Споделена история от Секс и интимност

Жените без сутиени
Здравейте!
Забелязвам някаква тенденция през лятото, а и не само, че много жени ходят без сутиени. Искам да попитам какво е мнението ви? Вие практикувате ли го? Може и мъже и жени да се включват:)

Коментари

1.   Семеен мъж на45г. Без претенции. Както им е удобно. Но ако са провиснали със зърната на доло не е комфортно. Може но зърната да са напред(стърчът).

2.   Ако си мъж няма как да си представиш какво задушаване/ стагнация и още по- жега е със сутиен. За това без, не е за привличане на внимание с други цели.

3.   Вкъщи съм без, само навън слагам.

6.   Аз съм съвсем съгласна с момичетата, които не слагат сутиен. Сутиенът не е най-полезната вещ в гардероба на една жена. Когато ситуацията позволява, и аз не слагам. Бих искала обществото да не осъжда тези, избрали да не си сложат.

7.   Жена съм, но много рядко го практикувам. Имам 2-3 блузки с разголен гръб и ако сложа сутиен стои грозно. С малки гърди съм, между чашка А и B и си мисля че стои секси само на жени с подобна анатомия. Иначе увисват и ми се струва грозно. Аз по принцип предпочитам със сутиен да ходя, по-комфортно се чувствам. Както казах, много рядко излизам без.

8.   Не обичам да нося сутиен. Стяга ме, притеснява ме. Дори да ми е удобен в началото, след час - два имам чувството, че ме задушава. Затова вече не нося, освен по официални поводи. А през лятото в жегите си е мъчение - още по-горещо и притиснато ми става със сутиен. Между другото поради тези причини в Италия рядко носят сутиени. Мои близки с големи гърди обаче са ми споделяли, че без сутиен се чувстват некомфортно при движение.

9.   Мъжко мнение...
По принцип, без... е по- хубаво, но....
Преди няколко дни видях едно момиче с много прилепнала и опъната ризка... и между копчетата, се виждаше сутиена и....
Е, много секси гледка си беше...

10.   Мъж съм, но предполагам, че лятото се сваряват с тия сутиени! А и съм чел това-онова за възможни последици от носене на сутиен. Разбирай негативни последици! Така че не смятам, че е голяма драма. Сутиените и обувките с ток са измислени за кеф на мъжете - едните повдигат гърдите, другите правят така, че задникът да се извиси съмнително нагоре /изменяйки значително стойката/, за да е по-лесен за зяпане. А колко вреда нанасят гореспоменатите е съвсем друга тема!

11.   Като дете, вече в 13 си година, цицките ми бяха добре оформени и мислех, че ако сложа сутиен, ще съм истинска жена. Едвам го изтърпях до училище, там го скатах и никога повече не съм слагала. Гърдите ми не са големи, стават ми чашки "B" и "C". Дори в студове не слагам. Вярно често имам проблем с гърдите си, зърната ми са огромни и това ако не взема мерки бие на очи. Но малко си падам и ексхибиционистка и обичам да ме гледат и да провокирам. Но не си го позволявам на обществени места. Вкъщи да, особено когато имаме гости...

12.   Мъж на 47 съм, още като младеж настоявах гаджетата ми да ходят без, независимо дали навън или вкъщи. Не бе лесно за уговаряне, важи и за съпругата ми, която пък е с малък бюст но големи и щръкнали зърна. От 20 години сутиен слага само ако е с прозрачна рокля или блуза и ще се ходи по гости или по обществени забавления.
п. п. № 11, допада ми мисленето ти, браво!

13.   Мразя сутиени, но с чашка D лятото не мога и да си помисля да изляза без. Вкъщи винаги съм без. Зимата като излизам до магазин или някъде където няма да свалям яке не слагам сутиен. Затова и обожавам студените месеци, дават ми свобода. Винаги съм завиждала на момичетата с малки гърди, ако бях като тях хич нямаше да сложа сутиен.

14.   Авторката
До н12 интересно ми е защо си настоявал толкова? Слабост ли ти е?

Благодаря за комарите на всичките?

15.   № 12 съм. Авторке, разбера се че ми е слабост и че ми допада, когато на улицата се размина с дама или момиче, които видимо са без сутиен, макар сезонът вече да приключва. Просто преди 30 годдини нежния пол бе с по-друго /набито вкл от соца възпитание/ и си трябваха уговорки за да се реши да го остави вкъщи.

17.   Авторката до н12
Благодаря ти!

18.   Жена ми е с огромни гърди, обича да се пече гола или по монокини в зависимост от плажа. У дома винаги е без сутиен, летните месеци и без горнище. На вън обаче винаги е със сутиен. Казва че и е неприятно гърдите и да се мятат на всякъде докато ходи.
И тя казва, че ако е с малък бюст няма и да си помисли за сутиен.

