Споделена история от Секс и интимност

Надали мога да падна по – ниско от това.
Жена, на 29 години, с две малки дечица. Не поддържам връзка с родителите си. Приятелят ми почина в катастрофа преди 6 месеца. Помагат ми съседите кой с каквото може – гледане на децата, ремонти, поправят някакви работи.

Имам един съсед на около 50. Стар ерген ми казаха съседи. Работи скъпо платена работа, съдейки по колата, която кара.
Веднъж, прибирах децата от детската площадка и се засякохме на стълбите. Заприказвахме се и от дума на дума стана въпрос, че имам проблем с финансите. Майчинството не стига до никъде. Той ми покани на вечеря в тях след 2 дена, за да мога да оставя децата на някого.

Дойде въпросната вечер. Отидох у тях, седнахме, хапване, пийване, всичко добре. После, той ме погледна и ми каза, че трябва да говори делово с мен и ще ми направи хубаво предложение. Аз се позасмях и го попитах какво предложение. При което, той изплю камъчето „Секс за пари“. Каза, че знае колко ми е трудно с парите, знае, че нямам финансова подкрепа от никъде. При което аз се стъписах. Винаги съм го мислила за интелигентен човек и джентълмен. Но в момента? В момента, той гледаше на мен като на магистралка. Позамислих се и му казах да ми даде малко време и ще му дам отговор след седмица. Той ми се усмихна и ми каза, че няма проблем да изчака и повече.

През тази седмица, аз мислих доста. Да, знам, че това ме прави абсолютна магистралка и уличница, но децата ми са най – важни. Ще го преглътна някак. Коя майка не иска най – доброто за децата си?

Звъннах му и му казах, че приемам предложението му. Той изключително много се зарадва и каза, че нямал търпение да види тялото ми без дрехи.

Вече 4 месеца съм му, така да се каже, наложница. Изпълнявам всичките му сексуални желания само и единствено за да могат децата ми да са добре.

Знам, че тук ще ме изкарат к***a, но поне няма да се притеснявам за децата ми.

Благодаря, че прочетохте историята ми.

П. С Децата ми са на 8 месеца и 2 годинки. Не мога да работя все още, защото се водя в майчинство.

Коментари

51-80 от 80

53.   Мързелът на българката- не ще да работи, но ще прави секс за пари.

54.   От н. 17 и н. 43-Към н. 45-Ще ти обясня, защо е дъртак! Първо -така, както си се изказал-определено няма как да си мъж в Истинския смисъл на думата-мъж. Изказването ти съответства на някой тип-Мижитурка.
Колкото до въпроса ти, ами жената щом е на 29 г. , а оня е на 50 г. -значи реално погледнато-води се дъртак, предвид възрастовата разлика. На тия години-тоя чичко, буквално може да й е баща.
н. 45-те и дядовците на по 70-80 години-все си внушават, че още млади били, но са млади-само, ако се сравняват със 100-годишни примерно.
Към авторката на поста-виждаш ли за какво точно ти говорех, прочети Иронията и сарказма в коментара на н. 45-хвали уж поведението ти, но в същото време много добре осъзнава-каква си, какво е поведението ти, затова и такива, като него се кефят, че има наивници, като теб, че и те малко да намажат-чисто сексуално.
И отново към н. 45-не знам какви връзвания и осморки са ти в главата, но няма начин да се възбудя и на 1 процент от някакъв брутален, агресивен чичко, който на всичкото отгоре е тип селски мачо. Колкото и голямо въображение да имам-няма начин да се възбудя дори-от, , сексуалните " ти техники, ха ха ха, камо ли пък и оргазъм да получа.

55.   Можеш, можеш да паднеш и по-ниско. Като му поомръзнеш и за разнообразие и забавление започне да те пуска на приятелите си. И като след време, ако те остави ти самата започнеш да се предлагаш на всеки за пари. Вече си стъпила на този път.

57.   Чудя се защо Кифлоприземителя, не си е дал мнението, темата е интересна... Нали уж се изживява с, , мъдрите" си съвети -по теми във връзка с отношенията между мъже и жени... , затова и ми е интересно как тук мълчи. Разбира се-не е длъжен да пише навсякъде, но специално по тази тема-ми е любопитно, какво ще е изказването му!

59.   Баби, дядовци, родили нямаш ли? Толкова работа има онлайн, обаче както винаги хората избират най-лесното и най-простото. Постъпката ти е отвратителна, ако 1 ден децата ти научат какво правиш, ще те намразят! И с право! Такива като тебе, не заслужават да бъдат родилите, не заслужават! Има хора толкова пари печелят заради онлайн задачи, а ти си избрала да си продадеш гъза. От такива жени като теб, ме е срам!

