Споделена история от Секс и интимност

Към дамите с по-голям бюст
Здравейте!
Започвам направо - имам големи гърди, чашка D нося, на 23г. и искам по-малко като размер, а и като цяло смятам, че жената изглежда по различен начин с по-малки. Моля, дайте ми съвети какво да правя и дали някоя дама е имала подобно желание, което се е сбъднало. Благодаря за разбирането!
П. С без операции и подобни неща, чувала съм, че когато отслабнеш,, спадаш" първо там, не знам дали е вярно. Също така моля и без хейт и обиди.

Коментари

2.   Радвай се! Моите са малки и се чудя какво да правя... Носи сутиени, допитвай се до продавачките. Или бюстие.

La Diabla

3.   Отслабване е единственият вариант, ако не искаш операции, но в зависимост от количеството тегло и скоростта на сваляне, е възможно увисване, което вече е неспасяемо без хирургическа намеса.

4.   Д не е някакъв кой знае какъв размер. Има сутиени по кройка, които визуално смаляват гърдите. Каква ти е подгръдната обиколка, имаш ли наднормено тегло? Ако-да, наистина отслабване би ти помогнало да си смалиш размера.

5.   Купи си сутиен тип минимайзер. При рязко отслабване, гърдите увисват, а не се смаляват много. Казвам ти го от опит.

7.   Отслабването при всеки е различно - аз отслабнах 12 килограма за 18 месеца и гърдите ми много намаляха. Не са увиснали, защото отслабването не беше рязко. Но моя приятелка отслабна 15 кг за 3 месеца и гърдите и увиснаха.

11.   Авторката
Ами гръдната ми е 70,72, височината ми е 1,75
За килограми не знам нямам кантар вкъщи, няма къде да се премеря. Но не мога да кажа, че съм пълна, малко вдигнах от застоял начин на живот, но гърдите ми са с такъв размер още преди да завърша училище.
Като цяло усещам, че ми тежат, защото не мога да седя изправена добре примерно като седя или ходя. Заради това искам да ги,, смаля", да не говорим в жегите какво става. Искам го заради себе си, не заради някой друг, не смятам, че имам комплекс. Още от по-малка исках по-малки гърди...
Благодаря за съветите до тук!

12.   Ти си мечтата на много голяма част от мъжете, а искаш да са по-малки. Много милиарди са дадени за уголемяване на бюста. Има едно изследване за връзката на големината на гърдите и самотните жени. Доказан факт е, че жена с голям бюст, дори да не е първа красавица, много рядко остава самотна и има много голям успех с мъжете. Дори след време гърдите ти да увиснат, мъжете пак ще те харесват. Проблемът на жените е, че искат да се харесат на другите жени. Интересувайте се какво харесват мъжете. Добре е все пак, че нямаш намерение за хирургична намеса.

15.   И мъжете, и жените искат големи гърди, а ти да ги смаляваш. Не те разбирам.

16.   С тази обиколка под гърдите и височина, не си пълна. Съветът ми е да си намериш сутиен, който наистина да ти подкрепя гърдите и да им придава хубава форма. Той трябва и да е с широки презрамки. Повечето жени не носим правилния сутиен. В тубата има руски видеа за консултации по темата, много са полезни.
С упражнения можеш да поддържаш здрав гръден кош, да нямаш болки.

17.   Само внимавай, защото само глад без спорт и упражнения за стягане ще доведат освен смаляване на размера на гърдите и до тяхното увисване. После връщането е много трудно, да ен кажа невъзможно.

19.   Моя личен опит, аз съм на 33 г., с чашка Д към Е на някои модели, и аз искам по- малък бюст. Едно че тежи, малкия изглежда по- естетически ( поне за мен). Ризите почти винаги са ми малки в бюста , за много дрехи си ограничен. Та моя се увеличи с 3 номера с килограмите. Преди бях най- малкия С. И си купувах сутиени с подплънки, направо не знам защо съм го правила.:) Ама човек се променя с годините. Не знам колко имаш да сваляш, някои свалят само там, други равномерно, трябва да пробваш и да видиш, но тренирай едновременно с това, за да си стегната. Успех !

20.   я стига глупости, чашка D не е чак толкова голяма, да не ги пипаш, колегите хирурзи ще ти ги развалят, винаги си личи когато една цица е оперирана.
Жена ми е с чашка D и вече 26 г. не мога да и се нарадвам на циците. Винаги я опипвам по циците.

21.   Ти си жена мечта за всичките мъже наистина, ох колко са късметлии мъжете които имат такива жени като теб.
Аз не нямах такъв късмет с такива жени, съдба :(
Направи спорт и не мисли за други глупости иначе ще съжеляваш.

22.   Авторката
Благодаря за съветите на всички! Долових хейт на места, но се радвам, че намерих и хора които ме разбират напълно.
До мъжете изказали своето мнение - наясно съм, че ви допада повече по-големият бюст, но и вие да го носите, нали? Интересно ми е, понеже доста мъжете писаха моля, споделете, кое толкова му харесвате?
До дамите, с които намерих доста пресечени точки по това въпроса, сърдечно благодаря за разбирането. ❤️ Наистина е различно да имаш по-малък размер гърди и от гледна точка на дрехите, но и на сутиените(има определени модели, които много ти харесват, но няма твоя размер... Само защото са до В чашка), и наистина чисто като телосложение е различно, изглеждаш по-слаб и не ти се размерства сутиена постоянно, не ти скачат гърдите като ходиш по-бързо, за типане да не говорим.

