уе? :D

36.   Дядо Торбалан - я ако обичаш спри да сипеш глупости! Не ми пука "обичаш" или не, но млъкни! Момичето не е готово, момчето не струва. Съвет към авторката както написах и в един коментар по-горе - замисли се, обичаш ли го изобщо както и той теб. Когато аз имах гадже, бях готова да спря още на 3-тия месец с него въпреки че бях дувствена.
Момиче на 20 г.

37.   Торбалане, проблемът е, че според теб, единственото нормално нещо е това, което мнозинството прави и всичко останало се изключва. В миналото е било нормално мъжете да си бият жените. Може ли да се каже, че това принципно е нормално? Не. Даже самият ти доказваш, че това е така, давайки примери със всички останали места. Чувала съм мнението, че "нормалното" се определяло от мнозинството, но това не е вярно, поне ако сме на ясно какво имам предвид под нормално(т.е. принципно нормално).

П.П. Да, преди ти бях фенка, преди. :)

39.   ДТ:"Лола, ние с теб няма защо да дефинираме, каквото и да било. "

За това и нямаме право да поставяме етикети на определения човек. и двамата знаем, че има отклонения от нормата, правилото и каквото и да е. Както вече казах, хората сме различни и за това имаме различни възгледи.

Лола

П. П. Някъде четох, че лудите са нормални хора, които виждат света по различен начин ;)
П. П. П. Бих ти препоръчала една книжка на сър Петър Устинов, надявам се да я има в България, нарича се: "Внимание! Предрасъдъци"

40.   Не казваш на колко си години, но за да се сетиш че искаш гадже а той да те покани на "филм" и да сте вече 7,8 месеца заедно ...
не си малка -дай му защото и без него ще останеш а дадеш ли му 1 път ще те засърби и отиде че се не видя!
Тогава ще има да ни пишеш да те съветваме как да го накараш да те и*чука!!!

42.   Според мен трябва да се върнеш при него. Всеки прави грешки. Важното е че я е осъзнал. И моят приятел е така агресивен по някога, но това му харесвам. Ако не те е бил или не те е удрял нямаш проблеми.

43.   Скъпа авторке, повечето мъже, които опитват успяват. Т. е. ако наистина е искал секс на всяка цена, нямаше да се опитва, а щеше да го получи. И дефинирай ми моля те, това "Не съм готова". Как ще си готова за нещо, което не знаеш какво е? А тази реплика е най-разпространеното отрязване след "Боли ме глава". Ами на тази възраст 7-8 месеца си е направо за рекорд на гинес. И какви са тези съвети ако я обича да чака? Ами ти може да си готова след 5г. дотогава ли да те чака? Поговори сериозно с него и ако не ти е до секс го остави да си намери някоя, с която да прави секс.
Маги