25 Ж.

60.   Няма по-долно от това да съдиш хора, които не познаваш, а в същото време дори да нямаш съвестта да им предложиш алтернатива и да им помогнеш. В нашето общество е пълно със "светци" които плюят по хора като теб, но никога не биха ти подали ръка. Хич да не ти пука за мнението на останалите. Нито един от коментиращите тук няма да ти нахрани децата или да ти плати сметките. Защо изобщо те интересува какво биха помислили другите? На чужд гръб и сто тояги са малко.
Преди 5 години случайно разбрах че познат проституира, защото заплатата не му позволява да изхранва малката си дъщеричка.
Всеки си изкарва хляба както може. Не се притеснявай, важното е че децата ти няма да стоят гладни. Но недей да допускаш това да е главния ти източник на пари, иначе постоянно ще бъдеш зависима от един безскрупулен тип. Истинския морално пропаднал е този твой съсед, кокто вместо да ти помогне реално, те използва за мръсните си фантазии. Един истински мъж никога не би ти предложил такова нещо. Изобщо не си мисли че ти прави услуга. Това си е чиста работна сделка, не помощ.

61.   Мнението на номер 17 е типично за човек, който е имал късмета в живота си да не е срещал собени финансови проблеми, и наивно си мисли че чистачките получават достатъчно пари за да си плащат разходите и да живеят прилично. Тия които си мислят че с онлайн работа ще изхраниш децата, явно живеят в някаква паралелна реалност и изобщо не са наясно с факта че обикновено за такива онлайн работи е нужно да имаш някакво образование. Да, ако си финансист или програмист може да получаваш много добри пари докато работиш от къщи, ама за това си е нужно определено образование и практика за да те вземат на работа. Не е току така. Помислихе ли, че жената може да няма завършено образование?
Естествено че може да започне да пише различни статии в блогове за по 1 евро на статия. Тая статия ти я плащат ако я одобрят и публикуват. А за да напише нещо свястно човек все пак трябва да разполага с нужното време и спокойствие. Не е за ден да напишеш 20 статии и 20 евро да получиш.
За собствен онлайн бизнес трябва време, много време. Кой ще и гледа децата? Абе никакви ви няма в час след като си мислите че самотна майка може да живее с онлайн работа след като няма опит и съответното образование.
Жената това е намерила за момента и това прави. Гадно не гадно, децата трябва да ядат. А доводи от типа на "ще подиграват децата ти", "ще те сопат с пръст" обикновено произлизат от хора които първи биха сочили с пръст една изпаднала в нужда майка, вместо да и помогнат с РЕАЛНИ ПАРИ ИЛИ ГРИЖА ЗА ДЕЦАТА. Празни приказки всеки знае да дрънка, то това е най-лесно.

Номер 17, парите с хартийки, да. Иди да им го кажеш това на тези от топлофикация когато ти пристигне следващата сметка. Да видим какво ще ти отговорят те.

62.   Към н. 61 от н. 17
н. 61. адски много грешиш за мен, точно защото съм преживяла много периоди на крайно безпаричие и съм била сама, със сериозни здравословни проблеми, но въпреки това-НЕ тръгнах да си продавам задника, както авторката на поста. Ти н. 61-да не би да си 60 -годишен дядка, че си тръгнал да хвалиш авторката, че се е превърнала в проститут. а и било нещо похвално това щом разбираш ли-децата си храни по тоя начин? ! Н. 61-Хайде, излез малко от фантазиите си и влез в реалния свят.
Аз съм завършила Висше Икономика, но не исках да робувам в някакъв скапан офис и взех да правя това, което ме влече-творчески занимания-после си направих страница във фейсбук, популяризирах си дейността в разни групи БЕЗ да ползвам реклами във фейсбук, защото НЯМАХ ПАРИ, и успях-събрах си клиентела, поръчки, хората ценят труда ми и ме препоръчват на свои познати. НО не съм тръгнала да си продавам задника за пари. Ако някое момиче е читаво и свястно, то и да умира от глад-НЯМА да се чука с разни дъртофелници за пари, без значение причината. Като метачка на входа, в който живее-не може ли да се хване на работа? ! Или ти си от онези, които се възползват от услугите на такива, като нея? ! Хайде по-полека н. 61, и следващия път внимавай с кого се заяждаш, не ме познаваш, но веднага заключенията.
Точно, защото съм преживяла много периоди на финансова мизерия и безпаричие и бях готова и в някой манастир да работя, като градинарка или прислужница едва ли не, или да продавам свещи в църквата, или да работя някъде, като чистачка дори, НО НЕ И ДА СЕ ПРОДАВАМ ЗА ПАРИ, КАТО АВТОРКАТА НА ПОСТА. И н. 61, ако тя няма образование и няма пари и я мързи да измисли нормален начин за изкарване на пари, тогава да НЕ Е РАЖДАЛА деца. Децата с нищо не са виновни. Накрая те си патят обаче.

