Споделена история от Секс и интимност

Френските ми мераци
Имам един мерак...
Надявам се да го осъществя и то скоро....
Искам с две жени да правя френска...
Т. е. едната да ми седне на лицето да я лижа, другата през това време да ми прави свирка...
Тая идея ми е голям фетиш....
А все попадам на срамежливи... дето не искали да ме 'делят'...
М34

Коментари

1.   Благодарим ти че сподели! Продължавай да мечтаеш!
п. п. Гледай първо една да ти седне на лицето, пък тогава мисли за втора.

2.   Ух...
Бих искала да съм едната от двете..
Ж48

3.   Е, то обикновено такива най- малко имате дори за една, като ли за делене между две

5.   За твоя мерак има една поза - нарича се 69, така че изобщо не вярвам, кой искал и кой не искал да те дели.

Сигурно няма кой да ти върше, че мечтаеш за такива "френски" мераци!

6.   Викни си две проститутки и го направи с тях, те няма да са толкова срамежливи, знаейки, че ще им бъде платено. Има два вида жени - едните са за секс (разврат), другите са за споделяне на чувства и емоции. Обикновено първият тип е по-характерен за жените във възрастова група 20-30, вторият - 30 .

7.   А не искаш ли на двама негри да направиш френски?

8.   Това си е мечта за 99% от мъжете на земята

9.   И каква е разликата? Докато лижеш едната по пичето, същата може да ти върти свирка. Фетиша нещо не Ви го разбирам, ама всеки си знае де.

10.   Тука много разбирачи, акъл дават...
Поза 69 и било същото...
Е, как ще е същото, като човека иска тройка, бре...
И аз съм била, с двама... единия ме лиже, а на другия му го лапам... различно е от 69...
Ж38

12.   10, ама това е само увертюра. После получаваш двойна доза... При мъж с две жени на практика едната остава на сухо в последствие. Евентуално изключение е ако са би, та наебаната да довърши другата. Това, че мъжът ще оправи и двете... с виагра може би... Интересно ще е някоя дама участвала в такова трио, да ме обори, т. е. че един мъж ги е оправил и двете пълноценно.

13.   6, едните са за секс и разврат, а другите са за лозунги и парад. Относно френските мечти на автора. Трябва да тренира концентрация, да е като Наполеон. Да може да функционира във всички посоки на сексуалната игра. Тренировките "на сухо" не трябва да се прекъсват до постигане на върхови постижения.

14.   Номер 6 ти го каза много ясно. Ако искаш с две жени да правиш френска трябва да им платиш и на двете и няма да имаш проблем.
Но ако искаш на една жена да правиш ти на нея френска и тя на тебе френска номер 5 ти го е казал много добре. Позата се казва 69. Аз съм правил това с бившата ми приятелка. Аз лягах по гръб, а тя върху мен лягаше по корем и с устата си ми правеше френска. А нейната вагина беше върху устата ми и аз и лижех клитура. Аз и лижех клитура докато тя получи оргазъм, а след това тя ляга по гръб и аз върху нея я еба докато аз се изпразня. И двамата бяхме много доволни. Сигурен съм че това го правят много двойки.

15.   14 надявям се да не си шеф или тим лидер на някой с този правопис, пише се клитОр, такова нещо като клитУр няма.

16.   Това и аз го искам.. с двете мадами
А и искам да се надупят и да лижа ту едната, ту другата...
И после да ги чукам, ту едната, ту другата..
М26

18.   Номер 15, пише се:
началник - chief
ръководител отдел - team leader
гъделичник - clitoris

19.   Е, аз една не мога да навия за 69, жена ми...
Той две иска...
Мечтател.
М39

20.   Е, аз си имам една кака...
От вратата.... съблича всичко, бута ме на спалнята,
И ми се намества на лицето...
Лижа я до забрава, цялото ми лице става във мъзга....
И после... като го налапа.... не спира докато не и изригна в гърлото и не изгълта всичко...
Мале, сега като го прочетох...
Направо като измислено изглежда.. ама си е самата реалност.

