Споделена история от Секс и интимност

Размерът=височината на мъжа.Така ли е?
Здравейте, пиша тази тема тук, тъй като са ми интересни вашите наблюдения, дами.
Аз съм била точно с 6 мъже през моят полов живот.
Четрима от, които не чак толкова високи, но размерът на половият орган беше доволно голям, така да го кажем. Другите ми паркьори, бяха високи мъже, а мъжеството някакси им се губеше във височината. С лупа да го търсиш. Знаех, че отдавна има някакъв мит, но вямя се уверих в него. Имате ли такива наблюдения и вие?

Коментари

1.   Нищо общо нямат. Аз съм 1.90 висок и ми е 14см.

2.   Няма корелация между двете.
А иначе зная за голям (2 метра) мъж с микропенис и пак си има жена (която обаче му изневерява понякога).

3.   Съмнява ме да си жена, но както и да е.
Единственият с малък, с който съм била е висок около 185 см. Това си е недъг в случая. Не сме стигали и до връзка с него. Видях изненадата, казах си мнението и си тръгнах. Да беше казал предварително, че има такъв недъг, щях може би по друг начин да реагирам, ама да ме поставят пред "свършен факт" ами дръж откровено мнение и пробвай после пак...
Другите със средни до големи. Не си падам по ниски мъже по принцип, не мога да кажа от личен опит за тях
Приятелки обаче са споделяли за техни 170- 175 см високи приятели/мъже, че са със средно 14- 15 см, една само е казвала за нейният мъж, че е около 10- 11 см разведоха се. Той хем с малкия нея не можеше да задоволи, хем тръгнал и с други да пробва.. тя го отсвири.

4.   'чак с лупа да го търсиш', какво ще рече това, под 10-12 см ли, аз съм над 190 см и ми е нормален (не малък според мен) 14 см

5.   При всеки е различно, има по-ниски с по-малки, има и високи с по-големи, но като цяло на високите и по-едри мъже им изглеждат по-малки заради самите им едри тела.

6.   Размерът си е до ген. Ръстът също. Само че, дами, не един и същ ген отговаря за двете, т. е. не е задължително ако си наследил висок ръст, да си наследил и "голяма палка", както и ниският ръст не води до "малкаж". Други въпроси, защото имаме място в темата?

7.   Това не е писано от жена, а от някой нисък чичо.

8.   Силно се надявам темата да не е някаква провокация.

Не, няма връзка между височината на мъжа и дължината на инструмента му и това е доказано. Няма връзка и между дължина на пръсти, размер на крака и всякакви подобни простотии.

Аз съм 1. 67. Дълъг ми е 17. 5 и ми е 18 в обиколка. Тъй че по-скоро ми е дебел, отколкото дълъг, но генерално всичко над 15 се смята за дълъг в България, а и не само. С оглед на статистиката за средния размер в България аз гордо мога да кажа, че ми е голям.

Лично аз не смятам, че ми е чак толкова огромен, но по-голямата част от жените, с които съм бил са се затруднявали така да го кажа...

Аз съм тренирал футбол и съм виждал повече п*ишки от поне половината жени тук и повтарям, че няма връзка между ръст и размер. Всъщност момчето с най-малкия, който съм виждал си беше доста висок и всички му се присмивахме, тогава бяхме пубери, нормално. Имаше и доста ниски с малки, ниско с големи като мен, високи с малки и високи с големи, което още веднъж само доказва, че височината НЯМА връзка с размера.

Интересно ми е защо питаш, след като ти сама си отговаряш, че няма връзка? Искаш да кажеш, че на високите им е малък ли какво? Не разбирам...

9.   Еми понеже поначало пичките само пищят как искат "високи мъже" и на високите мъже играта им е лесна - винаги има къде да топнат чушката. Низките мъже от друга страна трябва да компенсират и понеже е трудно да се насложи на ръст (то има и техники за това де, но е сложно), редовно се занимават с увеличаване размера на кура посредством челик и други техники. Не се смейте, това е реално!
За това не е чудно, че по-низък мъж те е изненадал със здрава тупалка.