63.   Съгласен съм с написаното от номер 17 и не зная защо сте ѝ нацвъкали единичките, след като пише самата истина. Ако една жена няма нрав на курва, тя няма да върти свирки и да се дупи да я тъпчат срещу пари, а упорито ще си търси работа и междувременно ще напрегне мозъчните си клетки, за да прецени кои точно полезни знания да придобива, чрез които да подобри уменията си и да стане човек, който е годен да печели хубави пари с честен труд. Темата може да е измишльотина, може да е съставена и от мъж, или пък от скучаеща лелка или бабичка, но такива продажби на плът срещу пари се случват редовно в истинския живот.

Аз лично съм свидетел как две жени - едната вече майка с новородено, а на другата й предстоеше раждане - решиха да заложат на обучение по триизмерна графика във всяка свободна минута (аз ги обучавах на 3DS Max) и буквално след месец-два вече работеха и изкарваха над средната за страната заплата: едната от вкъщи, а другата я наеха в една фирма. Това беше в края на 2005 година и началото на 2006 година, когато все още нямаше уроци и видеоуроци в Интернет; за разлика от сега, когато YouTube и Vimeo са залети от хиляди безплатни уроци за какво ли не, всички знания са достъпни и единствено е необходимо човек да изрази желание да се научи и после да работи. Жената на мой съратник през 2013 година също реши да се обучава на това, само че на Solidworks, и работеше от вкъщи, докато гледаше новороденото им детенце, а съпругът ѝ ходеше на работа във фирмата, в която бяхме наети. Тя печелеше колкото него и изпълняваха сходни поръчки.
Познавам и жена, която написа книга, докато бе бременна с първото си дете и от която после спечели нелоши пари.

Но да кажем, че не всеки има развита дарба да измисля стихове. И не всеки може да е програмист, без добри познания английски език и математика, която дейност често се сочи от мнозина като една от най-търсените и заплатени в България. Обаче всеки може да се научи на триизмерно моделиране, за което не се изискват никакви дарби, изчисления, дипломи или познания по чужди езици (достатъчно е само да знаеш какво значат 20-ина думи на английски, които най-често се употребяват из менютата). Това се учи дори и само като гледаш видео без звук или просто цъкаш на всяка поредна иконка и следиш на екрана какво ще се случи. Щом смотан мъж :) като мен успя да се самообучи на същото за два месеца, без никакви познания по чужди езици и години преди появата на YouTube, значи всяка поне средно умна жена в наши дни ще се справи в пъти по-лесно и бързо. Това е идеалната работа за майки с деца, защото позволява да се върши в домашни условия и да се спира и започва по всяко време. Но изисква самодисциплина и не става с мързел, гледане на турски и индийски сапунки по цял ден и/или постоянно ровичкане в телефона и зяпане в Instagram, Facebook, Tik-Tok и бегемамата.

Дори и да има изявено желание за друга дейност, ако някой само чака наготово или разлиства из jobs. bg, където намирането на работа за повечето хора е почти невъзможно, поради безбройните неистински обяви, няма как да се очаква скорошен успех. А и съм забелязал, че почти всички жени и част от мъжете непременно държат да работят на уютно местенце зад бюро и някой да им спуска още от самото начало по 2 бона или повече, без да са се доказали като способни да донасят полезна стойност на фирмата. И основно жените се целят в такива длъжности, които им позволяват да са скатавки, за да си цъкат на телефоните в работно време, да клюкарят, да пушат и да пият кафета, докато някой им плаща да работят.

- Кифлоприземител

64.   Към н. 63 от н. 17-да попитам нещо, което не ми стана ясно-в началото на коментара си пишеш, че са ми нацвъкали единичките, без значение, че съм написала истината... , кое точно имаш предвид под, , нацвъкани единички"? Ако са брой гласове вдясно от коментара, където са звездичките, те не значат ли брой харесвания, одобрения на коментара или аз нещо съм в грешка?