44.   Бий му шута без да се замисляш. Отношенията в които една от страните бива малтретирана физически и / или психологически започват точно така.
Това че си го държала на "сухо" или бил "много възбуден" са глупави обяснения. Ако той те обича и уважава ще зачита желанието ти. Ако се опитва с грубост да го пристъпва - това съвсем спокойно може да е предвестник на идващи проблеми. Правото на избор е едно от най-свещените неща. За това акта на изнасилване е толкова строго наказван от закона - защото е акт на насилие върху личноста и правото на избор. Нама значение дали сте излизали 6 месеца или 6 години. Изнасилването е изнасилване и носи същата тежест и последствия дори при хора със законен брак в продължение на 30 години.
Брак и отношения между двойка НЕ ДАВАТ ПРАВО на някой да се разполага с волята и желанията на друга личност!!!! Набийте си го това в пубертетските мозъчета (говоря за някои от тези които коментират).
Няма значение какви са мотивите на единия от двамата за да откаже - и не е дори длъжен да ги обясни. Отказа е достатъчен и другия, колкото и да не му се иска трябва да го приеме и съобрази. На това се гради уважението към другия.
Ако ти кажеш "не", а той действа все едно "не ми пука дали си съгласна - аз ще правя с теб каквото ми се иска", каква е разликата тогава между искането за секс и каквото и да е било друго негово желание.
Какво ако утре каже "пий вода! " и ти като откажеш почне да ти е налива в гърлото? Какво е по-различно?
Ако това момче не се опитва да прояви уважение за нещо толкова лично, как може да си сигурна че ще го прави за напред и за други неща. Същото важи и за обяснението - "извинявай, не знма какво ми стана" - нямаш гаранция че няма да се повтори!
Това което разни неузрели хлапенца тук обяснават че не можеш да го държиш на "сухо" и че след като имаш гадже то е за да правите "секс" е толкова пубертетско и незряло мислене че спокойно може да си го пропуснеш през ушите.
Когато започваш взаимотношения с някой и "излизате", това НЕ Е автоматично обещание за секс. Човешките взаимотношения не са мотивирани САМО от секс (както се опитват да убедят тия с бошуващите хормони). Секса е просто фаза в развитието на отношенията и няма правило което да казва че и двамата партньори трябва да я достигнат по едно и също време или след определен период от време. Може един от двамата никога да не стане готов да премине в тази фаза и евентуално нещата да се разпаднат - и това е нормално да се случи.
По красноречиво доказателство за това, че приятелят ти не е умствено узрял и се държи като сополиво хлапе е факта че ти е казал че късате защото не му даваш. Значи че за него не означаваш нищо повече от възможност за секс. Децата на 8 години се държат така като игрят в пясъчника - "щом не ми даваш твоята играчка, няма да съм ти приятел пък! "
А той може всичко да си иска и нека си иска.
Тялото си е САМО ТВОЕ и НЕ ПРИНАДЛЕЖИ НА НИКОЙ ДРУГ И САМО ТИ ИМАШ ПРАВО НА РЕШЕНИЕ! ТОВА ТЕ ПРАВИ ИНДИВИДУАЛНА ЛИЧНОСТ! Останалото е робство, когато някой се разполага с твоето тяло, воля и желания.
Между другото 90% процента от горните коментари са от пубери със мислене не по-развито от това на приятеля ти, та не се учудвай на критиките им към тебе и нраво-учителен тон.
Искрения ми съвет е да преустановиш отношения с такъв човек - иначе съществува риска да те превърне в негова собственост.
Аз ако бях - бих се обадил и в полицията и бих подал жалба за опит за изнасилване (това съм аз... ти ако искаш го прави), но той е вдигнал един червен флаг и трябва да си много внимателна как ще се развие връзката ви ако продължиш да я имаш
Dr. Who

45.   Жалка история сте като чета как сте деноминирали правото на личен избор. Никой на никого не е длъжен със собствената си личност и воля. Това което е направил е опит за насилие върху личността.
към 43: маги, как ще ти хареса ако те видя във парка и понеже "повчето мъже ако наистина искат го получават", те надупя на една пейка и ти го сложа отзад. Щото точно това е изнасилване, или ако дойдеш у нас и те простна на дивана е по различно и е ок? По твойта логика, ако те мъкна 7 месеца по кина и ресторанти, съм си извоювал правто да ти го начукам, когато на МЕН ми се прииска? (предполагам че тогава нямяш и много казване къде точно)
Ама начужд гръб и 100 тояги са малко - много е лесно да осмиваме чуждото право на избор. Момичето не е длъжна да дефинира нищо и дори да дава причина на приятеля си. Отказа е достатъчен. Ама вие растете с разбирането че всеки може да си вземе кавото си поиска, когато си поиска - това докато някой ви дръпне в някой вход. Тогава друга песен ще запееш само че този някой ще е нейния приятел за когото е ок щом му се е приискало

46.   Номер 45 ти между редовете ли четеш? Къде съм написала, че всеки може да вземе каквото си поиска? И ако водиш 7-8 месеца някое момиче тук и там, нормално е на тази въараст да искаш и секс с нея. Когато аз НЕ искам секс с някой, няма да ходя в тях и да разчитам, че на 20г той може да се комтролира. Виж на 30-35 по може, защото вече е по-изразен като личност и е по-наясно с хормоните си. Не говорим, ако ме видиш в парка или някъде другаде, защото за мен си непознат. Говори за връзка между двама души, при това не на по 13-15г. Вероятно си наясно, че опит за изнасилване е по трудно доказуем от самото изнасилване. Написах да поговори сериозно с него. Кое от това не ти стана ясно? И да, мисля че на тази възраст е нормално двама души да правят секс. По повод изказването ти, ако някой ме дръпне в някой вход-писала съм го и в други теми, така че ако си любопитен прочети. Мен не опитаха, а успяха. И то не приятеля ми, а някой си. Без детайлни описания, но знам какво е. Мислиш ли, че не знам как ще се чувства едно момиче после? И последно, че станах многословна, ако наистина е искал секс толкова много, нямало е да чака толкова дълго.
Маги

