Споделена история от Секс и интимност

Да спя ли с него за пари?
Всичко започна преди година, когато се запознахме и започнахме да водим неангажираща връзка. Той си имаше приятелка и аз гадже. Така всеки път казвахме за последно, но не спирахме.

Наложи се той да замине и преди няколко дни се засякохме. Обясних му, че по-добре да не се виждаме. Също му обясних, че имам спешна нужда от пари, тогава той ми каза, че ще си плати ако искам, но искал да се срещнем...

Естествено сега разликата е, че ще правим секс и тоя път той ще си плаща...
Не зная какво да правя, найстина ми трябват пари, но да се продам ли, или...
Моля ви дайте ми съвети

Коментари

1.   Мм въпрос на личен избор..
винаги има начин да спечелиш пари и без да продадеш тялото си, но този е най-лесният. човекът е приятен за теб, щом сте поддържали сексуална връзка - няма да е неприятно в това отношение. друг е въпросът, дали психиката ти ще го понесе.

Ако нямаш чувства и разбиранията ти го позволяват - давай. но бъди готова да живееш с избора си. пречупиш ли психиката си веднъж - после е много лесно да повториш и потретиш..

2.   Тоя пък е голям тъпанар. Ти пък защо изобщо си му позволила да те унижава така. Щом ти е стара дружка, що не ти даде на заем, с условие че ще му ги върнеш, но не в натура. Ебати кретена

3.   Не го прави. Този път ще ти се размине - хем ще получиш чудесен секс, хем пари, които привидно ще ти решат проблемите, но не случайно има един лаф „бивша проститутка няма“. Веднъж научила, че така падат пари за няколко часа „работа“, никога няма да можеш да спреш, което ще съсипе живота ти.
Проститутките винаги завършват сами, бедни и изхабени.

Ако те уважаваше, щеше да ти предложи помощ под друга форма. Свестните мъже често помагат на жени, но не така - можеше да ти съдейства за работа, да ти заеме пари, да предложи нещо такова - но това - грозно е!!! Показва ти какво си за него - просто курва, тяло за шир-потреба.
Решавай!
Не знам що за човек е, но, защо не го помолиш за съдействие за работа и т. н., БЕЗ ДА СПИШ С НЕГО, ако е все пак точен. Но много се съмнявам. Аз бих прекъснала всяка връзка с него и бих търсила помощ слред други познати.
А.

4.   Трябва да знаеш, че тук всички ще се правят на честни и няма да ти отговорят искрено.
Да, спи с него. Ако го харесваш като мъж, нищо не ти пречи.

5.   Еми ти си просто поредната к*рва, която не само, че изневерява на гаджето си ами и спи с мъже за пари. Жалка и недостойна жена - няма кво повече да кажа!

6.   Ти сама най-добре знаеш какво искаш. За мен е по-унизително една жена да спи с мъже за слава... ами по-добре за пари, но му постави ясни граници без да изпадаш в подробности.... Или другият вариянт, с който съм по-съгласна, ако беше мъж на място нямаше да ти предлага тия лесни пари, ами да ти ги предложи, назаем.

7.   Китайска поговорка: Всеки проблем има минимум 7 решения. До сега винаги е действала... така че въпроса ми към теб е: Само това ли е начина да си набавиш парите, които ти липсват? Има ли други възможности? Помисли и прецени добре, ако отгововра на тези два въпроса е отрицателен, прави секс с него за пари... макар че не вярвам да нямаш други възможножти.

Лола

8.   Леле какв проблем, хаха. Досега ти е било хубаво да си играете в леглото, пък сега като те категоризира "курва" взе че се замисли.

9.   Офффф... я престанете с тези етикети. Никой... повтарям Никой няма правото да съди, има Господ недейте да влизате в неговата роля. Нали всички сме безгрешни, че взехме да съдим другите. Нека всеки да си гледа във собствената паничка.... Жената пита за мнение, а вие къде отидохте... Прост народ, колкото щеш...

10.   Естествено, че всичко се заплаща-освен пари искай и диаманти и кола и вила на Канарските острови! Ама -ха...

