Споделена история от Секс и интимност

Бихте ли правили суинг с жена си/мъжа си
Здравейте на всички! Ще помоля и за червена точка!
Въпросът ми е и към двата пола - бихте ли правили суинг с половинката си?
Искам да поясня, че не говоря за безразборни контакти, а с двойка, с която си допадате и сте на една вълна.
Мъж съм на 40, семеен с прекрасна съпруга и две още по-прекрасни деца. Ние лично го правим от 6 години и се чувстваме прекрасно като нямаме тайни. Единственият недостатък е, че рядко се срещат хубави двойки.
Ще се радвам да чуя мнението и на други хора по въпроса…..

Коментари

51-89 от 89

56.   Правим само тройка с друг мъж. Харесва ми двойната езда, запълнена на двете места (сандвич). Понякога и двоен анал. Знам, че е курвенско, но много ми харесва и не мога да се откажа!

57.   На широкоскроените бих искал да кажа вия сте тотално деградирали, но това е нормално за най ниско развитите човеци на Вселената. Копаем яко дъното.

58.   Да на мен ми харесва да чукат жена ми! Желащите са добре дошли!

62.   На тесногръдите мога да кажа да си носят рогата със здраве!

63.   Като човек, който практикувам тройки мога да кажа, че тези коментари които тук пишат, че излизали на вечери, дъра-бъра и т. н. ей хора, това е чукане, не искам никакви по-сериозни отношения, не ме и вълнува какво ще правите или правите в живота.

64.   Харесва ми идеята да го направим със съпруга ми.
Омъжих се за него по любов и той е мъжа с който съм правила най-невероятен секс.
Не ми липсва с него нищо, нищо, абсолютно нищо.
Но просто адски много ме привлича идеята да го видя с друга жена, въпреки че може би мъничко ще ревнувам, но все пак знам, че ще е само за преживяването.
За съжаление колкото и да е разкрепостен в леглото с мен, той е консервативен в това отношение, подхвърлих му веднъж и изпадна в шок.
Ако му предложа, единственото, което ще спечеля ще е молба за развод. за това си оставам с фантазиите :)

65.   Следя с интерес темата.
Ние с жена ми го правим от години. Семейство около 40те сме.
Поддържани и спортуващи сме. Не сме очаквали да срещнем двойка като от порно филм, но поне трябва да има какво да си кажем с хората отсреща, да има някакво привличане, което да се случи между 4ма си е трудна задача.
Точно заради коментатори като 63 се отказахме от тройки с мъж. Това, че на някой му се опитва тройка, не значи че е готов от вратата и за краката. Най-нормалното е да се запознаете на по едно елементарно кафе.
Успех на всички, бъдете здрави и се забавлявайте.

66.   До 58 от Варна съм

67.   Сетих се как са правили групов секс в Съветският Съюз ;
1/Нареждат се в кръг, мъж, жена, мъж и т. н.
2/Всеки се съблича и слага дрехите на купчинка.
3/Гасят лампата.
4/Всеки сяда върху дрвехите си, за да не му ги откраднат!!!

68.   Да, бих направил само защото много искам да гледам как я чукат грубо на задна.
М34

70.   Жена на 36 съм и определено бих опитали групови забавления със съпруга ми! Проблем поне при мен е как ще намерим подходящи партньори/партньор/партньорка.
Здраво стъпила на земята съм и знам, че рано или късно всеки иска малко разнообразие. Който не си го признава, за мен не е искрен!!!

72.   Като човек, който е практикувал суинг, мога да ви кажа или по-точно да ви предупредия. С голям интусиазъм започнах, но истината е, че това за мен не е нормално. Колкото и да си мислите, че е само за преживяването, не е така, винаги някой от двама ви ще се притеснява и ще се чуди да не би да ви е харесал отсрещния партньор. Отделно ако си мислите, че някакви чужди хора заслужават да им правите френска примерно и те решат да отбият номера после за вас, пак не е честно т. е. внимайте да си получавате това, което давате и искате.
Просто искахме да пробваме нещо групово, но не е нещо уау това, в повечето случаи дори ние бяхме на доста високо ниво в сравнение с другите и нямаше смисъл да продължаваме.

73.   63 номер е прав. Абсолютно не ме вълнува и не ми и трябва да влизаме в по-сериозни отношения. Срещи, пък вечери, пък ядене, пък пиене, да си ходим на гости и да нагостявам хора, които ако го закъсам други ден няма да ми помогнат, защото са никакви и никои. Има преди това коментари, че си ходели на гости. Аз си имам приятели, с които си ходим на гости, но такива приятели за секс и да ми знаят и подобронсти от живота, не мерси.

