Споделена история от Секс и интимност

Окосмен мъж
Здравейте,
Пускам една тема, която лично ме вълнува... макар с годините вече не толкова.
Въпроса ми е към жените: Дали окосмените мъже наистина,
са Ви неприятни.. или просто модата на обезкосмените и епилирани тела, Ви кара да сте на това мнение?
Аз от тинейджър съм доста окосмен, освен по гърдите, имам и по раменете и по гърба.
С годините обаче, направих доста мускулесто тяло, и както съм бял, със кестенява коса... на плажа, жените се заглеждат... и окосменото тяло даже вероятно ги възбужда.
А иначе имам си жена и деца.. и нито тя, нито която и да е друга с която съм бил, са се гнусили от космите по мен.
Т. е. на практика проблем никога не е имало и ми е интересно, зсщо навсякъде по форуми и др., стане ли въпрос за окосмен мъж все според жените това било отврат?

Коментари

1.   Аз съм също доста окосмен. По гърдите, корема и гърба е буквално като килим от дебели черни косми. Ръцете и краката също са ми доста космати. Космите по гърба ги махам с машинка, а тези отпред с приставка на 4-5 мм. Правя го основно лятото като ходя на море и плаж. Зимата, макар и често да ходя да плувам, не ги подстригвам. Махам ги лятно време чисто и просто от някакво си мое притеснение, че хората ми се смеят. Макар и аз редовно да спортувам и имам атлетична фигура, пак съм си изградил някакъв комплекс, защото още като бях около 20 годишен, често си правеха майтапи с мен. С не една или две жени съм бил и никоя, никога не е имала нещо против космите по гърба и гърдите ми, дори на повечето им е ставало тъпо, когато съм ги махал. От своя опит съм стигнал до извода, че космите по-скоро ще предизвикат някаква погнуса, ако си мръсен, некъпан, миришещ или с дебела и разплута фигура, но не и ако си добре изглеждащ и чистоплътен мъж.

2.   Аз също съм добре окосмен още от тинейджър. Търпял съм критики относно космите от други момчета на моята възраст как това видиш ли било грозно, мацките нямало да ме харесват и тн... Някой дори се правеха на засрамени като сме ходили по плажове... Същите тия играчи с бръснати крака, ръце и тела вече са на по 30 и половината са девствени.
Имам си прекрасна жена, стегнато мъжествено тяло и съм обект на много ласкави погледи и прехапани устни от жените. И предполагам причината не е в това че жените харесват косми, а е в това че жените харесват мъже.

3.   Офффф, тая тема.... болна ми е! Казват, че е "отврат", щото в днешно време всичко се ИЗРОДИ и всички станаха пълни изроди със СБРЪРКАНА ПРЕДСТВАВА за това кое е хубаво и кое не! Всички си ламинират миглине, филъри, джуки, епилация-няма нищо ЕСТЕСТВЕНО! Затова! Хората вече НЕ харесват естественото-гнус ги е от него! Искат само ПЛАСТМАСА! То повечето и НЕ знаят кое е естествено и кое природата си го е направила така, щото е ХУБАВО!

Окосмен мъж? Именно ТОВА ме възбужда в един мъж! Това е КРАСИВО. Секси. Много секси! Мъжествено! ... Епилиран мъж в повечото случаи-тва НЕ е мъж! Сигурно ще да е някакъв хомосексуалист, дизайнер или нещо подобно! .... Мен ме е ГНУС от епилирани мъже-и с право! Аз също съм доста космата-на мен женските косми ме се струват естествени и не ме е страх или гнус от тях, та предствавяш ли си мъжките! .... не-обезкосмявам се-не си ходя с гъстата козинка! Но тя не е нито мръсна, нито носи проказа!
Арабите са страшно космати и точно това им е сексапилът! Те са изключително ЧИСТИ и ПОДДЪРЖАНИ мъже-просто там си е нормлано и привлекателно да приличаш на мъж!!! Гъсти, тъмни косми.... по ръцете, краката, гърдите.... гъстите им черни бради! Абе МЪЖ-какво да ти описвам!
Някоя се отвращава от космите ти? За какво ти е такава? Прати я на майната й! Явно е някаква ЛИГЛА, превзета, неестствена и сигурно ще се окаже много гадна кучка!
Човек, който не може да оцени ЕСТВЕНОТО и има ИЗВРАТЕН вкус-НЕ е хубаво да се въртиш около такъв човек! Това е най-добрият съвет, който ТРЯБВА да ти дам!