65.   Фантазии, фантазии.
Най-нелепо е да се изказват хора, които дори нямат деца!
Жената е без помощ и подкрепа отникъде. Няма дори йа кого да си остави децата. Детски ясли за бебета няма.
Да се сравнява майчинство с две баби на разположение и с мъж вкъщи с това на жена, загубила мъжа си и без помощ от близки и роднини е недопустимо!

Къде е държавата-мащеха в случая?
Авторката е като Козет от "Клетниците". В съвременен вариант.

66.   до Кифлоприземител

стига си лъгал хората. Тримерна графика за 2 месеца без познания и умения как не. Хора които никога не са се занимавали с изкуство и не са пипали компютър за 2 месеца ще научат 3д дрън дрън. Колкото за 2м ще станат програмисти. Даже второто е по-вероятно отколкото добър 3д моделер. За 3д графика трябва най-малкото да имаш пространствено виждане - не всички хора го имат. Искам да ми обясниш и как ако нямаш познания по анатомия ще станеш добър моделер на персонажи или създания ;)

Ти обаче си супер комплексиран тип няма пост в който да не обясняваш ти кво си бил направил как теб те търсела незнам коя и как ти си голяма работа - сигурен признак че изобщо не е така. Иначе си прав че при желание ако иска може сама да си изкарва парите и че всичко го има в нета - щом има време да пише тук може да отдели да научи и някоя програма и умение. Другото са оправдания и извинения

67.   Към н. 65 от н17 и н. 62
н. 65-май НЕ си чел Клетниците, защото си в сериозна грешка, тази за която говориш се казва Фантин, а Козет е дъщеря й. Козет-не се продава за пари. Освен това, нека авторката да прави с тялото си каквото иска-нейна работа, НО е доста лицемерно от нейна страна да се вживява в ролята на жертва и то при положение, че тя НЕ е на дъното, не е на улицита и без покрив над главата. Също така, н. 65 и други някои неразбрали, прочетете пак поста на авторката-тя ВЗЕМА ПАРИ ОТ МАЙЧИНСТВО. Как въобще н. 65-можеш да я сравняваш с майката на Козет от Клетниците? ! Няма база за сравнение.
Дори не си правя труда да коментирам, колко лично за мен е ПОТРЕСАВАЩО, че само 6 месеца след смъртта на съпруга си и става платена простит. тка-и то НЕ ПО ПРИНУДА, А ПО СВОЯ ВОЛЯ. Сега решила да пита народа, дали това, че продава тялото си за пари за да храни децата по тоя начин, дали това пък случайно не я превръща в светица или мъченица? ! Хайде да я канонизираме сега, че разбираш ли -за децата... нали.... Има и друго-като не може да ги гледа-да ги даде за осиновяване по-добре, но така какъв пример дава? ! Един ден НЕ дай си Боже, парите пак като свършат и да тръгне да принуждава децата си да търгуват с телата си.
Това нормален начин ли е за изкарване на пари? ! Нямам право да съдя и не го правя, въпреки тона с който пиша, но тонът е такъв, защото ЛИЧНО ЗА МЕН-това е ненормално поведение. А пък нека НЯКОИ мъже и жени, да продължават да успокояват авторката, че не само, че няма нищо гадно в това, което прави, но и всичко е много на място-тя е светица направо, все пак децата храни.
Не е ли по-добре тези деца да получат шанс да бъдат осиновени от хора с възможности? На какъв морал ще ги научи жена, която оправдава тези неща, които прави. НИМА ЦЕЛТА ОПРАВДАВА СРЕДСТВАТА? ! Не е минала дори 1 година от смъртта на съпуга й, тя и пари от майчинство взема, това че парите нещо не й стигат, ами да си свие собствените разходи! Държавата това майчинство го плаща за децата-нека с тях пари да ги храни, а пък ако на нея й се ходи по дискотеки, ако й се носят скъпи обувки и дрехи-да си продава задника- като й е кеф, но нека не бъде Лицемерка, като се оправдава, че заради децата го прави. Заглавието, което си сложила на поста си авторке-е точно на място. Ти сама си го написала, няма нужда да ти го казват други хора.