23.   Едно мъжко мнение - щом искаш да ги смалиш, смали ги! Важно е да ти е удобно на теб, а не да угодиш на някакви си там хора - познати или не. Доказано е, че прекалено големи гърди могат да доведат до какво ли не, в това число и до проблеми с гръбнака. Ако ще се чувстваш по-добре с по-малки, направи нещо по въпроса!

Колкото до коментари, че предпоследната категория чашки /сиреч размер Д/ не е нещо голямо и нямало нужда от намаляване - това е повече лично его, отколкото факти! Същото щяхме да четем и при въпрос за размер Е и смаляване! Както се казваше в оня виц /заиграващ се с този феномен, но при жените/ "За майка ти и слонският ... е нищо."

24.   Така е, харесваме ги много, но не ние ги носим. За бягане въобще не ми се мисли. Ние те разбираме, че е неудобно, но и ти ни разбери нас, като ги харесваме. Харесваме ги така, както вие харесвате силно надарените мъже. То е необяснимо, просто ги харесваме. Ти защо харесваш някой мъж? Харесваме ги защото това е разликата между мъжете и жените. Как да харесаш жена, с почти несъществуващи гърди? Ами така тя не се различава много от нас, защо да привлича погледа ни? А ако е облечена като мъж и е с къса коса, с какво да ни привлече? Мъжете обичаме да гледаме жени, които изглеждат като жени и дами, а не като момчета или мъже с мъжки дрехи. Приеми, че си надарена, както някои мъже са надарени. Те също сигурно изпитват някои неудобства.

25.   Авторката до номер 24
Харесвам някой мъж заради 1. характера му, 2. отношението към мен 3. личностните му качества 4. как разсъждава и мисли, а не заради пениса му или т. нар. атлетичено тяло. Той е човек, а не някакъв предмет

26.   До номер 23,авторката
Благодаря ти много! Не очаквах, че и мъж ще се включи, но благодаря за коментара и разбирането, и за подтикващите думи!

27.   На 21 години съм и също нося чашка D към Е отиват нещата вече, 1, 64 съм висока, 53кг. На времето и аз не си харесвах гърдите, не защото ми тежаха или нещо подобно, а заради дрехите. Другите момиче например обличат някакъв потник и им седи супер, аз ако облека същия потник всичко ще се вижда и се чувствам странно. Не обичам всичко да е на показ.
Но после се запознах с приятеля ми и той направо обожава гърдите ми, от 4 години сме заедно и всеки ден ми казва колко съм красива. Отделно приятелки обмислят да си сложат силикон, за да имат гърди като моите.
Това, което искам да кажа е, че всеки трябва да обича първо себе си и да не се влияе от мнението на другите. Както казват проклятието за едни е благословия за други. Не мисля, че имаш нужда от "смаляване" на гърдите. Просто започни да се обичаш и харесваш такава каквато си.

А

28.   Здравей, А.
АВТОРКАТА е
Благодаря ти за коментара. Когато започнах да чета в началото някак си усетих, че си позитивно настроена и ще бъде намесен прителят ти. :)
Явно разбираш какво имам в предвид, защото и аз не нося потници навън. Дори с тениска имам чувството, че ме зяпат в гърдите... Някак ми е страшно противно.
От друга страната в много отношения по-малките гърди изглеждат по-добре, а и след време няма да има увисване. С дрехите е същата история. Не го смятам за комплекс, естетически е повече моето виждане.
В коментарите к други ми бяха писали, че мъжете се радвали. Истината е, че не ми пука за тях :) за себе си го искам и за себе си го харесвам, никой нищо не ми е казвал, нито обиждал.
Може ли да ми дадеш твой контакт, ако не е проблем?

29.   Моята приятелка е с огромни гърди. Толкова големи, че е имало случаи да получи синини при активни движения с обикновен сутиен. Отслабна рязко, гърдите и се смалиха до чаша E и виснаха. На мен си ми харесват супер много, но тя се притеснява и съжалява, че не е направила нещата както трябва. От друга страна се радва че вече не и пречат толкова и не я боли гърба.

30.   Тук е девойка с наистина голям бюст. Доскоро аз също си мислих, че един ден ще си направя операция за намаляване на бюста докато не открих реално добър сутиен. Не знам как се нарича моделът, но отгоре има една стегната дантела или плат, който покрива горната част на гърдите, която обикновено от движенията излиза навън. Откакто намерих перфектен сутиен вече и в огледалото бюстът ми изглежда по- стегнат. Щом авторката не е пълна нека просто да подходи по друг начин към дрехите си. Сигурна съм че бюстът на всяка жена би бил идеален за нея с идеалния сутиен. :)

31.   Здравейте! авторката е
МОЛЯ, СТИГА С ТАЗИ ОПЕРАЦИЯ не съм казала, че ще си правя, а само, че знам, че има има такава възможност, далеч не мисля, да си режа гърдите. Ако прочетете правилно ще видите, че ттрся без оперативен начин.
До номер 30 - един от проблемите ми също е, че при движения както ти описа, едната ми гърда понеже е по-голяма излиза леко и винаги ми е било как да кажа странно, все още си оправям сутиена и се чудя какво да правя за да не излиза така хахахаха. Доколкото до моделът, може ли да ми изпратиш линк за твоя сутиен, стана ми интересно.
Ето това е тъпото на по-големите гърди - чудиш се къде по дяволите да намериш сутиен, който да ти става наистина, а с по-малките гърди нямаш такъв проблем...
Номер 30, може ли връзка за контакт?

32.   Номер 29, авторката е.
Лоллл приятелката ти наистина има големи гърди, дори моите са малко на този фон (не е обида), казваш, че е отслабнала и носи вече Е размер, а преди да отслабене?