Споделена история от Секс и интимност

Хващали ли са ви да правите секс?
Случвало ли ви се е да ви заварят да правите секс на публично място?
Ако да, моля да споделите, за да се посмеем заедно. Ако сте били и от другата страна - вие да сте гледащите - също може да разкажете.
Като автор ще започна първа - мен и приятеля ми ни видяха, докато правихме секс в колата на една отбивка на черен път, където нямаше признаци да е минавал човек отдавна. За късмет двама велосипедисти минаха от там точно когато не трябваше... Още се чувствам неловко и ми се ще да позамажа срама като прочета и вашите истории.

Коментари

1.   Мeн майка мe хвана докато лижа приятeлката си. Голям гаф.

2.   Аз съм правил 2 пъти секс навънка. Втория път ни гледаха от една тераса, ама нито на мен ми пукаше, нито на мацката.
Съседите са ме гледали също, ако това се брои.
Даже като не ти пука изобщо, неудобството е за другите.

4.   Трябвало е велосипедистите да спрат и да се включат, но явно са леваци!

8.   Ами така ще стане като не правите секс където му е мястото - вкъщи в леглото. Какво е това под път и над път като кучетата... Друго е в леглото дъгата любовна игра, целувки, гушкане.. А и под климатика не се потиш като животно.

9.   Е Вижадали са ме. Бяхме с една приятелка в колата на една отбивка. Минаха двама гъбари и... Веднъж гледахме на плажа една двойка се чукаха и ги изчакахме, че трябваше да минем покрай тях.. Една вечер като се прибирах в една кола на паркинга правиха секс. На една пейка в парка с приятелката ми се чукахме, а един скрит в храстите ни е гледал.. Разбрахме го късно.

10.   "Хвана" ни полицията веднъж.
Живеем в САЩ, и двамата изневерявахме. Бяхме в колата, паркирана на паркинга на един парк. В един момент ни осветиха с прожектор - тук полицейските коли имат един фар отпред до огледалото на шофьорската врата. Добре, че бяхме свършили, но все още бяхме голи :)

Полицая ни изчака да се облечем, после ни провери документите и каза, че там се събирали наркомани, та затова проверява. :)
Други последствия освен срама нямаше.

11.   Често са ме хващали.
И то на различни места с различни жени. Но най - често майка ми. Веднъж и казах: - ти май си го търсиш? А тя: - Аз също съм човек.
Мисля, че и се ебе от мен. Някой път ще и скоча, тя доста хубава путка, запазена и се подържа добре.

12.   N8, няма гаранции, че у дома не може да те "хванат". При нас нахълта в стаята леля(й), когато я лижех. Обстоятелствата изобщо не кореспондираха с извиненията й, че било грешка ... ;)
От друга страна, едва ли много хора ви завиждат, че правите секс само на спалнята ... ;)

13.   Преди се случваха такива гафове, сега го правим и пред хора без да ни пука особено. Естествено всичко е в границите на нормалното и на места където се случват такива работи, не сме ексхибиционисти.

14.   На плажа, когато чуках една рускиня на един шезлонг. Имаше една група, млади мъже и жени, на около 10тина метра, но беше тъмно. Стори им се, че са далече за шоуто и се изместиха малко по-близо. Ние си продължихме. На мен патката минизлезна, и докато я наместя, една та девойка: " Защо спряхтеееее". Почнах я отново и след една минута, някакъв дебил охрана на плажа взе да свети с фенерче. Видях, че снима с телефона. Вика Слънчев бряг си има група, сега ще ви кача.
Викам ще съдя и теб и концесионера, отказвам записа...
И така приключи, после си я ебах в хотела.

16.   Мен са ме хващали, по-скоро виждали да бия чикии в парка, две готини мацки бяха на една пейка, леко разкрачени и си говореха нещо, а аз се бях прокраднал до съседен храст без да ме забележат и лъсках яко .... но по някое време, в най-сюблимния за мен момент явно са ме усетили защото почнаха да викат и пищят за помощ и че съм чикиджия. Успях да избягам, но не ме хванаха. Lol :)

M 17

17.   Брао 16, точно така се прави. Следващият път вложи повече фантазия и може да ти се получи.