4.   Тва е все едно да питаш дали една жена трябва да има голям задник. Една част от мъжете харесват големи задници, другата част харесва мъже...

5.   Аз нямам проблем с окосмените мъже. Хигиената не е само махане на косми, има и други неща. Спала съм и с идеално обезкосмени, както и с напълно натурални млади мъже, и не мога да кажа че с вторият тип съм се чувствала неприятно, неловко или нещо подобно. Има много неща в един мъж, които са ми по-важни от това да му броя космите по тялото.

Ж 34

6.   В общи линии, недораслите момичета са се вързали на дебилнини теории за окосмяването, но окосмените мъже са най-подходящите партньори. Факт е, че наличието на окосмяване при повечето мъже е признак за интелигентност и добри нива на тестостерон, а който отрича тези факти е пълен олигофрен, неук и простак. Друг факт е, че такива хора са много добре здравословно и физически, което категорично значи, че ще имат здрави деца.

7.   Зависи колко е окосмяването. Ако е нормално /средно ок, но ако е като руно... Не мерси. Мен лично не ме кефи.

8.   Абе пичове. какво ви става?

Не е важно колко сте космати, а дали ВИЕ самите се окей с този факт. Ако ТИ самия се харесваш, то и жената ще те хареса. От пет години не се обезкосмявам никъде, нито дори интимни части, нито подмишници. И досега жена не си е отваряла отваряла устата си за подобно нещо. Напротив, кефят се да видят Мъж, който не се срамува да бъде такъв - космат, груб, напълно естествен и неподправен. Или както казват някои - "като голям плшен мечок". Разбира се че стегнатото тяло е задължително, дебел и разплут мъж е отвратителен без значение дали е космат или не.

Мъжете не сме жени, за да изглеждажме красиви и приятни на външен вид. Нито да миришем винаги на парфюм и масла. Личната хигиена в важна, но да оставим балсамите и етеричните масла на по-нежната част от човечеството. Бъдете Мъже - с мазоли по ръцете и закоравели пети, носете белезите си с гордост, но все пак си режете ноктите редовно...

СГС

9.   Жена на 39.
Винаги съм харесвала окосмени мъже.
Разведена съм.
Сегашния ми любовник, е точно такъв.
Окосмени гърди.... и даже гръб.
Но и много стегнат и поддържан мъж.
Невероятно ме възбужда всичко в него.
А най ми харесва да го целувам по гърба и да галя космите му.
Е, и на него много му харесва.
Секса е невероятен.
А за интелект, както беше споменала една жена по горе... наистина не съм виждала по умен от него, във всяко едно естество....
Така, че модата, каква е, не знам и не ме интересува...
Дано останем заедно, по дълго...

10.   Аз имам косми само по краката и малко по ръцете и много си ги харесвам та даже се гордея с тях. Като видя нацепени батки с обръснати крака и ръце много ми падат в очите, а ако нагъват и дюнери грозна картинка. Аз също спортувам, но жена ми ми е казала да не си пипам космите нито по хуя, нито където и да е. Не иска мъжа и да е по-гладък от нея.

11.   И аз харесвам космати мъже, въобще да са естествени. Те са с нормален тестостерон, с ниски мъжествени гласове. Не казвам, че всички може да се държат като мъже, но поне вероятността е по голяма. Отколкото при оскубани, епилирани и лакирани индивиди. А между окосмяването и интелекта също има връзка.
Ж. 45

12.   От тийнейджърските ми години до 21 годишна възраст харесвах само обезкосме и момчета. Беше ме гнус да гледам дори леко космати гърди на плажа. Не съм го свързвала с лоша хигиена, просто липса на естетика. Тази година обаче нещо в мен се промени и започнах да виждам окосмените мъже като истински. Действат ми страшно възбуждащо. Определено не искам мъжът до мен да има по--малко косми от мен самата. Естественото наистина е секси!
Ж22

13.   Аз съм от почти изцяло обезкосмените и го правя, защото така ми харесва. Не мисля, че космите те правят мъж, по-скоро поведението, манталитетът, отношението, мирогледът... ако жена не ме иска, щото съм с малко косми, то значи тя не си струва и по-добре да не съм с нея.

