Споделена история от Секс и интимност

Свирка на негър
Здравейте. Момиче на 23 години съм и съм студентка в София. Имам един колега - негър, който е от САЩ и е на 24. Няма да овъртам повече, ще кажа на право - искам да му направя свирка. Това лято ходихме заедно с колеги на море, включително и негъра. На плажа го огледах - има много хубаво и мускулесто тяло с естествено окосмяване по ръцете, краката, гърдите и корема. След като излезе от водата и легна на хавлията на плажа видях огромния му пенис, който изпъкваше много ясно под мокрия му бански. Много голямо парче има, направо чудовище. Той не веднъж ми е намеквал за секс, но аз все се колебая. На него му остава още една година и си тръгва за САЩ, така че сега може да ми е последният шанс. И без това в БГ като цяло няма много негри и си мисля, че наистина не е шанс за изпускане. Ако това е единствената ми възможност да опитам вкуса на един истински Big Black Cock в устата си, смятам да го направя.
Какво ще ме посъветвате?
P. S. Моля без хейт, веднъж се живее и затова искам да опитам от всичко.

Коментари

2.   Кое да те посъветваме? Ти си решаваш, щом искаш му лапай.

3.   HIV е изключително често разпространен сред черните, така че меракът ти да пробваш с негър, може да се окаже пагубен за здравето ти.
Не съм расист, но на мен черните пениси са ми противни, също и розовите. Леко кафеникав е най-добрият вариант, какъвто е разпространен по нашите географски ширини.
Изобщо налагало ми се е в чужбина да работя по-близо до черни и от миризмата на тяхната пот моментално ми се повръщаше. Едва тогава разбрах смисъла на израза "мирише на черна пот" от холивудските филми.

5.   Здравей,
Преди няколко години, когато живеех в Англия, в работата имаше един негър колега. Стигне се до там да излезем някоя вечер и незнам как на една от въпросните вечери се стигна до свирка в неговата квартира. Секс нямаше, аз не исках и го свърших още на свирката. Пениса не му беше нищо особено, като нормален размер на всеки нормален мъж. И да ти кажа не е кой знае какво, има и българи много по-хубави и грижовни. Накрая разбрах, че го е искал и секса и като не му дадох да ме изчуща, вече не искаше да излизаме. Направи си изводаи ти. Да ще му дадеш и много вероятно е след това да те остави. А като ти чета поста, май искаш да заминеш с него в САЩ. А за студент от САЩ в България до сега не съм чувал. Дори в Американския в Благоевград няма такива.
Ж 39

6.   Щом си свободна, какъв ти е проблема? Знаеш какви ще са мненията тук, от хейт ли имаш нужда? Не ти ли стига в ежедневието негативностга навсякъде?

7.   Историята ми се струва измислена, ама от мен да мине.
Фактът че е яко надарен не го прави автоматично добър в секса. Имах гадже мулат, готин човек беше, ама в леглото нимакъв го нямаше въпреки че му беше голям.
Твойто си е чист фетиш. Какво да те посъветвам ли? Ами същото каквото бих те посъветвала ако правиш свирка на който и да е друг мъж: внимавай да не пипнеш някоя зараза. Папилом, херпес... най-различни ги има. Аз винаги ги имам предвид тия неща и затуй съм малко резервирана към свирки с непознати, не че не ми харесват.

Колкото до възможността... абе никаква възможност няма да изпуснеш. Само отскочи до Франция или Германия, ще видиш повече негри и араби отколкото европейци.

8.   Е, то какво да те посъветваме, ха ха, като толкова искаш-действай. На мен темата ми се струва фалшива, все едно някое хлапе от училище, е решило да се позабавлява с този пост, но пък какъвто и да е случаят-ами, направи го щом ти е такава мечта. Само гледай да не се задавиш нещо, ха ха ха.

9.   Лично на мен ми се струва, че темата ти е фейк. Ако обаче ситуацията действително е реална ти си решаваш и хич не трябва да ти дреме какво мисли сульо и пульо. Все едно някой мъж да ми каже, че ако се заиграе с някоя примерно рускиня с топ тяло, големи цици и задник няма да иска да я ч*ка...

12.   Много по трудно е да се прави свирка на голям пенис.
Устата се уморява много повече.
Също така и с проникването големия пенис носи повече борка отколкото удоволствие

Пробвай и сама ще се увериш

13.   И като се събуди какво стана, колежке?
Поредният загорял, който си споделя мозъчните напъни, поне се напъвай в нещо по-продуктивно.
Ж23

14.   Тоз чичак дето го е писал това, що не вземе да се скрие някъде

15.   Пробвай. Ще бръкне на дълбоко. Може да извади пясък.

16.   Направи го щом искаш, мисля че ще е яко. Може и секс да правите щом ти е намеквал

17.   Не забравяй да го разказваш на следващите ти мъже.

