Споделена история от Секс и интимност

Съседката май иска да се еб*м
Темата не е фейк и не е писана от някакъв дърт чек*джия.

Значи преди една седмица се нанесох в новия си апартамент. Има какво да се прави като освежаване, но най-големия дискомфорт за мен е, че на терасата ми няма стени между моята тераса и тази на съседните два апартамента, а има някакви стъклени прегради със стъкло, през което не се вижда ясно, но пак се вижда и в допълнение тази преграда не е по цялата ширина на терасата, а стига до перваза и реално ако искам мога да отида и в другия апартамент. Има примерно една педя разстояние, през което спокойно се вижда какво става на другата тераса. Та нанесъл съм се там вече и преди няколко дни излизам сутринта на терасата на въздух и не съм осъзнал, че новата ми сеседка е на терасата и поглежда към моята тераса, защото явно и тя е учудена кой е там, тъй като както казах се нанесох съвсем скоро и ме гледа по боксерки, пък аз надървен на максимум тъкмо след ставане и ми стана много неловко и казах просто едно извинявай, при което тя се разсмя и каза няма проблем.

Аз съм доста млад (24) и сигурно й е харесало какво вижда, пък и то доста се набива на очи така да кажа.. Тя е може би на около 35, има големи цици и задник, абе кефи доста. От както стана тва редовно си позволява да ме заговаря от нищото. Онзи ден пък ме пита дали няма да вдигам много шум с тези ремонти и аз й казах, че най-вероятно ще се наложи да ме търпи малко, при което тя уж се направи че й е смешно и си позволи да ме докосне по рамото продължително.

Няма да лъжа, бих играл с кеф, но ме притеснява в бъдеще да не вземе нещо да изтрещи, тъй като аз имам намерения да си имам аверка, в последствие жена и т. н. Да не взема да се наиграя и да съжалявам после :D

Коментари

1.   Тя има ли си мъж, деца, нещо или е останала стара мома? Сама ли живее?

3.   Ако нямаш намерение бъдещата ти жена да е въпросната съседка - недей. Това няма как да завърши добре, особено предвид че жените не се славят с емоционална стабилност.

Ако беше в работата да смениш службата е едно, обаче готов ли си да смениш жилището си като се оплескат нещата?

4.   Жена съм и ако темата не е фейк, определено ти казвам, че притесненията ти са основателни. Или ще вземе да залитне по теб, или ще се окаже, че има мъж, който рано или късно ще научи за свалката ви, или ще се пробва да ти проваля бъдещите връзки. Има възможност и да не стане така, да се изкефите и да си остане готин спомен, но аз не бих рискувала на твое място, навън е пълно с момичета.
На 35 стара мома, номер 1 да се осъзнае малко, 2022 година сме.

5.   От автора

Има малко дете, което да е на 8-9 години, не съм сигурен на колко е, но ходи с раница и униформа, значи е ученик. До момента не съм видял да живее там мъж.

6.   Мен ако питаш, разкопчавай си ципа другаде. Ако ще си водиш друга жена за постоянно, ще е кофти да се знае, че си бил точно със съседката до вас. Да и кажеш ще е кофти, да узнае от друг - още повече.

8.   Аз удържах фронта със съседката на вилата ми три години, но тази вече не успях. Пекох се на басейна сам в цялата вила и се чудих дали ако съм гол оная ми работа ще почернее. Та лежа си и си слушам една хубава музика и по едно време я виждам как ме гледа и се пипа. Иначе е мацка към 35. Руса със силикон, джуки, Мерцедес, абе всички екстри. Аз съм по-малък от нея. Като я видях не се покрих, а го вирнах яко. Не зная какво ми стана, но ми паднаха задръжките. Оградата ни е мрежа с кипариси и има само тук таме пролуки. Та станах аз и отидох до оградата и и го подадох така да се каже. Тя му се порадва малко и се обърна с гръб, наведе се и нещата се случиха. Беше толкова възбуждащо и еротично. Въпроса ми е ако се пека гол хуя ми ще почернее ли.

9.   Не се занимавай. Ако после имаш друга, може да се ядоса и да ти попречи с нещо.

10.   Луд ли си? ! Дeйствай

11.   Един път се живее, а такива възможности не са за пропускане. Щом е 10 год по-гиляма, значи ще те разбере, че няма да си с нея завинаги. Успех!

12.   Към автора-Е, щом си, , доста" млад, тогава по-добре не се закачай с какичката:)

13.   Ако няма да се жениш за нея, не си прави труда! Сексът е една на ръка, ама да завърши зле означава, че съседката ти ще има цялото време на света да ти прави мизерии. Не искаш това!

