Споделена история от Секс и интимност

Как да спра да бъда гей?
Здравейте! Пише момче на 20 години. Искам да споделя своя проблем с вас и евентуално да получа съвет. Смятам да започна веднага без да изпадам в ненужни подробности.
Проблемът е непрестанното ми желание да правя секс с мъже, но не искам връзка с мъж. Никога не съм искал да споделя живота си с мъж и да съм обвързан с него. Искам да използвам мъжете само за секс, да се изчукаме и да си ходим. Чувствам се като някаква к*рва. Девствен съм, но не ме е срам от това. Определям себе си като бисексуален, защото съм правил опити да си намеря приятелка, излизал съм на срещи, но неуспешно.
Искам да си намеря приятелка, искам да създам семейство и да споделя живота си с жена, а не с мъж. Нищо против гейовте, аз също съм такъв в някаква степен, да не кажа на 99%.
За съжаление гледам само гей порно, но искам да спра да гледам каквото и да е порно, но не мога. Искам да се "излекувам" от хомосексуалните си мисли. Трудно е, че може би невъзможно. Дори си направих профил в Grindr, за да си намеря някой, с когото да спя. За радост още не съм намерил ... хаха ... пълно е само с бъзльовци и фалшиви профили. Дори, когато ходя на почивка в Гърция и само се заглеждам по мъжете. Единственото нещо, което съм правил с мъж е, че лапах на един приятел, което не е малко.
Не искам да оставате с впечатление, че съм 100% гей. Не е така или поне ми се иска да не е така. Много харесвам жените, но и те много се дърпат и веднага те слагат в приятелската зона. Правиш им комплимент и вече излизат с номера "Имам си приятел" или "Не си търся връзка на този етап".
Не знам дали само това, че ме отлбъскват жените е причина за моите хомо - мисли или и насаждането от обществото също. Не ми личи да съм гей като външност или като държание.
Общо взето това е проблемът ми. Не искам да бъда гей, но как ще стане.
Благодаря за отделеното време и ще се радвам да прочета вашите съвети!

Коментари

1.   Бе едва ли можеш да спреш да си гей, ама вземи да си извикаш няколко к*рви и им кажи как стоят нещата. Може даже да им е интересно да се опитат да те върнат на правилния брях ;D

3.   Още бяхме деца, но имахме ужасно силно желание да правим секс. И понеже беше абсурдно да навием някое момиче решихме да пробваме с един приятел. Той мен, аз него. Ами нищо не стана потъркахме се малко и това е. Установихме категорично, че такива неща не са за нас. Изобщо ако нещо не е за вас няма да се надървите и всичко приключва. Та мисълта ми е да пробваш щом толкова те вълнува току виж ти избистрило всички глупости от главата. Дали с жена дали с мъж, все ще ти даде някакъв отговор.
П. п И жените могат да си играят с ануса ти, ако това ти е ерогенна зона. Моята жена обожава да си играе там, а аз никога не съм я карал да го прави и се притеснявах много отначало. После установих, че лизането и масажа на простатата са невероятни в комбинация със свирка.

4.   Ще ти кажа това, което казах преди няколко години на моя най-добър приятел: НЕ МОЖЕ ДА ПРОМЕНИШ СЪЩНОСТТА СИ!

И моя най-добър приятел е като теб, бисексуален. Мъжете ги възприема като сексуални играчки, а жените ги иска за сериозна връзка и деца. Не му личи да е гей, не се облича гейски нито пък се държи така. Но е факт, че мъжете го привличат сексуално. При него е така защото е бил изнасилен като дете и от тогава му харесало...Хващал си е гаджета жени и е страхотен човек и приятел. С жените е много грижовен, романтичен, внимателен...По едно време ми беше споделил че иска да престане да харесва мъжете, защото това е грях а той е християнин...и много се измъчваше. Сега му мина и явно се е примирил.

Приеми се такъв, какъвто си. Не се срамувай от твоята бисексуалност. Щом искаш сериозна връзка с жена, чудесно. Но още си много млад, нормално е на 20 да не си имал сериозно гадже. Пък и след секс с жена може да установиш че жените ти харесват повече....докато не пробваш, няма как да знаеш. Но най-важното е да се приемеш какъвто си и да се заобиколиш от хора които те уважават и ценят независимо дали си хетеро или би. Успех!

