Споделена история от Секс и интимност

Мисля за друг или друга докато правя секс с нея!
Здрасти на всички, споделям какво ми се случи от известно време и ако може всеки да напише мнението си.
Пробвах с жена ми да правим 3ка и 4ка няколко пъти и откакто след това почнах да си правя само секс с нея непрекъснато си представям как има някои мъж зад нея и я чука докато тя ми прави френска или как сме 2ма мъже в нея...Някак си и по голяма възбуда получавам като докато правя секс с нея си представям групови неща в които участваме...Съзнанието ми е заето с тези други интимности докато правя секс само с нея. И така всеки път почна да се случва. Примерно докато сам в нея отзад и си затварям очите и си представям как тя прави свирка на някои мъж, или лиже жена или т.н.Сигурно ще сметнете че съм доста откачен но това е положението.

Коментари

1.   Супер.

2.   Извратеняк!

3.   Не разбрах сега това проблеми ли създава, и ако не - какво толкова. Кой не си мисли разни неща, докато прави секс, не си представя понякога, че е с друг/а. Нали въображението е за това...щом възбудата е по-голяма, какъв е проблема.
Дори и на жена ти може да й се иска с двама мъже...можете спокойно да минете на някакъв етап, в който секса е групов....

Важното е да даваме воя на фантазиите и желанията си, защото подтиснатата свобода създава неудовлетвореност...
Изживявай си фантазиите, па макар и само мислено...или реално....никой не може да те спре да правиш, мислиш и желаеш, онов, което ти сам искаш, без значение дали някой непознат в някой форум ще те зачисли в графа - "извратеняк".

Аз често си фантазирам, че ме изнасилват или че гледам как насилват някоя. Или си фантазирам, че мъжа ми чука друга жена, а аз наблюдавам. Не знам, мисля че много ще ми хареса да гледам как той се държи брутално с някоя и я кара да врещи...и аз влизам може би влизам в същата графичка на извратени, но си се кефя максимално и правя невероятен секс и имам невероятна любов и свобода...

4.   Ти сериозно ли си дал на някой друг да чука жена ти заедно с тебе? Че и даже си го представял..

5.   Това и преди си го писал абсолютно същото...

6.   В този съюз изобщо няма място за любов, защото любовта е за двама! Това е просто едно сладострастие. Човек, който обича половинката си не би искал да я споделя с никой друг. Това е положението.

8.   А, ако го прави по желание на половинката си? Иначе пич, всичко е нормално, щом е приятно за двамата-тримата:)

9.   Не си извратен - спокойно. Много хора имат подобни фантазии, но просто не си признават. Ние с приятеля ми понякога си фонтазираме и говорим подобни неща. Примерно, когато правим любов, той ми шепти да си представя как докато е в мен друга жена ме облизва и пр. Или когато съм отгоре ми казва да си представя, че друг мъж се включва заедно с него.... Това изобщо не значи, че бихме правили групов секс или искаме действително да се включи друг мъж или жена. Само фантазии, които допълнително ни възбуждат. Но не мисля, че сме извратени.

10.   На мън пък ми се случва почти винаги докато правя секс с приятеля ми да си мисля за моя бивш и това е супер извратено, а още по извратено е, че ми харесва

11.   Не си единствен, спокойно. Това са фетиши, но са си твои. Кой ги няма?