Споделена история от Секс и интимност

Момичета, бихте ли пробвали с приятелка?
Живеем във време, в което ставаме все по-разкрепостени или поне започваме да приемаме повече неща в секса за нормални. Също, приятелството между момичета често е една идея по-закачливо и на шега момичетата понякога флиртуваме помежду си. Само, че колко от вас сте се замисляли да пробвате нещо повече от това? Не става въпрос за романтична връзка, а просто да се забавлявате в леглото понякога. Няма какво да се лъжем, всички сме попадали на лесбийско порно и си е доста атрактивно. Това не ви ли е карало поне да си фантазирате нещо такова с ваша позната? Аз, макар и като хетеро жена, все повече се замислям. Само не знам дали това би било повлияло по негативен начин на приятелството ни след време. Вие бихте ли пробвали, ако ваша приятелка също е навита и ако да, от какво се опасявате най-много?
Поздрави!

Коментари

1.   С приятелка не, не бих. Ценя много повече приятелството от краткотрайно забавление, което после може да донесе негативни последици.
Но ако съм в търсене на връзка, вече вариантите са само два: добре устроен мъж с високо интелектуално ниво или жена със същите покрития. В никакъв случай мъж под минимума средно ниво, тези вече са отпадъци...сигурно си чел/а тук менталните им пръдни!

2.   Жена ми е имала интимни отношения с приятелка. Не са правили нещо кой знае какво. Просто са мастурбирали заедно. И двете отдавна са омъжени и поне жена ми не е правила нищо с други хора от както е с мен. Като мъж не смятам, че е възможно една жена да бъде 100 процента "лесбийка" и не смятам интимността между две жени за нещо лошо и ненормално. Дори бих казал, че това е един добър отдушник и може да се отрази благоприятно на либидото, психическото здраве и тн...

3.   Не, не бих. Изобщо не бих пробвала с жена. Нито тройка две жени с мъж.

5.   Аз съм хетеросексуална, но от половин година все повече започвам да искам да пробвам с жена. На 30г съм и имам мъж и дете, секса с мъжа ми е перфектен, но искам да опитам с жена. С приятелка не бих опитала, тъй като това със сигурност би променило отношенията помежду ни, но се запознах скоро с едно момиче с което поддържаме професионални отношения и ставаме все по-близки, много ви харесва визуално и с нея определено бих се отпуснала... Като цяло доста трудно ми харесват жени, но тя определено ми е тръпка и когато ди пишем се чувствам, като в тинейджърските си години. Тя си има приятел и изобщо не знам дали би се навила на нещо такова, но това не пречи да си фантазирам разни неща с нея...

7.   Не, жените не ме привличат изобщо, така че този въпрос никога не е стоял пред мен - дали да пробвам и какво би се случило с приятелството. Предполагам, че има известен риск да си развалите отношенията...

8.   Аз от определено време не изпитвам сексуално привличане нито към мъже, нито към жени, но преди съм се замисляла за това, и в миналото бих. Сега - вероятно не, но в момента и с мъж не бих.

9.   Какво да пробвам, като не ме влече? Целувала съм се с момичета на шега по купони, но не изпитвам някакво вълнение и удоволствие от това.

10.   С приятелка не бих опитала, за да не си развалим отношенията след това. Но бих опитала с жена, любопитно ми е и бих го направила. Също бих искала да пробвам и тройка с мъж и още една жена.

11.   Най вероятно от момче тийн тема иначе: жена на 22 и зависи. Ако мъж иска да ме види с момиче и го харесвам мъжа що не, иначе просто секс едва ли нито гледам лесби порно нито искам приятелки.

12.   И аз мисля като 11 - ако мъжа до мен иска подобно нещо, бих го направила за него. Много обичам да виждам изражението на мъжа, когато правя такива неща. Чувството е невероятно и ми харесва, че това го подлудява.
Иначе ако другата жена е по-активната, тогава ще ми харесва повече, защото аз обичам да ме доминират и да си играят с тялото ми.

14.   Определено бих пробвала секс с жена, ама не и с приятелка.
Макар, че какво ли не прави алкохола.
Тройка с мъж и още една жена също бих.

15.   Аз съм жена, която дори не се държи за ръцете с приятелки. Не се и прегръщам с тях навън. Нито веднъж не съм се целувала с жена. Най-добрата ми приятелка е лесбийка, не ми пречи това, но никога не бих го направила с нея. Не само защото съм чисто хетеро, но и защото ми е като сестра. Веднъж 2 приятелки я накараха да ги снима прегърнати, аз после я питах дали не са като нея, а тя ми каза, че е напълно нормално прегръщането, дори и за хетеро жени.

16.   Авторкя, май много си прекалила с порното. Започни да работиш и изкарваш пари, че сметки трябва да се плащат, и тогава сигурно няма да мислиш за щуротии. Ако си на 20 хубаво пробвай, то такива колко щеш ама ако имаш семейство, не знам с какви очи ще гледаш мъж да чука друга жена и ти да им го хидратираш. Бъди егоист и си търси своето.

17.   Да, бих опитала с приятелка. А мисля, че и тя или те ще имат същото желание. Но незная коя от двете или трите ще започне първа темата. Ходили сме заедно на море, почивка, почиствали сме си триъгълниците /оставяли сме си вертикална линия, но по широка/ но до момента, толкова.
Мисля, че е въпрос на време да стигнем и до нещо повече.
Ж 20

18.   Никога не бих пробвала с приятелка... просто после няма да мога да я гледам от срам, ако е някоя напълно непозната бих се отпуснала много по лесно а и бих споделила точно какво искам както тя така и аз

19.   Няма нищо по-хубаво от секс с приятелка. Ако сте истински приятелки това няма да развали отношенията ви, а даже напротив. Пък и като се познавате няма да има срам. :)

20.   Според мен ако те влече и ти любопитно трябва да пробваш но по добре с някой който не ти е толкова близък