48.   Маги, това, което ти се случило е ужасно и прави изказването от теб още по-странно. Ти казваш, че младите мъже не можели да се контролират и че едва ли не от всеки на такава възраст трябва това да се очаква. Мъжете могат да се контролират стига да искат. 20-годишен или не, няма право и не е нормално.
Ако отидеш в апартамента на непознат- да, но да го познаваш и да очакваш от него да те насили- не. Защо изобщо трябва да си с такъв човек тогава? Аз съм в двайсетте, съответно съм излизала с такива, имам малък опит, не съм изпадала в такива ситуации, защото за мен самата ще бъде ужасно да чакам толкова, но съм сигурна, че е нямало така да се постъпи с мен.
Вероятно повечето хора не се спират заради морални причини, но поне заради законите и общественото мнение, повечето биха го направили.

49.   Момиче, горе главата идиоти всякакви има. Не си пропилявай живота и нервите напразно, аз минах по този път и да знаеш беше труден. Прави каквото ти доставя удоволствие на теб, защото мъжете си гледат само своя интерес. Щом не си готова, не го прави на сила. Първо разбери дали те обича, не да ти го казва само когато му се прииска, той трябва да ти докаже чувствата си. Пожелавам ти успех!!!

50.   към 46:
Нормално е да искаш секс още не 14 години ако става върос, че и по-рано. Понятия като "искам", "разрешено ти е" и "не ти е позволено" децата ги осъзнават още на 2 годники. Когато си на 14 трябва да може да контролираш желанията си в зависимост от социалните норми на поведение и разбирането ти за "добро" и "лошо". Децата изграждат тези норми до 7 години и се научават да уважават останалите личности.
( Сина ми още на 2 години имаше елементарно усещане кога с действията си причинява на някого неприятно усещане и в момента в който го осъзна, промени съотвения елемент от поведението абсолютно сам. )

"и да разчитам, че на 20г той може да се комтролира"
човек започва да контролира физиологичните си функции, като почне да ходи по нужда в гърненце, а не в памперси.
Контролирането на сексуални желания и разтоварване от такива, момчетата научават как да правят сами на 13-14 години. Доста след като се научат да уважават останалите хора и тяхната самоличност.
Далеч не се опитвам да кажа че на 20 години няма право да очаква секс - има. Това че не го е получил не му дава право да престъпва желанието на човека с който му се иска да го направи. Като не ти купят лека кола ваще, да не би да взимаш ключовете без разрешение.... щото това е само на стъпка от това да си отвориш някоя на улицата?
И хич не говориме за това колко е доказуемо едно нещо в лицето на закона - както каза някой и блудството е трудно доказумо.
Говорим за това кое е приемливо и кое не е и защо.
Един узрял човек, на 20 години, ще се обади на приятелката си и ще и каже - аз очаквам в нашите отношения секс - ако не си готова, не мисля че мога да продължавам да излизам с теб. Трябва да решим заедно как да продължим или дали изобщо да продължаваме"
Факта че дори е направил опит за насилие означава че в своята ценностна система, неговите желания са достатъчно основание да извърши насилие над друга личност.
Не мога да разбера какво се фокусирате на това дали е редно тя да му отказва секс 7 месеца и защо излизала с него цялото това време? Това не е от значение.
От значение е меговата готовност да извърши насилие за да вземе нещо което е абсолютна собственост на друг!
И тука говорим за насилие върху личноста и правото на избор - това е което ни прави свобдони хора - иначе сме собственост.
Аз съм женен 20 години - ако жена ми поиска секс и аз имам причина да и откажа и го направя, това не и дава и най-малкото право да се опита да ме насили (само зашото ми е родила деца или ми пере дрехите 20 години). Същото се отнася и за мен - понеже се грижа за нея 20 години не съм си "купил" правото да разполагам с нейната личност. Ако го правя тя вече не е идивид - желанията и не принадлежат на нея, а на мен.
Неприкосновеноста на личноста е свещено нещо и е част от конституцията на всяка цивилизована държава. Това се възпитава в хората още от ранна възраст! В Запдните страни не е рядкост когато изнасилвачи получават по-тежки присъди от убийците.
Искрено съжалявам за това което ти се е случило, нямах идеа, но това само потвържава това което се опитвам да кажа - този "някой си" е като нейния приятел - човек за който личноста и правото на избор няма никаква стойност и може да бъде ползвана за утоляване на собствени желания. И сигурно е минало с неговата приятелка също и тя го е преглътнала. Не е трудно за примитивното мислене да стигне до заключение - щом мога да изнасиля собствената си приятелка, какво ми пречи да изнасиля който си поискам?

