Споделена история от Секс и интимност

Девствени мъже
Тази тема е специално за всички девствени мъже, нека споделяме тук историите си и се преброим, както се казва. Аз съм на 26 и съм девствен. Тренирам, обличам се добре, не стоя в ъгъла, каквито са стереотипите.. Стечение на обстоятелства или луд свят, може би комбинация от двете

Коментари

1.   М 27.
Дори не съм се и опитвал да заговоря жена.

3.   Похвалното е, че не си тръгнал по прост. тутки, като някои мъже, които дори се хвалят с това. За мен те не са мъже, а жалки охлюви.

4.   Човек аз започнах да е'а на такава възраст, че е срамно да се споделя.
При това като ученик и студент непрестанно бях по купони и в центъра на компанията. Пи'ки бол - пиене, танци, откровено натискане, ама на - така и не топнах чушката тогава. Не мога да назова адекватна причина. Все нещо не можех да се престраша, все си намирах някакви оправдания. :-D
Луда работа.

М 51

5.   Проститутките не се броят. Това че някоя ти е дала за половин или един час дупката си срещу заплащане не промена по никакъв начин нещата.
Предлагам за девствени да се броят тези мъже които не умеят да съблазнят жена и да я вкарат в леглото.
Аз се считам за такъв понеже това не го умея. Но имам жена и деца. Но се случи поради случайност. М 50.

6.   3, а жените не се ли хвалите, че спите с много мъже? ! Ебахти женското лицемерие и двойни стандарти. Тогава и мъжете ще се хвалим, че ходим по проститутки, които и без това са много по-добри от вас.

8.   Н 1, защо дори не си опитвал да заговаряш? Интересно ми е. От притеснение или други мотиви?

9.   До 3, ако си жена недей да се изказваш по темата.

11.   До 8.
Нямам желание да напрягам другите хора с присъствието си.
От 1.

12.   до н. 9- и защо да не се изказвам по темата? Подкрепила съм автора, какъв е проблема? Има много теми със заглавие-само жени да коментират, но коментиращите са основно мъже. Значи мъжете могат да се врат навсякъде, а жените -не? !

13.   1/11 благодаря за отговора. Много е тъжно, което казваш, поне така го почувствах. Да си... различен не значи, че другите ще са "напрегнати" при общуване с теб. Знаеш ли, по- често напрягат напълно здравите на пръв поглед хора, просто защото отвътре не са, и често дори на подсъзнателно ниво другите слагат невидими бариери защото ги чувстват.
Щом можеш да комуникираш с хората, не би трябвало сам да се ограничваш повече... ти просто контактувай, за другото никога не се знае.

14.   До 12, защото си жена. Хвалиш автора, че не ходи на проститутки, а същевременно си задоволяваш нуждите, защото при жените е в пъти по- лесно. Не се изисква нищо друго освен вагина между краката, понеже сексуалният нагон е силен при мъжете и винаги се намира по някой, който да я оправи.

15.   До 13.
За съжаление аз съм от тези които изглеждат нормално или почти нормално не знам, но виждам, че хората усещат нещо в мен което ги кара да се чувстват неудобно и странно.
И затова не си правя труда да ги тормозя.
Спомням си една съученичка ми беше казала как сънувала как съм я убивал.

16.   н. 14 -Я се поспри малко с изводите! Това, че съм момиче, не значи че правя секс с който ми падне. Това, че ти н14 не можеш да си задоволяваш сексуалния нагон и всеки път, когато те засърби оная работа-бягаш при простит. тка да те облекчава, ама-това си е лично твой проблем!
н. 14-толкова ли си изпаднал, че като се възбудиш, не можеш да се самозадоволиш, ами се жалиш тука, че няма някоя свястна жена да те задоволява и на вас мъжете по-трудно ви било. Или просто ревеш, защото ти се ще безплатен секс, а на мъжете им е трудно с това-според коментара ти- и затова трябва да си платиш на простит. тката. Ама така е човече-като искаш да правиш секс без любов-ще плащаш, че и песен ще пееш.

