Споделена история от Секс и интимност

Повече не мога да се измъчвам така...
Не мога повече да се измъчвам и да се залъгвам, че не съм гей... Имах няколко връзки с красиви момичета... разбирахе се, но страстта я няма, всичко беше със зор, най-вече секса... не мога повече да се залъгвам, че не съм гей и че всичко ще е наред с жена.

Само веднъж се престраших да докосвам и целувам мъж, и беше толкова вълнуващо и хубаво. Искам да съм с мъж, да имам връзка и да живея с мъж, да заспивам и да се будя с него. Толкова е хубаво мъжкото тяло, топлината и аромата му, толкова възбуждащо, не мога повече така, имам чувството че ще се побъркам и ще скоча от терасата. Пропилявам живота си в страх и далеч от това, което искам.

М 25

Коментари

1.   Приятел, като друг гей на същите години ще ти кажа само едно нещо - твоето щастието е твоя лична отговорност. Ти трябва да подредиш живота си така, както на теб ти харесва. Хората около теб, близките ти могат да коментират, да дават съвети, да имат очаквания и т. н., но те нямат отговорност към твоя житейски път. Твоят живот и твоето щастие зависят от твоите избори. Направи тези, които ще те направят щастлив.

2.   Като гей ще ти е още по-трудно. Впечатлението ми от гейовете в БГ е, че водят изключително жалък и самотен живот. Трудно си намират партньори даже са секс, какво остава за връзка. Просто сме малка държава и гейовете са наистина незначителна част от наслението.

3.   Защо страх? Живей както искаш, бъди си ти. Щом си гей, не измъчвай себе си повече, не измъчвай и не лъжи нито себе си, нито някое момиче. За никого не е добре. Не кради нито своето, нито чудно време в напразни опити и илюзии за връзка. Чак пък да скачаш от тераса... защо? !
Живей си живота и толкова. Да си гей вече нито е странно, нито си в арабските страни, че да се страхуваш. Виж само дори тук в сайта колко мазни педали се опитват да минат за "мъжкари" в търсене на прислужница и майка на децата им, а искат мъж да им го набива. Това са педали в червата, в мозъка. Тези са, които е по- добре да се мятат от терасите, че и злобни към жените защото със собствените си задница не могат да се разберат. А гейовете са си открити, не лъжат, не крадат чуждо време, имат си връзки, живеят си живота.

4.   Ти не си мъж, ти си жена но пишеш от името на мъж. Щом си бил със момичета, правил си секс с тях и какво не ти хареса. Не е ли тяхното тяло хубаво, възбуждащо и с приятен аромат. Защо пък мислиш, че мъжете с които вероятно ще бъдеш ще имат приятен аромат, ще са възбуждащи. Едно не можах да разбера, ти искаш, ти ли да ги еб*ш или те тебе да еб*т. Дай малко повече обяснения какво ти искаш да правиш с тези мъже. Или просто да им правиш свирки.

5.   Приятелю, не се притеснявай заради това че си гей. Във входа ни имам един познат който е гей, доста по-голям от теб, но води доста пълноценен и смислен живот. Приемай това че си гей не като нещо лошо, а като нещо хубаво. Забелязал съм, че вие сте по-креативни хора от останалите, макар и по-различни. Най-добре поговори със психолог и след това сподели това на родителите си. И продължи по-своят път без да ти пука. А и вече си на възрест. Успех!

6.   Че защо си пропиляваш живота? И аз така бях 12 години с жени, накрая признах пред себе си, че съм гей и сега съм от 11 години с мъж. Всички знаят - родители, роднини, съседи, приятели, колеги.

Никой не му дреме, всеки си гледа неговия живот. Даже ни канят (като двойка) на сватби, кръщенета, рожденни дни на децата си.

7.   до коментар 4: Него го привличат феромоните и тестостерона на мъжките тела, затова жените не го възбуждат така.