Споделена история от Секс и интимност

Правих секс насила
Случи ми се нещо неочаквано и съм адски объркана как се случи. Бях на гости при момче което имаше изключително странно поведение, съмнявам се, че има някакви отклонения, походката му и т. н. поведението и т. н. не се смея на това, видимо е. Разбрах, че е в някаква религия след като бях в дома му и книгите които имаше и т. н. Не знам как се случи, говорихме си, изведнъж дойде при мен и ми каза, че е много възбуден и т. н. аз се дърпах, не исках нищо подобно с него, леко насила се случи правихме секс, чувствам се ужасно някак се чувствам насилена случвало ли се е на вас нещо подобно.

Коментари

1.   Здравей, видях този пост от преди няколко месеца. Надявам се, всичко да е наред.

Съжалявам, че си попаднала в такава ситуация, звучи доста откачено.

Как се чувстваш след това, което се случи, има ли някаква останала травма у теб и би ли искала да поговориш с някого?

Наистина ли се чувстваш изнасилена или някакси по-различно, не знам и аз как да го коментирам? Сподели ни.

2.   Ами аз не го възприемам по твоя начин. Когато една жена или момиче отива сама в дома на мъж или момче, то далеч не е изключено да се стигне до натискания и секс. Ако ти не си искала секс, а той все пак те е накарал, то кой е виновен? Мъжете имаме тестостерон в излишък и ни се ч*кат различни жени. С една жена може да го караш до време. След това омръзва, сбръчква се, увисват и гърдите и пр.. Не знам на колко си, но всеки здрав мъж иска секс. Освен ако ти не си супер грозна, то все някой ще те поиска. Дори и дебелите жени имат обожатели. Има мъже, които имат фетиш към дебели жени. Въобще не знам коя жена може да си помисли, че ще се шляе с някой мъж насам-натам като приятелчета от детската градина? Мъжът си иска своето и ако даден мъж не ти е приятен, няма какво да търсиш в обкръжението му. А и сексът си е секс. Както виждаш изч*кал те е и толкоз. Какво толкова ти стана?

5.   Нека и други, като теб да споделят за преживяното

6.   Здравей!
Аз също се чувствах така и беше ужасно. Бившия ми постоянно искаше секс и това ме тормозеше психически, а и ми беше първия нали.
Това което и на мен ми се случи същото, като при теб го преживях трудно.
Стой далеч от този човек. Той за да не се съобрази с твоето желание е изрод.
Ще се оправиш! Живей и бъди усмихната мила!

7.   Ходете "на гости" насаме с всякакви отрепки, пък после ревете, че ви изплющяли.

8.   Не е трябвало да ходиш у дома му.
Но и това че си отишла не му дава право за секс без твое съгласие. Не означава не. Трябвало е да избягаш, да се развиваш, да го удариш.
Изнасилване си е за мен лично. Много се надявам поне да е било с презерватив.
Станалото станало, гадно е, но поне си вземи урок и оттук насетне не се съгласявай да ходиш в апартамент на мъж преди да сте излизали много пъти навън и да го познаваш добре.

9.   Сподели как се е случило? Той те целуваше и те събличаше а ти не си искала?

10.   Еми не си изнасилена, просто те е понатиснал. Като ме искаш да правиш секс с някой, не му ходи на гости. Като сте насаме, е ясно, че ще се стигне до там.

11.   Ако не искам да правя секс с някой мъж, няма да му ходя на гости нито да излизам с него. Освен ако не е гей, то е ясно за какво те кани. Мъжете не се занимават с една жена и не я канят, освен ако нямат сексуален интерес към нея - това с ами го казвали куп мъже. Не си изнасилена, нормално е мъжът да е малко по-агресивен щом се отнася до секс. Номер 2 е обяснил суровата истина много добре.

12.   Тук има само идиоти. Много пъти съм ходила на гости на мъжа ми, преди да бъдем гаджета и интимни и той никога не ме е натискал, нито пък е правил намеци за секс.
Момичето е било изнасилено.

13.   С риск да стана повече от досаден, смятам, че нормален мъж никога, ама никога не би изнасили жена, . Лично аз го смятам за отвратително и някакъв дявол да го прави. Нали този акт трябва да е символ на силно взаимно привличане. Нека не се забравя и предварителната "игра". Ей, богу не го разбирам. Няма как със сила да пречупиш волята на една жена. Някога преди много години бях джудист, както и като десантчик отбих двегодишната си военна служба, по време на социализма, но по -старият и никога, ама никога не съм правил нещо срещу волята на момиче или жена. Ако ми удари даже не шамар, а просто удар, извинявам се и си тръгвам, макар и с болка в сърцето. Даже преди години на някакъв купон в института, в който бях научен сътрудник, след подходящо количество изпити водки, по някакъв повод, беше засегната темата за изнасилването. Почти всички колеги се правеха на "голямата работа "", аз честно си казах, че не мога, а и не искам да вървя срещу волята на жената. Започна колективен смях и подхвърляния от сорта, , "Абе ти да не си евнух или импотентентен и т-н. " Най-интересното, че и колежките ми се присмяха, а една каза, :"И това ми било десантчик, джудист, ама при твоят външен вид и физика, по-скоро тя ще иска да те изнасили-", друга, за да не остане по-назад с някаква ирония и присмех заяви "Ох, на кака момчето, още колко има да учи за жените""А най-интересното е, че тя е и три години по-малка от мен, а ще ми ще ми казва на "Кака момчето", но това беше много отдавна. А тя ми беше и душеприказчица и често след работа ме возеше с колата си, защото живеем в една посока

Fallschirmspringer Десантчик --Навсякъде, по всяко време

14.   Една от компанията така ми дойде на гости. Готина, секси и я натиснах, исках секс с нея. Тя се дърпаше и я оставих, реших че не ме харесва чак толкова. После разправяла на приятелките си, че съм мухльо, не съм можел с една жена да се справя, уплашил съм се да правя секс с нея. Научих го от мои приятели, които имат гаджета сред нейните приятелки. Много тъпо се чуствах и някъде година не излизах с тази компания.
М25