Споделена история от Секс и интимност

Похот
Здравейте на всичики,

По принцип не пиша тука, преди четях историите но вече ми е безинтересно. Просто имам нужда да си излея душата някъде и това е единственото удачно място. Надявам се поне историята да бъде публикавана за да може и да бъде прочетена. Не ми пука какво ще каже аудиторията Важно е какво имам да кажа аз. Предварително бих искал само да спомена, че това си е лично мое мнение основано изцяло на моя житейски опит, вярвания, разбирания и т.н.. Отдавна съм нясно пред себе си с този извод до който съм стигнал, но последната една седмица затвърди всичко.

Близко е до ума и звучи лесно, но гледайки хората явно не е.

Става въпрос как никога никога повече няма да си позволя да изпитвам нещо към някого. Независимо жена или мъж.
Единствените хора които заслужават обичта ми (не любов) са тези които са ми дали живот и са ме отгледали. Съвета който мога да дам е просто хора фокусирайте се върху себе си. Развивайте себе си престанете да тичате след неща или хора които нямат смисъл,
които по-никакъв начин няма да Ви помогнат да постигнете това за което сте мечтали от дете. Всичко е една пародия, порнография показност, липса на морал, дребни, злобни души. Не си давайте душата са нещо или някого само защото изглежда добре или Ви е казал 2 мили думи. Всичко е лицемерие лични интереси. Винаги всеки ще се стреми да използва другия. Жалко е, но дотук стигна обществото ни. Има изключения, но вече са толкова малко че дори човек би се запитал дали наистина ги има. Цялото това нещо го пиша, защото пак се увлякох по грешния човек. И не си мислете че трябва да е човек задължително. Пиша го просто защото знам докъде стигат масово хората заради едно такова увлечение.
Зарязват себе си, живота, си целите семейството всичко само и само заради това едно нещо било то човек било вещ. Стават роби.
Преди да си усетил вече си на 40 50 60. И какво ? Струвало ли си е.
да изгубиш всичкото това време което си инвестирал в преследване на неща които по никакъв няма да те направят щастлив или да те облагодетелстват по някакъв начин и материално и не материално. Хората губят години в търсене на истинската любов и който каквото и да ми казва такова нещо не съществува. Всичко е написано на менделеевата таблица.

Да нищо не е подредено така ми е в главата. Всичко е каша не знам кой път да хвана, е знам и съм го хванал и не е този на "любовта".

Трябва всеки да се научи да мисли с главата си и да спре да се води от ш**аните чувства. Purpose over pleasure a не обратното

Коментари

1.   Имаш нужда от спешна помощ в, , Св. Наум"по НЗОК и шокова терапия!!!

2.   Нито си първият, нито последният, който е претърпял любовно разочарование.
Сега мислиш така, но когато излезеш от депресуята, ще мислиш по друг начин.

3.   ква депресия яе маняци просто си говоря кво ми е на сърце. Хахаха тръгнали да ми слагат диагноза. Просто гледам хората около мен и им са чудя що са такива. Много повърхностно мислите ако единственото нещо което ви идва на ум е психиатрия или любов. Да сега пак са сетих що не го харесвам тоя сайт. Е човек прави грешки важното е да се учи от тях. От автора