68.   Номер 61, не съм 60 годишен дядка и не плащам за секс услуги. Съжалявам, ако те разочаровам.
Не се заяждам с теб, просто си казвам мнението в прав текст. Това е сайт където хората се изразяват свободно.
Винаги са ми се стрували отблъскващи жените, които парадират със своята "чест". Е и какво като не си си продала задника? Паметник ли очакваш да ти издигнем или какво? То това си е личен избор, ти дали си продаваш задника или не хич не засяга останалите. Нещо друго с което да се похвалиш освен с твоята "неопетнена" същност и превъзходство? Така малко съчувствие да си проявявала някога? Разбиране? Да си подала ръка на непознат в нужда? Или само умееш да критикуваш, да се присмиваш и да парадираш с личните си постижения (които всъщност не са кок знае какви, висшисти колко щеш).
Коя си ти, че да викаш на жената да не е раждала деца?? Да не би да ги отглежда на твой гръб? Ти изобщо разбра ли че бащата на децата е починал? Или само дойде да наплюеш жената за да се почувстваш повече от нея? Ясно че си мижитурка която има нужда от време на време да потъпква останалите. Е, за какво ти е тоя твой неопетнен задник, щом нямаш грам съчувствие към човек изпаднал в нужда? Това че не си се продавала за пари не те прави по-добра или по-висша от авторката. Впрочем, дали авторката прави секс за пари или не по никакъв начин не те засяга. Тялото си е нейно, тя решава какво да прави с него.
Имай предвид, че животът във всеки един момент може да те изненада. Да не стане така че един ден да се окажеш в безизходица и да ти се наложи да правиш същото.

69.   Номер 66, няма да отвърна на заяждането ти и вместо това ще ти отговоря надлежно на въпросите, които те вълнуват. Това, че не успяваш да разбереш как човек без дипломи и чужд език може за 1-2 месеца да придобие познания по триизмерна графика, чрез които да изкарва прехраната си след това, не значи, че не е възможно. Означава единствено, че ти не допускаш това за възможно.
И за каква анатомия пишеш, след като се касае за жени, занимаващи се с моделиране на жилищни помещения, прозорци, врати, мебели, мивки, вази и други? ! :) Обучавал съм ги на необходимото за търсената от тях длъжност в областта на архитектурата, а не на всяка една тънкост, нямаща нищо общо с това. Не съм ги учил как да моделират хора, да правят скелетно раздвижване, да наместват ключови кадри и прочее, защото не са имали нужда от това. Уроците са включвали основно моделиране с Editable Poly и разни изменители като Turbosmooth, Cloth, Symmetry и т. н., плюс няколко дни за научаване как се прави разгъвка на моделите с Unwrap UVW, материали, осветление, нагласяне на камери и добавяне на ефекти.

Лично на мен, сблъсквайки се за пръв път с 3DS Max, ми бяха необходими няколко месеца самообучение за същото, което няколко години по-късно предавах като знания за около месец на курсанти по частни курсове за триизмерна графика. Когато няма никакви уроци, става доста по-бавно, но сега вече изобилието от видеоуроци изключително много улеснява новите самообучаващи се. Авторката на темата (ако не е измислица) може спокойно да овладее по-важните неща за 2-4 седмици, ако може да отделя по 4-5 часа дневно за това.
А 90% от познанията ми по програмата, работеща с NURBS повърхнини, чрез която си изкарвам прехраната в последните 20 години, разучих за точно две денонощия упорито натискане по иконките и наблюдавайки какво се случва на екрана след това. Не два месеца, а два дни. Основните инструменти за моделиране са само няколко (Sweep 2 rails, Blend surface, Extrude, Loft, Match surface, Rebuild surface, Revolve, MoveUVN), а някои други се използват рядко. Във времето след това просто леко затвърждавах първоначално наученото и малко по малко подобрявах уменията си, експериментирайки и изпробвайки различни похвати, но основата беше заложена именно в първите два дни.

Вторият ти абзац е лишен от обосновка. Това за "голямата работа" са твои думи, а не мои. Няма хвалби; има лесно доказуеми от моя страна истини. Аз пиша неща, които са се случвали или важат и в момента. Ако ти не вярваш на прочетеното, това е твое право. А мое право е да съм искрен.

- Кифлоприземител

70.   Номер 64, точно така. Означава, че около половината гласували за теб не са съгласни с мнението ти, че е по-добре жената да работи, вместо да проституира срещу пари.

- Кифлоприземител

71.   Мисля, че авторката отдавна не чете излиянията тук, но да си кажа и аз мнението: пропускате, че жена с две деца изобщо трудно може да си намери мъж, дори и само за секс! Факт е, че ги е страх от каквото и да е обвързване и бягат с 200 от такива. Та ако на нея й допада в някаква степен тази интимност - окей. Ако търпи нещо гадно за нея - пак си е само нейна работа. То всеки търпи нещо гадно на работата си - я шеф, я колега, я клиенти, я условия...
Отстрани винаги е лесно... за съдене. Добре би било да се изказват основно самотни/вдовици майки с две деца. Техният опит основно би бил най- полезен на авторката.

