Споделена история от Секс и интимност

Как се събличате
Преди да правите секс, сами ли се събличате чисто голи или го правите взаимно?

Коментари

2.   Зависи от момента, какъв е този въпрос? !
И двата варианта до разкъсване някоя дреха ако положението е "жега".

3.   Различно е. Някой път се прибирам от работа и аверката директно е гола или със секси бельо. Друг път се събличаме набързо и действаме. Друг път пък минаваме заедно през банята. Най-често обаче директно се награбваме и докато се целуваме и натискаме се събличаме постепенно. Няма точно определен правилен начин, ако тва питаш :D

4.   Аз се събличам чисто гол но обичам да разсъбличам жените. Ухажвам целувам навсякъде и едновременно събличам докато остане по бикини. Като си поиграем и се подмокри събличам и тях. Много обичам да са с прашки понякога ги е#а с прошките.

5.   Не, викаме комшиите да ни помагат.

6.   По-романтично е, ако събличането е взаимно:)

8.   Аз обичам тя да ми разкопчае колана и да ми свали панталоните заедно с гащите и като и щръкне насреща, веднага да го хване с ръка или да го налапа.

Но реално е както дойде.

9.   Чисто голи не се събличаме. Аз с тениска, мъжа ми с потник.

10.   В къщи съм забранил да се ходи с бикини през времето когато не се налага да се поставя превъзочен материал. Това през топлите месеци. Сега като захладнее има друга организация и събличането трябва да става по команда за 10 секунди от пъпа надолу. Тренира се ежедневно за подобряване на времето и за високо спортно майсторство.

13.   Не се събличам, само разкопчавам дюкяна. Боже, какво те интересува кой как се съблича?

14.   Вкъщи винаги сме си без бельо. Спим голи. Съпругът ми по задължение от благоприличие вкъщи си слага едно кимоно на голо. От децата не се крием, те са вече големи. Синът е на 20, дъщерите на 16 и 19. Имаше период когато забелязах повишен интерес към съпругът ми от двете. Синът ни е по- дискретен, но един ден ми каза:
- Като те гледам така, ми идва да ти го...
Не се доизказа, но знаех какво има предвид и отвърнах:
- Това ли ти е проблема?
Доста сме сплотени и задружни. Мисля, че това със събличането не е проблем за нас при секс.
L