Споделена история от Секс и интимност

За жените и свършването в устата
Позволявате ли на мъжете да свършват в устата ви, дами? Обосновете отговора си, съответно, ако е Да или Не.

Коментари

1-50 от 92

1.   Да. Не виждам нищо лошо в това.

2.   Жена на 40. Не само позволявам, ами даже ме възбужда много и сама си искам. За мен свирките са фетиш, много ми харесва да правя и се възбуждам доста, особено усещайки, че и на мъжът му е приятно. А свършването от свирка е като кулминация, която ми доставя удоволствие да усещам в устата. Дори и при секс, много пъти когато настъпи момента за свършване се е случвало да не е върху мен, а да го поемам в устата.

3.   Правя го с удоволствие, ако партньорът ми е здрав и чист.
При мен денят започва с фелацио и винаги след секс, завършвам с фелацио.
Ан

4.   Да, намирам го за възбуждащо. Освен това често мога да наблюдавам пика на удоволствието на партньора си, което доставя не по-малко удоволствие и на мен.

5.   Преди няколко месеца гледах едно предаване в един сайт където говорителката говореше за гълтането на мъжката сперма от жените. Авторката на това предаване казваше, че според научни проучвания на спермата е доказано, че в нея има някои много полезни биологични вещества, които вече забравих как се казваха. Така, че жените които обичат да гълтат нека продължават; нищо не им вреди. Само се замислете, че в тази семенна течност има химически-биологични елементи, които допринасят за създаването на нов живот. Освен това в порното до сега никога не са показали когато момичета гълтат спермата на някой мъж да се мръщят т. е. да им е неприятно.

6.   Не съм против, но ако ще е перверзийка, предпочитам секса и свършването отзад (в дупето). ж34

7.   Аз пък съм сигурен, че едва 1% свършват в устите на партньорките си. Иначе защо толкова мъже ще търсят друго или ще си плащат. Хората не правят разкрепостен секс, хайде пораснете вече.

8.   Браво, девойки. Само с малката подробност да не гълтате на нов всеки месец

9.   Извинявам се, че съм мъж. Но да кажа и аз. Семеен на 50г. никога не ми е правено свирка и не съм свършвал в уста. Онанорам често, понеже жената не ме зазовулява достатъчно. Опитвал съм си спермата, не намирам нищо не приятно.

12.   До номер 7. как така 1%.???? Аз много харесвам да правя свирки на мъжа ми и да свърлва в устата ми. Да гълтам всичко без да се губи нито капка.. Направо полудявам. И сега при мисълта за това ставам мокра

13.   Твърдо не. Който иска порно програми и извращения да ходи при платените жени. Вратата ми е широко отворена. С мен подобни гадости не позволявам.

14.   13, ха-ха-ха - "гадости"! Хващам се на бас, че никога не си изпитвал/а истинска интимност и взаимност в живота си - на никаква тема и по никакъв начин...

15.   Номер 7 е абсолютно прав, айде не са 1 процент но едно според мен 25 има. Моето мнение е същото, ако една жена задоволява качествено мъжа си, той няма да търси платени услуги или изобщо друг човек за това.

16.   Женен съм от доста години. Жена ми обича разнообразието, тоест няма определен начин по който предпочита да ме свърши, макар че много и харесва да свършвам на дълбоко във вагината и'. Често ми прави свирки и гълта с удоволствие. Споделяла ми е че е гълтала и на предишния си партньор. От нейни приятелки също съм чувал, че предпочитат да гълтат, щом мъжа е свършил в устата им. Често са казвали и че така освен по възбуждащо е и по-лесно и чисто.