14.   Аз да си кажа истината правила съм го и с окосмени и с неокосмени мъже, не виждам разлика - и едните те еб’’, и другите.

15.   До 6 съгласен съм с коментара ви аз съм такъв мъж и бих казал че сме най-мъжествени а и е доказано че сме по-атрактивни за жените

18.   Важно е ти как се чувстваш добре. Аз съм на 33 и също съм окосмен, като само си бръсна лицето и мишниците. Гърдите ги подстригвам само в месеца 1 път. И честно да ви кажа се чувствам добре така. Имам си своя индивидуалност и не ми пука какво мислят хората. Пък с жените не съм имал никога проблем. Важно е как си вършиш работата. Имах един колега доста космат беше и казваше че една жена каъо стане сутринта от леглото в което сте спали трябва 10 минути да се чисти от твоите косми

20.   Хигиената е свързана с къпането, не с космите. Окосмяването е силен признак на интелект и плодовитост. Всички развити мъже с косми дето познавам са интелигентни. Против космите имат най-много нежните льохмани, чиято мода и пропаганда промива мозъците на не особено интелигентни момичета. Инстинктивно жените желаят мъже с косми

21.   н. 20-малко тъпо изказване твоето и ще ти обясна защо-защото ВСЕКИ човек има косми, ако някои се обезкосмяват-това е защото така са си решили, а не защото нямат косми. А и какво му е хубавото на някой прекалено окосмен орангутан или горила, особено, ако е с черни косми-си е отвратително направо.

23.   Никак не ми харесва, лошо ми става. Не държа да е гладко обръснат и да лъщи, но поне да се е минал с машинка пък боцкането не е проблем. По гърдите ми се струва нормално, ама по гърба и корема ми се струва много неприятно. Особено гърба, па ако ще и с машинка да се минава.
Брадата също не ме кефи, особено ако е от тия занемарени, талибански, къдрави... ужас. Мустаците обаче много ми харесват, а ако има брада, да е поддържана, къса и добре оформена.
За интимните части и подмишниците нямам особени претенции, ама по-добре нещо средно, не ми пречи ако има окосмяване, стига да не е някаква джунгла.

Ж 31

24.   Не знам какво харесвате но една мома преди време ме разби. Попита ме, дали майка ме е родила или изплела. Като направен от мохер съм. С някой девойки така се разгорещяваме, че после един час не можем да се разплетем. Най- ми е любимо да ми правят плитки на гърба. Веднъж в аптеката не можах да обясня какви буби са ме пипнали- главови или срамни, че да ми дадат правилния медикамент. Ако се почистя от космите, ще се образува материал поне за две възглавници. Готино, нали?

25.   На мен лично ми е отвратно чак толкова окосмен мъж. Едно време имах магазин за дрехи и дойде приятелка с новото си тогава гадже. На него му харесаха едни блузи и започна да се съблича, че да пробва вътре в магазина вместо в пробната. Беше се изтъпанчил пред мен, че даже и се въртене според моите обръщения "нататък" държеше да го виждам.
Еми изглеждаше отдолу да е с друга фланелка, от косми, вкл. гърба.
Доповръща ми се... после нещо се опитвал като типичните комплексари да обяснява на приятелката ми как съм го гледала с "влажни очи" ами сдържан се да не повърна. Тя го разкара заряди поведението му най- вече, не толкова заради космите. Но наистина във времето ми се потвърждава, че тези космати като маймуни, и се държат като такива.

26.   Преди години, има такова гадже.
Много космат, и даже на гърба.
Честно казано, това не ми пречеше изобщо.
Секса беше супер, дори замисляйки се сега,
беше от най-добрите ми попадения.
Разделихме се заради някаква глупост, вече не помня точно.
Ех, минало незабравимо...
Ж40

30.   Да, жените се въртят след широкоплещести окосмени типове. Е такива като Дейвид Хаселхоф ще са на мода и след 50 години.