19.   Откакто заживях в друга държава, където на хората им е все тая какъв си и какво носиш, стига да имаш акъл и обноски, не нося сутиен. Много рядко, само когато облеклото го изисква и не става без. В България колкото и да исках, не ми се получаваше, защото не спираха да ме зяпат и мъже, и жени. Цици не виждали.
Ж23

20.   Мисля, че пошло и евтино и го правят основно леките жени за внимание, но не мисля, че на такава "жена" би й станало приятно нейния мъж да зяпа стърчащите зърна на друга като нея.

21.   Ta кой мъж харесва сутиени? Аз лично винаги зяпам циците на жените. Напоследък забелязвам че жени на възраст не слагат. С удоволствие ги гледам макар че ни са с перфектни гърди.

23.   Моята жена я карам постоянно да е без, и ми харесва като я заглеждат и флиртуват с нея, много е секси така.

24.   до 9 - още едно мъжко впечатление - приятелката, с която живеех, вкъщи беше без. Така че си представи прилепналата и опъната ризка, и между копчетата не се вижда сутиен :) иначе навън си слагаше, но при някои обстоятелства, като дебел пуловер, излизаше без

25.   Индивидуално е, животът минава бързо и е важно да има удоволствие. На кои както му харесва и се чувства добре, това е пътят към успеха.

26.   Номер 20, супер задръстена си. Ако гърдите са стегнати, не виждам защо трябва да се носи сутиен винаги. Лятото е ужасно да ходиш постоянно със сутиен.

27.   В мъжките очи една жена винаги изглежда по-секси без сутиен. Дори предизвикателно в някакъв смисъл. Много не ми се вярва, че дамите не са наясно с това. "Удобно"... човек се чувства у дома. Всеки си има свое "удобно", което не го практикува навън. Да се носиш навън удобно, често е от ниска култура или с цел. Разбира се има изключения на комбиниране "полезното с приятното", но... няма гаранция за адекватното възприемане от навалицата. Няма си по принцип. Дори и да сте перфектни (поне в собствените си очи), все някой ще ви върже кусур за нещо, ще ви види "по друг начин"... Истината е, че не трябва много да се съобразявате с мнението на някого.
Ще бъде интересно да чуем все пак, че някоя дама го прави "с идея". И да каже, че е имала търсения успех по този начин?

28.   Мъж на 46. Естествено че без сутиен, без значение на възрастта. Харесвам всички цици, възбуждам се и си зяпам без притеснение. Възхищавам се на смелостта на тези който излизат навън без. Моята жена е с чашка D и на вън излиза със сутиен. Не мога да я накарам да го махне, само вкъщи е без. За моя радост се съгласи да носи меки, дантелени без подплънки. Зърната и се очертават и аз се кефя

29.   Дай боже по вече жени без. Възбуждам се и гледам без притеснение гърдите на всички жени. Наистина на всички. Дори мога да кажа че виснали те ми харесват повече от малките, " детски ' цици

31.   Колкото и едно нещо да е съвършено, красиво, привлекателно и прогресивно, толкова повече то кара БЪЛГАРИНА да търси кусури...
За българинът мъж или жена е удоволствие да наплюе някого, да го омърси, да го унижи.
По една случайност съм роден в България. Живях там като дете и оставих доста приятели и хора на които държах. Те все още са в сърцето ми, но за жалост гледам на тях с други очи.
Днес повече от 60 години от както сме напуснали България. Всяка година посещавам България и констатирам, че съм имал късмет да я напуснем. Не понасям когато едно нещо, което ни впечатлява, за българите става повод да го омъскаряват.
Жена ми почти никога не е носила сутиен, че и бельо. Днес е на 69 години и е все такава, провокативна. Когато и прочетох коментарите по въпроса, се облещи и каза:
- Боже, добре че не живеем там! Сигурно до сега да са ме пребили хиляди пъти с камъни. Та те са по зле и от ислямистите!
От всичко което става в България е ясно едно, българинът има много тежка генетична обремененост. Той не е в състояние да погледне реалността в очите.
Все още е РОБ на примитивности, утопични теории, джендърство и какви ли още не деформации в еволюцията и човешкият прогрес.

32.   Mъж съм на години и честно казано и на мен по ми харесват големите па макар и виснали гърди. Жените с малки и стагнти не не привличат толкова. Обичам да се люлеят, да са пишни и свободно да се разливат Гърди на жена която е раждала с ясно оформени зъна.

33.   31, не разбирам чий го търсите в България всяка година? ! Много сте щастливи, че сте избягали - радвам се за вас. Защо обаче се завръщате в калта! Генетично ви влече?
Жена ти - на 69, без сутиен и гащи, провокативна... ма ние българите сме виновни, че сме се дървили по нея... Опазил ни Бог! Бе там по ябана е модно да ходите по психолози, ма ти да не си се побългарил нещо, та явно скоро не си го посещавал?

34.   Дано все повече жени ходят без сутиени. Едно от малкото неща който харесвам в Англия е това че жените без значение на възрастта ходят без. Дано това да се случи и в България. Радост е за мъжете.

35.   До 27 - Дамите не са длъжни, да са секси заради теб, само това ще кажа. Те и повечето жени намират за секси мъже с риза, сако, прическа и хубави обувки, ама върви така, като е 35 градуса на сянка...