17.   До учудената жена: възпитанието и наличието на мозък изискват когато прочетеш това "Тази тема е специално за всички девствени мъже, нека споделяме тук историите си и се преброим, както се казва. " и си жена или мъж със сексуален опит, да си събереш багажа и да отидеш в друга тема. Нито си девствен мъж, нито имаш историята си като девствен мъж, която да споделяш.

Колкото и добронамерена да си била, авторът изрично е адресирал темата към група хора, в която не попадаш. Това е онлайн еквивалентът на това да нахлуеш без покана на частно парти, за да кажеш на домакинът, че украсата ти харесва. Ако искаш да подкрепиш групата, намираш друга подобна тема в сайта, където не е уточнено, че е само за такива хора или правиш нова тема! Къде е драмата? А доводът "ама те правели така, значи и аз мога онака" е на ниво детска градина. Мисля, че тук пишем пълнолетни хора макар и да има тийнейджъри. Такава логика би трябвало отдавна да не се приема сериозно. То някои убиват хора, ама не вярвам утре да отидете да убиете някого!

18.   Мъж на 30.
Изобщо нямам силата да се опитам.
Чувствам се грозен, неадекватен, странен. Не съм ОК в собственото си тяло. Ходя на фитнес, но там където природата е ударила, тренировките няма да помогнат.
Когато видя жена, която ми харесва моментално ме обземат негативни емоции, заради самия мен. Яд ме е че за другите свалките и връзките са нещо забавно, елементарно и естествено. А за мен са нещо което трябва да преборя, нещо за което трябва да събирам смелост. И това не ми дава мир.
Имам чувството, че времето ми е изтекло вече. Колко време ще ми е нужно да се подобря достаъчно, че да имам връзка? Колко ще е нужно да си намеря жена? Има ли въопще свястни и необвързани жени на моите години? Колко време ще нужно да съм във връзка преди да мога да имам семейство с деца? С тези въпроси заспивам и се будя.

19.   Аз съм на 34 години и съм девствен. Ами причините са комплексни родил съм се с дефект на лявата си ръка 2 от пръстите ми са изкривени. Живея с родителите си. Може би съм притеснителен и нямам самочувствие то откъде и да го имам. Работя да не си помислите че съм лентяй вечер се прибирам вкъщи при нашите изморен. Като пиша на някоя жена обикновено не ми отговарят или ме блокират е успявал съм да изградя някакво приятелство по интернет с жени изразяващо се в разменяне на съобщения в месинджър и дотам. Те са били категорични че нещо повече не може да се случи и са си намирали други мъже за партнъори.

20.   Сега съм на 30 години и дори не съм излизал с жена, като цяло не съм привлекателен (аз съм грозен мъж), промених се с времето, сега се опитвам да избягвам контакт с жени, а не само с жени, станах самотник в живота си, облекчаваме мисълта, че ще умра един ден, в същото време не чувствам самота или гняв. Бих казал, че съм тук само тялом, душата ми е някъде другаде, и ще утмине някой ден когато умра моето изпитание в този момент.

21.   До н. 17-същите тия мъже, които налазват всяка женска тема, където изрично пише-само за жени, сега ревете, че някоя жена написала коментар тук. То вашето си е направо кифленско поведение. Двойни стандарти... , наскоро в друга тема една жена беше написала, че когато види женска тема, в която нито 1 мъж не е коментирал, тогава и тя няма да коментира в, , мъжки" теми. :) А и се вземете в ръце малко, да не сте в детската градина, разсърдили се момченцата, че някоя жена влязла в, , мъжката " им тема, ха ха ха.

22.   До 16, аз правя обобщен извод, който важи за голяма част от мъжете. Ти си правиш погрешен такъв, защото нито подкрепям ходене при проститутки, нито съм ходил, но разбирам една част от тези, които ходят поради липса на внимание от жените. Аз си очаквах редовния женски злобен коментар, че съм изпаднал и ходя по проститутки. Написала си, че си момиче, тоест да речем да си на около 20- от поколението, за което или хубаво или нищо. В твоя случай нищо. Всяка година статистиката показва, че функционалната неграмотност е все по- разпространена сред младите( не осмислят какво четат)- справка твоя коментар. Къде съм се жалвал, че нямам свястна жена, която да ме задоволява? Или че търся секс без любов? Зависи и ти какво разбираш под " любов", че като гледам какво ти е интелектуалното и духовно ниво ме е страх да си помисля каква ли е любовта с такава " свястна" като теб. Обаче няма нищо драматично. На мнозинството от жени му липсват всякакви интелектуални способности за разбиране на света и духовни в добрия смисъл качества. Разбира се, това се компенсира със злоба и прекалено голямо самочувствие.

