Споделена история от Секс и интимност

Голотата
Здравейте, срамувате ли се от голотота, да бъдете голи пред някой, случвало ми се е да се преобличам пред приятели, във фитнеса или в банята и усещам възбуда от това нещо, мисълта, че съм гол пред хора вътрешно и несъзнателно ме въбужда, няма значение от пола до мен.

Коментари

1.   Това се нарича ексхибиционизъм.
Аз съм нудист. За мен е напълно естествено човек да бъде гол. Това е много облекчаващо и релаксиращо, особено на плажа. Не изпитвам възбуда от това, че съм гол пред хората или от това, че те са голи пред мен. Да го обясня просто... Нудистите се държат като хората с дрехи, само че са без дрехи. Ексхибиционистите обичат да се показват голи и изпитват възбуда от това, че някой ги гледа. Често се натрапват на места където не им е мястото. Има и воайори, които са по малко и от трите. Тоест стоят голи като нудисти, наблюдават като воайори и си развяват инструмента преди плажуващите като ексхибиционист. Точно заради този тип извратеняци се гледа лошо на нудизма като цяло.

2.   имаш ексхибиционистки заложби. Не е толкова лошо за жена, но за мъж е спорно. Аз също обичам да ме гледат гола и както казва баща ми- да ти се дървят хубавците. Но за мъж е малко кофти, приема се като демонстрация, хвалебство, перчене.

3.   Не става въпрос за никакъв ексхибиционизъм не става въпрос, а за най-обикновен свян. Това е напълно нормално, при много хора го има. Нормално е да има вълнение, предполагам че с времето ще намалее.

4.   Да, ексхибиционизъм си е това, и аз съм така. Харесва ми да знам, че ме гледат, но по-дискретно.
На публични места (съблекални, бани, фитнеси, басейни, особено пък приятели и познати) ме е по-скоро срам и не се показвам.
Но, да - много ми харесва да МЕ гледат, особено когато съм чисто гол.

5.   Добре де не те ли е срам като се възбудиш и надървиш а си сред мъже!? Как никой не те е ошамарил още?

6.   До номер 2

Викаш за мъжете е лошо, ама тебе да те гледат всякакви и да си бият по една, няма лошо. Бре, какви двойни стандарти.
На твойто му викат attention whore. Жажда за внимание, за мъжки погледи, вероятно от прикрита ниска самооценка.
Интересно дали нямаш и daddy iasues, че явно с баща ти сериозни теми нищите, кой ти се дърви и кой не.

7.   На мен хич не ми пука. Събличам се, преобличам се, вея си патката по съблекални, басейни, плажове и т. н. Такъв съм си още от дете. Разбира се, винаги се съобразявам, да няма на близо деца или пък по-възрастни хора. Иначе без да си показвам интимните части, само по гащи мога да се съблека на сред улицата например. Нямам никакви притесненя.

8.   до н. 7-не си вееш, , патката" толкова свободно, колкото си внушаваш, че го правиш. Факта, че се съобразяваш и го мислиш-дали наоколо има деца и старци-вече е вид ограничение, тоест не си толкова свободен колкото се изкарваш. И последното ти изречение-ами, като нямаш никакви притеснения-защо не си свалиш всички гащи, не само горните, но и долните?

9.   Мен ме е срам да се събличам щот съм дебел. Ако не бях въобще нямаше да ми пука.

10.   Вече не... бях, когато бях по-младa, тийнейджър, да, но като възрастнa го преодолях... правих секс, снимам се голa... Ходя на плажа по бикини, публикувам снимки на бикини в социалните мрежи (живея по черноморието). Изпращам голи снимки на мой приятел с привилегии и той приема тялото ми такова, каквото е (между другото не съм слаба). Изпращам му снимките си, вместо да ги публикувам в социалните медии, както правят някои хора... и наистина не ми пука. Чувствам се добре в кожата си (въпреки, че нямам идеалното тяло, имам проблеми с теглото като всеки обикновен човек)...

11.   № (въпреки, че нямам идеалното тяло, имам проблеми с теглото като всеки обикновен човек)... Т. е. си хубава жена, естествена и сочна.

12.   Не, нямам проблем с това, За съблекални и облекални по фитнес и басейни не мога да кажа, че не ходя, но: като ходя на масаж лягам винаги чисто гол, не ме интересуват никакви еднократно бельо и пр. Да, понякога това ги блазни масажистките за по-непристойни дейности. Друг път, ако съм на хотел в командировка, сядам гол на балкона, а понякога и деликатно маструбирам на балкона. И така.

13.   Здрасти, не се срамувам и никога не съм се!
Винаги се събличам гол без проблем. Басейни, фитнеси, сауни, съблекални, плажове. И ми харесва да, харесва ми и да гледам и да ме гледат.
Честно казано ми се иска да си имам някой приятел с който да си се разкарваме голи по тия места. Като видя да се завиват с кърпи или още по-лошо - да се къпят с дрехи, лошо ми става и ме е гнус даже особено мъжете с гащи и отгоре къси панталони и така влизат в сауната, басейна, душа...
Авторе ако си от Сф да идем заедно на басейн. Или на баня, ако не сте ходили. Ако има и др желаещи да си кажат.
М 36