А пък ако е над 50 и има много пари, тогава вече става голямото разстръгване на малки пички. То за това в английско говорящия свят са толкова популярни така наречените шугар дедис.

М 51

10.   Обикновено по весоките са с по големи
Обаче се срещат всякакви.
Запмен е важно да е хубав пропорционален
Примерно смешно е нисък пък с голяма пишка
Обаче втората ми любов беше такъв и пак си го обичах.

11.   На двама мъже съм виждала пенисите - и на двамата бяха пропорционални на тялото и ръста.

12.   Какво му е толкова интересното на кой колко му бил атрибутът? Важно е да пасва на твоята вагина и мъжът да е добър любовник.

13.   Като гледам какви примитивни теми вълнуват мнозинството тук, а и колко елементарно разсъждават и на по- съществени такива, няма как да не се съглася с немския философ Шопенхауер: "Общителността е една от най-опасните и дори пагубни склонности, защото ни кара да контактуваме със същества, преобладаващата част от които са безнравствени и с много тъпи или объркани умове. "

14.   До н. 9-Как така жените пищяли, че искали високи мъже? ! Аз например не ги разбирам някои жени, които все за височина говорят. Ако аз съм 170 см. висока, партньорът ми да е 175 см висок-ами, че това си е Идеално просто.
Когато човекът е горе-долу на моята височина-така няма да се налага да стъпвам на столче за да го целуна, той няма да се прегърбва и навежда за целувка или прегръдка и определено-няма да се чувствам ниска, вървейки до него, защото мразя обувки с токчета, предпочитам удобни обувки -кецове, маратонки и т. н.

15.   Номер 8, размерът ти е мечта за всяка жена, особено впечатляваща е дебелината.

16.   Често е дори обратното.

18.   Здравейте, явно при мен е пропорционално явно висок съм 193 и размера е 21 см. В интерес на истината, не го намирам за голям, но жените друго казват. Истината е, че всичко е въпрос как го използваш:)

19.   Девойката е в трудна подрастваща възраст. За избор има повече от двама индивида. Иска да избере най- доброто и да не се занимава повече. Просто да покрие стандартите, да се обзаведе и обере лайковете на себеподобните. Вече такива критерии като ценз, култура, обноски, представителност и чувства, са заменени с висок с татуси, чук- 20 сантиметра, премиум мпс и татко с фабрика или от милицията, прокуратурата или на партийна хранилка. Просто като гъбена чорба!

20.   До момента всички мъже, с които съм била са имали пропорционални членове спрямо ръста им. Но тук идва въпросът, че всеки има собствена представа колко см е голям или малък. 95% от мъжете, с които съм била са в графата 17-22 см и са на средна височина около 185 см.

21.   За сравнение ще дам себе си и брат ми. Аз съм 189 и съм с 21см, а пък той е 199 и е с 24 см. Разликата в годините ни е 3. Той е на 24 а аз на 27. Лично за себе си ще кажа, че "усетих" растежа на моя приятел, когато го обръснах за първи път. Тогава бях на 14. От тогава насам всеки месец го правя и се придържам към това да съм винаги обръснат там.

22.   Всичко си е до излъчване. На мен всичко ми е средно, макар че по стандартите на този сайт съм нисък с малка пишка. С колко жени съм бил не е истина и колко в момента са ми навити... И само веднъж в живота ми жена ме е изоставяла и то защото не съм разбрал, че и харесвало да бъда груб и да я бия като тупан по време на секс, че и не по време на секс. Ако нямах съвест до сега щях да съм опраскал балдъзата, на повечето ми приятели жените и поне две втори братовчедки. За приятелките на жена ми нямам морални терзания. Просто ме харесват жените, въпреки че не съм висок с голям хОй.