12.   Към номер 9 - прост е, ама не народа а авторката на коментара. Никоя ЖЕНА С ДОСТОЙНСТВО НЕ БИ НАПРАВИЛА ТАКОВА НЕЩО! Аз съдя обективно, така както съдят и мен! Това, че ти сигурно си като нея и не ти понася истината си е твой проблем!

13.   Излишен въпрос. Такива като теб обикновено не задават такива въпроси вие повечето това гледате парите и каквото и да те посъветват тук ти пак ще го направиш за пари

14.   Половият акт е нещо нормално и се питам как може да вземате пари за това, а ако не си и хубава и стотинка не заслужаваш!

16.   Защо я критикувате? Какво лошо има? Предлага своето тяло, а не вашето, т. е. на никого не вреди. Освен това, човекът не й е неприятен - имала е интимни отношения с него по нейно желание, следователно няма да я е гнус или нещо подобно. И какво като един такъв акт се нарича "проституция"? Нима да си проститутка е нещо ултра, хипер гадно? Това е жена, което си изкарва парите с честен труд, а не да се умилква на шефове и разни други мазници, само за да си заработи мизерната заплатка, треперейки, че всеки момент може да е аут. Аз се възхищавам на такива жени. Това си имат, това предлагат. На никого не вредят. Мила авторке, спи с въпросния мъж и не го мисли много. В тоя сайт е пълно с моралисти, чиито гардероби са претъпкани със скелети. Лесно е да съдиш, но е трудно да разбереш. Действай, гледай на теб да ти е добре - имаш нужда от тези пари, за момента това е начинът - защо не?
Ж25

17.   Не че няма друг начин да си набави парите авторката, просто това е лесният начин да си ги набави. Въпрос на достойнство и разбирания....

18.   Здравей, искам да ти кажа, че 3 години имах такава връзка. Аз спях с него, той ми плащаше. Беше супер дискретен и улегнал мъж, и никой, ама абсолютно никой не разбра. Срещахме се само по хотели, за по няколко часа. През това време аз съм си имала и други гаджета, някои сериозни, някои не толкова. Спрях да се виждам с него, когато се запознах със съпруга ми, не знам защо. Просто почувствах, че този мъж е истинския и не заслужава това. Естествено, че не съм му казала нищо. Та съвета към теб е :ако сметнеш, че няма да разказва после, и няма да ти тръгне име го направи. Не ги слушай моралистите. Кой знае какви са ги вършили и техните жени, ама иначе много им знаят устата. Успех.

19.   Телата ни не са просто една салфетка, която след всяко употребение може да възвърне предишната си форма, и отново да е без бръчка и петно. Телата ни не са валута. Нима нямаш достойнство? Нима нямаш морал? Или просто си сама, и имаш чувството, че никой не вярва в теб, че не си нужна на този свят? Знай, че ако дръзнеш да направиш тази огромна грешка, надали ще има "край". То връщане назад няма, и няма да има, но винаги можеш да започнеш отначало и да се учиш от грешките си. Човек когато е зависим от нещо, то моментално става порок, грях! То може да е всичко, напр. порнография. Тя обещава удоволствие, но същевременно то става болест, която краде времето ти, мислите ти, средствата ти. Знай, че ако дръзнеш да направиш това, то за теб има специално място в ада!

21.   Родителите ми имат повече от 30 годишен брак, изпълнен с много обич, уважение и разбирателство.
Когато си говоря с майка ми за ЖЕНИТЕ И ПАРИТЕ, тя все ми казва едно и също нещо. Всяка жена е спала с мъж за пари. Като малка, когато баща ти не те пускаше на екскурзии правих секс с него. Откъде мислиш екскурзията в Търново или компютъра ти?

Към авторката - ти, че ще правиш с него секс и ще получиш материална изгода, ще правиш.. Не пускаш темата за съвет, а за да погледнеш отстрани каква си в очите на безпристрастните, защото в своите си виждаш колко долу си паднала. Нали? Е, видя ли се и хареса ли се?

22.   СТ1: От теб зависи аз бих ти казал че не е редно но пак за мен не е редно и спрямо приятелката му това че досега сте правили секс зад гърбът и.