21.   Ние сме семейство от 10 години. С нас живее и по- малката ми сестра. Беше ученичка, когато мъж ми почна да я лиже. В началото така я карахме, но после почна да ни ебе и двете. И при нас се получи съвсем непринудено, че докато ебе едната, лиже другата. Или едната му прави свирка, другата я лиже. Веднъж ни завари свекърва ми така. Тогава беше на около 42. Не реагира, застана подпряна на вратата и ни гледаше. Обърнах внимание на съпругът ми, че тя е тук. Той се обърна и както беше под путката ми ѝ каза:
- Ти, какво, ще ни зяпаш ли? Или идвай и ти или ни остави.
Помислих, че ще вдигне скандал, но тя се съблече гола и дойде при нас. Последва всичко познато ни вече.
Gioana

22.   Моя любовник на 43г, все повече иска да ме лиже...
И все по-малко да ме чука.. Имате ли идея, защо става така?
Ж45

23.   До н22. Семеен на52г. Жените след 40г стават все по сладки. И аз много лижа моита. Но на нея им харесва. И ако не свърша докато я лижа, макар тя да е свършила. Я повтарям вътре.

24.   А аз искам две жени, да се надупят и да ги лижа отзад...
Ту едната, ту другата...
Мечта..
Мъж на 51

25.   Обичам да ме лижат...
Имам си любовник, който е невероятен в това...
Може да ме лиже цяла вечер....
Веднъж бяхме с една приятелка вкъщи и като дойде той....
Леле... лиза ни и двете, направо ни разкапа....
Тя беше в екстаз... не знаех че, нито мъжа и нито любовника и я лижели....
Моя ни побърка и двете.. цяла вечер...
А ние.. накрая си разделихме спермата му...
Ж43

26.   С мъжа ми, от две години и нещо го караме
само на френска. Той ме лиже, аз му духам.. и си ни харесва само така..
Ж46

27.   Не е имало момент в който да не съм лизал. Обожавам да го правя.
Дори преди време си имах любовница с която се срещахме само, за да я лижа.
Със сегашната ми любовница правим точно това лижа я докато ми е седнала на устата. Свършва обилно по този начин, а аз се кефя.

Фантазиите ги остави за по-късен етап.
Мъж 45

28.   Харесвам много да лижа окосмена путка.
И даже да е окосмена към ануса...
Лижа я като невидял...
Жена ми се побърква...
И така вече 20тина години...
М45

29.   Лизането ми е фетиш..
Не мога без да лижа...
Мъж на 45

30.   И аз харесвам да ме лижат... ама няма кой..
Грозна съм...
Ж40

31.   Обичам да духам,
Обичам и да ме лижат,
Не знам даже кое по-вече...
Ж38

32.   N30, в сайтовете за обяви има доста мъже, които пишат, че търсят нещо за лизане. Пробвай да се свържеш с някой. Не мисля, че за тях е от значение визията. Путката си е путка. Трябва само да е чиста и здрава. Е, някои предпочитат бръснати, други - не... Аз обичам и двата вида. Важно е и жената да се кефи, щото все пак има и такива, дето това не им допада особено.

33.   И аз обичам да ме лижат, но досега съм била с 5 ма,
и само единия ме е лизал....
За другите... не било мъжествено....
А да им духам, всички искаха...
Искам някой, много много, да ме лиже...
Да иска да ме изпие цялата...
Ж30

34.   Успешно намиране на подходящ мъж от твоето населено място, номер 33! И извън Пловдив има предостатъчно на брой всеотдайни мъже, обожаващи да доставят такава наслада на жените, така че ще ти е лесно.

- Кифлоприземител

35.   Номер 33 съм..
До номер 34..
Не съм от Пловдив, не знам защо така си мислиш?

36.   В пожеланието си към теб на две места отбелязах "от твоето населено място" и "извън Пловдив", тъй като предполагам, че си от някъде другаде. Ти друго ли си разбрала?