74.   На млади години правихме 2-3 пъти "груповка" с други семейства, хубаво е различни изживявания повече възбуда.

75.   Да бих ме пробвали но неможем да намерим нормално изглеждаща двойка за суинг соф

76.   до 75, който иска намира начин, койти не иска си търси извинения

77.   Противна работа. Не бих правила суинг с никакви хора.
Ако имах такава нагласа, щях да стана ппрноактриса.
Всички вариации на секс с един партньор са част от ежедневието, но не съм кварталба кучка, че да ме оправят групово кварталните псета или да изпитвам удоволствие да гледам как оправят друга

78.   За суинг не съм сигурен но от известно време си мисля какво ли ще е ако чукаме жена ми двама, доста е сексуална и в последно време немога да я задоволявам както преди, случва се да свършвам по бързо от нея, мисля си че е способна да оправи двама мъже и това ме възбужда

80.   78, няма как да разбереш какво ще е ако не опитате. Първо трябва да сондираш нейното мнение. Ако е навита, трябва да намерите подходящ. Това не е от най-лесните работи.

83.   До 76 Прав си за нас най подходящия начин е суинг бар

85.   До 83, я сподели за тия суинг бар

87.   Доста често си правя чикия като си представям, че един приятел чука жена ми а аз ги гледам и лъскам. Едва ли ще стане наистина обаче.

88.   Здр.
Определено бих пробвал, задължително с непознат, в последно време осещам че понякога ми се получават засечки а жена ми е много сексуална и не и стигат 10-15мин. Когато се запознахме аз бях последен курс студент а тя първи, една вечер на един купон в квартирата дойде със съквартиранта - били от един град, бяхме четири момчета и само тя момиче, като свърши купона съквртиранта докато изпращаше другите две момчета ме попита дали може да остане да преспи тук че станало късно и не и е удобно да се прибира в общежитието - тя беше на общежитие. Беше пила малко но не много но се беше отпуснала вече, отидох до нея и я целунах, още когато я видях и ми харесваше като външност, а и е много общителна. Тъкмо и бях пуснал ръка и съквартиранта ми дойде, тя му каза че ще остане за през нощта и продължаваше да ме целува той веднага се включи, започна да я докосва, да и сваля дрехите и така се стигна че я чукахме и двамата, тогава бяхме млади и чукахме доста здраво но за нея нямаше проблем, сутринта и двамата бяхме капнали а тя искаше още. Стана така че след няколко месеца си я хванах за гадже и след още няколко заживяхме заедно, но определено искам да и направя удоволствието да я чукат 2 кура отново

89.   До 88 завидия на суинг парти или бар там щеи хареса

90.   Суинг бар в България някой да знае

91.   Е защо казвате "Бихте ли правили суинг с жена си/мъжа си"Много хора го правят, други мечтаят, но не смеят да кажат на половинките си. Страх ги е от реакцията им. Казват, че всичко им било наред, но не мисля така. Щом искаш нещо кажи си го. Щом не те разбира това означава, че нещо куца в отношенията ви. Тя не била курва за всеки или той не можел да гледа как някой "помпа" жена му. Суинга е култура. Не е за всеки. Не е взаимна изневяра. Суинга е доверие, суинга е споделено удоволствие. Но не приемам да откажеш нещо на половинката си само заради предрасъдъци. Опитайте! Ако не ви хареса добре. Ние така направихме. Решихме да опитаме. Не само да мечтаем. Дълго търсихме. Но и другите мислят като нас, те имат същите страхове и надежди-отчитаме го.. Накрая решихме да се видим.. По различно е от писането в нета. Видяхме се с три двойки.. Странно е разбира се. Първо малко срам, но и възбуда, че виждаш реални хора с подобни намерения. Търсене на общи теми, разбираш дали и двамата го искат. Все пак трудно е четирима човека да си допаднат едновременно. Е срещнахме се с едната.. първо по софт изпълнения. Нямахме опит, а и трябваше да свикнем с присъствието на други хора както и те с нас.. Спокойна обстановка, започнахме по двойки без размяна. Целувки, събличане, секс, но всичко е по различно отколкото вкъщи. Еротика във въздуха, страст различна, до теб други хора които изпитват същото.. Отпускаш се, носиш се по вълните на удоволствието.. Усещаш ритъма виждаш как една ръка на другият мъж гали жена ти по гърдите, изучава ги, целува ги. Аз също докосвам другата жена. Моята свършва, , Не я питам харесва ли ти. Знам отговора. отмествам се и засмуквам гърдите на другата. Целувам я по врата, галя я отдолу. Свършва и тя.. Не е толкова страшно... Цигара, питие и след малко се гушкаме отново. Вече сме по близо едни до други. Целувам другата, милвам я той се отдръпва и я опитвам с езиче. После бавно и нежно прониквам в нея.. Той е със жена ми.. Няма ревност, само удоволствие... Е това се случи на първата среща.. Втората беше след седмица. Искаше ни се да е по скоро, но нямаше как.. Заети бяхме.. За10 г сме били с три двойки. Виждаме се веднъж в месеца. Приятели сме.. Няма ревност. Правили сме го и отделно.. Но след няколко години.. Това е култура, а не изневяра.. Имаме си доверие с жена ми.. Споделяме си всичко, Приятели сме преди всичко.. Дори когато се поскараме една уговорка за такава среща, веднага ни сплотява и заличава всичко.. Е не е толкова страшно да признаеш какво ти харесва и да разбереш дали човека до теб споделя твоите идеи и дали би опитал нещо друго... Да опита, а не да отхвърли направо..