17.   Видях, че майка ми и баща ми са си дали мнението по въпроса, та реших и аз да понапиша моето мнение.
Като изключим факта, че от рано знаех какво е сперма, съдържанието ѝ и ефекта от нея се случи нещо между мен и жена ми. Още като приятели, след като решихме да живеем заедно, тя ме изненада още първата сутрин. Събуди ме със свирка. Бях приятно изненадан и ѝ благодарих, на което тя каза:
- Докато сме заедно така ще е! Знам че това ти повишава настроението, но на мен също ми се отразява добре на настроението, а е и полезно за здравето ми.
Никога не бяхме говорили на тази тема. Вярно, че винаги ми е правила свирки и преди, и след ебане. Но аз не отдавах значение на това, все пак още не бяхме така да се каже, сигурни че ще продължи партньорството ни дълго врем. Днес вече 10 години от тогава това е всяка сутрин.
Приказките, че това е само 1% и подобни глупости са неверни. Като психолог съм разговарял с много жени и истината е, че около 80% го правят с удоволствие, не по задължение. Друг е въпросът, че в прав разговор с околната им среда и други, много жени не го споделят, за да не оставят в останалите лошо впечатление. Истината е, че в нашето българско общество това е нещо, което се приема като обидно, унизително, гадно и... Манталитета на българина е ориенталски и сексът и всичко свързано с него е табу или се избягва пак по горните причини. Българинът е мнителен и си създава сам проблеми, вярвайки, че свестната жена е тази която е домакиня, седи вкъщи, не е еманципирана и не говори за секс, освен със съпругът си и то премерено, да не повдигне в него ревност.
Прост народ, слаба държава. Истината е, че на всички им харесва, всички го искат, но при разговори се правят на светици и светии.

18.   Не харесвам аз такива извращения като свирки и свършване в устата на жената. Това си е чисто неуважение към една жена. Според мен ако един мъж наистина обича жена си, тогава никога не би постъпил така долно с нея, че да я кара тя да му духа и той да се празни в устата й. Според мен мъж, който си е позволил да иска и да направи такова нещо с жена си заслужава да бъде кастрирам и никога повече да не види секс. Пък и съм чувала, че мъжете стават по изнежени от оралната любов. Много им е лесно да лежат по гръб и някоя да им смуче мързеливия кур, вместо те като мъже да поемат инициативата и да ебат. Така че, жени, ако искате да имате качествени мъже до себе си, не им духайте и не им давайте секс редовно, защото така само ще ги изнежите. Позволявайте им не повече от 1-2 пъти на седмица. Така ще вложат сексуалната си енергия в нещо полезно (работа) и ще са по-полезни за обществото. В доказателство ще кажа, че преди време бях чела, че навремето някакъв крал бил забранил на войниците си да се виждат с жените си (и съответно да правят секс с тях) не повече от веднъж месечно, за да не се изнежват от честия секс. Кралят бил казал, че единствената причина, поради която мъжът има право да прави секс, е за да забремени жена си и тя да роди. Т. е сексът за удоволствие се е считал, за лигавене и пилеене на мъжка енергия. Така че на никого не му е пукало, че си на 22-23 и хормоните ти бушуват и само се чудиш къде да се изпразниш, като те вкарат в строя няма да мислиш за секс, ще вложиш енергията си в нещо полезно. Може би точно заради редките сексуални контакти на мъжете с жените тогава, мъжете са държали повече на жените - дистанцията сближава, а не като днешните дето ходят от жена на жена за свирка и после викат "Няма свестни жени"

Ж 28

19.   От 13 до 14 Какво съм изпитвала и какво не е само моя работа. Ти от какво се засегна? Че има жени, който имат собствено мнение и не подлежат на манипулации? Такива приказки "Или направи това - или се разделяме" или "Щом не искаш еди си какво значи не ме обичаш" никога не са минавали при мен. Както казах, всеки е свободен да си тръгва ако се чувства незадоволен. Аз не държа никого насила.

20.   Н 19, супер си! Същата съм, на 14 коментара даже и за манипулация не може да мине, твърде малко са му невроните за това.

21.   до 18 Щом секса е само за забременяване, защо жена ми иска да еба отзад и да и свършвам в ректума?

22.   Защото и е хубаво.