51.   Цялата тази дискусия е малко безидейна, защото авторката или е правила секс с момчето или е скъсала с него. Само не разбирам къде прочетохте, че одобрявам постъпката му? Написах да поговори сериозно с него и АКО не иска, да се раздели с него. Никъде ама никъде не съм писала "правилно е постъпил".

Номер 50, нищо не дава право на жена ти да ти готви при положение, че можеш и сам ако ще разсъждаваме така. Нито да те пере, можеш сам или пък да те глади. Разбери правилно това, което написах. Нормално е на тази възраст хората да правят секс, не съм писала никъде, че е постъпил правилно или тя е длъжна да му пусне. А, че може да не е готова още 5г години и щом не и е до секс да го остави. Не виждам нещо в ценностната ми система да куца, не знам вие къде го видяхте?
Маги

52.   Ми моят приятел чака цяла година ако някой те обича наистина ще чака. Не че не бях готова просто исках да видя до каква степен ме обича, би ли чакал. И сега всичко е супер.

53.   Авторке, остави обидните коментари настрана. Знам че те ядосват и до някъде те сдухват но най вече объркват.

7 месеца на сухо, остави го да си намери нормално момиче... тва са глупости и не се влияй от това.

Аз (момче съм) когато се влюбих и когато момичето в което се влюбих спомена нещо за секс... се ядосах и се уплаших и си казах "леле, дано да не е неква ку*ва" и т. н.

Всеки си има различни разбирания за любовта и за секса и като цяло за нещата от живота.

Ти не си нито ненормална и никъде не е казано че требва (до 7 месеца) вече да си се отдала на любимия си човек.

А това че някъде прочетох, че щом му се отдадеш, после едва ли не, няма да го оставяш на мира, пак не е сигурно.
Колко ще бъдеш активна и т. н.

Първо: Важно е човек да изгради връзка, да затвърди връзката, да опознае добре човека до себе си, да види колко ги е грижа един за друг, как се разбират, дали си допадат по характер, как се справят заедно в трудни моменти и много други ей такива важни неща и качества, които са изключително важни, и ще им служат занапред в живота, за да градят заедно и да могат да живеят заедно и да могат да се спогаждат.
Защото е много труден живота.

Но тва в днешно време хората всякаш не ги интересува, те бързат за секса... спокойно бе, секса нема да ви избега.
Важен е секса за една връзка... Еми ако секса за тебе, викам, е важен повече от любовта, къде си тръгнал, за кво търсиш сериозна връзка?

Секса нема да избега, нема никой да остане без секс в тоя живот! Защо? Защото, мили деца, секса се купува.
Гледайте вия любовта, търсете я, и като я намерите-обичайте се, че любовта не се купува! И така, както не се купува, некои могат да си останат и без любов... това прекрасно чувство...

Авторке, той бърза, ако те обича истински, нямаше да действа така.
Аз пък, когато се обвържа и (умирам си за това) ще поканя приятелката си в нас, да гледаме филм и тя като дойде в нас и ще бъде малко уплашена, немного спокойна, напрегната, тъй като, може да си помисли че ще си поискам впоследствие секс, но аз ще я настаня удобно и ще й покажа че няма от какво да се притеснява, да се отпусне, да се чувства като у дома си и да се наслади на филма. :)

Просто трябва да има търпение човек. Търпението е най-голямото богатство. Защото поради липсата на търпение се случват ей такива гадни неща-изнасилване, и започване на секс в по-ранна възраст, правене на секс, за изгубване на девствеността и после ми страдат и се оплакват тука... абе страшно е.

