Споделена история от Секс и интимност

Семеини жени на 40+
От няколко дни една приятелка ми каза за този саит. И се впечатлих по доста теми. Но искам да пишете и по тези мои интереси. Да повдигна тема за семеини жени на 40 и повече години. Имате ли интерес за секс? И ако имате колко често се нуждаете? Как се справяте, ако в този момент липсва партниор при вас?

Коментари

1-50 от 54

1.   Й, Ь СА БУКВИ ОТ БЪЛГАРСКАТА АЗБУКА. НЕДОПУСТИМО Е ДА СИ ТОЛКОВА НЕГРАМОТНА. ОБРАЗОВАЙ СЕ.

2.   На 40 години и не знаеш как да се справяш при липса на партньор? !

3.   Когато човек е свободен няма проблем. Но при семейните е деликатно. Аз като жена съм доста активна. Съпругът ми не ми отстъпва по активност, но се случва да остана сама за ден, два или повече, тогава става кофти. Когато съпругът ми е на път и той има проблеми в това отношение. Още като се разнасяхме, като приятели почти безгласно се споразумяхме. В по- късен период, вече семейни се случи така, че той отиде са седмица запас. Аз бях на 19, той на 26. Чувахме се всеки ден и споделяхме състоянието си. На втория ден му казах, че ужасно имам нужда от хуй. Той също се оплака, че му липсвам. На моето: Умирам за хуй, отвърна:
- Ами наеби се, поне ти си свободна.
Доста се замислих, та ние сме венчани само от месец. Малко го приех като без мислен отговор. И му казах:
- А ти, няма ли да се сърдиш?
- Кога съм се сърдил за такова нещо? Като излезна, ще си наваксам.
Така повече проблеми не сме имали. Вярно, че не се пускаме на кои да е. Имаме си роднини с които го правим.
Ако се държим като консерви и ревнуваме, ще стигнем до раздяла. Вече двадесет години сме така.

4.   И да и не, нормално е да си жена на 40 , не е като на 25, разликата е тази, че при някои от нас сексуалността достига своя пик, много по ясно знаем какво искаме и бихме пробвали нови неща с половинката, зависи обаче и той как ни предразполага и има ли я още тръпката. Ако партньор няма, имам себе си и възможността да си доставя удоволствие сама

5.   Правим секс почти всяка сутрин. Вечер почти е невъзможно заради децата. Слава на бога, за сега не ми липсва партньор
Ж 39

6.   Според мен-секс може да се прави до 44 г., нагоре вече... възрастните-трябва да се кротнат. Като са млади-как да е, но като остареят-е противно и гнусно.

7.   Имам нужда от секс всеки ден. Мога да правя секс и по няколко пъти на ден, но горе-долу само 4 пъти седмично, много рядко 5 пъти седмично ми се случва. Имам само един партньор и не си падам по изневерите.

10.   Семеина жена на 52г. Много рядко, най- много веднъж месечно. По ми е добре, иначе през вечер иска да ме рови и ми досажда.

11.   52, явно те е ударил климактериума.
Аз съм на 68 и колкото по- често си иска, толкова ми е по- добре.
Лоредана

12.   До 10.. семейната на 52...
Мъжа ти, ти досажда че, иска секс????
Много жалко, че моя не ми 'досажда' така....
Хич не се сеща... а аз като искам все е уморен...
Добре че, е вибратора ми...
Ж49

13.   До н12. Мъж на 57г. Стига бе не вярвам такава зряла жена на такива години да масторбира. Че то тогава дали и моита не прави тази глупост.

14.   Ж. 45 обичаща секса, но мъжът ми не сеща хич. Оправям се някак си, но ми се прави всеки ден.

15.   Секс при жени след мено паузата. Мисля, че е минало. Мъж съм.

