Споделена история от Секс и интимност

На истина ли ви харесва това?
Strap on/pegging, има ли жени, който харесват това или го правят само за да задоволят извратените желания на партньора си?

Коментари

1.   Аз го харесвам и много бих искала редовно да го практикувам, ама не попадам на такива мъже. Само веднъж имах партньор който много искаше да си сложа колан, ама по стечение на обстоятелствата които нямаха нищо общо със секса, не стана. Само пръст съм му вкарвала и той си умираше от удоволствие. Абе и двамата бяхме доста извратени и без задръжки в леглото и се разбирахме. Не беше гей, само жени харесваше, ама обичаше да експериментира. С други партньори не съм и подхващала темата. И от двете страни трябва съответна нагласа и желание, а аз интуитивно знам че на повечето мъже не им харесват такива практики, та затова не предлагам. Трая си и това е.

2.   Към авторката-ще поясниш ли на български -какво точно значи това? Няма как да знае човек дали нещо е извратено, ако няма никаква идея какво представлява. Поне обясни какво е това.

3.   Да ти кажа, харесва ми. Мъжът ми нито веднъж не ми е говорил за такива работи. В началото, малко се дърпаше, но след като опитахме веднъж, той ми сподели, че досега такъв оргазъм не е изпитвал.

Не го правим редовно, но поне веднъж в месеца.

7.   Към номер 2. Това е секс с пенис колан, тоест жената влиза в мъжката роля! Най общо казано.

8.   И на мен ми допада и няма да откажа на някой мъж ако го иска.

9.   Семеина на 46г. с моя го правим с аналното ми дилдо. Докато аз го овладявам по същия начин както на мен ми харесва и обичам. Той онанира, и ме кефи да гледам как хвърля сперма на тласъци. След което ме освобождава и мен.

10.   Не давам моя задник, нито обичам да бъркам из чуждите.

11.   Секса е у главата, възбуждащото е играта доминиращ-доминиран, а не че нещо ти влиза у гъза. Това е само един начин.
Предполагам, авторе, че си гледал такова порно и понеже го имаш за документалистика си се притеснил че това е новия стандарт за секс. Спокойно, не е.

12.   Жена ми се кефи много да си играе със задните ми части. Обича да ми лиже ануса, да си играе с пръсти и да вкарва анални играчки. Това я прави супер мокра. Споменавал съм и за пенис колан, но към момента твърди, че това не и звучи възбуждащо.

13.   Харесвам когато любовницата ми лиже задника....
Засега само толкова...