23.   21, да кажеш това след като наскоро вашият пол неколкократно се "нацупи" /не само тук/, че му влизали в темите... е нещо, което ще оставя без коментар. Да, момченцата са виновни и за поведението на момиченцата!

Самата номер 2 така подкрепи нас, че тръгна да плюе някакви там, дето ходели по проститутки, което си беше основната причина за коментара ѝ. Сериозно ли мислите, че не правим разлика между искрена подкрепа и дегизирано плюене? Тоя път наплюхте ония с проститутките, следващият път може ние да се окажем на прицел в някоя тема, докато "подкрепяте" някой друг! Тези женски "подкрепи" /ха-ха-ха/ си ги задръжте за вас!

24.   Н 21, в "мъжките" им теми коментират жени :)))))))))))

25.   До 24 години и аз бях дествен. После си наваксах пропуснатото през ученическите и студентските години...

М. 36г.

26.   21, стига си се инатила и си се правила, че не разбираш, какво ти се казва. Авторът е написал на ясен, отчетлив, разбираем български език, че темата е само за ДЕВСТВЕНИ МЪЖЕ. Ти девствен мъж ли си? Не, не си. Ти си хем недевствена, хем жена. Какъв адекватен коментар можеш да напишеш ти, като нито си девствена, нито си мъж? ! Ти можеш ли да четеш? Или се правиш на ударена и го правиш нарочно ей така, за да досаждаш? ! Или си крайно неграмотна и не си влизала в часовете по български, или си крайно проста, нагла и арогантна и не искаш да разбереш, че никой не те е канил и не ти е искал "ценното" женско мнение тук, в тема за МЪЖЕ. И какво, като мъжете влизали в женски теми? Жените налазихте целия сайт, няма нито една тема, в която да не сте влизали. Даже и в теми за автомеханика пишете, без да си имате хал хабер за какво става въпрос, ама вие го правите просто ей така, за спорта, колкото да не пропуснете да си натресете "компетентното" мнение на всяка манджа мерудия.

27.   Да кажа и аз моята история. Дано да е полезна. Не съм девствен но приличам на такъв.
Израснах стеснителен и плах младеж, с ниска самоотценка- май не казвам нищо ново. Дори и сега понякога ми се налага да изпъждам чувството че няма да се справя с нещо или че съм по- лош от другите. Предполагам причината се корени в детсвото. Мисля че никой от нас не е виновен че е такъв, понеже се е формирал от фактори върху които не е можел да влияе. Баща ми беше алфа мъжкар, нервен и избухлив- много токсичен пич. Цял живот тормозеше майка ми и мен. Жените обаче го намираха за много хубав мъж. Имаше и любовница. Никога не съм искал да съм като като него. А по външност си приличахме. Но казват че жените харесват токсичните мъже.
Винаги съм пропускал малкото възможности за връзки с жени поради притеснение, срам, неумение в комуникацията и т. н.
Имаше някаква психологическа бариера която не можех да прескоча. Понякога се оправдавах пред себе си че момичето не било хубаво (като в баснята за лисицата и гроздето).
Бях с жена за първи път някъде на 24 или 25 години. Беше ми състудентка, с извънбрачно дете. Много я харесвах но ходеше с един пич който въртеше бизнес и имаше много пари. Веднъж ми каза че са се разделили понеже спал със секретарката си и ще си търси ново гадже. Исках да и стана гадже но не знаех как да и го кажа. И тази възможност навярно щеше да отмине като другите, обаче един приятел и каза и тя се съгласи. Оженихме се след няколко години връзка. Детето го отгледах като свое и роди още 2 от мен.

