Споделена история от Секс и интимност

Девствени мъже
Какво ви е впечатлението ако чуете че някой мъж е девствен на 25?

Коментари

51-58 от 58

57.   Номер 51 започна умерено добре, продължи в същия дух и накрая... ни закопа с това за многоженството! Първо ще те разочаровам с това, че многоженството, ако въобще стане толкова масово, колкото ти се иска, ще те изненада неприятно. Ето как:

https://megavselena. bg/tri-zheni-sa-vredni-za-syrtseto/

Ще кажеш - хубаво, но можем да караме с по две! Т. е. както някои правят сега - жена и любовница, ама вече любовницата също да е официална партньорка? Не знам кои са тези футуролози и урбанолози, които визираш - вероятно би бил така добър да посочиш имена, за да видим кои са тези "някои"!

Аз пък съм попадал на прогнози, че на светът ще се наложи да премине към "принудителна моногамия" и укрепване на семейството като институция, за да спрем процесите, които водят до демографски кризи, аутсайдери от двата пола, нямащи любовен живот и дори формирането на разни групи, каквито имаме и тук - крайните мъжемразки и женомразци, хора, които са се маргинализирали заради настоящата среда.

Истината е, че повечето самообявили се за експерти едва ли могат да предвидят какво ще стане в следващите 10 години, та какво остава за по-голям период? Така че на твое място не бих бързал да казвам на "милото", че заради мнението на футуролози и урбанолози от днес имаш две съпруги /третата, както уточнихме, ще те вкара в гроба, така че не очаквам да си мераклия за трета, четвърта и т. н. /!

58.   57, май си чела само началото и края на 51.
То и една съпруга понякока може да е доста вредна за сърцето.
От многоженството за мен няма никаква далавера както и за по- голямата част от мъжете.
Многоженството неофициално си съществува и днес. Особено атрактивните мъже (малка част от всичките) спят с повече от една жена. А голяма част от съпругите на такива мъже се примиряват с честите им изневери. Пък дори в щатите има разни мормони и други подобни с повече жени.
Не знам как ще се мине към принудителна моногамия при демокрация. Твоите прогнози са горе доло като моите. Само че моите са по- основателни. По скоро доста народ няма да се жени и създава деца въобще. Затова демографията ще се влошава. Казват че в щатите вече към 50% са необвързани.
Сигурно най- добре ще е да задължат мъжемразките да се омъжат за женомразците. Аз съм ЗА.

59.   53, ти пък изби рибата.
От утре всички мъже да се запишат на бокс за да се изкачат нагоре по пирамидата. Подозирам че си боксьор.
За военните имам особено мнение понеже съм бил в казармата. Не вярвам сегашните да са много по- различни от някогашните тюфлеци.
За мъжете баластра- ясно, те ще се самоунищожават.
Жените не стават ли и те баластра? Да речем най- красивите ще обслужват елитите. Но другите за какво са притрябвали?
Има и още един проблем:
Тези индустриални роботи дето ще вършат всичко кой ще ги конструира, произвежда и обслужва? Не вярвам жените да се справят с тази задача.
Че многамията си отива, това е ясно. Че много мъже ще са извън борда- и това е ясно. Но виждам светлина в тунела. Едва ли е невъзможно в близкото бъдеще да се създаде изкуствена жена (робот) със същите или дори по- добри качества от естествената. Поне може да се направи секса да го докарва по- добре. И това май ще е идеалното решение. Ако не е и много скъпа ще е супер. Май трябва да се работи в тази насока. От утре почвам да проучвам въпроса. Току виж взема че забогатея като Илон Мъск. Той от електро- коли пък аз от електро- жени. Само дет се чудя, ако успея какво ще правя с парите.

60.   Нарцис на борда, пазете се! Говори за баластра, вярва си, че той не е от нея! До всички със здрав разум - моля, не четете мненията му! Твърде много продуктово позициониране има в тях! Благодаря ви за вниманието!

61.   60, кой имаш предвид?
Ако е 59, не му разваляй бизнеса. Ще е голям пробив ако стане.

62.   Понеже почнаха едни мокри сънища за многоженство и чак мормоните споменахте, защото сте чували нещо за полигамия при тях, да ви цитирам малко инфо:

"През 1890 г. пророка Уилфърд Удръф получава откровение, че многоженството вече не е нужно. "

В наши дни има милиони мормони, предимно в Щатите, но от милионите към 30к все още практикуват многоженството. Разделени са на различни подучения, вече не са с оригиналното. Така че ми казваш, че защото някакви си 30к още имитират турските султани, нещата вървят натам? Аз виждам, че мормоните бавно, но сигурно зарязват многоженството и се връщат към "отживелици" като моногамията. Тук добавяме и някакви там, дето изневеряват. То такива винаги е имало, просто в миналото не са им обръщали такова внимание, т. е. е било тайно. И какво става: с векове не сме минали към полигамия въпреки тях!