16.   Коментар н. 6 направо кърти :) И като съм над 44 и правя секс, явно трябва да се чувствам засрамен, гнусен, противен и куп такива неща. Както и другите хора около мен де :)
Интересно ми е, как така е определено, че секс трябва да се прави до 44? Защо не до 45, или до 43 :)
А сега сериозно, това или го е писал някой пубертет, или някой, който тотално е "изтървал влака" :)
При всички положения, поне можем да се посмеем :)

17.   Аз съм н 13. Стига бе н14. И ти ли се оправяш. Не ми се иска да е вярно. Вие да не сте по на 16г

18.   За мен, мъж на 57, това е кофти тема. Жена ми на 52 няма нужда от секс и непрекъснато се оплкава, че я тормозя. Аз обаче имам нужда от това и отдавна не ми е приятно да се задоволявам само и то сам. Искрено ми се иска да имам по-млада жена със все още течаща п. след като я докоснеш.

20.   Н. 18, н. 14 съм и много добре те разбирам. Много е кофти партньорът да не иска секс/поне не и с мен/. чувстваш се отвратително. Неразбран и жалък. Поне аз така се чувствам.
Успех ти желая.

21.   Номер 18, провери жена ти дали си няма любовник.
Не са малко жените на моята възраст/47 г. /, които споделят, че им се прави секс всеки ден, дори по няколко пъти на ден.
Номер 7

P. S. А на онова смешно същество, което твърди, че секс трябвало да се прави до 44 г. и после човек да се кротне, мога да му пожелая да живее достатъчно дълго, за да осъзнае, че тялото може да се променя, ни ако е здраво, умът си иска своето...

22.   Семеен. Моита жена е на 40 . И няма желание са секс. Клгато им поискам все ми отказва. Макар и редко когато почне да ме пипа, че им се иска. Аз съм се освободил с чикия и не се получава. А как се оправя не знам, но мисля, че не масторбира.

23.   Колкото по- одъртявам, толкова повече ми се ебе. Този които твърди, че жената е до 40 просто е невежа. Явно е, че такъв човек не познава жените. Напротив, точно около тази възраст една жена става най- невъздържана. Бях на 35-38 когато споделих на съпругът си, че ми се ебе непрекъснато. Отговорът беше убийствен:
- Че кои ти пречи? Ако не съм в състояние аз, просто ми кажи и ако имаш нещо предвид, няма проблем.
Той винаги е бил и е на ниво, но към 50-те се възползвах от разрешението му. На едно събиране с наши приятели, му казах- искам. И тогава последва нещо ново, просто ме опъна пред приятелите си и после ме попита:
- Искаш ли ги, твои са.
Просто ме спукаха в добрият смисъл на думата от ебане. Не можех да спра, все исках. Никога не съм мислила, че мога да изкарам толкова часове секс с толкова мъже. И все ми се искаше и искаше.
Хайде, не пишете глупости. Има и такива жени, както и мъже, които в по- ранна възраст се дистанцират от секса, но те явно имат уважителни причини.

25.   Семеините жени над 40г. като чуят за секс. Или ги боли главата, или са много изморени. Поне у нас е така. М 46г.

26.   Н. 23 завиждам ти благородно. Н. 16 съм. Браво на мъжът ти
Н. 25 не си прав за жените. Жалко, че твоята съпруга е така. Аз обичам секса, смея да кажа и че съм добра...
Но няма голяма полза, живеем като брат и сестра с мъжа ми
Ж. 44

27.   Най-голямата ми бройка е с жени 42-48г. особено ако са без активен мъж. Имахме една разведена на 47г в квартала. Чуках я сам, а после я въртяхме с двама приятели в различни дни.
м36

28.   Сексуалното съвпадението на двойката,
което да се запази и след 40те... голям, голям късмет.
Както чета... ако единия е винаги готов,
То другия.... вече не му се занимава...
Май и при нас е така...
М49

30.   Мъж на 44 съм а жена ми на 42. Аз постоянно си искам а тя все я боли глава или някаква друга причина. Ако се сети за мен веднъж месечно си е цяло събитие и то все под мой натиск. Направо се измъчвам без секс. Говорили сме на тази тема, предлагал съм и дори да отидем на психолог или др. лекар но тя отказва и за нея това и стига. Бесен съм с жена и семейство съм и не искам да го развалям само заради секса. Писна ми да карам само на мастурбация и фантазии- вече не ме удовлетворява. Май решението е да си намеря някоя жена като мен и да си караме само за секс а пък ако моята ме усети и започне да ми вдига скандали ако иска да си ходи.... Аз ли трябва само да се измъчвам? Не искам да изневерявам търся я постоянно а тя все не желае....