92.   До 91 когато си близал чуждата жена сигурен ли си че няма дати принисе някоя болест. Женати духа с презерватив ами ти като и ближеш сливата

93.   До 92, а ти сигурен ли си в жена си? , или в себе си? Не мърдаш ли настрани? А жена ти? Тук най важната дума беше доверие!!!

94.   До 92. Който се бои от мечки да не ходи в гората.. И секса не е за гнусливите. Да възможно е. Но малко вероятно. Чукаме с презерватив, а другото е без. А ти откъде си сигурен, че жена ти не ходи и няма да хванеш нещо от нея? А дали няма да хванеш нещо от любовницата? Затова сме се спрели само на три двойки за 10 г.

97.   До номер 91, айде сега кажи ми, че каквото вие сте дали като двойка, такова сте и получили от другата? Сунгът е култура, защото явно нямате какво да правите, нямате си работа. Пийване и гушкане пхааа

98.   До 91, като се поскарате това ви сближава. По-голяма тъпотия не бях чела...

99.   до Н10
вие сте големи късметлии че имате такива тръпки, направо се надървих като четях какво сте изживяли наистина, един вид гледам еротичен страстен филм, а да не ти пука за тази дърта злобарка от 97-98, тази е все така, види ли тема за анален секс или за тройки или swing полудява и побърква и нещо и става и почва да се заяжда с всички които харесва тези неща, всeки като не му харесва заглавието да отминава и това е.

100.   ооо направих грешка, мой коментар беше към Н 91 а не към Н 10 :)

101.   До 99, точно от номер 97 и 98, знам как се прави суинг и съм правила и тройки също, ти дали си го правил, за да знаеш толкова? Правили сме го с доста хора, а не просто както с номер 91 с 3 двойки! А такива двойки, които явно сш нямат компания и обичат да си попийват, точно с такива не се срещаме. Отделно повечето нищо не става от вас, като темпо, страст, интелект, опит и т. н. иначе сте тръгнали да правите нещо. Масово мъжете от тези двойки нищо не могат, но като нямат топки да споделят жените си с мъже искат и те с двойка. Така че номер 99 има още много да учиш!

103.   Като ерген чуках младата жена на един възрастен колега. На него не му ставал, жена му била супер загоряла. Условието беше да го запазя в тайна. Тя беше малко по-голяма от мен. В началото стана неловко, защото той искаше да ни гледа. Жената беше по пенюар, отдолу гола, веднага ме хвана за пакета. Хубав секс стана, но накрая мъжа и се разсърди, защото жена му поиска да си сваля презерватива, да и го сложа отзад и там да свърша. Направих го, но без да свалям презервативя. Много се изкефи мадамата! Той пак се сърдеше, разширил съм и бил гъза. Повече не ме покани, но те дойде в квартирата ми веднъж сама и пак се ебахме.

104.   Въпросът бихте ли правили суинг с жена си е съвкупност от следните въпроси:

- Бихте ли били необичащи истински жена си и не държащи достатъчно на нея?
- Оженили ли сте се за правилната жена, омръзна ли ви тя с времето, изчерпа ли се любовта ви?
- Страхлив ли сте за да опитате това или не толкова?
- А гнуслив ли сте за да се докосвате до друга жена, която до преди часове е имала контакт с другия мъж?
- А от към морала как сте?

Суингът е едно голяма яма-съвкупност от личностни пропуски.

Чорбаджията на курникът

105.   Да! На мен ми се иска и някой да си опита от сочното дупе на жена ми. И тя го иска, но...

108.   Понякога си правим майтап с мъжа ми на тази тема. Имаме едно приятелско семейство, той знае, че аз харесвам мъжа, но той не понася жена му... няма да стане!

109.   Никога!!!

51-89 от 89