18.   Вчера написах, че дори и мама ме е хващала. Всъщност най- често тя. Вчера към 7 вечерта мислех, че ще е при сестра си и няма да се прибере, татко замина за Загреб по работа. Поканих една приятелка с която майка ми ни е хващала вече. Точно в разгара на ебането и бум, майка ми се появи. Седеше нагло на вратата и ни зяпаше. Приятелката ми скочи, изрева:
- Нали тази луда нямаше да я има? Вие сте семейство идиоти.
Влезе си в роклята и буквално избяга. От вратата извика:
- Еби си я нея.
Побеснях, скочих и едва не забих един юмрук в лицето на майка ми. Напълно превъртях, не знаех какво правя. Блъснах я на леглото скочих на нея, взех да ѝ вдигам роклята. Ужас, оказа се без гащи, така побеснях, не мислех, направо и го начуках. За моя най- голяма изненада, не реагира. Направо влезна в ритъм с мен и след малко се изпъна и направи оргазъм. Не усещах нищо друго освен бяс и злоба, докато не усетих, че ми идва. Изпразних се в нея и някак си се почувствах по- спокоен. Осъзнах станалото. Почувствах се кофти, но егото ми. Не го извадих, а продължих да я клатя, усетих прегръдката ѝ. Тази сутрин се събудих с нея. Нещо ми се губи, но се чувствах доста гузен. Тя си спеше сладко до мен. Точно тръгнах да се измъкна и я чух:
- Прости ми, моля те! Все ги правя такива.
- Получи си го!
- Да, но съм доволна! Все пак опитай да ми простиш?
- Ще видим. Май и аз трябва да се извиня. Но не съжалявам за това което направихме!
- Аз също не съжалявам за това, но за приятелката ти, да! Излагам т непрекъснато, а си на 22.
Стана ми жал за нея. Тя все пак е хубава жена и не до там лоша майка. Живеем почти сами от 13-на години. Баща ми ни заряза. Тя никога не доведе друг. Не че не се е ебала, но никога вкъщи. Чувствам се сега виновен. Не за това че я наебах, а за това че си изтървах нервите и я ругах. Сега не знам на къде, дали да продължа с нея да правя секс. Дали би повторила, не знам. Искрено си признавам, че ми хареса с нея секса. Объркан съм.

19.   Да, в едно гадже, майка и влезе, изобщо не я бяхме чули да влиза в апртамента. Бяхме в партер и правихме анален секс. Тя излезе веднага, мислех, че не е видяла подробности. Но после казала на приятелката ми, че още е малка да се чука отзад.

20.   Прибирах една мацка от дискотека и в таксито ми се нахвърли, шофьора беше много разбран и ни остави на спокойствие, колкото е възможно (сигурно още ни споменава), чак и музика ни пуска

21.   Бях на гости с приятелка на вилата на приятелско семейство. Приятелката ми си подпийна и влязохме във вилата да се понатиснем. Докато ми духаше, домакинята е влязла в къщата и я засякох как гледа в пълната уста на приятелката ми.

22.   19 на колко бяхте ?

24.   Да, веднъж бяхме в една приятелка и баща й уж трябваше да се забави. Тя отиде до магазина, аз с гаджето в спалнята на техните. Кога е влязъл, как е станало - не зная. Ама ни хвана на калъп с тогавашното ми гадже, голям резил беше.
По-късно пак със същия хубостник пък ни снимаха на един купон как се забавляваме под завивките. Беше много тъпо, разпространиха клипа в даскало, макар че не се виждаха подробности.
Навън съм го правила, но не са ме хвашали. Винаги е имало някой "да пази".

25.   Ами да, случвало се. Първия път стана в едно студентско общежитие. Цяла седмица нямаме терен и накрая една приятелка на гаджето и даде ключ от теяхната стая да отидем един следобед и да освободим напрежението, че се бяхме побъркали от мерак. Чукахме се цял следобяд. На четвъртото или петото чукане, някой нахлу в стаята, защото покрай целия си мерак сме забравили да заключим. Прибра се едната съквартирантка на въпросната приятелка на гаджето. Видя ни и веднага излезе, но беше супер неловко.