36.   33,
пращиш от интелект. По интересното е, че нямаш видимост, резултат на логично мислене. Опитваш се да ме уязвиш, типично за българин, не съм изненадан. Това че България е на това дередже и почти 80% сте с "образование" е резултат на когнитивните Ви проблеми.
Пращаш ме на психолог... , не аз господинчо имам нужда от такъв, но вие, да, крещяща нужа и аз бих могъл да Ви помогна. Или някои като мен. Всъщност такива като теб са щастливци, защото не знаят какво е щастие. Надявам се, че схващаш смисъла на думите ми.
Продължавай да се развиваш...

Мерси за съвета.

37.   Здравеите семеина ж 47г. зиме лете без. Само при по официални случай. С тънка блузка. Размера ми е 85/С.

38.   36, като не щеш на психолог "иди нáхуй", казват руснаците. Не си притрябвал на никого тук. Стига ни един дето ни "оправи за 800 дни" и сега ни осъди да му плащаме царска пенсия. Следващият мераклия да ни оправя ще бъде посрещнат със сопи. Та си помисли добре, преди да пробваш да ни натресеш, непоисканото ти "добро"!

41.   Много се радвам на жените без сутиен лятото, както и без чорапи, по боси крачка.
Единствено ме притеснява дали те се смущават, като ги заглеждам.... защото, хубавото си е хубаво и трябва да се гледа:)

42.   Това е относително. Във всички случаи трябва да зяпа дискретно, крадешком. Който съвсем не поглежда, често бива обявяван за обратен (ако дамата има "едно наум за него). Същият ако забие поглед там, ще бъде пак обвинен (вероятно за чикиджия). Ако не е интересен на дамата, всеки поглед "към пейзажа", е осъдителен. Тук визирам по-скоро дълбоките деколтета. Доста пъти съм ги чувал реакциите на надарени дами с дълбоки деколтета в зависимост от това, до колко ги интересува (не)загледалият се мъж.
Без сутиени е почти същото. Изключително рядко (не броим у дома) дамите се пускат навън "без", поради причини различни от привличане на внимание. Не виждам защо се дърпат тук (анонимно), че не го правят целенасочено (поне по някога).

43.   Мъж, 31. Поне при мен жените на улицата не харесват, като ги зяпам, като са без сутиен. Иначе големите зърна са ми фетиш явно, там вече съм сигурен, че зяпам втренчено и гледам веднага да обърна поглед ако видя такива, защото ми е неудобно.

44.   В момента съм в Мадрид. Масово жените са без, говоря за младите. По големите са със сутиен но много разгонени, с големите деколтета, тънки презрамки. На практика сутиена свободно се вижда. Остави че са без сутиен а имат и обици на зърната. Не ми пука и си ги гледам.

45.   До 43:
Въпросът е, ако не харесват, че ги зяпаме, когато са без Сутиени, защо изобщо ходят Без сутиени!?

Това е, като сложи си поличка до ръба на задника, цял ден я придърпва. като че ли ще й порасне до коляното? !

46.   Няма лошо жените да ходят както си искат - стига да се чувстват добре.
Имах една приятелка, която и без гащи ходеше лятото... всички ми завиждаха като излизахме с нея.

47.   Ходят без сутиен, защото, често нямат такъв и трябва да купуват друг, а и може цветът на сутиена да не пасва с цветът на тениската, но е приятно и готино.

48.   Аз съм на тийнейджърска възраст и знам много момичета които ходят без сутиен, и съм ги питал защо а те ми казват че им било много топло и не се издържало а като са без имало повече въздух около гърдите им и ме им било толкова горещо.

49.   жени без сутиен много ме възбуждат. Случвало се е това да ме е насочвало към секс с такива жени.

52.   Понякога ходя без сутиен през лятото. Преди няколко години бяхме още ученички с 2 приятелки решихме да излезем без сутиени но и също с полички без бельо под тях. Луди години бяха... хаха

53.   Два пъти в живота си съм слагала сугиен. Ходя с потници. Дори да си ги запасвах, пак щях да съм без. Мразя нещо да ми стяга!

56.   Малко отклонение от темата... а защо и кога с черен сутиен? Защо понякога слагате такъв при положение, че горната ви дреха не е съвсем плътна и прозира? Някаква специфична естетика ли намирате в това или единствената идея е привличане на погледи (или може би конкретно нечий)?

57.   56 разбира се че черен сутиен на прозираща блуза е някаква провокация, сещам се за едно гадже как ходеше точно така, бяла риза и слага черен сутиен, бял панталон също комбинираше с черни прашки... и в двата случая си личеше отчетливо с какво бельо е и ми е казвала че харесва да я гледат

58.   Тоо... защо изобщо черен сутиен? Даже по-? ако не прозира...?

59.   Мъж на 49, кефя се на жени без сутиен, Даже и на тези, които не са със стегнати гърди. Най-обичам кафе на зърна :)))))

60.   Семеина на 47г. зиме лете бес сутиен. Но размера ми е 90 /с при по тънка блузка зависи от обкръжението понякога слагам.