18.   Според мен е поредния фейк-особено с тоя израз -"един истински Big Black Cock в устата си, смятам да го направя"

Обаче ако не е фейк, поздравления. Поздравления, защото ти показа истинското лице на жените, иначе тука сте много смели в изказванията. Как не сте били еди какви си, как мъжете били жалки. А като разпраеяхме, че до 30 се чукате с негри, араби и всякакви други, скачахте като за световно.
Пичове, ети ви бе. Ето ви типичен пример как мислят на 23.
На 30 ще разправя как е порядъчна жена и иска традиционно семейство, а мъжът трябва да поеме отговорност.
Без коментар повече.

(И все пак мисля, че е фейк)

19.   хаха къде са сега тия от темата с миркопениса да обяснят на авторката как то размера няма значение и че тя всъщност не иска това и че има по-важни неща от размера:) Сега ще я наредят каква е що е ще обяснят че е курва и кви ли не глупости :)
Авторке - направи си кефа един ден има по голяма вероятност да съжаляваш за нещата които не си направила отколкото тези които си :)

20.   Колко ти плащат за пропагандата?

22.   Е, щом си решили, кои сме ние, че да те спираме?

23.   Щом имаш желание, трябва да го направиш. Коментиращите какво ти скочиха, сякаш се каниш да убиеш човек. Човек трябва да гони щастието си, стига да не вреди на другите.

25.   Не разбирам какво има да се чудиш, ти го искаш, по думите ти и той теб, пък едва ли мъж ще откаже свирка на хунаво момиче. Давяй смело, но може би гледай да не се разбере много, че да не ти тръгне име.

26.   Подозирам, че не си жена по начина на изразяване. Иначе, след като искаш, защо трябва да питаш непознати? На нас, нито ни влиза, нито ни излиза. Освен това, свирка като свирка, голяма работа.
а! Пропуснах-негър от САЩ! Ти да видиш!

28.   До н. 5-това, което си направила-се наричана орален секс, пак е секс. Не мога да разбера защо някои казват-свирка само, но без секс, ами то пак Е секс, но орален.
До н. 18-мислиш, че темата е фейк, но пишеш как всички жени били такива... интересно... , а да не би пък ти да си пуснал темата и поста да е твой? :) Нещо си се изнервил в някоя друга тема и си решил да, , докажеш " с този пост, колко развратни били всички жени. Защо някои падат толкова ниско?

29.   Поздравления, моята приятелка иска същото ние сме в отворена връзка и я подкрепих. Пада си по големи и черни. Преди мен също е била с черни. Даже и казах, че може да му лапа пред мен. Та беше много доволна особенно накрая като и се изпразни яко в устата! В големите градове в бг е пълно с негри така че не е вярно че няма и твмата може да си е съвсем реална!

30.   От авторката до номер 3: Аз искам само да му духам, няма да му позволявам да вкарва пениса си във вагината ми, да, от една страна, за да не ме зарази, ако е болен, и от друга, защото не искам да ме разшири прекалено. Но добре, дори и да приемем, че е заразен с HIV, доколкото знам, вирусът се предава при вагинален секс, не при свирка. Ако някой е по-навътре в нещата, да каже. Възможно ли е СПИН да се предаде чрез свирка или само при вагинален секс (и по кръвен път, който в случая не ме засяга).

31.   И аз си мисля, че темата е фалшива, но пак ще отговоря - като искаш, давай. Ние тук не можем да те спрем, но после защо се носи слава на българките, че са леки жени... И този черен пич ще разправя в САЩ какви готини к*рвенца има тук и вероятно след време ще доведе и други черни да опрашват тук. Да, един живот имаме и точно защото е един, трябва да се придържаме към някакви принципи и благоприличие.

Black Sabbath

32.   А изпускаш възможност? Я отскочи до Столипонов ще има да лапаш черни паламарки до като ти се изприщи езика.

Чингис Хан-Скандинавеца

34.   Писано от мъж на който са му омръзнали белите банани. Вече сънува черни боздугани. Или отново първичния спор- що за стока е порастналата млада българка. Сюжета е панелно- провинциален като допитване с извратена деликагност!

35.   Да, СПИН може да хванеш и от орален секс, като ти свърши в устата. Вирусът се съдържа в спермата.

36.   От авторката до номер 35: Хубаво, ще си поема риска. Що се касае за черен хуй, ще си поема риска :))

38.   Спин се предава в устата ако имаш кървящи венци или кариеси/ и двете. Така че като ти свърши негъра в устича играй с едно цветенце на зарази ме, не ме зарази, зарази ме...

39.   Майко мила, и тая ще гради семейство един ден и деца ще ражда. Сега е негър, утре ще бъде арабин, после азиатци и т. н., и т. н.

40.   до н. 36-Отвратително... и какво му е хубавото? Това възбужда ли те? И то на някакъв към който нямаш чувства?

41.   Ако ти се иска го направи. Аз съм бял хетеро истински мъж и една от целите ми е беше да опитам негърски кур(но хомо) - еми не ми хареса защото не съм педал очевидно.
Един от многото.