2 случай беше с гадже у нас късно вечерта. Майка ми нахлу в стаята без да почука за да ме питала нещо. Бяхме загасили лампата, но видя, че сме голи и аз върху мацката. Бях забравил да заключа стаята. Майка ми повече никога не нахълта така.

27.   Бяхме в приятелката ми, но тъй като правеха ремонт нямаха врати. Един ден както си бях пъхнал юмрука в п….. а и и тя се клатеше бясно се прибра баща и, който е лекар. Той така се ошашка, че само метна чантите и избяга. По време на същия ремонт попадна на нас още веднъж, но този път тя беше отгоре и се беше превила назад, а беше с огромни цици. След време им бях на гости заедно с техни приятели с децата им, които бяха наши връстници и какво му прищрака като се изцепи, че съм имал големи топки. Настана неловка тишина и жена му съвсем спокойно каза, че и тя ни била заварила, но даже не сме били разбрали.

28.   Веднъж като младеж заведох едно гадже на една вила с приятели. По някое време решихме да се уединим. Тъкмо бях започнал възвратно-постъпателните движения в нея и един от компанията нахлу пиян, завари ни, клатушкайки се ни погледна и фъфлейки само произнесе: "изиняам се" и излезе. Мацката обаче беше доста пийнала и грам не се смути, а продължи да охка и хапе устни.

29.   Един приятел
Прави секс още по времето, когато са били гаджета. Мацката отгоре на футьола в хола точно срещу вратата. Прибрала се майка му ненадейно и при отварянето на входната врата, тази на хола се открехнала, а мацката отгоре в разгара си и не спряла. Майката се скунфузила и влязла в кухнята. След секса гаджето по гол гъз и по триъгълник влязла в кухнята при бъдещата свекърва и казала - хайде сега пусни по едно кафе на теб и на мен че ни смути по време на секса.

30.   С едно бивше гадже докато се чукаме баща и влезна от към терасата, бяхме затворили вратата от към коридора ама тя забравила да заключи терасата, докато я чуках и той влезна потънах от срам защото бях гол а тя направо му се развика как така влиза без да чука на вратата.... после не ходих в тях няколко месеца

31.   В хотел малко след закуска, камериерката нахълта в стаята докато го правехме.

32.   На едно парти, бях в банята с една мацка. И тогава нахлу единия от останалите и започна да вика - Какво правите бе?
Аз само казах - Тя искаше да ми го види.

33.   Майка ме е хващала много пъти когато онанирам в стаята си. Момчс съм на 17г. Какво да правя струва ми се, че го прави нарочно, за да ме откаже от чикиите.

34.   Ех как е зададен въпроса само. Майка ми ме е хващала. Е завити с одеяло бяхме, но се досети и излезе. Жена ми не ме е хващала още. На калъп де, защото един ден дойде след работа в офиса без да се обади/което много мразя/бяхме се заключили с колежката. Тя чука тропа, видях я на камерите ама беше късно. Докато се облечем и колежката успя да мине през лятната градина и да излезе през другият вход мина малко повече време. Отворих нахълта жената имаше съмнения, че миришеше на цигари, а и беше видяла колата на колежката отпред. Казах не знам сигурно пазарува някъде и затова е пред офиса. Не повярва много, но... Вече сме по внимателни. колата я спира през две пресечки. Иначе са ме хващали като ученици. В парка на една пейка един е гледал от храстите. Но имаме и по комична ситуация. На същата пейка есента рано се стъмнява. Пак сядаме вечерта с цел бърз секс, ученици сме последен клас и терен няма. Моята с една широка пола маха бикините аз се разкопчавам и.. сяда в мен и съм в нея и пристига една жена с кученце. Виждаме я трябва да мине покрай нас 3-4 м , но тя се запътва към пейката явно я знае вижда ни и казва ох малко да си почина, че Рони ме измори и това сърце... И сяда. Аз със свалени гащи и съм в вътре. А бабата и се говори... Моята не смее да мръдне, стой в мен и ме прегръща... Най дългият разговор който съм водил.. Още се сещам за Рони. Иначе съм хващал доста хора. На плажа редовно след 18 ч. Веднъж на един паркинг в 3 през ноща спрели до мен и голи вътре се чукаха.. Един комшия не си беше затворил прозореца на тавана и излязох да пуша на терасата. Обръщам се и го виждам с една мацка. На ръка разстояние съм от тях... Ех хубаво е да си спомняме за такива случки.