Другата прогноза се базира на това, че когато ножът опре до кокала, обществото ще се саморегулира в нужната посока, за да не изчезнем като вид. А даже в Щатите отдавна не живеят в демокрация - наричат я така, но ако провериш, ще установиш, че въобще не е такава! Спокойно, при нужда могат да направят това, че и повече! Напоследък именно там се споменават подобни идеи - в самия Запад! А щом са почнали да го обсъждат... сети се!

Смятам, че всеки, дето разправя за края на моногамията и "нуждата" от многоженство е просто поредния вярващ във величието си тип с неначесваем мерак за жени. Но джентълменски ти давам шанс да ме опровергаеш - приемаме, че наистина е станало популярно да си многоженец, но тъй като няма как всички да имат по много жени, такива като теб са с нула, а ония, дето ги смяташ за баластра, имат по много. Ти как ще го приемеш и ще се сетиш ли за "нуждата" да се реформира вече новата система? Готов ли си за останалите да има по много жени, ако за теб няма нито една? Или смисълът беше ти да си с много, ама без да ти натякват? Кажи си честно, няма какво да се лъжем! Нито ще се глобяваме, нито ще си даваме награди!

63.   62 аз съм 51, 58, 59 но не съм 55,
Май много присърце взе темата. Мерси за раяснението- трогнат съм. Но жалко че си си изгубила времето понеже тези неща са ми известни. Не знам защо реши че мечтая за многоженство. Аз съм средно изглеждащ мъж със средни доходи. От тези дето жените не ги харесват но ги вземат за съпрузи след като се убедят че от хубавците освен секс друго трудно ще получат. И от тези дето при многоженство ще си чукат само ръцете. Когато открих този сайт преди 2-3 месеца и поразгледах темите се изненадах от количеството изневяри които споделят тук. Та многоженството и многомъжството дефакто си съществува и днес. Само че т. нар. хубавци които спят с множество жени не се грижат за тях понеже тази работа я вършат съпрузите им. Та за никой не е далавера официалното многоженство.
Някои казват че моногамията е наложена от религията и човек по природа не е многамен. Сега венерическите болести се лекуват, забременяването се контролира, така че семейството е по- скоро отмираща традиция. Някои твърдят че Исус бил извънземен от напреднала цивилизация и дошъл да поучава хората. Нищо чудно да е било влияние отвън което в момента е прекратено или отслабено. В общи линии семейството или по- точно разпределението на жените по 1 на мъж дава възможност да се запази генетичното разнообразие при мъжете. Сега обаче поради накаква причина полека лека се върви назад (има в момента и 2- 3 теми за девствените мъже, които като че ли се увеличават).
Аз се съмнява обществото да се саморегулира. Хора се намират. Африка е човешкия резервоар с 50 млн. годишен прираст. Сега от там се попълват липсите. Освен това могат да се създават хора и изкуствено от подбрани донори. Току виж попаднем в някоя антиутопия по Хъксли.
Има разни промени и в икономиката и оттам в обществото.
Говори се за безофисни фирми и дори организации без централизирано управление. Огромни проекти движещи се от самосебе си от различни хора в различни държави. И сега има фри- лансъри и цифрови номади които се скитат по широкия свят. Дори чух че и в България (в Банско) направили такъв бизнес инкубатор. Та тези хора често сменят държавите и живеят на семейни начала но само за кратко. Вече има доста самотни майки а навярно и самотни бащи сменящи често местоживеене и паркнъор. Ако стане масово може да възникне нова суб- култура подобна на хипитата от 60те. Тъй че големи промени в близките 50 години не са невъзможи.
За мъжете баластра писа 55. Това което аз написах е ирония. Неговото е алегория- просто човека си прави ташак. Дори не го е измислил той. На времето учихме теории за войната. Марксизма и ленинизма постулираше че войната е продължение на политиката с други средства. От буржоазните теории, най- вредна се считаше тази на Малтус. Той стигнал до извода че населението се увеличава в геометрична прогресия а аграрната продукция в аритметична. От тук че войните са необходими за регулиране на населението.
Обаче аз не съм съгласен с него понеже войните унищожават предимно мъжете, а ако не унищожиш и жените, неселението бързо се възстановява. 55 комбинира Малтус с модерните слухове за световна конспирация. Прави го провокативно навярно да предизвика коментари.
Май много дълго стана.

65.   Навярно повечето са добри момчета.
Но какво да се прави- жените харесват лошите и токсичните.

51-58 от 58