Споделена история от Секс и интимност

Правих секс преди сватбата
Здравейте, искам да споделя притесненията си за това че правих секс, а не съм омъжена и се незнам ще ми бъде простено. Постоянно го мисля

Коментари

1.   Здравей, не го мисли толкова много. Смятам, че това не е проблем. Все пак живеем в 21 век.

2.   От години хората правят секс преди сватбата. Още от набор 1960 масово няма такива, които да са се женили девствени. Отдавна вече никой не се жени девствен, освен това ципата може дори при миене лесно да се закачи с нокът и да се разкъса, а при немалко случаи към 15-16 годишна възраст се обезкървява и дори да бъде разкъсана, не тече кръв.
Това с девствената ципа е едно огромно патриархално безумие.
Престанете да се възприемате като собственост на мъжа.
Той може да е спал с 500, а вие само с него и да попаднете на некадърен любовник и цял живот да сте нещастна и незадоволена.
Мъж, който очаква жената да е девствена, но е имал сексуални връзки преди това, е със съзнание на психопат и насилник.

3.   Здравей не го мисли толкова. Щом си кръшнала веднъж ще кръшкаш и след сватбата. Може и да се разведеш след година. Но да не ти дреме.
М46

4.   Я недей да мислиш глупости, абсолютно всичко в този свят е за да манипулира хората и да се възползва от заложените им слабости като абсолютно всеки има някаква.

5.   А пък аз правя секс 32 години преди сватбата, дано ми е простено

6.   Домашни нямаш ли за писане, че имаш толкова свободно време?

7.   Koй да ти прости?

9.   От гледна точка на религията ще ти се прости, ако се разкайваш искрено. Мисля, че покриваш това условие.

От гледна точка на здравия разум ти си от онези със слаб ангел, но поне имаш повече съвест от повечето психопат/к/и. Ако знаеш колко правят секс след брака, ама не със съпруга си, че дори се гордеят с това... Загубена кауза са тия хора!

13.   Момичето сигурно е мюсюлманка, там е по-строго малко. но много го правят доста преди сватбата. ИМа операции по възстановяване на химена, ако това е такъв проблем за теб. Напправи я малко преди сватбата и ще си напълно девствена за него