35.   Номер 34-значи се кефиш, че изневеряваш на жена си и се ч. каш с колежка... , ти съвест нямаш ли?

36.   Никога не съм разбриал, защо е толкова лошо, да те видят, да правиш секс.

37.   36, а заглавието е "да те хванат". Като че ли извършваш престъпление ... Иначе непредвиденото внезапно появяване на трети, докато двойка го прави, си действа стресиращо. Родител да види детето си (и обратното), не е много добре, колкото и естествено да е ... Кунилингус/фелацио, колкото и нормални да са за една двойка, в обществото вървят като унижаващи. Аналният също ... Стоновете ... също. За мен "престъпление" по-скоро извършва "хващащият", макар че в повечето случаи - неволно.

38.   До 35. Ти съвест нямаш ли??? Е какво очакваш да се засрамя и да проявя съвест? А жена ми дали има съвест? Секс само през почивните дни? ОО недей сега готвя. Недей сега детето не заспало. ОО недей така бързам за работа. А колежката не ми е отказвала.. И в обедната почивка или след работно време.. Винаги готова за внимание Конкуренция се казва. Най добрият печели. Но мисля, че темата беше друга..

39.   38, а да ти е хрумвало /само да ти е хрумвало, не държа да си умувал над него/, че нуждите ти не са по-важни от всичко друго на този свят и не е нужно да получиш всичко, което някога поискаш, в това число секс, когато жена ти не е на разположение?

Едва ли, ама и аз все се надявам, че хората поне за милисекунда се сещат за тия неща! Наивник на 30 и няколко години съм, нали? Разменили ли сте си адреси/телефони с колежката, че някой ден шефът може да я хване какво прави в обедната почивка и да я уволни? Или имаш и други колежки, които в обедната почивка не обядват като повечето работещи? То не, че съм спокоен за това какво правят в работно време... в най-добрият случай ядат, за да могат да ползват обедната почивка за други неща.

40.   Като пийна две питиета и падат задръжките. В сепаре в дискотека, в колата на паркинга през два блока, в безистен на Хр. Белчев и Парчевич (София), а като ученици в парното помещение на гимназията. Един път парнаджията се стресна- един вагон псувни отнесохме, разпасани едвам успяхме да избягаме. Засечки стават, тъпо е когато ви познават. Добре, че тогава технологиите не се бяха развили още. Бяхме млади и с дълги коси, получавахме шестици по Етика и Право и със "Задоволително Поведение" в бележниците.

42.   Кондукторът във влака през зимата на 1994. Светна с фенерче, аз се стреснах и свърших на пода. Приятелката ми с запрената пола и без гащи разкрачена на седалката, не се бяхме ебали повече от седмица и желание!

43.   Мъж съм и съм имал подобна случка, бях с една мацка на едно уж подходящо място в колата, чуках я и изведнъж едни фарове ни осветиха, мацето потъна от срам...

54.   Стюардесата в самолета ни видя, също и двама човека от средната редица седалки, ние бяхме до прозореца. Тя ме свърши с ръка, спермата избърсахме с малкото одеало. Полетът беше нощен, над Атлантическия океан, посока към Европа. Приятелката ми тогава беше луда за секс, навсякъде и по много. Бях на 27г, тя - 30.

58.   Много фантазии, много чудо!

60.   Преди години се прибирахме след 00, 00 часа по плажната ивица на Слънчев бряг от някъде от тогавашния Виктория Палас /сега Империал/ до края на ивицата след какаото. На шезлонгите се правише на доста места секс. Други се къпеха голи в морето и т. н. Минавахме до тях, а те изобщо и не ни обръщаха внимание. Здраво клатене си беше.