Споделена история от Секс и интимност

Секс за пари
Говорих с едно момиче, което ми призна, че много я възбужда да прави секс за пари от време на време. Така си докарвала доходи и я възбуждало страшно много. По нищо не личи, че би могла да го прави и ми стана интересно, дали и други са го правили или го правят и в момента.

Коментари

1.   дал си и пари и сте си говорили :) Ами намират се и такива

2.   Гледай сега... Ако живота ме е научил на нещо за момичетата то е, че точно тези дето "най-много не са такива" точно най-много са такива. Тихите води са най-опасни :)

3.   Аз един път звъннах на проститутка в Ало. бг и тя се оказа бивша колежка, която я смятахме за девствена на работното място.

Много са такива, дето се продават за пари. Най-вече т. н. инфлуенсъри.
99 процента от тях са елитни ескорти в Дубай.

Тези екскурзии не стават с рекламиране на кремове и гримове.... Просто имат богат арабски "спонсор".

4.   Само проститутките/компаньонките правят секс за пари.

5.   Oт време на време, малко трудно ще и докара доходи.

6.   Аз познавам поне 2-3 такива, които правят секс за пари - от време на време и само по тяхна преценка /трябва да им допаднеш/, да си докарат още някой лев към заплатата. Не мога да ги нарека "проститутки" защото преживяването е все едно си с гадже. :) Но както казах, трябва да си им симпатичен, че да го направят дори за пари и логиката е, че ако не ги кефиш и - хиляди да им даваш няма да ги навиеш!

Иначе познавам и много други, които го правят и просто така - ако си им симпатичен и ги почерпиш/изведеш на някъде. Трябва да си им влязал под кожата тъй да се каже. Така че, "който търси намира са казали хората" :)

~М. 36г.

8.   Аз съм от тези затворените, не излизам никъде, нямам приятели. Една пусна слух за отмъщение и от него тръгнагаха още. Сега и за мен говорят така. Каква ли не ме изкараха и как ли не ме обиждаха. За мен това е много обидно. Ако някога изпадна в безизходица и не мога да си намеря работа, предпочитам да открадна вместо да се пускам за пари на разни. На въпроса - никога не съм го правила и не бих. Не познавам и никоя или поне не знам да го прави. Иначе слухове много.

9.   Аз съм явно грозен и смотан, след като и пари, почерпвания и подаръци съм правил и пак не ме е огрявало и жените не са ми пускали и са ме отрязали.

10.   АЗ си харесвах едно много мило момиче. Скромно, нежно абе бая си бях хлътнал по нея. Един ден идва един приятел при мен и ми разправя как бил в някакъв публичен дом където си избираш с коя да спиш и я видял и нея там. Щях да падна. Повече не я погледнах. След време тя ме намери, но и казах, че съм семеен и вече не поддържам приятелски отношения с жени.

11.   Има една грешна спореде мен идея - ако питаш жена иска ли пари все едно й казваш че е проститутка. Ами много по добре е да е без пари!

Ама има разлика - ескортите правят за минути, не можела да лапа ако не й платиш още, не можела да я лижеш ако не й платиш, анално ама не била готова и сякви такива глупости. Да не говорим че някъв шефчо взима парите в началото.

Изобщо - загуба на пари са. Не ми пука колко млади и кифлички има. тая система не я харесвам.

И вместо жените да осъзнаят това че ако не се срещат за време и за екстри.. не са проститутки. те ти отговарят обидено- Не съм проститутка! Ами младите като сменят гаджетата проститутки ли са като не го правят с един?? Или ако има пара са, ако няма не са. Смешна логикаИма една грешна спореде мен идея - ако питаш жена иска ли пари все едно й казваш че е проститутка. Ами много по добре е да е без пари!

Ама има разлика - ескортите правят за минути, не можела да лапа ако не й платиш още, не можела да я лижеш ако не й платиш, анално ама не била готова и сякви такива глупости. Да не говорим че някъв шефчо взима парите в началото.

Изобщо - загуба на пари са. Не ми пука колко млади и кифлички има. тая система не я харесвам.

И вместо жените да осъзнаят това че ако не се срещат за време и за екстри.. не са проститутки. те ти отговарят обидено- Не съм проститутка! Ами младите като сменят гаджетата проститутки ли са като не го правят с един??

12.   Според мен, има много такива жени в БГ и чужбина, дето уж учат, работят и много добре им плащали. Направо е ужасно. Наркоманска и проститутска нация. Много ми е болно за младите хора, а и не толкова млади го правят.
Конкретно това момиче, е човек без ценности, чието възпитание е формирано от гледане на порно и фотошопирани снимки с мрежата. Пак, ужаст.

13.   Аз имам една позната дето по незнайно каква линия замина за арабските страни. Уж фирмено нали, ама айде да не се лъжеме. Ходят, шибат ги арабите, ама и плащат добре. Въпросът е дали крайната цена си заслужава и дали няма да си просто един използван боклук накрая.
После ще се чуди що мъжете не я искат.

14.   10, замислял ли си се че и приятеля ти може да я е харесвал, т. е да те е излъгал за да се откажеш.

15.   Н 10, толкова ли си лесен за манипулация, че връзваш на голи твърдения на някой, който може да е лично заинтересован? ! Ей така, без да провериш.
Аз пък знам за поне двама, които били правили секс с мен според тях. Единият дори не го познавах докато не ми казаха, че сме имали буен секс с него, а другият г8 бях виждала в компания, но от тези безличните, дето и 100 пъти да ги видиш, не можеш да им запомниш нито лицето, нито името. Та него го попитах дали поне ми е било хубаво и дали се е завил като се събудил.
Сами по между си се саботирате мъжете.