32.   Както много и мъже и жени казаха - тялото е най-важно, малко хора си падат по дебелаци с цици и огромни кореми.
А пък аз като човек бил и с двата пола съм на мнение, че мъж с атлетично тяло и косми е супер възбуждащ, както и жена с хубави форми и прическа отдолу!
Другото ми се струва извратено, но има и такива, имам приятел, който се възбужда от огромни хора, над 200кг и такива и търси.

33.   Аз съм от нормалните пригестеронови жени! Хатед ам мъже с нормално окосмяване! Ръце крака ( отдолу просто не е красиво и хигиенично ).. но чак на гърба? ! То да не си орангутан? Колкото и мъжествено да е всяко нещо си имаграници! Трябва да се спазва някаква хигиена! А това че днес мои връстници са по епилирани и от мен... Ами нямам думи! Светът това на много зле! Все пак е леглото ( и не само ) трябва да се разпознавате кой жената кой мъжа! По старото поколение мъже ( 40- 50 г ) държат на мъжкото в себе си у затова си падам по тях! Тез дет си бръснат крала ръце нещо им е сбъркано с хормоните и най вече психиката! Ако застане такъв до мен ще ми стане удобно че е по гладък от мен... Когато докосваш мъж трябва да усещаш мъжественото е него да те възбужда! Жената трябва да е гладка нежна и женствена това е за нас! Както това възбужда мъжете!
Жената трябва да си е жена а мъжът МЪЖ!!!

35.   И аз съм космат, а и не съм млад. Винаги обаче съм имал и съм харесвал много бели, светли жени, такива които от слънце не почерняват, а направо изгарят. Такива жени са с по-широки дупета и хубави бели гърди. Имало е жени, които са ми казвали, че съм космат, но никога жена ми е откзвала нещо заради това. По скоро се връщат отново. Не съм слаб, но не съм отпуснат. Жените, които харесвам, винаги са били отворени за много неща в секса

41.   Смятам за абсолютно недопустимо мъж да се епелира. Намирсва на педераст.

44.   Не харесвам космати като маймуни. Особено пък ако космите са черни. Гнусни са ми.

49.   Харесвам космати мъже, винаги съм харесвала...
Секса с тях е някак по-страстен и по-животински....

50.   Зависи от жената. Аз примерно НЕ харесвам да има по гърба, раменете или гърдите, но задължително трябва да има по краката и ръцете, харесва ми. За подмишниците и корема ми е все тая честно казано.
А в интимните части…харесва ми, когато набожда :D странен фетиш. :D

51.   Ж21
ЧАК ОТВРАТ НЕ Е, но определено би ми доставяло повепе удоволствие (чисто сексуално) да докосвам по гладка кожа по (интимната област и гърба) Иначе ръце, крака, корем няма проблем да са с косми, но мен лично ме отблъскват мъже с косми по гърдите не знам защо, не си представям неговите косми да се трият в моите гърди в един определен момент, а за мъжкото достойнство мига да кажа, че за нас жените изглежда по голям, когато вие мъжете сте го минали с бикчето! Ако искаш жената до теб да те гали с език по цялото ти тяло по-добре се погрижи да не погълнв някое друго косъмче.

52.   Това е изключително гнусно, а и жалко. Изпитвам не само отвращение, но и презрение към подобни "мъже"

53.   Мъжа ми е космат... веднъж го обръснах целия и по-грозна гледка не съм виждала. Така че, нека си ми е космат... харесва ми.
А и с неговото супер тяло, за 45 годишен, изглежда много, много секси.
Е, пазя си го, щото... кандидатки да ми го вземат много...
Ж44

54.   Харесвам космати - такива като талибани, с големи бради и косми навсякъде, даже и по гърба, тия които ме жулят яко. Само не ми харесва, като им правя свирка да ми влизат косми в устата, това ме дразни ужасно, а най-много ме дразни, като имам косми в устата да ме карат да гълтам. Не мога. Минала съм доста мъже, епилирани и космати, ама тия косматите са малко груби в аналния секс, без много подготовка и влизат бързо и грубо. Мъже! Бъдете по внимателни с аналния секс - особено в началото.

55.   До 54..
Е, чак пък толкоз ли...