Споделена история от Секс и интимност

Моите фетиши
Мъж на 40 години съм, женен с две деца. Обичам много жена си, но винаги съм си падал по извратен секс и съм кръшкал, най-вече след запознанства в сайтове. Тук ще опиша някои от най-интересните ми забежки.
1. Стари жени. Винаги съм ги приемал за много секси. жени на 60-70 години. За пръв път бях с такава на 20. Отидох в дома й, докато синът й снахата бяха в другата стая. Лизах й путката, която миришеше странно. После тя ми духа, но не ми стана от притеснение. После го правих с няколко други бабки.
2. Дебелани. Направо съм луд по тях. Повечето баби бяха дебели, но и с млади съм бил. Обичам им сланините и тлъстините, особено тлъстите путки като се нагъзят и висят отзад. Най-дебелата не можеше да влезе в асансьора на хотела, в който се виждахме. Всичко й висеше чак путката й не се виждаше от шкембето.
3. Бременни. Само с две чужди бременни съм бил, като едната беше циганка проститутка. Другата обаче беше гадже на мой познат. Адски се изкефих да й се празня на корема.

Коментари

1.   Аз преспах с една бременна колежка. Не се гордия с това, дори съжалявам. Но тогава се подведох. Каза ми, че мъжа и не се сещал за нея от както е забременяла. Взехме си стая в хотел, корема и беше голям и легна настрани, направи ми свирка. Тогава ми каза, че е на 34, а още не е опитвала анален секс. Та я чуках отзад. Странен секс беше, охка, пъшка, пръдна веднъж, изобщо, ... Поиска да се видим отново, но и отказах.

7.   1. Моят фетиш е да ч…м зряла жена около 60те. Към момента не съм имал възможност да опитам.
2. Вторият ми фетиш е да участваме с жена ми в ганг банг изпълнение, накрая да е цялата в семенна темност. Не бих го осъществил, ще си остане фантазия.
3. Да участвам в бисекс тройка с бисекс семейство. Всеки да е с всеки. Това също ще си остане към фантазиите.

8.   до автора-като се събуди след тия ти сънища, не се ли опита да си помогнеш със Съновник-за да разтълкуваш какво значат символите от този ти сън-фетиш?

9.   И къде ги намираш тези жени? Аз редовно имам контакт с такива жени (разбирай непринуден разговор), но никоя не ми е пуснала досега! Жени на спирката, в магазина, срещам ги практически навсякъде! Чудно ми е как ги омайваш! Сред тези жени има учители, лекари, адвокати, продавачи, директори! Всяка е работила/работи тези длъжности, но както знаем, мъжете им едва ли могат да го вдигнат, а какво не биха дали някой младок да си поиграе с тях! Ти си авторе, този коментар е специално към теб!

10.   Жените над 50 изгубват интерес към секса. Жена ми е така. Но приятелите ми на подобна възраст също са на сухо.
Та не знам как става тази работа.
Дебелите също не са много сексуални. Интересуват се предимно от ядене. И с тях е тегава работата.
Тези фетиши ми изглеждат на фантазии.

11.   Здравейте мъж на 23 год съм не съм обратен, но имам фетиш към женски дрехи.
Обличам се като жена нося кожени клинове, поли, къси рокли, прашки, чорапогащници, високи токчета и още мн неща. Преди време имах приятелка и се спрях с това, но от както се оставихме отново започнах. Знам, че не е ОК но просто искам женски допир.

12.   Като изключим факта, че историите на автора са измислици. Моят фетиш е секс с негър. Ако гледам порно си пускам само аматьорски с негри. За съжаление и аз като автора ще си остана само с мечтите.

13.   Моят фетиш е към гърба, шията и косата. Като видя жена с хубава коса и започвам да се надървям веднага. Съблечена до кръста, на стол и с гръб към мен. Първо си го търкам по гърба и нагоре към шията, а когато си го заровя в косата и бързо свършвам. Не смея да го правя с жена ми, но с други жени съм го правил, и възрастни и млади.
М34

14.   Фетиш са ми жени с поли и хубави крака... и в черни чорапи.
Първото което виждам в една жена са краката и....
И накрая да е с токчета... също черни...
Направо ме прави целия на дърво. Мъж на 42