31.   Има и нещо друго, мясле че на повечето жени мъжете им умръзват по бързо и затова желанието им за секс спада. Жените имат нужда от разнообразие както в комуникацията, флирта, подхода към тях, докато мъжете са по първични и имат нужда най често от редовен секс. Дългия семеен живот убива връзката. Партньорите привикват един към друг и когато няма силна любов продължават да живеят заради децата.

32.   Трябва да разбираме жените около и над 40 те. На друга вълна са вече, психически и физически затормозени. Гледат във всички посоки- родители, деца, трудова заетост и кариера. Не може вече да я разположите и подготвите като преди 15- 20 години. В мислите си е на друго място. Няколко пъти като го направите "на сухо" и си причините болка- не удоволствие- загубили се я за упражнението. А и тя не полага усилие да се върне в играта.

33.   Масово жените около си намират обожател, който постепенно става и любовник, и забравят за съпруга си. Масово явление за съжаление. Или за щастие на други.

34.   Гледам че жените след 40 почват да избягват секса. Моята е така. Някъде вднъж на месец и стига. Моите приятели също се оплакват.
Кофти работа. Който е вървежен си хваща любовница. Който не- троши пари по проститутки.

35.   Към Номер 30.
Как искам...

Как искам..! С теб да мърсувам...
Как искам от страст да гориш..!
С устни... с език да рисувам...
От оргазми безброй да крещиш..!

Как искам..! В теб да потъвам...
Бавно, дълбоко... със Страст..!
Любов и секс да редувам...
Оргазъм превърнат... В Екстаз..!

Как искам..! Пръсти да впиваш...
Притисната силно във мен..!
Да гледам, как се извиваш...
Щом вляза... да чувам лек стен..!

Как искам..! Отдаденост... Дива...
Да пия от теб до несвяст..!
Да плачеш..! Да бъдеш щастлива...
Не от лъжи..! А от Страст.!!!

Chris Heart ️
New Beginning
Лондон

36.   Пълно е с незадоволени омъжени над40, че и над 50.
Лесно дават, напълно се раздават и е голям кеф.
Само внимавай, че някои от тях са доста извратени. Първата ми тройка беше с такива.

37.   до н. 36-не съм достигнала тая възраст, за която пишеш и дано да НЕ живея толкова на тоя свят, но все пак да кажа-чак пък незадоволени? ! ха ха, навсякъде чета как жените, независимо от възрастта си-сами се задоволяват допълнително; и дори по време на секс с мъж, пак жените се стимулират откъм клитора, а съответния мъж-там пуфтял и пъшкал и си мислел, че работа върши и че той докарва жена си до оргазъм, ха ха ха.

38.   Според мен и за секса трябва договорка между двама партньори според темперамента и на двамата, както за всичко в живота, като жилище, пътувания и деца, всичко, което ги засяга. Бях говорила с един психотерапевт, че ако няма договорки, от които българина се срамува и бяга, всичко се скапва. Защото един ще иска едно дете, друг две, един в къща, друг в апартамент и всичко, отворени връзки или не, всичко. По темата за секса и жените на 40, прави им се да, но вече на 40 човек трябва лека-полека първичното в себе си да го е потушил, да попътува, почете книги. Аз не си се представям на 40 да се чукам наляво-надяано или това да ми е основната тема с мъжа ми. Да, има секс, но в рамките на нормалното, на 40 е редно вече да има донякъде една мъдрост в живота, а не основна тема - чукане. Много ми е първично.