72.   Към н. 68-виждам, че си се обидил, защото съм те нарекла, , мижитурка" -предвид коментара ти- точно за такъв те мисля.
Първо -ти грам НЕ ме познаваш, за да се изказваш по мой адрес, че не съм съчувствала и не съм помагала на хората. И това как го разбра, без да ме познаваш? ! Много пъти съм давала пари безвъзмездно, и съм правила услуги-безплатно на такива, които нямат достатъчно пари. Защото знам какво е да нямаш или да имаш съвсем малко.
Предвид първия ти коментар към мен-в който ми се хвалиш, как си щял да ме докараш до оргазъм с разни връзвания и осморки и др. глупости-нормално да те считам за селски Бай Ганьо. А и с тези ти техники и похвати-добре, че не продаваш сексуални услуги, че иначе гладен ще си останеш:)
И-не, не се считам за моралистка и за чиста и неопетнена, въпреки че съм била и съм-цял живот само с 1 мъж. Не искам да ми вдигат паметник за това. Обаче май авторката и някои коментиращи-имат желание да издигнат паметник на... хм. ще се въздържа да напиша това, което мисля, за да не би пак някои неориентирани в историята да ми скочат насреща. Факта, че доста хора се изказват в подкрепа на жена, която САМО 6 МЕСЕЦА СЛЕД СМЪРТТА НА СЪПРУГА СИ, почва да се ч. ка с някакъв-без значение възрастта, и се жалва, че го прави заради децата, ВЪПРЕКИ, ЧЕ ТЯ ПАРИ ИМА ОТ МАЙЧИНСТВО, говори много за нивото на културата на някои! Ако някои коментиращи тук са толкова заблудени от мотивите и подбудите на такава жена-техен проблем. Авторката е писала, че си оставяла децата на съседи н. 68-няма ли да я попиташ-докато оставя малките си деца на разни съседи, тя през това време не може ли да помага в домакинството на някоя съседка срещу заплащане, а вместо това-отива да се ч. ка с някакъв за тия пари? Надали й плаща кой знае колко за сексуалните услуги, НО има жени които предпочитат-вместо да се потят над някаква свястна и истинска работа, те предпочитат да се потят докато правят... хайде да не пиша... разни неща... , на мъже срещу пари. Ако на авторката така й е по-удобно и комфортно-да си го прави, изглежда й доставя удоволствие, щом извлича удоволствие от цялата работа-да си продължава със заниманията.
Нека те питам и аз- н. 68 ти ей-така без някой да ти прави услуга за нещо, пари давал ли си, както аз съм го правила? Или и ти като съседа на авторката се мислиш за дарител и щедър и даваш пари на нуждаещи се, но само ако ти правят орални, анални и всякакви там др., , масажи"? Иначе за начинът ти на разсъждение-не питам... , защото от изказването ти -ясно какъв е, , моралът ти", ясно на какво ниво е. Припозна се очевидно в мнението ми за авторката и понеже знаеш, че и ти си такъв, се подразни и нападаш, но н. 68-вземи си и ти едно огледало и не заради другите хора, заради себе си-се вижте такива каквито сте! И нека не бъда разбирана грешно-тук не става въпрос за осъждане, тук става въпрос-сами пред себе си да се помирите с вашия си образ. Тук става въпрос да се освободите от Лицемерието си!
Както казва моят ПРЕКРАСЕН ИДОЛ КЪРТ КОБЕЙН-COME AS YOU ARE!

73.   Номер 71 написа:
"пропускате, че жена с две деца изобщо трудно може да си намери мъж, дори и само за секс! "

Напротив, най-лесното за една жена е да си намери кой да я "клати"! Достатъчно е просто да отиде в някой бар и да го заяви, а секунди по-късно вече ще има немалко изявили желание. Дори и на улицата да спира случайни мъже, пак за не повече от две минути вече ще си е намерила такъв. Ако пък си направи профил в някоя от страниците или приложение за запознанства, буквално след час ще е залята от десетки, а може би и стотици писма на желаещи. Няма да ги касае има ли деца или не, щом сама им предлага.

Дори и да оставим настрана това, ами ако се касае за сериозни отношения, жена с две деца има 100 пъти по-голяма вероятност да стигне до връзка, отколкото един нормален мъж на млада или средна възраст години. Именно затова и има толкова връзки между самотни майки с нов мъж в живота им (и всякакви дебеланки и други жени с привлекателност доста под средната), и толкова много необвързани млади мъже с привлекателност средна или над средна.