5.   Ами спри да бъдеш :D Виждаш ли колко абсурдно звучи това, което искаш, няма как да се насилиш да харесваш жени. Спри да подтискаш желанията си, защото само се изострят и израждат. Пробвай с мъж, пробвай с жена и ще разбереш кое е твоето, може да се окаже, че са и двете.

6.   Хормони! Трябва ти завишаване на нивата на тестостерона, защото май естрогенът ти в момента е в повечко. И като казвам повечко - конкурира тестостерона в едно мъжко тяло, което си е сериозно постижение! При това на твоите години... На стари години не би било чак такава изненада.

7.   Никви курви няма да оправят нещата. Гей си, момче :) Намери ме в Grindr да видиш тогава игра...

8.   Като започнеш да харесваш жени и да разбереш истинската стойност и удоволствие на красивото женско тяло, а не да се лигаваш с някакъв гнусен педераст.

9.   Ако редовно гледаш гей порно, веднага спри да го гледаш, възможно е това да е отприщило нежелана хомосексуалност у теб. Порното има силата да изкривява човешката психика, до неимоверни размери.

Щом вече си духал на мъж, значи вече си се пуснал по пързалката, и няма връщане назад. Хареса ли ти? Изпитваш ли някакво вътрешно удовлетворение, че си изцедил цял кур, и то със собствената си уста? Чувстваш ли някакво странно, необичайно за мъжете пърхане на "пеперудки в стомаха" и вътрешен прилив на емоция, което изпитват само жените? Ако отговорът на всички тези въпроси е да, значи определено вече си обърнал резбата, и в момента се намираш на левия бряг. Каква е походката ти, докато ходиш? Твърда, тежка, самоуверена и мъжка? Или лека, плаха, колеблива, нежна и лежерна? Жестикулацията ти как е? Правиш ли странни движения с ръцете си, все едно китката ти е счупена и махаш с ръка, за да убиеш муха, летяща около теб? Плезиш ли се, "обелваш" ли си очите често? Гласът ти какъв е? Нисък, плътен и дебел, или тънък, висок и писклив, като на жена? Тези въпроси са съвсем сериозни, повярвай ми, не ти се подигравам. Всичките им отговори следват да подскажат за конгнитивното ти поведение, свързано със сексуалната ти ориентация, което не може да се скрие от околните.

Дон Жуан

10.   До 8, женското тяло е всичко друго, но не и красиво.

11.   Ануса си е анус. Тоест можеш да правиш анален секс с жени и мъже. Свирката си е свирка, все тая кой ще го лапа. Вагината обаче си няма заместител. Ако си падаш пасивен вече е по-сложно, но нищо не пречи твоята мацка да те опъва с пенис колан. Много жени се кефят да доминират мъжа по този начин.

12.   Приеми се какъвто си! А половината от коментарите преди мен са за глоба от КЗД!

13.   Проблема се решава. Намери си добър психотерапевт.

14.   Ами за мен не си гей! Спри да си го мислиш и да се самонавиваш. Свирка съм правил в младежките си години на приятел под въздействие на алкохол. Даже му глътнах спермата. Бях ужасѐн - беше ми харесало страшно много. Никога не го повторих. До някъде, защото никога не ми случи подобно обстоятелство. До някъде, защото ме беше страх да не се хлъзна в тази пропаст... Никога не съм харесвал мъже. Не ми допада и такова порно. Даже се отвращавам като видя някои да интимничат. Все пак "се заигравах" с ануса си. Бях си втълпил, че ми е ерогенна зона. Пробвах разни неща, но само сам. Накрая установих, че всъщност заигравките ми не ми носят някакво съществено удоволствие. И спрях. Давам си сметка, че ако обстоятелствата ме бяха предразположили за реален контакт с мъж, е можело да започне наистина да ми харесва. Това само в миналото. Към момента съм абсолютно наясно със себе си, че съм хетеросексуарен.
Твоят живот е в твоите ръце. Ако не искаш да си гей, ТИ можеш да не ставаш (защото все още изобщо не си). Концентрирай се върху свалянето на мадами. Ако трябва ходи на проститутка. От нея няма да получиш най-доброто в секса, но може да отклони обърканите ти мисли за хомосексуализъм.

15.   По същия начин, по който можеш и да научиш тигър да няма раета. Демек, не можеш.