Мисля че малка част от девствените мъже ще останат такива до края на живота си. Повечето ще намерят жена в накой момент от живота си. Един приятел се ожени чак на 50. До тогава си живееше сам. Жена му е много по- млада от него (някъде на 35) и му роди дете.
Най вероятно ще намерите жена когато сте между 30 и 40. Казват че тогава мъжа е най- атрактивен. При жените пък атрактивноста след 30 пада и някои си занижават критериите. Може и да не намерите мечтаната жена, но това няма значение. Познавам хора които бяха с много жени и накрая се ожениха за съвсем калпави- хем грозни, хем злобни. Изглежда че на каква ще попаднеш не зависи през колко си минал. Все пак да минеш през няколко връзки е голям житейски опит. Аз го нямах затова направих някои грешки и по- голямата част брака мина на границата с развода.
Та някои съвети от мен за когато намерите жена (навярно са вече банални):
- не казвайте на жената че ви е за първи път. Кажете и най добре че сте били вече с 2-3. Много е малка вероятност да разбере че не сте правили секс. Пълно е с любитеско порно където показват в детайли как се правят нещата. Ако пък се уплашите идете 1- 2 пъти на проститутка- поне ще видите как става и че не е кой знае какво. Знам че всички жени ще скочат срещу този съвет но.... целта оправдава средствата. Някои жени отказват на двествени мъже над определена възраст (обикновенно над 22- 23), считат че нещо не им е наред. Ако пък жената иска дългосрочна връзка или дори брак нещата стават още по- лоши. Аз на моята и казах, затова ме побърка от ревност. Предполагаше че ще стана любопитен и ще пробвам как е с другите жени. Постоянно ме следеше и подозираше. Иначе в началото каза че ще ме научи как да се държа с жените за да имам и други след нея, но не го направи.
- не се дръжте прекалено добре с жената, не давайте всичко от себе си, не правете всичко каквото поиска. По този начин губите уважението и. Моята започна да се държи много грубо. Мислех че жена ми е лоша, но сега стигам до извода че аз не съм се държал както подобава на мъж. Нещата се оправиха когато започнах да я игнорирам и обръщам внимание и на себе си.
- не се страхувайте от раздяла. Не се вкопчвайте в жената. Има и други. Щом веднъж е станало с една, ще се получи и с други. А понякога дори да живееш сам може да е по- добре от агонизираща връзка. Исках да се разведа преди 2 години, но жена ми неочаквано се оправи.

Последните 3-4 месеца когато почнах да чета темите тук имаше няколко подобни. Всеки път ме обхваща тъга и депресия като чета кометарите.
Най- добре въобще не се занимавайте с четене и писане- само си губите времето. Някои злобни жени осмърдяха темите- наричат ни смотаняци, жалкари и други подобни. Като ви замирише на пръдня- излизайте от стаята. Не се занимавайте и с тиндъри, инстаграми, фейсбуци и други боклуци. Само ви вредят. Гледам че дори красиви и опитни пичове не постигат нищо там въпреки огромното време което губят. Не се мотайте много и с разни red-pill, black-pill и други подобни неща. Вместо това може да се научат 1- 2 чужди езика, музикален инструмент, професионални умения или нещо друго полезно. Направете си сами живота смислен и интересен. Поставете си цели и се опитайте да ги постигнете. Не включвайте жените понеже силата ви не е там и те само ще ви спират и пречат. Аз почнах да се занимавам с разни неща и се чувствам по- добре.
Пълно щастие и удовлетворение не е нещо добро. Хора с големи постижения са били дълбоко нещастни и това ги е движело.

28.   Здравей и аз да се включа, аз също съм девствен на 22г, това е наистина много гадно положение, особено ако имаш желание, просто проблема при мен е че не познавам жени и почти нямам социален кръг, но и до някъде че не съм привлекателен, дори не съм канил жена на среща през живота си, а като гледам на къде вървят нещата, още дълго ще си откарам така, така че не е вярно, че за веки влак си има пътници, разчитам на това че догодина ще съм студент и имам последен шанс!