23.   Стига сте писали тъпотии.
Секса е нещо което ни е нужно. То за организмът ни е важно колкото водата и храната. Човек е единственото същество, което има съзнание и е на ясно какво и защо го прави. Сексът не е единствено и само за разплод. Той е най- възвишения и желан начин за комуникиране между мъжът и жената. Без секс жените често стигат не до изневяра, а до полуда. Мъжете също страдат от липсата на такъв. Често във форумите четем коментари на хора, които дори не са пипали жена или мъж. Това личи от техните злобни реакции. В българското общество думата секс е ТАБУ, до скоро ни мачкаха и наказваха за такива неща. По време на комунизма ни вкарваха дори в лагери за това, че сме правили секс неженени. Огромна част от българските мъже демонстрират морал (без дори да знаят смисълът на тази дума), правят се на супермени, а са просто несретници. Такива се намират и между жените. Прав е онзи дето е писал, че сме просто генетично полигамни. И нека не се правим на каквото всъщност не сме. Като жена съм го заявявала очи в очи, че за мен фелациото и спермата са нещо ценно и ги боготворя. Приказките, че това било обидно, унизително и насилие, едва ли не са просто неверни. Тези които го твърдят са просто невежи. Когато харесваш някого и си с него го правиш не само за него, но и за собствено удоволствие. Това е част от сексуалната игра. Ебането е просто предшественик на края. Сексът е комплекс от занимания, а не безчувствено, хамалско помпане и лека нощ. Тези които защитават тази теория са нещастни. За тях сексът е не удоволствие, а нещо като пиене на кафе, едните го пият със захар, другите без захар. Аз пък го пия и със сперма...
Не пишете простотии, моля Ви.
Ан

24.   Кое е простотия бе, Анке,? Ако искаш пий и други телесни течности, но не го налагай като доказателство за любов. Че подобни извратени жени и мъже, повтарящи всичко в порното са на път да ме направят а -сексуална. Само като чета тук как се лашкат с когото им падне и ми се гади. По-добре да съм с някой девствен мъж, отколкото такъв бил с проститутки или "е. ал" всяка втора кранта.

25.   До номер 18, не мисля, че имаш мъж изобщо. Не мисля, че ще се намери мъж, който да те търпи.

26.   Да и напълня устата....
На второ място по удоволствие, след да свърша вътре....
И ако е свирка с желание.... да го осмуче целия и да изгълта всичко...
Става почти като свършване вътре..

27.   24, ти си асексуална. Не пиши и не ругай, че ако аз съм ти мъж, ще се намериш на улицата. От такива светици като теб светът е затънал в боклук.

28.   От 24 до 27 Няма как да си ми мъж - с гнусни аморални типове не се занимавам. Имам си собствен дом, от който никой не може да ме изгони. Със сигурност и никога няма да го напусна, за да живея с някакъв извратеняк.

29.   Има ли в този сайт тема насочена към жените, в която мъже да не се стърпят да не им вземат думата?

30.   29, има точно толкова такива теми, колкото теми, насочени към мъжете, не са превзети от жените! Тук има много невъзпитани същества, но точно в това отношение нямате за какво да се оплаквате - и двете групи взаимно си цапат темите! Все едно съм в детската градина... Всъщност там възпитанието е по-добро!

31.   Не ми свършват в устата и не гълтам. Мъжът ми не се сърди, защото с удоволствие свършва в дупето ми :-)

32.   Н 29, не няма. Те са същите, които все без жени стоят и все жените са им виновни, така и не си дадоха сметка защо са все пропускани. Не, че не им се е казвало, но няма с какво да схванат...

33.   Ако ми се случи 2-3 в годината жена ми да ми прави френска съм доволен. Просто казва че я е гнус, а за 20г брак нито веднъж не и пробвала спермата.

34.   Има нещо унизително в това. Не ми допада, директно казвам, че не го приемам за нормално, но ето има жени, които се възбуждат от това

35.   Оф само глупости :) Номер 17 - 10 години пък деца нещо май няма - връзката голямо развитие ха ха. Понеже ако имахте деца едва ли това със всяка сутрин щеше да се случва :)

До 13 и 18 човек може само да ви съжалява. Това да кажеш на някой с който уж се желаете като ти сподели желанието си "ако искаш това ходи при платена аз да не съм ти курва" показва само колко си комплексирана и задръстена. Нищо повече нито те прави извисена нито морална. Такива като вас свършват или като стари моми или след като излъжат някой колко са "велики морални и различни" след време следват следните теми в такива сайтове:

1- мъжа ми не ме желае не го правим какво да правя

2- хванах мъжа ми да гледа порно какво ми е че предпочита него вместо мен много съм секси

3- хванах го с друга какво да правя аз съм толкова прекрасна пък тоя се хванал с някаква курва толкова ми и е обидно поне красива да беше

и подобни от сорта.