39.   38, уговорките са като путинските договори. Твоят психотерапевт би трябвало да ти е казал, че преди всичко между двама партньори трябва да има абсолютно доверие, което в българският случай е невъзможно. Както казва майка ми:
- "Ебането си е ебане, но сиренето си е с пари. "
В едно семейство ебането е последния проблем. Самата дума семейство е просто задължение, което ние приемаме, когато вземем решение да се венчаем. Утопичното- "докато смъртта ни раздели" е валидно само в нашата българска култура. Има го и в другите религии, но то е само ритуално. Сексът в едно семейство не определя дневния ред, но той е част от него, както храната, кафето и т. н. От лични наблюдени я професионален интерес знам, че повечето жени с възрастта стават по- активни, апогея е между 33-45 години. Тогава се наблюдават и най- голям брой "изневери", което аз наричам отклонения. Ако един мъж или жена не е зарязал(а) семейството си, не го причислявам към изневерите. В развитите общества, често се прибягва до външни стимулатори(любовници), но за разлика от българите, те не го правят зад гърбът на партньорът си. И ефекта е доста по- положителен. Секса се третира като например, пиенето на кафе. Двамата партньори обикновено участват. Ако си имат силно доверие, дори го правят и самосиндикално, но винаги вкъщи. Семейна съм от 60 години и отдавна го практикуваме със съпругът ми. С времето при него, нещата се уталожиха, поради физически възможности, по- бавно възстановяване на тестостерона. За сметка на това пък, бие всеки младеж под 40, може да ебе по два- три часа без проблем. Освободили се, чакай го утре. Твоят психотерапевт вероятно ти е обяснил, че под уговорка има предвид, негласно подреждане на нещата. Всеки индивид е различен. Може да се уговорите и утре, когато го видиш или разбереш, че е с някоя да те заболи. Тогава в теб се формира известно недоволство и колкото и да го криеш с времето то се акумулира. Така настъпва ден в които изригваш и... Разваляш всичко. Тогава уговорката Ви отива на "разходка". Всичко е вътре в нас, но зависи от това как сме формирани, възпитани и интелигентността ни.
Лоредана

40.   и жена ми е такава, на 45 ама не иска да чуе за секс и само повтаря.. нали го правихме скоро ( преди 1 месец ) купих и вибратор а секса стана мираж и нямаше друго решение освен да и предлагам пари за секс а тя моля ти съвзе да се съгласи!!! ех плащам и по 50 лв на чукане и то екстри.. разбирай без целувки.. без анално.. без свирки.. а това му било семейство! а като искам нещо по така вика дай още!! много ми е гадно и не издържам повече наистина, кажете ми какво да правя? много съм активен и умирам за секс и тя много добре го знае и го използва много подло :(

41.   До 34

Не приятелю, не го избягват. Избягва теб и секса с теб.
Питай любовника и дали го избягва

42.   Номер 40, умрях от смях! Излизане от този омагьосан кръг - няма без смяна.

43.   Лоредана, под уговорки имах дори предвид факта да видиш другия какво иска и желае. За секс много се говори, но доколкото съм чувала от мъже сексуално най-бърборещите жени просто лягат под тях и лежат като умрели риби, статични, дори със затворени жени. На приказки иначе много отворени. Разбира се секса е като пиенето на кафе, но малко жени се стараят в секса. Това мисля аз.

44.   43, когато установиш партньорът ти, какво иска, какви наклонности има, тогава би могла и да поговорите. Но предварително да си задавате въпроси е подвеждащо, отговорите могат да спестят нещо. Нямам представа какво намекваш с "най-бърборещите жени просто лягат под тях и лежат като умрели риби, статични, дори със затворени жени. " Ти вероятно нямаш лично мнение по този въпрос и слушаш излиянията на мъжете, които най- често са пълна лъжа. Сигурно има и такива, както има велики български мъже ебачи(както ги нарича синът ми). Всички те са просто по- големи бърборковци от всяка жена. Имам предвид българските мъже. От тях по- "велики" няма. Истина е, че има една част от женското съсловие, която поради биологични или други причини са пасивни, студени, фригидни и подобни, но това е една малка част и не може да се говори, че жените от 40 нагоре са вече без либидо. Това е лъжа! Нямам идея по каква причина си разговаряла с психолог, но явно си доста объркана. Правиш сравнение с пътуване, покупки и не знам си какво със секса. Не може и дума да става за това. Сексът е биологична нужда, тя е резултат на много по- сложни реакции в организмът ни. Те не подлежат на уговорки, както ѝ това кога, как с кого да го правим. Всичко е резултат на нашият организъм, който не се съобразява с желанието на партньорите ни. Проблемът е глобален и изисква доста обяснение. Все пак, можеш да получиш по- подробна и богата информация от твоят психолог или сексолог. Останалата информация е неадекватна.
Loredana

