Споделена история от Секс и интимност

Тиндър
Мнение за Тиндър - просто секс или сериозна връзка да очаквам?

Коментари

1.   Красивите няма нужда да опират до Тиндър, освен ако не са на 15 и търсят гадже тогава.

2.   Ох, посмях се на на номер 1. То ако беше само до красота, човекът да се е затрил отдавна.

3.   Всеки намира това, което търси... рано или късно. В този ред на мисли, и за двете става.

4.   Ако си момиче- секс.
Ако си момче- най вероятно загуба на време.

5.   Ти сериозно ли очакваш да си намериш сериозна аверка в тиндър. Дори и да има такива, които търсят сериозна връзка в сайт за запознанства изобщо замисляш ли се защо са стигнали до там?

6.   Нито едното, нито другото!

7.   Според мен точно там няма да намериш нито едното, нито другото.

9.   Точно в тиндър нямам нито едно реално запознанство, за разлика от други приложения и сайтове... където пък имам доста големи успехи - включително само секс и/или сериозна връзка. Зависи си от самите хора какво търсят, а и от подхода.

~М. 36г.

10.   Повече за секс. Моята сега си търси някой надарен от там за тройка много и е мерак. Та пишат яко и се навиха доста мъже даже та не знам!

11.   Една приятелка си намери мъж в Тиндър. Фитнес маниак и страшен красавец. Вече имат 2 деца.

13.   В тиндър има много рядко срещани осъществени контакти.
И вероятно ще е случай на момиче което е харесало някой спретнат и добре устроен льохман. А това дето горния коментар пише за фитнес маниачето е малко трудно. Само ако е някой заможен здравеняк. Едно е че се гони стандарт и не са толкова много реалните профили в приложението. То и аз познавам релефни момчета с профили от няколко години там и срещи чушки. Чат-пат може някоя там да ти пише и след това приключва защото на нея й пишат една дузина мъже в същото време. Повечето профили са ботове това няма какво да го коментираме. Дори да беше пълно с истински профили тук повечето момичета не разбират идеята на приложението и самите себе си не разбират

14.   11, а дали фитнес маниакът е изтрил профила си там или още търси... каквото може да се търси там?

15.   В Тиндър няма да намериш нищо хубаво, но си преценявай. Ако искаш да се занимаваш с глупости и да си губиш времето-да, но ако търсиш нещо сериозно ще забравиш. Там бъка от плява в огромни размери

17.   Ами аз от тиндър не стигнах до секс, но щях да стигна до бой. Писах си с едно момиче дълго време, разменихме контакти и един ден излязохме. По едно време се появи някакъв и започна да ми иска обяснение, какво правя с нея. Момичето се държа доста резервирано в този момент и се чудя, дали това не беше някакъв номер - тя умишлено да си е писала с мен и да сме излязли на среща и нейното гадже или някакъв приятел, да е искал да набие някой. Въпросът е, че когато този се появи, аз не се изплаших, а бях готов да се бия и май той се притесни малко. Вероятно не е очаквал така реакция и си замина, клатейки глава. Момичето ми каза после, че и бил познат, че я бил харесвал преди и я ревнувал. Но като ми ги говореше тези неща, някак си беше хем малко притеснена и объркана, хем малко се подсмихваше, защото беше станала свидетелка на сеир. Тръгнахме си и повече не сме комуникирали.

19.   Сериозна връзка в Тиндър? Хахахаха. От Тиндър единствено секс.