Споделена история от Секс и интимност

Лесбийка съм...
Здравейте. Аз съм жена на 21 от малък град. Проблема е там, че съм лесбийка, а в моя град такива почти не се намират. Опитвала съм и онлайн, но също с неуспешни опити... Толкова много ми се иска да се опознаят с такова момиче.. И след време евентуално да бъдем заедно. Да усещам топлата и ръка и топлите и прегръдки.. Да знам, че някоя държи на мен. Моля без обидни коментари!

Коментари

2.   Спокойно, все повече жени започват да пробват с други жени. Не защото са лесбийки, а защото не искат вече с бг мъже...
Имам вече две познати, които са с във връзки с момичета.
И двете казват, че се чувстват много по- добре отколкото с мъж, във всеки аспект. Едната признава, че ползват и пенис колан защото и липсва само тази част, ..
Аз съм хетеросексуална, в дълга връзка с мъж, но ако стане нещо и се разделим, май и аз ще предпочита да пробвам с друга жена.
Просто не си се огледала достатъчно.

3.   Мисля, че разбирам добре как се чувстваш, защото аз съм гей, с две години съм по-голям от теб. На мен ми се иска да бъда с мъж повече от всичко друго. Чак от време на време сънувам, че преживявам интимни моменти с мъж. Пожелавам ти успех авторке и да откриеш скоро половинката си.

5.   Жалко, че не можем да разменим контакти, но все пак това, че си от малък град няма значение, любовта ти все някой ден ще се появи, когато най-малко очакваш

6.   2, как така хем си хетеросексуална, хем "ако стане нещо и се разделим, май и аз ще предпочета да пробвам с друга жена" ??!

7.   Здравей! Аз съм момиче на 19 години нямала съм сериозни връзки но искам да имам човек който да ме обича и разбира. Не съм лесбийка но нямам нищо против да бъда и с момиче. Ако решиш може да си разменим няколко съобщения.

8.   Номер 2 си мисли, че е хетеросексуална. Ако беше хетеросексуална, нямаша да ѝ мине тая мисъл. В най-добрия случай е бисексуална, ама хетеро - друг път!

10.   Номер 6 това, че иска да пробва и с жена, не я прави хомо.

11.   Разбирам те напълно. В последните години българските мъже "избягаха" навън и всички качествени си намериха чужденки. Страшно много мъже българи може да видиш с чужденки от Европа, а напоследък е голяма мода да си намират азиатки. Какво да се прави, останахме си сами.

12.   Номер 10, аз съм хетеросексуален мъж и никога не ми е хрумвало да пробвам с мъж, нито ще ми хрумне. Знаеш ли защо? Защото вътрешно имам 0% влечение към това. Да искаш да пробваш нещо означава, че имаш поне 1% интерес към него. Все едно дали говорим за поведение, нова храна или ново място. А щом има интерес, знаем останалото!

И не ми излизай с това за любопитството! Хората са любопитни, но колко познаваш, които са ограбили банка от любопитство? Или са си сменили пола от любопитство? А може би твой познат е осиновил дете от любопитство? Ти би ли напуснал работата си от любопитство? Някой тук, скъпи възрастни, да си е продал дома от любопитство? А дали сте познавали човек, който се е самоубил, защото му е любопитно какво ще стане, когато го направи?

Решенията не се вземат на принципа "любопитно ми е какво ще стане, ако направя това". Поне не и при възрастните - децата могат и да го приемат за напълно нормална аргументация. Но пък доколкото видях не сме в тийн раздела, затова очаквам разговори с възрастни хора! Нека тийновете и други с подобно мислене да ни спестят участието си!

13.   Номер 7,
Влез в ютуб, напиши в търсачката: "love you like a love song - selena gomez ft. the scene - sped up"
Thubnail-a е с едно движещо се сърце.
В коментарите ще намериш контакт с мен. Пиши ми.

Спазвам анонимността на spodeli.net.

14.   До номер 7: Коментирах