- Кифлоприземител

37.   Номер 33, освен че през вагината и устата ти са минали 5 пишки( около 70-75 санта общо ако приемем среден размер 14- 15 см) и четенето ти с разбиране куца. Кифлоприземителят е от Пловдив и се слави( по собствени приказки) като страхотен п*тколизач. И тъй като той предполага, че не живееш в Пловдив ти е положелал да си намериш любящ п*тколизач в твоето населено място( извън Пловдив). Иначе искаш някой да те изпие цялата, но всеки нормален мъж би трябвало да вземе 2 неща предвид:
1. През теб са минали вече 5 полови члена.
2. Имайки предвид, че голяма част от жените в днешно време спите с едни 20- 30% максимум от мъжете, тия твоите " партньори" са оправили не една или две жени. От друга страна жените и те са имали стабилен километраж.
От тези две неща следва, че сте навързани много хора по веригата и вероятността да разнасяш някакви вируси и бактерии не е малка. Те и предишните затова не са те лиза- ли, въпреки че донякъде са и прави, че мъжът се унижава като лиже една жена дори да й е бил първи, камо ли мината между краката от поне няколко чепа. Като гледам на твоята възраст какви неща те вълнуват, преди години жените на тази възраст са имали вече деца ученици, на тази драмата й е, че няма кой да я " изпие цялата". То и затова България и Европа ще бъдат претопени от онези по- мургавите. Но това потребителско съществуване до там води.

38.   n 37,
падаш си по филосовствуването, но си бос по отношение на секса. Такава тъпа теория разви, че баща ми чак падна от смях. Ти явно си нямаш понятие от хигиенна култура, но демонстрираш параноични усещания. Аз няма да кажа с колко съм била, но по твоята формула сигурно съм преминала линейната цифра от 5-600мI. Все пак съм здрава, нямам вируси, бактерии и микроби в организма си. Нека ти кажа философска кратуно, че вие мъжете сте много по- опасни в това отношение и по- често страдате от венерични заболявания, резултат на манията Ви за "хигиена". Ще ти кажа нещо в твоят стил: - Когато хвърляш боклука в един контейнер за целта, на контейнера му няма нищо, само трябва да го измиеш. Но боклука който си изсипал в него... , да той може да е опасен, ако попадне в нечии организъм. Такива мъже като теб, които се стремят всячески да обидят жените, че са отпадък, най- често нямат достъп до жени. Ние ги наричаме- чекиджии. Това че един мъж може да удари 20 на вагини е нищо, но вагина която е ударила няколко пениса е за вас потенциален боклук. Дали знаеш майка ти с колко метра е прекарала живота си? Попитай я, може ѝ да ти отговори.

39.   37, класически тежък случай си. Карай си на чикийка и не помисляй за пукта! Те са истинските ебачи. Истинският ебач не го вълнува, колко преди него са "орали тази нива". За него е важно той да го направи "тази есен" толкова качествено, че да бъде предпочетен и "на пролет". Като такъв ни най-малко не ме интересува колко преди мен са били в нея. След като съм я пожелал, ме интересува само сока й, който тя отделя в момента за мен. Също така нямам нищо против, че утре може да нагости другиго. Все пак и нея не трябва да я интересува колко друг сок съм изпил.
Това със сантиметрите... като аналогия ще рече, че аз съм си го вкарвал в Ягодинската пещера. Ако си ги покажем инкогнито през някаква дупка, дори над моя да има надпис "много смукан", почти съм сигурен, че пред моя ще има опашка ;)

40.   Номера 24, 25, 28, 29, 30, 31, 33 и 35 са един и същи човек, представящ се за хора и от двата пола на различни възрасти.

- Кифлоприземител

41.   До 38, очаквах с нетърпение злобния коментар на жена с голям километраж. Само може ли да ми обясниш какво означава " линейната цифра от 5- 600 мl"? Милилитър? Аз съм писал за сантиметри, ти използваш друга мерна единица. А баща ти вместо да се смее да види какъв " качествен" материал е отгледал. Майка ми не е между живите, че да я питам каквото и да било. А такива като теб под път и над път в днешно време- душевно прогнили и морално деградирали.
До 39, ти ако си мъж, а не някоя курва представяща се за такъв, бих ти казал, че подобен мазохизъм наистина рядко се среща. Нивото ти на общуване е на разгонено животно, въобще няма да влизам в морални и етични категории по отношение на семейство, уважение и т. н. Просто знам, че деградиралата пасмина е нива надолу.
Ето един цитат от един велик философ, който описва точно 38 и 39.
"Общителността е една от най-опасните и дори пагубни склонности, защото ни кара да контактуваме със същества, преобладаващата част от които са безнравствени и с много тъпи или объркани умове. "

42.   Искам да се кача на приятеля ми и да се търкам, докато свърши в мен. Пос ле да се кача на усните му да ме лиже да свърша и аз. И накрая да се целуваме. Демек да опитам от смесените сокове. Семеина жена на 39г.