- Кифлоприземител

74.   До кифльо

голямото лъгане и хвалене продължава. Обучил някакви за 2 месеца да почнат да работят като арх визуализатори хаха. Стига бе хората ще ти повярват на тъпотиите и без това е пълно със CV-та на хора явно обучавани от теб - карали 2 месеца някакъв курс и си мислят че много знаят и че ще получават 4 цифрена сума за заплата. Няма как да обучиш жени на 3д ако не са учили строителен/архитектура. Няма как да хванеш някой от улицата и за 2м да стане арх визуализатор. Най малкото си няма понятие тия вазички прозорци и т. н. дето ще ги моделира с какви размери са. И най важното трябва да може да чете чертежи за да прави такива неща. Нито пък на фирмите им трябва някой правещ вазички и прозорци дори и през 2006 такива хора не се търсеха особено. 2 месеца и ставаш добър 3д визуализатор генералист от моделиране че текстуриране че камери и осветление направо композитинг спец ефекти и монтаж кажи че си ги научил за 2м ;)

Архитектурните визуализации 3д моделирането/анимирането/ и т. н. като цяло са вид изкуство. Няма как някой дето никога не се е занимавал с това да стане добър за 2м. Ако е бил архитект или е добър с рисуването/скулптиране има шанс ама иначе забрави. 10 команди само се използвали хахаха Гледай си там спойлерите и другите външни авто тунинги и не се изказвай за неща и програми от които нямаш ни най малка представа - само заблуждаваш хората. Спри да даваш грешни информации на хората и да ги подвеждаш. Какво точно ще овладее авторката за 2-4 седмици? Какво е полигон и какво въртекс? Ще почне да рендва без да има елементарни познания по фотография? Ще моделира и обзавежда без да може да чете архитектурни чертежи? Ще текстурира без да знае видовете канали за текстуриране и т. м. и т. н.

75.   Защо съдите жената? Тя спасява децата си, а и очевидно не й неприятен.
Знаете ли колко жени правят Същото, но просто защото ги държи или пък за кариерни развитие? !

76.   И на мен ми звучи като измислена тази история. Уж живеят в един блок, дори в един вход, нали се срещат на стълбите, а тя не знае, че той е стар ерген на 50 години та съседите и трябвало да и кажат. Няколко коментара също споделиха, че истията им се струва като измислена. Мислех и аз да си изкажа мнението, но на измислени истории не ми се коментира. А и авторката още нищо не е казала.
Ж45

77.   Абе хора вий нормални ли сте? ! Това за мен е една м грамотна с лямка за да допусне такова нещо и използва децата за оправдание на своята м грамотност! Толкова ли няма нормална работа за намираме? ! Пълно е с липса на работна ръка! Просто има хора дето не им се бачка усилен труд за да си отглеждат децата! Ми дай всичко самотни майки да се продаваме за пари? ! И нали става въпрос за деца Ами тези лапета на какво ще възпита тез деца? ! Интересно? ! " Мамо какво работиш? ! " " Ами маменце правя секс за пари и така ще ви осигурят парот за колежа! Така и ви купувам за каквото ми заревете! " Не дай Боже да са момичета ги възпитават и им дава пример как в бъдеще да си отглеждат своите д ца! Нима няма толкова самотни майки и нима всички изкарват по тоя начин заплати? ! Изумявалнсе на просташкото ви мислене! Ама то едното не пада по далеч от другото! И срамота да се използват децата като оправдание! Всяка себеуважаваща се МАЙКА и жена интелигентна и способна никога не би направила подобен просташко избор! Пълно е с безработица нима не може да стане една обикновена касиерка? ! Това за мен е признак на нисък морал и интелектуален капацитет! А тези които я успокоявате че неее ама хич не прави нищо лошо ( хахахаха ) не падате по далеч от нея! Моята майка е била самотна с три деца без близки ж ь никого до себе си и на всичкото отгоре и трите деца сме хронично болни инващеде до живот... Нима тя е тръгнала да ни отгш жфа с по такъв начин изкарани пари? ! Не разбира се! Ама то нали пак казвам на човек не му се полага т жъй труд! Защо? ! Като може по лесния начин че и ще взима 3х повече че и удоволствието ще си прави! Хаххахахха в тази ситуация в мъжа не виждам вина! Той е мъж и естествено че ще предложи такова нещо! На него не му пука и не го прави за да помогне а да си задоволи своите нужди! Вижда удобен случай в глупа ата женичка и се възползва! Въпроса е къде е нейния акъл? ! Оп май в путенцето! Хахха Сори ама ме изумява народа колко е затъпял опростял и припаднал на дъното като котви! Жалко!