Ако все пак ще се жените, първо я питай дали е ползвала сайта Сподели. нет! Да не се окаже, че... кашлюк е редовна тук и плюе мъжете?

14.   Според мен трябва да правиш секс с нея. Апартамент все ще се намери, ама жена за секс рядко се намира. Много мъже познавам, които останаха стари ергени без да са спали с жена някога.

15.   Реакцията е изобщо не значи че иска да спи с тебе. Мъжете сте много глупави като си помислите че някаква усмивка значи готовност за секс. Но ти че търсиш секс то е ясно. И че търсиш много спешно секс и с която и да е която е що горе готова и това е ясно. Гледай да не се набутваш между шамарите веднага след влизане в входа защото това може да ти коства много. И като имате стъклена преграда между терасите каква ти е работата да излизаш на дървени по боксерки там. Следващия път може да бъде мъжът и там и тогава ще забравиш да излизаш по боксерки и може въобще да забравиш да се надървяш. Внимавай малко защото ми се струва че ти се е замъглила главата.

16.   4, над една възраст влизаш в категория стара мома, така че на 35 би била точно такава. Не пречи да се омъжи на 36 и да престане да бъде стара мома, но така или иначе ще е минала през такъв етап. Годината може и 2092 да стане, все още живеем по 100г и биологически няма разлика с 5000г преди новата ера. Някой друг крем плюс стоене на сянка не променят драстично нещата.

17.   Нерви на главата после. Ще си поканиш гадже, комбината пък може да пусне нещо за да драка гаджето... по- добре не се вкарвай в такива филми заради едното...

19.   Авторе, съседката ти по-ниска категория човек ли е, че веднага решаваш, че искаш само да я ебеш без никакво обвързване от твоя страна и да се пази в тайна от хората. За нея не знам, но аз ако бях на нейно място никакъв секс нямаше да искам от човек, който разсъждава по такъв начин.
Според мен може и да преувеличаваш, какво като те е загледала, нищо не значи. Жените често оглеждаме мъже и ги преценяваме какви са като поведение, какво може да ни дадат, струва ли си. Няколко погледа или усмивки не значи че иска в леглото. Пък ако греша и наистина се съгласи, бъди коректен и още отначало кажи, че искаш само неангажиращо и без да се обвързваш с нея.

20.   Много си колеблив и това не е за теб. Опасенията, които избори номер 4 са обективни! Иначе, ако не ти пукаше, чукаш и нищо не може да направи, ни тя, ни ако има мъж.

25.   Мисля, че трябва да правиш секс с нея. Аз ако бях на твое място щях да правя секс с твоята съседка. След време ще съжаляваш за пропуснатия шанс.

26.   И как реши, че като те е по огледала, веднага ще иска секс със теб? Съседи сте, ще живеете един до друг. Нормално е да иска да те опознае, да види какъв човек си. Ама чак веднага и секс... Фантазии.

27.   Според мен стой надалеч. За единия секс може големи проблеми да ти се стоварят на главата. По всичко изглежда, че тя си търси и секс и мъж - провайдер, защото сама с дете е трудно. Ако я отрежеш в един момент, може да ти направи проблеми като съседка. Така че - стой далеч, на безопасно разстояние. Даже може да направиш - тест - покани си приятелка, независимо дали ти е гадже. Нека излезе на балкона, оная да я види. Ако после прояви интерес - ясна е работата.

28.   Автора: Ми реших да не действам. Не съм закъсал. Помислих си кои са плюсовете и потенциалните минуси и минусите накланят везната. :D

30.   Мушни я, че иначе ще те нарочи и ще ти прави проблеми. Жените не понасят добре подобни откази. Ти вече си и го показал, тя го бленува и сънува. Подавай и го всяка сутрин през терасата. Ох.. един ден ще съжаляваш за абсолютно всички пропуснати възможности.

31.   н. 30 -Автора вече е написал, че се е отказал а ти н. 30-намали малко порното, че съвсем ти се е промил мозъка, ако е останал такъв де...

32.   Номер 30 е прав. Да откажеш на жена е много по-опасно, откоклото да я боднеш. Дори в Библията го пише!

33.   до н. 32 от н. 31- не знам какво пише в твоята библия, но няма да се споминете, ако откажете на жена.

34.   Авторе, голема глупост правиш. Да откажеш на жена е голема обида за нея и ще ти прави мизерии нон-стоп.
Чукай комшийката сега, а кога фанеш гадже ще и обесниш, че е с цел разплод и нема да пречи на вашта чиста любов (щото го правите от любов, не да спечелите нещо). Любовница под ръка си е големо удобство.