Работете върху връзката си, секса ще си дойде сам, има време ей, ама само бързате (обръщам се естествено към тези които наистина бързат)

А до авторката-не си готова-не го правиш-много правилно.
Ние момчетата не сме на вашето място и незнаем какво е да си готов или неготов за тази стъпка, за това нямаме никакво право да ви пришпорваме.

Намери си някой, който ще те обича истински, тоя твоя, мисли си, че 7 месеца като не си готова, сигурно никога няма и да станеш готова :D

Аз специално, и 1 година да отнеме, няма да ме интересува, интересува ме, дали ще се разбираме и дали тя ме обича, както аз нея.
А когато стане готова-тогава. Когато започне интимния живот-тогава, има време, трябва да си търпелив и да не бързаш.

Всичко си идва навреме!

Едно Момче-20г.

54.   N28 е много прав. Скоро ставам на 20. На 15 имах гадже, което беше на 20 и беше мега як, танцьор (като мен) и известен, но не бях готова психически и това момче никога не ме е насилвало или се е карало с мен на тази тема, разбираше ме напълно. Разделихме се по мое желание, поради други причини, той още си ме обича и иска, въпреки че не сме имали полов контакт. На 16-17 вече мислех, че ми е късно да го правя, тъй като всичките ми съученички на 13 вече коментираха вкуса на спермата, а аз още не бях готова психически. На 17 и половина бях отново с танцьор, шампион на Франция и т. н, на втората седмица се чувствах длъжна да го направя или щяхме да се разделим.. Не ми го е казвал, но го знаех. Сама се насилих и всеки път когато се сетя за този момент съжалявам и ми се реве. Не е имало болка, не е било изнасилване-просто не бях готова психически. Четейки това, на едно момче може да му стане смешно.. може би, но само аз си знам какво ми беше. Нямам психична травма сега заради това, харесвам секса, но остава лош спомен за цял живот.
Представям си какво ще ти е ако той те насили да го правите - още по-зле. Не знам защо съм сигурна, че пак ще се съберете и ще му простиш за жалост, защото жените сме тъпи когато сме влюбени а и не само тогава-факт. Но по-важно от твоята психика няма! Ако решиш, че го искаш като станеш на 25- значи тогава ще е!!!!
Да не говорим, че едно момче може да направи мнооооооого, за да ме предразположи.. понякога дори погледа му ме възбужда, а играта преди секса е толкова важна колкото и самия секс. Ако той просто те сграбчи при положение, че знае, че не искаш.. сори но има други начини да накараш девствено момиче да има доверие в теб и да те остави да я водиш и да си играеш с тялото и до момент, в който тя сама не изкрещи, че го иска и няма търпение да те усети в нея. Вярно е 7-8 месеца са много за едно момче на тази възраст, разбирам напълно, но просто има милион други начини!!!! Мили момчета, жените харесват груби момчета, но не говеда!!!

55.   И ти, и момчето сте напълно нормални, не се тревожи. Просто искате различни неща - толкова различни, че направо се чудя защо сте заедно. Да, той иска връзка с теб - 8 месеца без секс е много за всяко момче, явно те обича. Но е мъж - има нужди. Теб нещо в него те тревожи - по принцип не е хубаво да се избързва, но на 18, когато си бил почти година с един човек, си го опознал доста добре и не би трябвало да се страхуваш да загубиш девствеността си от него/секс. Но ти се страхуваш. Може би той не е за теб? Ако е така - разделете се - сексът е важен във всяка връзка, не може такива разминавания. Ако ти самата ве искаш да го правиш с който и да е - обмисли причините и реши за себе си отново защо искаш връзка. Дали не е просто много добър приятел, с който се чувстваш уютно, но не те привлича?

56.   Ами на мен ми изглежда че иска само да се вьзползва от теб нищо повече

57.   Яд ме е, че има такива мухльовци да се връзват на подобно "подпалваческо" поведение. Че го държиш на сухо - ок, но да ходиш уж да гледате "филм", или си тъпичка или много наивничка или садистка да го изтезаваш и дразниш до последно.
Ама... казали са го хората : не е луд този дето яде питата, ами този който му дава

1-50 от 66