Споделена история от Секс и интимност

Много време без секс и после болки
Здравейте!

Реших да пиша в някой форум, понеже искам да намеря отговор на притеснението си докато чакам да ми дадат час при гинеколога.

Историята ми е следната: Не бях правила секс почти една година и преди 3 дена правих секс с едно момче. Три пъти го правихме, той винаги беше с презерватив, не сме правили орална любов. Аз мисля, че бях сравнително влажна, т.е. всичко изглеждаше ок. Само първия път ме болеше в началото както боли, когато си девстен (все пак от 1 година не бях правила секс), после ми мина и беше приятно.

Той от време на време действаше малко по-бурно, но не ми беше неприятно в момента. На следващия ден вечерта усещах леко неразположение и започна да ме наболява входът на вагината. Беше леко зачервено мястото и леко подуто (само входът).

На следващия ден започна и да ме сърби леко. Днес като пишкам и ме боли. Нямам течение и урината ми е кристално чиста. Нямам други оплаквания. Нямам гъбички, защото имам скорошни изследвания от гинеколога, че съм чиста.

Надявам се, който е имал подобен проблем на моя, да пише. Възможно ли е да е от презервативите? Никога не съм имала алергия към тях. В този случай обаче бяха от тези, които раздават от кампаниите за безопасен секс.

Коментари

1.   Здрасти. Смени презервативите за всеки случаи.
Вземи си от дрогерията лубрикант на Дюрекс. Ти си мислила, че си влажна, но може да не е било достатачно. Аз също съм имала този проблем, след няколко дни покой се оправих от само себе си, включително и лекото парене при уриниране. И аз съм на кондоми....не мисля, че е от това, а по-скоро от механичното триене, от чуждото дразнение.
Прави го на „задна“, избягвай позите с дълбока пенетрация (мисионерската, ездачка и т.н.), карай го известно време на френска с него....играйте си повечко с пръсти, но докато ти е некомфортно, се въздържай.
Успех.

2.   Възможно е да си се протъркала... като отидеш на преглед със сигурност ще разбереш, но не мисля, че има място за паника. ;) успех. :)

3.   Според мен е алергична реакция от латекса на презерватива. И на мен ми се е случвало. Даже мен ме сърбеше и ме пареше, но за няколко дни ми мина. Щом си си записала час при гинеколог, не се притеснявай, той ще ти каже със сигурност какво е и как да се справиш с проблема. Но моя личен съвет е просто следващия път да пробваш с друга марка презервативи. :)

4.   При мен също се случва когато е с презерватив. На мен не ми се подува, но боли и няколко дена след това имам болки при проникване. С постоянен приятел съм и от както спрях презерваривите нямам проблеми :)

5.   Благодаря ви за мненията. Само искам да ви осведомя, че вчера ме заболя много в областта на десния бъбрек и че не съм мигнала почти цяла нощ от болки. Днес ходих на лекар и се оказа, че всичко е свързано. В момента лекувам бактериална инфекция на пикочните пътища. Оказа се, че поради факта, че не съм се изпишкала преди секса, от проникването на приятеля ми се е получила интоксикация с мои собствени бактерии. Та това е... От това се опасявах... Всичко е първо в главата, затова мислете си само красиви неща, за да бъдете щастливи и здрави!

6.   И аз имам същия проблем. Когато не правя често секс и след това усещам лека болка но за кратко, след това удоволствието си е същото, но има и друго - понякога като не правя седмица, две секс и кървя леко - това нормално ли е?

7.   и аз съм със подобен проблем.. 3 месеца не се бяхме виждали с приятеля ми и като правихме секс ме заболя.. точно като теб бяхме със същите презервативи и аз си помислих, че може да е от тях, само дето мен ме заболяха яйчниците и матката.. и 2 дена след това ми се появи бяло течение с остра миризма.. тези дни смятам да посетя гинеколог, макар че знам, че имам инфекция в момента, а и болките не са отминали :/