Споделена история от Секс и интимност

незадоволена
Жена на 52 съм, но съм незадоволена. Със съпруга ми правим секс 1 път на седмицата. Намерих си приятел който ме прави щастлива 2 пъти в седмицата, ама и това не е достатъчно. Постояно ми се прави секс. 170см. /110 кг. Не знам какво да правя. Благодаря, ако някой има съвет

Коментари

1.   Взимай и приятеля вкъщи, да то играят таг тийм с мъжа ти.

2.   Ами включвай и трети, четвърти човек, дано да ти насмогнат на мераците!

3.   Иди в маалата, седни в най-пълната кръчма и започни да се хилиш и да намигаш наред. И няма да отказваш на никого.
Доволна ще останеш.

4.   стани 170 см /55 кг

7.   Семеен мъж на 53.. Благородно завиждам на мъжъ ти. Моита е на 48г и не иска да чуе са секс. С мъка им измъквам по един път месечно. Искам да те попитам масторбираш ли и ако да колко често? Дали моита не масторбира? Казва ми, че не.

10.   E откога си такава нимфоманка? Преди да станеш 110 тг. или след като надебеля?

11.   Искам да те попитам не масторбираш ли. Защото аз съм мъж и в такива случаи онанирам. Но при мен не е същото. Онанирането ме облекчава за малък период един ден. И пак ми се е*е. Семеен на 54г

12.   Никакъв 1, 2 и 3 не се приемат. Трябва да изпитам привличане към някой за да се случи секса. Просто споделям за огромно желание за секс но не на всяка цена. Случвало ми се е да се здрависам с някой който ми допада и да се подмокря.

14.   Искам да попитам още ли имаш този проблем? Номер 7 съм. При мен се увеличава.

15.   Авторката и номер 7, защо не се съберете? Може да си бъдете взаимно полезни.

16.   Аз съм на 50 г., правим секс с мъжа ми 2 пъти седмично. Проблемът е, че като млада ме научи да го правим отзад, а от известно време ми отказа такъв секс. Дори ме обвинява, че само за анален секс съм мислила, не ме ли било срам.

17.   Аз съм жена на 46г. сексуална съм, но мъжът ми за съжаление е доста пасивен, все аз трябва да си го търся. Няма любовница, няма и проблем с ерекцията, но все е изморен, вечер като детето легне, вече е заспал на дивана. Липсва ми страстен секс и да усетя, че съм желана. Мастурбирам и така явно ще си я карам. Явно и при други се получава такова разминаване при дълго съжителство, но какво да се прави-живот.

18.   сигурно си нимфоманка

19.   М на 57, и на мен ми се прави секс, но на съпругата не, затова се самозадоволявам. Въпреки, че това не ми носи удоволетворение и пак ми се иска със жена. НО съм наясно, че жените по които си фантазирам никога няма да встъпят в такива отношения с мен, а и дори да встъпят, не съм убеден, че ще се получи нещо... Всичко е в главата, особено на нас мъжете...

20.   На някой и на 50 не им идва, а други и след 50 са като тинейджъри. Няма как- природа. До сега как се справяхте, сега ли се сетихте, че не ви стига? И това 170 на 110 то си е опасно ако мъжа не е 200 на 150. Във всеки друг случай секса ще е изтезание което може да доведе до летален край при затискане от преумора в поза ездка например. Ауу, чукам на дърво....