45.   Знам как ще прозвучи, но ще попитам: Лоредана, на колко точно години беше, защото не съм сигурен дали разбрах правилно някои от писанията ти?

46.   съжалявам, явно трудно схващаш. Аз съм на 68 години. Професор по политология и микро биология. Двете ми специалности нямат нищо общо.

47.   Не е точно до трудно схващане. Попитах, защото се втрещих след прочитането на ето това:

"Семейна съм от 60 години и отдавна го практикуваме със съпругът ми. "

За да си семейна от 60 години и ако си станала семейна на 20 /приемаме, че не е било на по-млада възраст/, пак ще си на поне 80. Нещата, които си описала хич не ми се връзваха с ето това изречение. Дано не си се обидила от въпроса!

48.   45;47, Не съм се обидила. Не знам как ме изкара на 80. На 68 години съм. Всъщност съм допуснала грешка и си прав, че сметката е без кръчмар. На 18 се омъжих. Но сме тандем от доста преди това. Повече от пет години преди венчавката... Вместо 50 съм написала в бързината 60. Извини ме.

Лоредана

49.   До н48. Извиняваи семеен мъж съм на 52г интересно ми е до колко години масторбират жените при нужда. Моита е на 46и ми казва, че се налагало по някога. Благодаря за искрен отговор предварително.

50.   Пак извинявай за недискретността ми! Просто в тоя сайт буквално се напълни с хора, които дават воля на въображението си или откровено лъжат и вече ми стана навик при най-малкото съмнение да ставам подозрителен. Някога щях мълчаливо да приема, че е грешка при писането. Нивото на сайта пада, а заедно с него, уви, и моето собствено!

51.   Лорендано, я посмали малко, че трябва да те върнем в 4-клас да си припомниш смятането.
Веднъж пишеш, че си на 68 години, а после пишеш, че имаш 60 години брак.
Е, то излиза, че си се омъжила на 8 години.
А може и склерозата да те е пипнала вече

52.   По цял ден мисля за секс, но получавам секс 3-4 пъти седмично. Имам редовен цикъл и много бързо се овлажнявам.
На 47 г съм

53.   45, 47, 50, напълно си прав! Но нека вземем под вниманието си и факта, че става въпрос за български сайт. Българите се славят като хора предубедени, недоверчиви и нарциси. За да не изпадам в подробности, но само един пример- n 51, хейтър, непрекъснато е в сайта и плюе по всичко. Разпознава се по стилът му на изразяване. Освен обвинението в лъжа, не пропуска и да обиди. Така че напълно разбирам, казаното от теб.

Лоредана

54.   До 52..
Ами Браво...
Моята жена е на 44 и въобще не се сеща за секс...
Той е винаги, само и единствено моя инициатива....
И то са все оправдания, обяснения... колкото да ми се отще...
И стигаме до горе долу, веднъж месечно...
Като изобщо не ми дава да я предразположа... никак...
Така че, за овлажняване не можем и да говорим...
Мъка, мъка....
Мъж на 46

55.   Моята никога не е била секс тигрица, обаче от 4-5 години съвсем приключи всичко.
Няма никакъв интерес към секса...
Ако аз настоявам, нещо се случва но винаги дотолкова, колкото да отбие номера.
М46

1-50 от 54