43.   До 38
Браво, значи заедно с баща ти четете тези путкини истории. Разбирам, че си от много добра фамилия. А казала ли си на баща ти с колко мъже си правила секс. А заедно да сте се къпали в банята с баща ти. Направо завиждам на морала ти.

44.   n 41,
въпросът ти доказва, че не си интелигентен "мъж"...
Изразила съм от ясно, по- ясно- 5-600 мI, означава пет-шестстотин метра линейни.
Много дрънкаш, но си бос и гол интелектуално, нямаш елементарна култура. Не ти го казвам за да те обидя, а да се замислиш, кой си, какво представляваш и как те виждат хората. Трябва да се учиш, да четеш повече и да си държиш езика зад зъбите, поне докато пораснеш.
Ан

45.   n 43,
де да имаше и ти качествата на баща ми! Такива мъже в България са кът. Трудно се намират. Ти си най- обикновен завистник, който крие неволите и не способностите си зад критики, хейтърствуване и храчене.
Баща ми е истински мъж и като човек и като любовник, и като съпруг, и... Това че му давам е защото не давам на такива като теб.

46.   Наистина тези номера, които изброи номер 40 са и един и същи човек. Но това, което съм написал под номер 37 също е вярно. Много жени имат претенции да ги лижат при положение, че имат цял отбор тъпкачи и вероятно вагините им разнасят разни вируси и микроби. То пак си е късмет в днешно да оцелиш жена само с 5 тъпкачи. Знам за такива, които нямат 18 години и са я минали тази бройка и го правят предимно без презерватив. Пък и психологически на всеки нормален ще му е гнусно да лиже там дето са били над 10 пишки, дори ако е " чиста" отдолу.

47.   Н37
Като не ти изнася, ходи в Африка. Там жените на 15 раждат.

48.   До 47, като гледам в Европа кои се множат като хлебарки и прииждат още, в обозримо бъдеще няма да има нужда да се ходи в Африка. Иначе като нямаш аргументи даваш глупави съвети, колкото да напишеш нещо.

51.   До 42.
Е, това нас ни е любимо..
Свършва в мен, после ме лиже и после се целуваме.
Ж39

52.   2 и 10 са с едно и също IP, и 10 години разлика в посочената възраст, уж жени, тяхното IP съвпада с това на 19 и 22, уж мъже. Един и същи човек се представя за 4-ма различни.
28, 29, 30, 31, 33 и 51са отново един и въщи човек, представящ се ту за мъж, ту за жена, а и възрастта доста варира.

53.   Почти всички коментари са написани от автора, който ще си остане само с мечти!

54.   n 52,
не знам какво искаш да кажеш с това, че има на един и същ hash няколко писанета от различни хора, които третираш като един човек...
Или си много глупав или просто се стремиш да насаждаш в останалите участници в този пост негативизми. Не си падам по тъпаци, но нека ти кажа, че от един hash може да пишат повече хора. HASHът е идентифиант, но не точно IP. Той се сменя ритмично в зависимост от времето и датата, докато IP е постоянен или динамичен адрес. Когато в един и същи ден пишат няколко човека, от един и същ компютър, излиза и един и същ hash. В моят офис има 15 машини- PC та, но само от една може да се влезе в Интернет и да се навигира. Което ще рече, че ако някои иска да влезе в някои сайт или друго, то ще индексира едно и също IP, koeто респективно ако е влезнал в този сайт, ще покаже и един и същ hash. И като се вземе предвид, че в едно семейство не винаги разполагат с повече PC-та, то всеки който го ползва и влиза в този сайт, ще се индексира със същият hash. Често дори и от едно и също IP при различни машини в сайта може да покаже един и същи hash. Дори ако си писал на тази страница и отидеш на друга в сайта hashът се сменя.
Невежеството и желанието да се плюе по другите участници го разбирам, то е типично за българите, за неудачниците и тъпанарите. По- добре е такива като теб да си държат невежеството в себе си и да не оплюват останалите...