35.   Стига глупости, автора просто не се възползва от възможността. Не е като да му се предложи съседката в пряк текст и да ѝ откаже, че да я обиди.

Звучите като загорели фетишисти, чакащи автора да оправи съседката за да излъскат една. Порастнете малко.

36.   32 до 33:

Четете бе, четете!

38.   Отхвърлена жена - враг за цял живот!

39.   Това да си имаш съседка за ебане е голямо предимство. Не знам от какво се притесняваш? Аз моята съседка, също сама майка с лапе почнах да я пердаша още като бях на 20, а тя на 40, само дето не беше на моя етаж, а отдолу. Говоря ти, че това почна откакто нашите се изнесаха от нас и отидаха на вилата да си живеят, иначе апартамента не е технически мой, но сам живеех. Още нямаше и 10 дена откакто ме оставиха сам и вече я клатех и у нас, и у тях, като го няма детето. И приятелки имах, и я клатех и нея, и като се ожених пак я клатех за разнообразие. И така над 10 години я клатя и не виждам причина да спирам, даже сега сина й отиде да учи в друг град, а моята жена с децата често ходи на село при нейните, а аз все уж имам работа и така. Някои от блока подозират, но аз съм умел лъжец и жена ми ако ще и гол да ме види да излизам от съседката пак ще каже, че не е това, което е. Бие с рога по полилеите и пак се прави на луда. Просто ги еби и двете, ебеш ли жена си яко всичко ще ти прощава.

40.   Много е важно да няма приятел твоята съсетка. И ти ако си сам. Много е важно да си говорите и да бъдете откровени. Трябва да си казвате истината. Да си вярвате и да си помагате и взаимно да си помагате.

41.   Кажи ни как се развиха нещата 10 месеца след като ни сподели историята си. Тази съседка наистина ли е искала да правите нещо или на теб така ти се е струвало? Ще ни е интересно да видим продължението на историята.

43.   Няма страшно. Жените са дискретни… в повечето случаи.
Като ерген живеех сам известно време. На долния етаж имаше две сестрички. Едната беше по-голяма от мен а другата по-малка. Та по-малката от време на време преспиваше у нас инкогнито…
Все още сме съседи, но границата не я прекрачваме, а не е като да не е имало удобни случаи

44.   Залепи тъмно фолио на стъклото и си решаваш проблема да си ходиш по боксерки на терасата. И със спрей може, но ще е по-нетрайно.
Пишман строител е този, от който си купил, ако беше си свършил работата, както трябва сега нямале да пускаш такива теми.

45.   Аз ако съм на мястото на автора, и съм ерген като него, ще се запозная с тази жена и както тръгне работата, ако е навита, защо да не се изтаковаме, пък може и по-сериозна връзка да излезе. Разбира се ако няма предразсъдъци, че тя е по-голяма от него и има дете. Определено е разведена или вдовица.

46.   има ли развитие, интересно ми е какво е станало?

47.   Автора: Значи стана тъака, че си хванах младо гадже, студентка на 22, забихме се в дискотеката. После се опознахме, тя почна да идва и с приспиване при мен. Нещата бяха окей, докато една сутрин не завари съседката гола само по прашки на терасата й. Аз само ги чух, че си говорят. През туй време отидох да взема закуски. Като се върнах в къщи мойта мацка си беше тръгнала и написала бележка -"Майната ти, предател! Забрави за мен, боклук! ". Търсих я много пъти по тела - беше ме блокирала, както и във всички чат приложения. Търсих я където живее - разкара ме.
Тежко го изживях, но съседката беше засрала нещата.
От тогава почнах да я чукам. Вече няколко месеца съм и скъсал гъза, на лошата кака. От както я задоволявам няма проблеми и не ме ревнува като си водя други гаджета в къщи.
Та това е цялата история за сега

48.   Е, опитните те бяха предупредили.

49.   Това съседските отношения са сложна работа. Бях се нанесъл да живея в апартамента на дядо ми. Съседа, който е връстник на майка ми постоянно имаше някакви претенции и се заяждаше. Появи се възможност, свързах се с жена му и я изчуках яко, никакво жалене. Явно си беше курвичка и нямаше мрънкане, а тоя съсед едва ли можеше да я задоволи. След година прекарах и дъщеря му, 12г по-малка, но курвичка, то от пръв поглед си личеше. Дори след среща с приятеля си, пак ми идваше на гости да и обърша чаршафа. Продължих да ги връткам и двете дори година след като се запознах с жена си. Все пак само приятелка, не е съпруга. Добре, че не забременяха тия двете курвета. А съседа го търпях с неговите лудости. Нали все пак жените му бяха нанизани при мен.