78.   Пито, платено, за него секс и емоционален уют, за нея средства и час спокойствие

79.   А другите самотни майки как се справят? Утре ще срещнеш някой читав, който няма да иска да те купи с пари, а ще иска да бъде с теб заради самата теб, него ще го мотаеш месеци, а на тоя си си дала питката на бързо за 50-60 лева. И го правиш там където ти растът децата живееш. К*рвите с малко повече акъл го правят в други държави барем и като се приберат обесняват, че да гледали стари хора или са били чистачки. А ти в една стая лапаш шишки, през другата стена децата ти закусват и си гледат картон нетуърк. Какви, , Майки, , юнашки отглеждат днешните синове и дъщери на България.

Чингис Хан-Скандинавеца

81.   Кифлоприземител, можеш ли да ми кажеш откъде да започна, как да науча това, за което говориш? Аз живея в Германия и имам около 4 часа на ден свободно време, добра съм по математика, искам да науча нещо, но не съм работила в тази сфера.

82.   Номер 81, има хиляди безплатни уроци в YouTube за начинаещи с всевъзможни програми. Просто пишеш в търсачката програмата, която желаеш да овладееш (в зависимост какво точно желаеш да работиш) с ключови думи като "3ds max tutorial for beginners", "Solidworks modeling tutorial", "Alias basics" и други от този род.
Бях писал и една тема по въпроса:
http://spodeli. net/9/story-129519. html

- Кифлоприземител

83.   до кифлоприземителя-чудна работа как така обучаваш разни жени, като ти мразиш жените, не си спрял да ръсиш злоба и най-долни обидни думи- по повод жени. Наричаш млади момичета-дърти баби със стрии, обиждаш наред, като някой тъп Хамалин. Грам НЕ вярвам някоя жена да ходи на уроци при такъв извратен женомразец, като теб. Дори НЕ вярвам да си някакъв програмист, щом по цял ден висиш в този и още няколко сайта, като бг. мама и продължаваш и там да ръсиш обиди към жени, които НЕ познаваш. Има нещо много сбъркано в психиката ти. Дано не пишеш тия коментари от някоя Лудница или Психиатрия. Освен това-ФАКТА, че обичаш да се правиш на други хора, понякога се подписваш под коментара си, друг път-не, трети път-навсякъде по темите в сайта-се ПРОБВАШ да се представяш на друг, НО НЕ ТИ СЕ ПОЛУЧАВА И ТОВА, защото хората знаят стила ти на писане. От множествени личности ли страдаш или просто си злобен дъртак, който лъже масово наред. Не те бива, дори и в лъжите.

84.   До 82 мдааа ако можеше и в тубата да ти инсталира и пространствено виждане или как като видиш архитектурен чертеж да разбереш за какво иде реч че после в макса да го направиш.... Айде базови знания по фотография които ще са ти нужни за да правиш хубави рендъри може и да намериш там :) Но иначе си е нещо като пиши в тубата как да стана писател нищо че не знаеш азбуката и как се прави изречение :) Това предлага кифльото който иска да му вЕрва :)

85.   Номер 83, ти си нагледно доказателство, че можеш да паднеш и по-ниско от това. Чудесен личен пример даваш по темата. Естествено, не можеш да си послужиш с цитат на мои думи, в които да докажеш как съм писал всичките глупости, които ти си измисли, поради простата причина, че... никога не съм писал такива неща и това са сплетни, съществуващи единствено в твоята глава.
Единствено съм споменавал доказаната истина за стриите, които се получават след прекомерно напълняване, последвано от рязко отслабване, за които можеш да намериш колкото си щеш статии в Мрежата. Ако ти можеш да обориш всичките медицински лица, които надлежно са обяснили как и защо се получават тези поражения по разтегнатата кожа, заповядай!

Номер 84, на твое място не бих подценявал способността на част от жените да разсъждават и да попиват знания. Има стотици жени, които се занимават с това и повечето са се обучили именно с подобни видео уроци, а други - с платени курсове. Без да имат преди това някакви си дипломи, умения да рисуват или "пространствено мислене". Никой не се ражда научен; всичко е въпрос на желание за развитие и упражнения, водещи до постепенно задобряване. А разчитането на архитектурен чертеж не е сложна ядрена наука. Избираш очертанията на стените и изтегляш стените нагоре, натискайки иконката "Extrude". Много е трудно - отнема цели две секунди. :) Защо считаш жените за толкова глупави? Или просто надценяваш себе си?

- Кифлоприземител

51-80 от 80