Но като цяло тук май вече е като в чата - масово мъже се правят на жени. На мъжете ще им кажа да си зададат следния въпрос - мислите ли че жена която води редовен и освободен сексуален живот и обича да и свършват в устата има време и желание да влиза в такива сайтове и да го споделя? ;)

36.   Да! Нямам задръжки с моя мъж, опитвали сме всичко. Ако не го правя с него, то с кой друг? При всички двойки (не само семейните) е хубаво да има разнообразие, разбира се преди това трябва да си имате пълно доверие и да сте наясно кой какво обича в секса

37.   Като чета... направо съм си як късметлия....!
Жена ми що сперма е изгълтала за тия години....!
Почти винаги при свирка и свършвам в устата... а и при секс, накрая пак в устата...
Разбира се, и аз я лижа всеки път...
Мъж на 43.

39.   37, така е! Късметлия си, трябва да цениш жена си и да я обичаш.

40.   13 до 35 - Странно как не можете да разберете, че някой неща, който за вас са УАУ на друг може да са му неприятни. Ще правя нещо, което ми е гнусно само, за да задържа някакъв тип до мен. Ти сериозно ли? ТИ СЕРИОЗНО ЛИ? Изобщо не ми пука дали ще ме остави или не. Щом нещо не му е достатъчно - прав му път. Да го търси където намери за добре. Компромиси със себе си не правя.

41.   Спермата трябва да се лее в местата по предназначение. Няма бик, който да храни крава. Само в някои случаи действа като козметика за стятане на кожата, при увиснала гуша или при алкохолни торбички. Спермата не е мултивитамин, сметанов мус или крем- брюле. Като не бъде отмита и застои си пахне на забравено и вкиснато краве мляко. Е, как да ви харесва, бе дами? !

42.   В устата не му давам, гнус ме е. Той не се сърди, пък защото често свършва в дупето ми.

43.   Да, позволявам са свършва в устата ми. А и на мен самата ми харесва. Хубаво е да има лека мръснишка нотка в секса.
Ж на 36

44.   Най-обичам да се празня в уста, но на възрастни жени. То и без това празненето в п*тката няма смисъл.
М32

45.   В устата, разбира се....
Няма да чистя после... а и ми е вкусна..
Ж46

46.   Винаги съм имала слабост към спермата. Това научих първо, да правя свирки. Вече 40 години не съм пропуснала възможност. От двадесет години съм семейна, имам син на 29 години и дъщеря на 25. Самата аз съм на 46. Мъжът ми е един от най- щастливите съпрузи, от както се познаваме до днес няма пропуснат ден да не му го поема. Освен на него го правя и с още двама. Съпругът ми е в течение и никога това не е било проблем.

50.   И аз не искам да чистя после -в устата или в дупето, където му кажа.

51.   Обичам да и свършвам в устата.
А и на жена ми и харесва..
И така повече от 20години.
М47

52.   Абе авторе, на тебе свирка правили ли са ти некога? Щом го е налапала свършването е в неин контрол и го иска в устата.

54.   М54г аз пък искам жена ми да ми свърши на устата със заврян език в нея. Но тя не се съгласява. А в същото време тя няма притенции да им свършвам в устата.

55.   N54, не става ясно ти изобщо завираш ли си езика в нея? Ако го правиш, явно е некачествено. Ако го правиш качествено няма как да те(се) спре. Може да иска да спреш, да те избута, но това след това... До този момент тя ти е пуснала, каквото й е за пускане. Повече няма. Вероятно не отделя много сок при свършването си и ти не схващаш, че то вече де е случило. Ако се случва де... С "клатене" свършва ли обилно?
Иначе, можеш да ползваш с вибратор (дилдо), да я "масажираш вътрешно" с него и да я лижеш едновременно.
Можеш да й предложиш тройка. Да го възседне, така че ти да можеш да я лижеш, докато му се друса ;) Това е опит за шега - определено не е за вас.

56.   Моят съпруг ме научи да скуирам. Без проблем ме докарва до лудост когато ме лиже. Много често скуирам на не него с език в путката ми.
М

57.   В устата ми е хубаво..
Винаги съм харесвала спермата...
Ж53

1-50 от 92